Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2004., 08:23   #1
kako vam se cini ideja ljetovanja na Grckim otocima?

Greece!
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:04   #2
super al ti je dosta guzva po ljeti.Trajekti i brodovi su ti puno bolje organizirani nego kod nas pa mozes ici islan hopping.

jedino sto ti je skuuupo za ubit se. Ja sam pao na guzicu kad sam morao u nekoj pripizdini platit 3 eura za salicu kave koja nije nista valjala. Kampiranje 7 eu pa si ti misli.

santorini ti je savrsen ali opet guzva guzva 7 i 8 mjesec.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:24   #3
meni se jako sviđa , ali mi se ne sviđa gužva. možda da posjetim neki pusti otok.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:27   #4
ima jeftinih aranžmana (smještaj ,prijevoz), al za izać van skupoooo!!!.... i sve se plaća i užasna je gužva
beorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 13:31   #5
espresso 3 eura,za dobro jutro i uspjesan nastavak dana
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 19:24   #6
Ja sam bio na Santoriniju, u Firi.
Zanimljivo. Ništa spektakularno, ali za promjenu od naše obale OK. Nije preskupo.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 12:59   #7
Ne specijalno privlacno.

Prije pet godina na Lesbosu, ne znam vise kako se grad zvao ali je na jugu otoka, mi je bilo grozno. Plaza sa nabacanim sitnim pjeskom od kojeg dobijes blato po sebi. Nigdje ni najmanje sjene jer ne raste drvece nego siblje koje je ionako izgorilo na suncu. Suncobrani i stolice skupi za iznajmiti, voda prljava jer je tu neka uvala puna brodova pa svuda pliva ulje.

Za kruh kupiti je trebalo ustati u zoru inace se rasproda. U prodavnicama samo konzerve za papiti, jaja na primjer rezervirali par dana prije i covjek nam ih izvukao ispod pulta. Restorana bilo ali prilicno skupi + hrana ne bas narocita.

Vrucina je bila da se ubijes. Izades malo i mislis da ces se onesvjestiti. Komaraca kao u prici pa jos vise.

Na kraju smo doplatili da bi se vratili kuci ranije. Ostali smo paklenih tjedan dana.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 14:28   #8
Ne zaboravi i kako se s poshtom ponashaju, Lilly.

Meni njena karta stigla prije par mjeseci.
Ja se ziva zbunila - znam kako mi je popljuvala Lesbos, a onda stize karta i OPET mi se zali.
I onda skuzim - poslano prije 5 godina.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 16:36   #9
Moje mazohisticke tendencije se pojacavaju kod najmanje mogucnosti da zamislim sebe opet tamo...

Dolazis li sutra? Zovi na mob da se dogovaramo... imam stol kod talijana rezerviran i trema me drzi vec tri dana. Jedno od tjesenja se vrti oko ideje pizza za nagradu... ali jos uvijek mi je
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 21:55   #10
treba otic na rhodos i neces pogrijesiti. tamo imas sve vrste zabave, nista ti nece faliti. al je malo skuplje. obavezno si tamo rentaj auto, nije skupo, a obidjes citav otok za 5 dana, a tek kakve ces plaze vidjeti! ko iz bajke. a mozes biti sam na toj prekrasnoj plazi, na otoku koji je izronio iz mora, kako legenda kaze. kazu da je to bila planina na cijim stijenama se jos uvijek nadje koja skoljka.
__________________
sve je istina
body is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 00:55   #11
Grčka?

Jel bio itko po ljeti u Grčkoj? Evo mi se neke forumaške snage dogovaramo da mi se možda tamo zaletili ovo ljeto, preko lastminute.hr Košta 1600 kn, avionska karta, hotel, neka hrana. Zanimaju me cijene pive tamo i općenito atmosfera po njihovim obalama.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 02:54   #12
Re: Grčka?

Quote:
funkster kaže:
Jel bio itko po ljeti u Grčkoj? Evo mi se neke forumaške snage dogovaramo da mi se možda tamo zaletili ovo ljeto, preko lastminute.hr Košta 1600 kn, avionska karta, hotel, neka hrana. Zanimaju me cijene pive tamo i općenito atmosfera po njihovim obalama.
Mogao bi nam malo objasnit gdje točno ideš u Grčku? Ja sam bila - imala neka loša iskustva - neka dobra.

Daj malo više detalje...
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 09:54   #13
prosle godine na Halkidiki sjecam se da je kava (odurna) bila 2 i pol eura. Grci 3 puta neljubazniji od nasih konobara.

