Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 18:10   #1
Denis Urošević Beroš

Pozdrav dragi čovječci!
Zanima me ima li netko iskustva s Denisom i njegovim pripravcima? Jesu li vam pomogli/odmogli s vašim (i kojim) dijagnozama?
stupor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2022., 23:53   #2
čini se da drži vodu, što su ljudi dokazali sa krvnim nalazima (smanjenje nekih vrijednosti ili dokaz da uistinu i postoji problem)
i što on sam propagira i živi već godinama,i unatoč mainstream medicini koja tvrdi da se npr.možeš otrovati pijući jod, danas mnogi kao i beroš piju do 4 kapi lugolove otopine joda 2x dnevno (što je max).

neke stvari koje beroš preporuča u svojoj skripti, koje moraju biti djelovi antivirusnog programa:
lugolova otopina joda
budwig doručak (čitaj johana budwig)
mineralni mix (čitaj cardiocarb)
cink
selen
L-glutamin
NAC
ALA
monolaurin
L-lizin
ulje čašnjaka
b-kompleks
vitamin c
vitamin d3
vitamin b12
selen
spirulina
metil folat
mačja kandža
lobelija
korjen sladića
gospina trava
timijan
itd....

i naravno,osnova, prehrana...i to po krvnoj grupi i RH faktoru
nikakva topla voda koju on izmišlja, sve se ove stvari znale i prije, on samo malo doradio i primjenjuje na sebi. ima dosta iskustva i znanja, te tako educira i pomaže drugima, a profesionalno sportašima i sportskim ekipama

radio brač, utorkom od 11-13h, antivirusna emisija
postoji youtube kanal "antivirusna emisija"
facebook grupa istog naziva
telegram grupa također...
muammar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2023., 15:16   #3
Jel zna još netko nešto o njemu?
Da li je istina što govori...?
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2023., 14:50   #4
uputili su me na njega, i mene zanima je li vjerodostojan ili je ovo još jedno prodavanje magle?

Nitko kao ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 10:15   #5
Neznam za ovu prehranu putem krvnih grupa, no tvrdnje za ebv stoje, tj.sve više ih je dokazano studijama na pubmedu za ms, lupus itd.

Takodje za diabetes alfa lipoična kiselina(R-ALA), n-acetyl cysteine(NAC) i b1 (benfotiamin).

Ja imam genetski deficit b1 i imao sam grozne neuropatije šta sam stabilizirao sa benfotiaminom i antioxidansima R-ALA i NAC.
Takodje big deal je Sulforaphane-extrakt brokule koji isto podize glutation. Bitno je da u sebi sadrži enzim myrosinase za razgradnju jer će ga inače jetra satrati.

Općenito sam veliki pobornik Life Extension i Jarrow branda, a za gljive Real mushroomsa.

Realno sve šta on iznosi prosječnik korisnik reddita na podforumima supplements i nootropics znade.

Prije godinu i pol svi koji tvrdili da EBV je uzrocnik MS-a su bio ismijani, danas je to potvrđeno klinickim studijama.
Takodje se zna da najjače anti-EBV komponenete se nalaze u polipeptidima gljiva Reishi i Cordyceps,a lions mane da vrsi remijelinizaciju mijelinske ovojnice.

Mada ne moze se bas EBV skroz kriviti za sve..tu je bermudski trokut EBV-CANDIDA-HEAVY METAL POISONiNG.

EBV i Candida se hrane šećerom i živom. Herpes virusi aminokiselinom Arginin iz mesa, i iz toga razloga mnogi sa autoimunim bolestima izbacuju meso ili prelaze na OMAD(one meal a day) da izgladnjuju virus.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 10:35   #6
Quote:
WarKO kaže: Pogledaj post

