Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 15:40   #2301
Pseto se malo porezalo na led... straznja lijeva sapulja, prstic jedan samo, onako skoro odmah ispod nokta... sta napraviti? Kontam da to ne moze ni zarasti ako stalno hoda... u setnjama cu mu vec nekak zastiti nogu... ali ovak preko dana... jel dovoljno s bivacinom tretirati? Zamotala sam ga malo u zavoj 😂😂😂😂 i posipala bivacinom, ali nezna hodat sa zavojem haha pa je sav jadan i napacen... inace ne pokazuje znakove bolova...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:12   #2302
Dovoljan ti je bivacin i umotaj za setnje a kad ste kod kuce ostavi mu bez zastite da prije zaraste.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:15   #2303
Kupila sam mu cipelice 😛😲🤓 bit cemo glavni!
Hvala!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 21:09   #2304
Ahahahahha, ubit ces ga. Bolje da si uzela umjesto cipelica dzepnog psa i njega modirala.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:51   #2305
Ma nije to za modiranje 😶 cak na njima i pise paw protection
Setnja je prosla super s njima, ustvari imao je samo na toj nozi... i strgo ju je cim smo dosli kuci, i pojeo

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 11:48   #2306
beze, jel zaraslo? di si nabavila cipelice i koliko koštaju? Meni trebaju za mog jer mu se počelo jako klizati po parketu tj. teško se diže, oslabile su mu stražnje noge...

Inače za rane tj. njihovo brzo 'okrastavanje' je super Tyrosur prašak, kako za ljudove tako i za pse. Mi to koristimo već dugo kad je potrebno. Ima ga po ljekarnama, kao i varijanta u gelu.
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 11:51   #2307
Zaraslo je
Jako mi je zao sto to cujem znam da imas dedu... ali opet...
Cipelice sam nabavila u PC, 2x imas u paketu za 40ak kn... neznam kako bi funcionirale na parketima... po ledu se klizao u njima ali smo prezivjeli... probaj...
Tyrosur sam i koristila... ja te sve praskaste stvari zovem bivacin 😂😂😂

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 11:56   #2308
Uskoro selimo u kuću, gdje sam namjerno na cijelu donju etažu kod preuređenja stavila hrapave keramičke pločice, protuklizne, i radi njega i radi sebe. Vidjet ćemo kak će to funkcionirati. Nadam se najboljem, premda su mi i uzgajivači rekli da je normalno da im pod stare dane oslabi taj stražnji dio.
Premda je deda, ipak se super drži
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 11:58   #2309
Ja mu zelim da jos dugo pozivi i da plocice sluze svrsi
Probaj cipelice, ne kosta puno a mozda ce biti super... ima raznih vrsta, naci ces nesto sto ce funcionirati, treba im maksimalno olaksati stare dane...
Ja sam uzela XL za Alficu, ali mogao bi i L.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 12:15   #2310
Hvala ti, budemo probali
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 21:40   #2311
Quote:
Neona kaže: Pogledaj post
Hvala ti, budemo probali
Bilo je u Pet centru carapa s gumiranim donjim dijelom, bas protiv klizanja.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 09:40   #2312
Ljudi, zanima me kakve imate ograde u dvoristima? Trenutno zivimo sa muzevim starcima, imamo zid oko 180 visine, od betonskih blokova. Nije bilo problema sa kopanjem ispod, bjezanjem, preskakanjem... ne mogu se zaliti... pseto je u ovih cca 2 godine shvatilo da nema mrdanja iz dvorista dvoriste je nekih 450 m2... veliko, nekad je bilo lijepo, sa cvijecem, podsisanom travom, drvecem... no, to je sada nakon Alficinog terora jedna veeeeelika kaljuza za prasce 😎😛 ne smeta nam, ali kad znam kakvo je bilo prije... oh... tesko mi pada 😅
Buduci da smo se muz i ja dogovorili da mozemo imati najmanju kucu na svijetu pod uvijetom da dvoriste mora biti ooogromno, za beskonacna traganja za skivenim stvarima (kong, gricke, stapovi) kupujemo jedan maleni kučrak od 45m2, sa 380m2 prebrutalnog dvorista (ide u duzinu) na kojem je trenutno samo zicana ograda, zanima me sto napraviti? Kakva su vasa iskustva sa preskakanjem, visinom, materijalom? Betonski blokovi mi nisu najomiljenija i najljepsa opcija ali ako tako mora biti... ne budim se ☺😎

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:24   #2313
Pa ono kaj je kao pravilo kad imaš huskyja kaj se ograde tiče je da je betonski blok ukopan u zemlju cca pol metra (mora malo i viriti van), i da iz njega ide ograda kakvu želiš samo da je bar 180cm visoka
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 18:56   #2314
Potraži malo. Imamo negdje temu upravo o tome. Osim betonskog temelja koji mora biti duboko ukopan, važno je da ograda, osim odgovarajuće visine, bude na frhu nagnuta prema unutra pod kutem od 45 stupnjeva, što psa sprečava da je preskoči.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:35   #2315
Pozdrav svima! Bas mi je zao sto je zamrla ova tema
No, da pitam koristi li itko one prsluke za hladjenje iz PC? Zanima me kakva su iskustva.
Ove vrucine su nesnosne, malac mi je mrtav cijeli dan, vecinom je u wc-u na plocicama... ali ponekad me iznenadi i ode u dvoriste i sunca se decko... watafak... blesavo pseto. Svim silama ga pokusavam ugurati u kucu ali no no... udje kad se pregrije
Setnje obavljamo u 5 ujutro, i pred ponoc, dok se beton ne oladi 😲😨
Pospana sam ko beba 🤣🙄

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje beze : 22.06.2017. at 16:51.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 08:04   #2316
neman iskustva ali me zanima.. koja je cijena otprilike ako znas..
cula sam za prostirke za hladenje i da su super
tako i moja,prevruce joj je
haski lexi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 20:56   #2317
Da, i meni su prostirke zanimljive. Mislim da su oko 100-njak kn...
Probat cu svakako ovih dana pa javim dojmove 😁

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 21:14   #2318
bas sam citala sta ljudi kazu na ovo.dosta njih je protiv jer se pas kako kazu moze prehladit i tako..sad ne znam...ja sam tek nova,imam stene...za stene mi to i zvuci malo rizicno..sta ti mislis o tome?
ako kupis javi kakvo je da znam za ubuduce
haski lexi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 21:25   #2319
Ja sa svojim cudom problem vrucine rjesim tako da namocim rucnik u koji ga omotam, onda se on iskobelja i legne na taj rucnik. Kad mu dosadi ili se ugrije se makne pa ponovim postupak.


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:55   #2320
moja izbaci malo vode iz zdjelice sapama na pod pa legne na to hahaha
nista,i ja cu za sad to sa rucnikon,da joj olaksam...vodin je u stenju u 5ipo ujutro i kasno navecer..a posto je stene svako malo samo do dvorista u ruzni dio vrrta da obavi svoje..pase joj tako iako joj pobigne i u kuci..al kod mene je tek tjedan dana tako da sam zadovoljna i sa ovim
el ti pustas svoju bez povodca da se igra sa psima li nesto..cula sam da nekimm ljudima ne bjeze..el tvoja ikad pobjegla?

Zadnje uređivanje haski lexi : 25.06.2017. at 23:57. Reason: nisan ni skuzila da nije beze napisala..ugl pitam nju za haskija ovo
haski lexi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.