Turska mi je bolja
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 10:00   #14
Bila ja na maturalcu.
Mi smo putovali brodom simo i tamo po dva dana i to je bilo daleko bolje i zabavnije provedeno vrijeme od "jebanja i zajebavanja" po Ateni, Akropoli i slicnom "kamenjaru", groznim plazama (mi smo posjetili samo takve) i prometom takvim da si bio sretan ako si u komadu dosao u hotel (koji je takodjer bio ) .
Btw, na ulicama je bilo cca 1% zena
To mi ni dan danas nije jasno.

Mislim da su Grcki otoci daleko bolji i ljepsi izbor, ali to sam imala prilike vidjeti samo na slikama
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 11:11   #15
da, vazno je u koji dio grcke ides...

ja sam isto bila na halkidikiju, a jednom i na onom kontinentalno-turistickom obilsaku (atena i to)

vecinom su plaze pjescane (osim na otocima), sto je meni bezveze, i plaze su kultivirane, s onim lezaljkama...ne mozes otici negdje gdje nije plaza jer ces biti u smecu...

more je tak, tak...najvise mi smeta sto nema sume pored plaze...i princip je nagruati sto vise apartmana u blizini mora i deri...

i ocekuj na svakoj plazi hrpu kafica i buke...

zabava je zato jako dobra, svaki kafic je originalno ureden i ima mjesta za plesanje...

ima puno diskoteka...

cijene su porpilicno visoke...pogotovo od uvodenja eura...nemas nista za manje od jedan euro u ducanu...i kafici su dosta skupi...

nije to vise ona jeftina grcka ko prije...makar ti se isplati otici jer ima zabave, a ovo ti je stvarno povoljno...

inace je u gradovima u unutrasnjosti dobro otici u soping, ima dobrih cijena...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 12:51   #16
Quote:
Ipanema kaže:
"jebanja i zajebavanja" po Ateni, Akropoli i slicnom "kamenjaru"
bome dobar im je taj kamenjar, kako ti kazes
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 13:01   #17
Quote:
*Girlie* kaže:
bome dobar im je taj kamenjar, kako ti kazes
Ma divan

Jednu vecer bi nas natjerali u disko ili gdjegod, dosli bi u hotel u 4 ujutro i onda sljedece jutro u 8 - "planinarenje".

I onda bi nama nas vodic pokazivao neku hrpicu kamenja i govorio kako je to jednom davno bila kada u kojoj se u mlijeku kupala neka bozica....
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 14:29   #18
Quote:
Ipanema kaže:
Bila ja na maturalcu.
Mi smo putovali brodom simo i tamo po dva dana i to je bilo daleko bolje i zabavnije provedeno vrijeme od "jebanja i zajebavanja" po Ateni, Akropoli i slicnom "kamenjaru", groznim plazama (mi smo posjetili samo takve) i prometom takvim da si bio sretan ako si u komadu dosao u hotel (koji je takodjer bio ) .
Btw, na ulicama je bilo cca 1% zena
To mi ni dan danas nije jasno.

Mislim da su Grcki otoci daleko bolji i ljepsi izbor, ali to sam imala prilike vidjeti samo na slikama
I ja.
Al smo išli vlakom i busom (bez klime).
Ista priča - hotel fuj (neki Mirage, kao u centru Atene - al iziđi van pa se šeći po tom centru ak se usudiš).
Hrana fuj.
Plaže fuj (hrvatske su 100 puta bolje).
Disko fuj.
Vani +150 u hladu, a svaki restač ili dućan ima klimu podešenu na +10 (svi se prehladili).
Obilasci znamenitih lokaliteta - obavezno u dva popodne, pa ti planinari, a hlada nigdje, vode još manje).
Promet - ne usudiš se cestu preći.
Znamenita Plaka (ne znam kak se piše) - rekli nam da se cjenkamo, a kad se jedna od nas probala cjenkati tip nas je skoro bacio van iz dućana, užasno se naljutio.
Večera na Plaki - ekipa iz benda je imala takve izraze lica ko da im je dosta svega i života i nas i pjevanja.
Inače, busom smo se vozili kraj prekrasnih plaža, a na kraju bi uvijek stali na nekim šugavima.

Jedino što je valjalo je izlet na otoke koji su stvarno prekrasni i neki dućan sa suvenirima (neki s certifikatom).

Al to je bio maturalac, a zna se kak njih tretiraju. Po toj cijeni i nećeš dobit niš normalno.
UnExpected is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 14:35   #19
Gospa Noris!
Da nisi napisala da si isla vlakom i busom, mislila bih da smo bile zajedno u razredu
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 14:55   #20
Quote:
Ipanema kaže:
Gospa Noris!
Da nisi napisala da si isla vlakom i busom, mislila bih da smo bile zajedno u razredu
Izgleda da su svi ti maturalci na isti kalup!
UnExpected is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.