Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2010., 16:41   #1981
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Pitala sam trenera jel ima nešto što bih mogla koristiti poslije vježbanja pa mi je pričao o tim proteinima, sad zbog čega bih ih ja uzimala. Hm. Pretpostavljala sam da će bi dobro doć kod treniranja da se mast ''brže'' topi i da mi se neki mišići naprave. Jedino ako bi bilo bolje uzimati L-Carnitin prije vježbanja.

Ne znam, pa pitam i ovdje za savjet.
Od proteina ti se mast neće brže topiti, proteinski šejkovi su prvenstveno radi spriječavanja katabolizma (razgradnje mišića) nakon težih anaerobnih treninga, L-Carnitin je po meni bacanje novaca postoje puno bolji suplementi za mobilizaciju masti, tijelo ti samo proizvodi dosta karnitina a i unosiš ga u prehrani kroz crveno meso npr.
Vepar123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 16:43   #1982
Suplementi za gubljenje masti su bacanje para, svi redom
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 16:48   #1983
Ukratko, ne treba mi to.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 17:02   #1984
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
Suplementi za gubljenje masti su bacanje para, svi redom
Upravo tako, kofein i zeleni čaj daju više nego zadovoljavajuće rezultate što se tiče fat burninga.
Vepar123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 17:06   #1985
Quote:
Vepar123 kaže: Pogledaj post
Upravo tako, kofein i zeleni čaj daju više nego zadovoljavajuće rezultate što se tiče fat burninga.
Kako za koga

Pijem crnu gorku kavu kad god mi padne tlak, a to je često. Ne vidim da mi nešto ubrzava procese mršavljenja (iako sam zadovoljna i ovako, da se razumijemo)
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:19   #1986
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Kako za koga

Pijem crnu gorku kavu kad god mi padne tlak, a to je često. Ne vidim da mi nešto ubrzava procese mršavljenja (iako sam zadovoljna i ovako, da se razumijemo)
Naravno da ne vidiš, nečeš ni od suplemenata vidjeti da mršaviš, to su tek dijelići jednadžbe, ljudi često od drveta ne vide šumu .
Vepar123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 21:56   #1987
Quote:
maRxium kaže: Pogledaj post
imam ja ..reci sto te zanima?

imas ugljikohidrate i ciste proteine(ctaj bjelancevine)
pitanje je za cega ti treba i sto bi ti s njima radio
ali pretpostavljam da zelis u teretanu,...

eto preporuka kad vec zelis

uzems neki izolat 100% protein(mlijecna sirutka) ili Anabolic wheey i zasigurno ces se udebljat

forum.teretana.net se obrati

ei ovako cura sam imam 18 godina i ocu samo da mi se sve zategne mi mos neke proteine rec
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 22:08   #1988
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
ei ovako cura sam imam 18 godina i ocu samo da mi se sve zategne mi mos neke proteine rec
Zategnut će te trening s utezima.
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 09:24   #1989
Quote:
pepe88 kaže: Pogledaj post
zašto se ti proteini preporučuju i onima koji žele dobiti kile i onima koji žele smršaviti..?
Preporuča se onima koju žele dobiti kile zato što unosom više proteina izgrađuju mišićnu masu, jer proteini grade mišiće. A za koji žele smršaviti proteini su bitni jer se dijetom prvo troše zalihe glikogena u jetri i mišićima, a zatim i masti iz iz masnih naslaga, ali dolazi i do slabljenja mišića jer se i proteini iz mišića razgrađuju kako bi tijelo nahranilo. Stoga na kraju imaš situaciju da si doduše izgubio nešto masti ali i mišićne mase, tj. mišići će ti oslabiti.
Dosta sam različitih proteina uzimao, jer se bavim sportom, i toplo ih preporučam, daju efekt a nemaju nikakvih nuspojava.p.s. nemoje zamarati s različitim proizvođačima sve je to na istu shemu.
constantinV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 10:43   #1990
Ukratko, bez proteina ljudski organizam ne može preživjeti, pa da ti ih nitko ni ne preporuči moraš ih jest i kad si na masi, i kad mršaviš i kad ne radiš ništa
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:52   #1991
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
Zategnut će te trening s utezima.
m idem na aerobic fitness sprave sa hidraulikom i full mi je dobro
al full zelim noge onak stegnut da nisu mlohave
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 16:31   #1992
jel netko imao doticaja sa dymatize 12 hour proteinima?
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 16:43   #1993
Quote:
joka22 kaže: Pogledaj post
jel netko imao doticaja sa dymatize 12 hour proteinima?
Aha, ja...
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 16:50   #1994
hahah znam za tebe ae mi odgovori u inboxu na por
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:03   #1995
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
m idem na aerobic fitness sprave sa hidraulikom i full mi je dobro
al full zelim noge onak stegnut da nisu mlohave
Proteina imaš sasvim dovoljno u hrani. Ne trebaju ti suplementi.

