Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2009., 13:51   #41
Quote:
Whisper kaže: Pogledaj post
meni se ne svidja, bila sam sad 2 tjedna tamo
E pa sta onda imas govorit da ti se ne svida.
Ja sam na Viru odkad znam za sebe. Naravno ljetujem samo tamo.
Ko da ja dodem u tvoj grad i budem 2 tjedna i kazem ne svida mi se lose je. Daj razmisli malo. Nemoj vrijedat nesto sto neznas dovoljno..
tea-lolipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 15:10   #42
Mene samo zanima jel su ovi ljudi koji su rekli da im se Vir ne sviđa, uopće bila tamo i koliko dugo ako su uopće bilo.

Nemožeš odmah na prvu reći da ti se nešto ne sviđa, a nisi ni vidio sve strane toga.

Sve ima dobre i loše strane, ali Vir je definitivno lijep otok.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 14:33   #43
Cool Otok Vir

Može li mi netko reći gdje bih mogao na Viru naći privatni smještaj sa uslugom kuhanja, pranja i spremanja za mene i moju 4 članu obitelj. S obzirom da imamo određenih zdravstvenih problema, zanima nas isključivo pred-sezona i po-sezona, dakle 4,5,6,9.10 i 11 mj. Zanima me naravno i cijena.
Drazen_Osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 16:59   #44
Cool Znam

Znam više adresa na koje Vas mogu uputiti, ali ako hoćete pošaljite mi u "PRIVATNE PORUKE" Vaš kontakt, pa ću Vam poslati i koju fotografiju
da Vam bude lakši izbor.
Dalmatinac Vir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 17:10   #45
Cool MOGU JA

Quote:
Drazen_Osijek kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći gdje bih mogao na Viru naći privatni smještaj sa uslugom kuhanja, pranja i spremanja za mene i moju 4 članu obitelj. S obzirom da imamo određenih zdravstvenih problema, zanima nas isključivo pred-sezona i po-sezona, dakle 4,5,6,9.10 i 11 mj. Zanima me naravno i cijena.
Znam više adresa na koje Vas mogu uputiti, ali ako hoćete pošaljite mi u "PRIVATNE PORUKE" Vaš kontakt, pa ću Vam poslati i koju fotografiju
da Vam bude lakši izbor. VIR je prekrasan, neka kaže tko što hoće.
Dalmatinac Vir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 14:54   #46
Ljudi moji, kada sam prije 22 godine prvi puta došla na Vir plakala sam cijelu noć, to je bila koma! Ali ,danas je to nešto sasvim drugo: što poželite naći ćete na našem Viru ili u okolici! Puno je Vir otišao naprijed! Fućkaš neko razvikano Selce, a nemaš gdje staviti ručnik !!! Još i plaćaš isto!
žabica 87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 17:23   #47
Zanima me ima li netko da iznajmljuje "smjestaj" na Viru. Za dvije osobe? Nešto da je povoljno, ne daleko od plaže...da ima kupaonu i kuhinju. Nikakvi posebni uslovi. Ponude u pp
Strašnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 10:33   #48
Quote:
Strašnaa kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li netko da iznajmljuje "smjestaj" na Viru. Za dvije osobe? Nešto da je povoljno, ne daleko od plaže...da ima kupaonu i kuhinju. Nikakvi posebni uslovi. Ponude u pp
Nitko?
Strašnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 01:45   #49
VIR

Može li mi netko reći od vas koji ljetujete na Viru godinama nešto o Tik Taku? Kakva je klijentela, atmosfera, mjuza, radno vrijeme...
Žujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 00:04   #50
a šta kažete na lokale na viru koji su još veća katastrofa od okoliša :O a o ugostiteljima da ne pričam :S
volimvir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 19:45   #51
Molim vas ljdi,nikad ne mojte ići na Vir!Bio sam tamo 2 tjedna,imam prijatelje koji su tamo bili,slušam priče.....Imama mnogo(lošeg!) iskustva u vezi s Virom.Najružniji otok na svijetu!

1.Plaže-!(sve neke umjetne sa nekim zidićem....)Plaže ružne! Nema ničega!
2.More-(ako ga se može tako nazvati,isplativije je kupati se na Jarunu!) je mutno,nikad u životu nisam vidio da tamo netko peca!Nikad tamo nisam vidio ribe ni galeba!More vam je tamo mutno,kao da je bačena atomska bomba!
3.Kuće-nabacane,neukusne,"prgave"...(Svaka šuša za 5.000 eura može imati tamo "kuću")
4.Zakon-nema ga! Tamo vam nijedna kuća nema vode i struje!Nema građevinske dozvole,gradi se bez plana,gdje god se hoće!
5.Gastronomija-nepoznata riječ!Skupo,sve žilavo...
6.Na Viru vam se okuplja najveća banda.......Užas!Jedan starac predvodi tamo prostituke...Iz Mađarske......(Svi su vam tamo luđaci....)
7.Priroda-borove šume...NIŠTA!Nema vam tamo ničega,sve ravno,odvratno,onda one kuće....Fuj!
8.Kultura. Nema je! Spomenik-(kome ga tamo podići?)šetnice? Ništa vam tamo nema ljudi moji!
9.Strašno neukusno,tamo vam nitko ne razmišlja,nešto odvratno,upadljivo,prava seljačija!Ima vam jedna(oprosti Bože što je tako zovem) plaža i jedna pekara.....Pekara je 5 metara od plaže,ljudi u kupaćima,mokri i masni dolaze tamo kupiti masni burek..........Fuj! "centar Vira".Samo neki ružni štandovi,sve neukusno.....

