Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 13:45   #21
Slažem se za gužve iako ako se radi cjelodnevni izlet onda se to riješi tako da kreneš oko 6 i dok počnu gužve na odredištu si, a navečer kreneš natrag kad zađe sunce i u svakom slucaju je ugodnije i brže putovanje e sad ako bi radije spavali do podne onda ne znam bi li imalo smisla

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 09:54   #22
ne bi bilo loše da si napisala jeste li s autom ili ne. što vas zanima, koliko vam se bitno kupat i izležavat na plaži, koliko planirate potrošit...

Brač svakako kao opcija igra jer trajekti voze od ranog jutra pa do ponoći. Opet kad ste tamo bilo bi lipo imat auto jel, jer supetar ka supetar i nije neki spektakl dok se s autom može doći do nekih odličnih uvalica i malih mista

Cetina - pišu ljudi Radmanove i restoran, restoran slobodno zaobiđite nije vrijedan ni kune , nakon kratke šetnje imate opcija aktivnijeg odmora ako vam to odgovara. bilo zipline, bilo slobodno penjanje, kajaci, kanui, rafting... u nekim od tih tura su uključeni i ručkovi

nije ni Krka na kraj svita. Mostar ako želite doživit toplotni udar ...

koji djir do splita naravno.
čiovo i onaj dio izbjegavat svakako.
papundek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:28   #23
Radmanove mlinice su super za prošetat i poslikavat se uz Cetinu, ko nije previše zimogrozan može se i okupat..., slažem se da onaj glavni restoran nije nešto, al na ručak se može u Kaštil Slanice parsto metara prije... tamo ima skroz ok stvari za pojest.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:52   #24
Gdje ići s Brača u okolicu ST-a

Pozdrav,

stari su postovi ali možda netko bude reagirao da ne otvaram novu temu. LJetujem na Braču već godinama i tražim neka mjesta koja su dobro povezana s Bračem, a da nije ST (odnosno da ne trebam opet s autom na trajekt zbog par dana samo). Razmišljali smo o Hvaru ili Makarskoj ali nema baš smještaja, jedino smo tu našli slobodne termine ali nemam iskustva s najmom preko stranica i nisam sigurna koliko je to provijereno. Ima li tko kakve prijedloge za destinacije?
NikPraskaton121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 11:04   #25
Pa nisu baš stari postovi, to što si nabrojala bez auta su zapravo jedine opcije, jer sve drugo uključuje ili rent a car, ili bus što je čisto maltretiranje po ljetnim gužvama i vrućinama pa bi vjerojatno brzo požalili i zaželili da ste ostali izležavati se u plićaku na Braču. Kako misliš nema smještaja? Gdje tražiš? Nema jeftinog, luksuznog? Garantiram da ima svega pa i u samom centru Splita, kamo li u Makarskoj
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 13:22   #26
Quote:
NikPraskaton121 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

stari su postovi ali možda netko bude reagirao da ne otvaram novu temu. LJetujem na Braču već godinama i tražim neka mjesta koja su dobro povezana s Bračem, a da nije ST (odnosno da ne trebam opet s autom na trajekt zbog par dana samo). Razmišljali smo o Hvaru ili Makarskoj ali nema baš smještaja, jedino smo tu našli slobodne termine ali nemam iskustva s najmom preko stranica i nisam sigurna koliko je to provijereno. Ima li tko kakve prijedloge za destinacije?
Imaš dnevne izlete za Omiš iz Supetra, ali to su oni turistički brodići pa bi cijena mogla biti zanimljiva
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:26   #27
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Imaš dnevne izlete za Omiš iz Supetra, ali to su oni turistički brodići pa bi cijena mogla biti zanimljiva
To je super ideja zapravo, inače ljetujem u Pučišćima i tamo stalno dolaze ti izletnički brodovi ali nikada nisu baš od tamo išli. Znam da ima isto tako i na Bolu, ali to je sve za jedan dan, mi bi baš ostali malo čisto da promijenimo okolinu, a i da vidimo nekaj novo. Da li možda znaš jesu li možda ti tuistički brodići iz Supetra i na više dana? A što se tiče cijene, znam da su dnevni izleti po 300 kn po osobi, što je dosta ali opet i ako bi išla negdje kao što sam spomenula Makarsku s trajektom, opet računam da za apartmane koji sam jedino pronašla da je free bi isto prošla. Tako da za tak koji putai na koj dan si malo priuštiti izlet bi stisnula zube
NikPraskaton121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:58   #28
O kakvim guzvama se priča oko Trogira?Planiram ići u Hotel Medena ako bude mjesta pa ne bi da zapnem u gužvi i izgubim dosta vremena na putovanje a ljetovanje je samo 7 dana treba iskoristiti svaku minutu