EBV i Candida se hrane šećerom i živom. Herpes virusi aminokiselinom Arginin iz mesa, i iz toga razloga mnogi sa autoimunim bolestima izbacuju meso ili prelaze na OMAD(one meal a day) da izgladnjuju virus.
Od kad se virusi hrane?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 11:51   #7
Quote:
Biljka kaže: Pogledaj post
Od kad se virusi hrane?
.
Quote:
A diet with too much arginine enhances the growth of both acute and low-grade, chronic viral infections.
In fact, excess arginine actually blocks the effects of lysine and can create a lysine deficiency. And while research has been conflicting, some studies show that arginine may even encourage attacks of herpes-like viruses.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 12:08   #8
Na rubu znanosti: Krvne grupe
Aruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 17:53   #9
Quote:
WarKO kaže: Pogledaj post
.
To ne znači da se virusi hrane.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 18:14   #10
Quote:
WarKO kaže: Pogledaj post
Neznam za ovu prehranu putem krvnih grupa, no tvrdnje za ebv stoje
Itekako stoji teorija o prehrani po krvnim grupama, to mogu potvrditi i iz osobnog iskustva, a na ovo pitanje:
Quote:
Nitko kao ja kaže: Pogledaj post
je li vjerodostojan ili je ovo još jedno prodavanje magle?
...teško je odgovoriti jednoznačno. Dobro je to da ste otkrili Denisa Beroša, nikad nije kasno.
https://www.bacvice.com/forum/denis-...cu-t698.0.html
Mobil is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 13:59   #11
Koliko izlječenih ovaj gospodin ima? Pitam zato jer koristi iste supplemente kao i Helena Begenisic no pristup prehrani im je drugačiji.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2023., 20:55   #12
Meni ovaj čovjek baš ulijeva povjerenje za razliku od one fanatičarke Helene. Njen pristup ljudima i loša tolerancija na kritiku nisu baš reprezentativni. Često mi djeluje nabrijano i zbog toga mi se ne sviđa, i ne mogu je dugo slušati + extremno je dosadna u svojim yt videima. Previše miješa religijski fanatizam i alternativu i djeluje mi histerično na društvenim mrežama.

Meni je vrlo bitno tko i kako mi prenosi informacije i znanje.

Ti svi protokoli ionako imaju isti izvor znanja - prirodu, a uiverzalni lijek je sirova hrana i nutrijenti koje trebamo dobivati iz nje, odn. suplemenata, kad već nemamo pristup organskoj hrani kao do prije 100 godina.

Znanje je svuda oko nas, samo ga trebamo primijeniti u praksi, ali g. Beroša definitivno vrijedi poslušati i od njega učiti.
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 13:40   #13
Quote:
free.thinkerica kaže: Pogledaj post
Meni ovaj čovjek baš ulijeva povjerenje za razliku od one fanatičarke Helene. Njen pristup ljudima i loša tolerancija na kritiku nisu baš reprezentativni. Često mi djeluje nabrijano i zbog toga mi se ne sviđa, i ne mogu je dugo slušati + extremno je dosadna u svojim yt videima. Previše miješa religijski fanatizam i alternativu i djeluje mi histerično na društvenim mrežama.

Meni je vrlo bitno tko i kako mi prenosi informacije i znanje.

Ti svi protokoli ionako imaju isti izvor znanja - prirodu, a uiverzalni lijek je sirova hrana i nutrijenti koje trebamo dobivati iz nje, odn. suplemenata, kad već nemamo pristup organskoj hrani kao do prije 100 godina.

Znanje je svuda oko nas, samo ga trebamo primijeniti u praksi, ali g. Beroša definitivno vrijedi poslušati i od njega učiti.
pa ok je. većina toga za ebv, candidu, teške metale se slično liječi, tako da nit ne može previše fulati.
samo nezna očito za peptide, šta je danas BIG DEAL!

The Alpha Lipoic Acid Breakthrough
evo ja sam kao expert za alfa lipoičnu kiselinu počeo ju koristit u R-lipoic stabilnoj veziji sa još sustained release tako da imam više šanse izbaviti živu iz mozga pošto half time ALA je kojih 30minuta, pa da dobim na vremenu sa sustained relase od Jarrow. istodobno uzimam i selen i vit.C(ascorbyl palmitate koja prelazi moždanu barijeru) i vit.E(Super Absorbable Tocotrienols) tako da full ublaži oxidativni stres.
Na to sve još nadodam kasnije i NAC i glicin...totalno boostanje glutationa.
sa samo R-lipoic nisam imao toliko uspjeha ko i sa istodobno sustained release uako je R-lipoic(NA-RALA kao 10x jača) ovdje se radi o vremenskom razmaku.
za otvorit skroz detox puteve potreban je selen, jod(kelp), b1(benfotiamin), b2, vit.C, Vit.E.

zapravo je nevjerojatno kak se ti svi neurotoxini uskladište u fats, a najviše fats ima naravno u mozgu i treba vremena i znanja s tim se stavit u koštac. zajebi ti sve zeolite, klorele dok ti detox putevi i limfni sustav nisu kako treba.
Nadalje medicinske gljive reishi, lions mane i cordyceps su jako bogate antioxidansima i od velike pomoći su i za detox i za normalizirat imunološki sistem i aktivirat natural killer cells.