Ne znam točno šta ti to znači zategnuti, želiš smršaviti malo i ojačati noge?

Ojačat ćeš ih vježbom, smršavit reguliranom prehranom. Možeš ti kupiti i proteine ali imat ćeš iste rezultate pila ti proteine ili ne, zato mislim da ti ne trebaju.

Ja ih ne proporučam nikada nikome jer meni rade probavne smetnje, netko drugi će ti reć da su super, ali ako probaš sa njima i bez njih vidjeti ćeš da su rezultati isti.

Quote:
joka22 kaže: Pogledaj post
hahah znam za tebe ae mi odgovori u inboxu na por
Pio sam ih ja, imaju soje malo koliko se sjećam, okus u redu cijena u redu. Ja sam ih samo pio jer nisam više znao šta da jedem, a najveći razlog je bio što ujutro nemogu jest ništa, a to mogu popiti. Ali više ne pijem nikakve. Samo mi probavu sjebu.
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:07   #1996
aha...ma neznam. Ja isto tako..mislim samo sto mogu jesti i ujutro..sve to oke 6 obroka po danu...ali neda mi se toliko jesti, jos pogotovo navecer posni sir, nisam neki ljubitelj
pa sam mislio zamjenit 2 obroka u danu, il kazeinom il necim tako
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:14   #1997
Ma neda se ni meni zato ja sada jedem 3 puta na dan, posni mi je odvratan. Pa zašto jedeš posni sir? Imaš još brdo namirnica koje možeš jest.
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:16   #1998
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
Ma neda se ni meni zato ja sada jedem 3 puta na dan, posni mi je odvratan. Pa zašto jedeš posni sir? Imaš još brdo namirnica koje možeš jest.
pa neznam, prije spavanja? ne po danu..a zato sam si i mislio uzet ovako da zamjenim 2 obroka i onda 3 - 4 obroka samostalno po danu..da se ne patim đabe..sad samo gledam sta kupit. jer sve sto je oke cijena iz uk je i moram u sloveniju po to
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 17:30   #1999
jel istina da sojini proteini nevaljaju? da smanjuju % testosterona?
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 18:48   #2000
Povečava razinu estrogena pa to utječe i na razinu testosterona ali nije kod svih isto. Neki ljudi više reagiraju neki manje. Ja soju izbjegavam jer ima toliko namirnica još pa ono, šta ću se zajebavat kad ima alternativa kolko oćeš. A ni proteinski preparati mi ne trebaju više. Ne trebaju nikome, samo šta ljudi briju.

Ja ovako jedem:
Prvi obrok - kad ogladnim nakon šta se probudim: Proteini+uh
Drugi obrok - ručak koji mi je također i PWM: Proteini+uh
Treći obrok - obrok prije spavanja: Proteini+uh

Svi ostali međuobroci su pretežno uh i jedem ih samo ako sam gladan, inače ne.

Masti ne računam, unesem ih dovoljno u tim obrocima, fokusiram se na prot. i uh.
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.