Nemojte NIKADA otići na Vir,ni u posjetu,a kamoli na ljetovanje!

Ako vam netko kaže da je na Viru lijepo:

1.Zeza vas.(hoće vidjeti vašu reakciju)
2.Nije bio nigdje drugdje u životu na moru,pa mu je i tamo dobro.
3.Ili je bolestan,nešto nije u redu s njim!

Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima jel su ovi ljudi koji su rekli da im se Vir ne sviđa, uopće bila tamo i koliko dugo ako su uopće bilo.

Nemožeš odmah na prvu reći da ti se nešto ne sviđa, a nisi ni vidio sve strane toga.

Sve ima dobre i loše strane, ali Vir je definitivno lijep otok.
Vir lijep otok? HAHAHAHA

Quote:
Boss kaže: Pogledaj post
ma vi svi koji blatite po viru , nemate blage o ničemu, i zavidni ste šta vi nemate na viru nešto. Vidjeli ste samo preko televizije i novina kako blate svi po viru a niste kročili nikad , to je sve politika u igri , a kaj se tiče vira Vir je prekrasan.
Oprosti,nisu ti drugi zavidni.... Da mi čak netko pokloni kuću na Viru,ne bi tamo dolazio! Jarun mi je bliži,i jezero je čišće...

Quote:
tea-lolipop kaže: Pogledaj post
E pa sta onda imas govorit da ti se ne svida.
Ja sam na Viru odkad znam za sebe. Naravno ljetujem samo tamo.
Ko da ja dodem u tvoj grad i budem 2 tjedna i kazem ne svida mi se lose je. Daj razmisli malo. Nemoj vrijedat nesto sto neznas dovoljno..
Zato jer i ljetuješ samo tamo kažeš da je lijepo!To ti je najružnije mjesto na Jadranu!Samo nemoj one fore"vi ste bili 2 tjedna,ništa ne znate i pljujete po otoku".... Meni je Vir grozan,koga god da pitam i kaže mi da je bio nije zadovoljan..... Moja frendica je bila tamo 3 mjeseca!

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 03.01.2013. at 09:20.
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 00:47   #52
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Bože me sačuvaj, stvarno bez uvrede bilo kome, ali to je definitvno najružniji otok koji sam u svom životu na jadranskoj obali vidio.
Otok doslovno nema ništa, a onu gradnju kuće do kuće i one otužne plaže neću niti spominjati.
Potpuno se slažem....kakvog ja sve iskustva imam s Virom....(naravno,neugodnog...)
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 22:37   #53
Pa eto ja na Viru ljetujem cetvrtu godinu i nemam zamjerki. plaze su cist ok, privatnost dvorista je rijeseno biljkama i drvecem.
ima se gdje izaci navecer i Zadar je vrlo blizu.

Ima dakako dio Vira koji nije bas nesto no ovaj drugi je cist ok.

more nikada nije bilo zamazano i prljavo.


no nije mjesto za fantastican nocni zivot i fancy smensy odmor.

a mjesto sigurno nije odvratno, ruzno, bljak itd.
pretjerujete.

ja volim Vir.
i da, bila sam na drugim mjestima, otocima i gradovima.

Zadnje uređivanje Timbalandica : 07.07.2013. at 22:50.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 18:16   #54
Obišla sam cijelu jadransku obalu i vidjela sam sve ljepote. Ali Vir je definitivno, najgluplje i najružnije mjesto na jadranskoj obali. Jedino sjeverni dio može proći. Na plaži nigdje drveta ni hlada, sve posječeno. Cesta je užasna, auta jure kao luda. Samo gledaš kad će te udariti. O ljubaznosti da i ne govorim. U Konzumu svi artikli razbacani, ništa nije na svom mjestu. Cijene previsoke. Sjećam se da sam tri Jane od po 0.5l platila 25kn. Radnice rade sporo. Ljudi u kupaćim gaćama dolaze u kupovinu. Noćni život i provod nula bodova. Moraš ići u Zadar da bi se proveo... i tako u nedogled. Nikad više na Vir.
__________________
I'd love to have the whole place swimming in roses.
OnlyIKnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 18:22   #55
Quote:
OnlyIKnow kaže: Pogledaj post
Obišla sam cijelu jadransku obalu i vidjela sam sve ljepote. Ali Vir je definitivno, najgluplje i najružnije mjesto na jadranskoj obali. Jedino sjeverni dio može proći. Na plaži nigdje drveta ni hlada, sve posječeno. Cesta je užasna, auta jure kao luda. Samo gledaš kad će te udariti. O ljubaznosti da i ne govorim. U Konzumu svi artikli razbacani, ništa nije na svom mjestu. Cijene previsoke. Sjećam se da sam tri Jane od po 0.5l platila 25kn. Radnice rade sporo. Ljudi u kupaćim gaćama dolaze u kupovinu. Noćni život i provod nula bodova. Moraš ići u Zadar da bi se proveo... i tako u nedogled. Nikad više na Vir.
Kja se čudiš,pa to ti je Vir....