BPC-157 dodje ko as na cener da zaliječi svu štetu u centralnom nervnom sistemu, organima i mozgu. kasnije još nadodam i agmatin sulfat da boosta nitric oxide u mozgu koji je kod žive, lymea i ms-a prilično loš zato i ljudi imaju brain fog, s time da je agmatin neuromodulator i najbolji AD koji ikad koristio(takodje demolira skroz OCD).
danas se zna da je depra i anxioza čista neuroinflamacija tako da su ove stvari čista BOMBA!

da me sad neko stavi par dana bez tih stvari posebno bpc-a, gljivi i lipoic valjda bi odapeo jer sam naučen funkcionirat optimalno na tome.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 13:45   #14
Warko, a jel se ti hraniš po svojoj krvnoj grupi? Njemu je to big deal.
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 14:00   #15
Quote:
free.thinkerica kaže: Pogledaj post
Warko, a jel se ti hraniš po svojoj krvnoj grupi? Njemu je to big deal.
ne. nit me to ne zanima. imam jake proteinske obroke i uzimam još i whey i kreatin. po meni su aminokiseline najvažnije jer su regenerirajuće, tako da mi netko brani jest ono šta ja smatram krucijalnim bi ga sterao u kuratz iako i sam znam šta mi paše, šta ne, pa tako sma izbacio prije godinu dana full šećer i gluten. alkohol već 4godine mi ide od full prestanka.

jaki proteinski obroci sa masu povrća, voća i 4l vode na dan....3x tjedno jaki treninzi cardio i dizanje utega./bučica..to je moja shema.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 14:07   #16
Dobro za tebe, ali ja vjerujem u individualni pristup liječenju i da svatko za sebe treba pronaći što mu paše. Ovaj čovjek je najbliže tome jer uzima u obzir specifične potrebe svake krvne grupe.
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 20:45   #17
Quote:
free.thinkerica kaže: Pogledaj post
Ovaj čovjek je najbliže tome jer uzima u obzir specifične potrebe svake krvne grupe.
Naravno Thinkerica, tako je ispravno razmišljati.
Quote:
WarKO kaže: Pogledaj post
jaki proteinski obroci sa masu povrća, voća i 4l vode na dan....3x tjedno jaki treninzi cardio i dizanje utega./bučica..to je moja shema.
A vidimo da je naš WarKO nedavno počeo ići u teretanu, on je u drugom filmu, samo; budi oprezan WarKO.
Mobil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 21:03   #18
Quote:
WarKO kaže: Pogledaj post
ne. nit me to ne zanima. imam jake proteinske obroke i uzimam još i whey i kreatin. po meni su aminokiseline najvažnije jer su regenerirajuće, tako da mi netko brani jest ono šta ja smatram krucijalnim bi ga sterao u kuratz iako i sam znam šta mi paše, šta ne, pa tako sma izbacio prije godinu dana full šećer i gluten. alkohol već 4godine mi ide od full prestanka.

jaki proteinski obroci sa masu povrća, voća i 4l vode na dan....3x tjedno jaki treninzi cardio i dizanje utega./bučica..to je moja shema.
Koliko imaš godina i koliko dugo tako treniraš? Koliko ćeš tako moći? Po nabrojanom uzimaš pola ljekarne. Mikhaila Peterson (umetni kuk i članak noge prije 20 godine) jede samo meso i izliječila je tešku autoimunu bolest??
lastman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 21:08   #19
Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
Naravno Thinkerica, tako je ispravno razmišljati.

A vidimo da je naš WarKO nedavno počeo ići u teretanu, on je u drugom filmu, samo; budi oprezan WarKO.
Aha, nedavno...tako sam i mislio. Kad trčim, a pored mene protrči momak kao metak? Ostaje samo da brojim...5,6,7 sekundi...i znam da neće dugo. Izlazi sa staze i nastavlja hodom? Tako je i njegov upis euforičan.
lastman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2023., 21:50   #20
Da, on zna kolko sam ja u fitnessu?.loool
Mislim debilizam čisti.

Odgovor na ono je da su hrv ljekarne ispod mog standarda em nema pola toga em nema u bioraspoloživom obliku tako da pola Iherba standardno i par underground shopova u poljskoj jer tamo nije ništa banned.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.