Hvala na odgovoru
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 20:16   #29
Pa neces bas toliko vremena potrositi do hotela Medena, nego recimo, ako bi isla na kupanje na Ciovo svakodnevno (sto nema smisla za tebe kad si u Medenoj) i recimo da ides autom do centra Trogira, guzve su u odredjenim/mnogim periodima.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:14   #30
Ne idem autom nego busom i cipelcugom

Mislila sam koji put skoknuti do Splita pa pitam hvala na odgovoru
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 08:17   #31
Nemojte koji put, nego odredite jedan dan pa obiđite što želite... Ljeti je taj put Trogir St stvarno tlaka. Imate Prometov bus 37 svako malo, ali radije vidite standardni bus na autobusni kolodvor, puno je udobnije i ne staje na toliko stanica kao Promet.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:55   #32
Smile

Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Pa nisu baš stari postovi, to što si nabrojala bez auta su zapravo jedine opcije, jer sve drugo uključuje ili rent a car, ili bus što je čisto maltretiranje po ljetnim gužvama i vrućinama pa bi vjerojatno brzo požalili i zaželili da ste ostali izležavati se u plićaku na Braču. Kako misliš nema smještaja? Gdje tražiš? Nema jeftinog, luksuznog? Garantiram da ima svega pa i u samom centru Splita, kamo li u Makarskoj
Ma nisam često na forumu pa sam sad tek skužila kojim redoslijedom postovi idu. To je apsolutno istina da bi požalila da sada po vrućinama idem busom il plaćam enromnu cijenu ren a car-a. Tak da sam provjerila opcije Makarska, Hvar, Split, Omiš i Makarska je pobjedila. Našla sam smještaj tamo gdje sam i postala prvi puta, čini se kao skupo ali ima mogućnost podjele pa nije tako strašno. Ne tražim luksuz toliko koliko želim po prvi puta si priuštiti kratak odmor, a da mi stvara ugodan osjećaj tijekom boravka. Oduvijek idem na Brač kada tamo imam smještaj i apsolutno mi je najdraže mjesto na svijetu za ljetovanje ali zbog toga nisam vidjela druga mjesta na našem Jadranu, pogotovo u smjeru juga pa eto, ovaj puta tako Zahvaljujem na odgovoru
NikPraskaton121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 10:42   #33
Pozdrav svima, našao sam ovu staru temu.

Planiram ovog ljeta prvi put u Podstranu, našli smo apartman uz plažu za nas troje (2+1). Zanimaju me iskustva ako je neko tamo ljetovao, je li more čisto itd?
Ne znam ima li kakvih sadržaja ali to mi toliko i ne igra ulogu jer idemo sa djetetom od 3 godine, bitno da je mirno.
Igor1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 14:28   #34
Ovisi na kojem ste dijelu Podstrane, ali plaže su generalno ok i more također. Može se jako puno šetati uz obalu, ovisno koliko želite i koliko dijete ima volje. Nema nekih ekstra sadržaja, ali lijepo je šetati Marinom hotela Lav, ili po Strožancu po šetnici, tamo se dijete i u pijesku može zabavljati, voziti nešto ako ponesete, ima igralište, palačinke, fritule, sladoled ljeti i tako. Ima dovoljno trgovina, a blizu su i Mall/City Centar ako vam zatreba nešto. Uz rijeku Žrnovnicu je također lijepa šetnica uz dosta prirodne hladovine pa je ugodno i po velikim vrućinama, na samom početku su restoran i kafić s napuhancima i trampolinima. Sve u svemu za obiteljski odmor s malim dijelom ne može se pogriješiti.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 17:07   #35
Hvala na informacijama. Ovo je prema uvali Sv.Martin.
Igor1950 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.