Ma,znam kako ti je,ja sam tamo (nažalost!) bio tamo dva tjedna,umro sam od užasa...Plaže nikakve,užas....
I da,to je ono što sam pisao,prava seljačija!!!Ljudi u kupaćima idu i u pekare,još mokri...Zato se ja na Viru ne zadržavam,da me ne odnese Vir...Ako ništa drugo,otok ima barem prigodno ime...

Mislim,ja ne znam što je tamo ljudima lijepo,da netko svoje novce,i to više tisuća troši da bi otišao na...Vir????!!!
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:17   #56
By mod:Nisam ni ja ljubiteljica Vira iako sam nasla tamo par lijepih mjesta i imam frendove kojima cu skoknuti u posjetu, ali, pobogu, nemojte se toliko zgrazavati nad Virom jer je tema zamisljena da se daju korisne informacije o Viru a ne kao tema za pljuvanje.

Prihvatite to da ima ljudi koji vole otici na Vir i kojima je lijepo kao sto drugi prihvacaju da vam se gadi Vir i to je ok, ali nema stvarno smisla da se ova tema svodi na pljuckanje, jer vas nitko ne tjera da idete na Vir.
NE volim ni ja npr. Selce pa se ne zgrazavam kako ljudi obozavaju godinama ici tamo i da im je tamo najljepse, razumijem da je njima lijepo, meni to ne smeta . Svatko ima svoj ukus, svoje zelje i postujte to.
Hvala!
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:24   #57
Quote:
Daario kaže: Pogledaj post
Kja se čudiš,pa to ti je Vir....

Ma,znam kako ti je,ja sam tamo (nažalost!) bio tamo dva tjedna,umro sam od užasa...Plaže nikakve,užas....
I da,to je ono što sam pisao,prava seljačija!!!Ljudi u kupaćima idu i u pekare,još mokri...Zato se ja na Viru ne zadržavam,da me ne odnese Vir...Ako ništa drugo,otok ima barem prigodno ime...

Mislim,ja ne znam što je tamo ljudima lijepo,da netko svoje novce,i to više tisuća troši da bi otišao na...Vir????!!!

Bila sam na Viru sedam dana i nikad više. Ako sam jednom bila luda, drugi put neću

Moji mama i tata o Viru samo govore u superlativu. Njih dvoje jednostavno obožavaju taj otok, što mi nikad neće biti jasno Svako ljeto uvijek nanovo poludim kad čujem da idu na Vir. Evo, ovih dana počeli su da se spremaju na omiljeno im mjesto Oni su tipičan primjer ljudi koji hiljade i hiljade eura troše samo zato da bi otišli na... Vir. Obišli su cijeli jadran, al Vir im je kažu najdraži. Oh, Bože!
__________________
I'd love to have the whole place swimming in roses.

Zadnje uređivanje OnlyIKnow : 18.07.2013. at 14:06.
OnlyIKnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:33   #58
Evo ovako...
Vir nema fensi duboku povijest.
Nema stare zidine i staru gradsku jezgru.
Stari kamen koji datira od Dioklecijana.
Super fensi šmensi restorane i vilu od Goge Sekulić.

Vir je super mjesto za odmor. Ima dobrih restorana gdje se možeš najesti.
Ima odličan beach bar sa partijima i tokom dana i navečer.
Ima finih kafića gdje si popiješ kavicu tokom dana, uz plažu.

onaj tko u dvorištu želi privatnost, nekako će si je i napraviti.

Kada odem na Vir, ako se želim odmarati, odmarat ću se. Ako se želim naliti ko svinja i rigati i derati i plesati, otići ću u beach bar.
ako sam gladna, nažderat ću se u onom lokalnom restaču.
More je čisto i plaže uredne.

Ako želim tulumariti od jutra do sutra, odletjet ću do Paga, a ako želim u shopping veći, do Zadra.

Mene ne fascinira niti Hvari, niti Dubrovnik no to ne znači da ću pljuvati po njima.
Svatko voli neko mjesto.

Dođite k nama na Vir, provod zagarantiran, neće vam biti užasno ružno i dosadno
ne znate se zabaviti :P
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 16:49   #59
Selidba

Pozdrav svima,
Htjela bih da vas pitam kakav je zivot na Viru, da jedna osoba od 24 godine se preseli da zivi tamo, da li je to pametno?? Hvala vam, hitno mi treba
TLC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 18:02   #60
Iskreno, ne bih ti preporucila. Ne znam ni kako ces tamo naci posao, a preko zime je posebno mrtvo Mislim da za apsolutno sve moras putovati u Zadar.
Mozda bolje da ti kaze netko tko zivi tamo, ja sam tamo uglavnom samo ljeti.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.