Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2013., 20:10   #21
Jel zna jel ima negdje Ledo-škrinja u Novom?

I drugo pitanje - rentanje bicikla?

Mislim da je to sve za sad što me zanima, ako ima nekog tko zna štogod, možda se sjetim još ponečeg
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 21:48   #22
i mene zanima za rentanje bike-ova pošto ovo lito iden tamo? koje su cijene? i koliko dođe bus za crikvenicu(povratna jeli)?
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 09:41   #23
Kakva je situacija s hladom na plazama u Novom? Pretpostavljam da ima gradska plaza i jos pokoja udaljenija mozda?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 16:23   #24
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija s hladom na plazama u Novom? Pretpostavljam da ima gradska plaza i jos pokoja udaljenija mozda?
Imas obalu od resorta Novi-nesto sljuncanih plaza i stijene, nema hlada.
Onda kod Lidla-betonska, ima hlada ali i puno camaca (vezovi sa camcima, ali ljudi se kupaju).
I "glavna" plaza (Branimirova obala, pocinje kod hotela Lisanj (betonski plato sa pjescanim morskim dnom i otvorenim bazenom) onda e proteze a prema istoku: sve sljuncane plaze, odmah do plaze je setnica/pjesacka siroka staza koja je sva u debelom hladu i do setnice travnate/zemljane povrsine u kojima ljudi leze u hladu. recimo da je plaza siroka par metara, pa setnica (s hladom) par metara i onda debeli hlad.
Ovako to izgleda:
http://photos.adriatyk.com.pl/_adr_o...R-NVIAPP-2.JPG
http://www.apartmani-stefka.hr/foto/...pla%C5%BEa.png
http://www.sing-turizam.hr/upload/Im.../plaza01_1.jpg

(naravno, bude sve puno u sezoni), na setnici su kafici, restorani, beach barovi itd..iznad setnice su hoteli i vile. Na kraju setnice je vec dosta manje ljudi, recimo na potezu od Doma Crvenog kriza pa nadalje.

Jako cisto more u Novom V.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 21.07.2016. at 17:26.
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 16:45   #25
Hvala na iscrpnom izvjestaju

Ove slike prikazuju tu "glavnu" plazu? Kako doci do nje s autobusnog?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 17:25   #26
Da, sve slike pokazuju tu "glavnu". S busnog kolodvora je lako doci, busni je u samom gradu/uzbrdo, do ove plaze se samo spustis vrlo lako, max 10 min laganini. Samo pitaj za hotel Lisanj.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:03   #27
Ima li negdje u blizini neki veći market tipa Lidl, Plodine, Konzum?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:32   #28
Nekih 5-10 min od hotela Lisanj ti je Lidl, a kraj Lidla jos jedan supermarket, ne mogu se sjetiti jesu li Plodine, mislim da jesu. Lako ih je naci, uz more su.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:51   #29
Super, hvala na informacijama
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:03   #30
Ovo što se trenutno vikendom događa u Novom i okolnim mjestima, da se tisuće ljudi doslovno istovaruju na plaže je dugoročna katastrofa. Dakle ljudi doslovno leže jedni preko drugih, more (inače glavna prednost Novog) je toliko prljavo da nemaš volje umočiti nogu, a kamo li zaplivati. Svjestan sam da ljudi nemaju novca za more i da im takvi aranžmani omogućuju kakav takav odlazak, ali ovo je strašno. Ekipa gura rudle pretovarene frižiderima, šatori i suncobrani se pikaju u more, gospodje sjede sa stolcima u moru, a birtije s više nego korektnim cijenama prazne, ne znam kako ali grad na ovo mora reagirati jer će izgubiti turiste od kojih živi. Izbjegavajte Novi vikendima, šteta novca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
döner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 12:24   #31
Pozdrav ekipa...
Idem uskoro u novi vinodolski. Bit cu smjesten u ulici zatrep. Gledam kartu i najbliza mi se cini obala petra kresimira iv. Jel valja ta plaza sta? Vidim da su pohvaljene plaze i setnice kod obale branimira a do tamo imam pjehe pola sata negdje ili se varam? Primam savjete za sve Kakvo je uopce stanje sada tamo? Doci cu bas za vikend a vidim da je napisano da se izbjegava vikend u novom vin.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 10:25   #32
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa...
Idem uskoro u novi vinodolski. Bit cu smjesten u ulici zatrep. Gledam kartu i najbliza mi se cini obala petra kresimira iv. Jel valja ta plaza sta? Vidim da su pohvaljene plaze i setnice kod obale branimira a do tamo imam pjehe pola sata negdje ili se varam? Primam savjete za sve Kakvo je uopce stanje sada tamo? Doci cu bas za vikend a vidim da je napisano da se izbjegava vikend u novom vin.


Naravno da ces ici ako ti je vikend jedina opcija, jedino se pripremi na nevidjenu guzvu. Ako si malo snalazljiv makni se na kakvu stijenu sa strane i uzivaj. Svakako izbjegavati plaze s lakim pristupom jer podsjecaju na Ganges, sto izgledom, sto mirisima i zvukovima


Sent from my iPhone using Tapatalk
döner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 18:32   #33
Pozdrav !

Zna li netko postoji li ikakva suma ili tako nesto u Novom i kako se do tamo dode ? Problem je sto nemam auto trenutno tako da mi treba nesto di mogu doc pjeske. Imam dva psa pa mi treba nesto di ih mogu pustit da se istrcavaju.
jikok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 16:28   #34
Da li se na plažu resorta Novi plaća upad ? I kako je kod tog resorta sa parkingom - ima li ga i naplaćuje li se ?

Hvala!!
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2019., 16:52   #35
Thumbs up Smještaj

Quote:
Jole80 kaže: Pogledaj post
Bok!
Treba li nekome smještaj u Novom Vinodolskom po korektnim cijenama nek mi se javi na pm.
Pozdrav
Šta nudite i po kojoj cijeni.
Mislim na smještaj krajem ovog mjeseca,
Lp
SS

__________________
Vragovi
sanjinstrukic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.