Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2011., 17:07   #1121
dali ima tko perilicu veša candy c431? treba mi slika od maske programatora(izbrisali se simboli na plastici) ili ako netko ima masku programatora za prodati!
autobus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 15:44   #1122
Grizli lutko prosvijetli me.
Imam perilicu posuđa Gorenje (ili kako god) GV61020. Greška E2 (razina vode previsoka, zaštita od prelijevanja). Uključim program, izbaci vodu, primi vodu, uključi se pumpa, nakon drugog primanja vode i kratkog rada pumpe javi E2. Mikroprekidač na plovku ispravan, hidrostat ispravan, crijeva dobra, oprao labirint sa strane (iako ne vidim kakve veze on ima jer nije direktno povezan sa plovkom i hidrostatom). Kroz labirint ulazi voda u sustav za odmekšavanje na jedan izvod(za što služi crna gumena cijevčica u labirintu?), a kroz drugi izvod nivo raste kako se puni vodom, ali nivo ne opada kada izbaci vodu. Za što služi elektroventil na posudi za sol? Da li je normalno da u sustavu za mekšanje vode ima pola kile kristaliziranog taloga smeđe boje- soli vjerojatno? Pumpa ok. Posuda oprana sve radi a ne radi. Ploča logike preštekana, uredna, nema tragova vode, ni pregorenih elemenata. Instalacije od plovka i hidrostata ispravne. Plovak i hidrostat sam mjerio instrumentom puhanjem kroz cijevčicu. Imaju direktne i inverzne kontakte - sve radi a ne radi.
Pozdrav
__________________
Ništa nisam popio, vijci iz ruke ispadaju, kose sijede, plaća mala.
serviceman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 22:38   #1123
Quote:
autobus kaže: Pogledaj post
dali ima tko perilicu veša candy c431? treba mi slika od maske programatora(izbrisali se simboli na plastici) ili ako netko ima masku programatora za prodati!
Imaš jednu u RETO CENTRU u Splitu neispravnu, pitaj ih da ti to pošalju.
__________________
Ništa nisam popio, vijci iz ruke ispadaju, kose sijede, plaća mala.
serviceman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 11:38   #1124
Quote:
serviceman kaže: Pogledaj post
Imaš jednu u RETO CENTRU u Splitu neispravnu, pitaj ih da ti to pošalju.
hvala na odgovoru! ti si ju vjerojatno vidio kada znaš za nju. Reto centar, to je nekakav centar za ovisnost? bojim se da če me blijedo gledati ako ih pitam za tu vešmašinu. Možeš li ti do toga? Pa mi pošalješ ili dobru sliku slikanu iz blizine ili dio?
autobus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:35   #1125
pomoć..

Majstor grizzly se ne javlja..šta da radim? jel ima tko da mi pomogne, tj. predloži kakvog svog provjerenog majstora?

kako sam napisal, perilica suđa Quadro, 5-6 god.stara, nekorištena cca god.dana, greška E-4, previše vode u sustavu

please, help. anybody. da to hitno riješim!
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 08:24   #1126
možda pomogne: http://www.fanzo.org/forum/viewtopic.php?f=31&t=9391
pero55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:50   #1127
Da li mi netko može reći da li popravljati staru Candicu iz 1994, ne pere dobro gornji kat, ispravna je radi dobro, ponekad pušta vodu u kadicu, pa moj muž nešto napravi pa je neko vrijeme u redu.
Neke druge kuć. aparate sam kupila nove i dojam je da su stari bili bolji.
Da li treba mijenjati kakve gumice, dihtunge, što se preporučuje?
Kissing spine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:40   #1128
Otkada smo spojili perilicu posuđa, voda na slavini u kuhinji ima čudan okus. Pretpostavljam da se dio vode iz perilice vraća natrag u vodovod. Jel postoji kakav nepovratni ventil koji bih mogao našarafiti između crijeva od perilice i spoja na vodovdnu mrežu pa da se to ne događa ili zna netko bolju metodu rješavanja ovog problema
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:56   #1129
Pošaljem

Quote:
autobus kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru! ti si ju vjerojatno vidio kada znaš za nju. Reto centar, to je nekakav centar za ovisnost? bojim se da če me blijedo gledati ako ih pitam za tu vešmašinu. Možeš li ti do toga? Pa mi pošalješ ili dobru sliku slikanu iz blizine ili dio?
Imao sam jednu takvu i procurio je bubanj pa sam je dao for free. Javim kad pogledam kod njih a ako ne budu imali dobit ćeš sliku jer imam još jednu živuću u funkciji.
__________________
Ništa nisam popio, vijci iz ruke ispadaju, kose sijede, plaća mala.
serviceman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:58   #1130
Quote:
Kissing spine kaže: Pogledaj post
Da li mi netko može reći da li popravljati staru Candicu iz 1994, ne pere dobro gornji kat, ispravna je radi dobro, ponekad pušta vodu u kadicu, pa moj muž nešto napravi pa je neko vrijeme u redu.
Neke druge kuć. aparate sam kupila nove i dojam je da su stari bili bolji.
Da li treba mijenjati kakve gumice, dihtunge, što se preporučuje?
Smeće u sapnicama ispod donje košare - začepljene.
__________________
Ništa nisam popio, vijci iz ruke ispadaju, kose sijede, plaća mala.
serviceman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 19:24   #1131
Thumbs up c 431

Quote:
serviceman kaže: Pogledaj post
Imao sam jednu takvu i procurio je bubanj pa sam je dao for free. Javim kad pogledam kod njih a ako ne budu imali dobit ćeš sliku jer imam još jednu živuću u funkciji.
Ako ti to uspije svaka ti čast,pošalji na mail ili kako već.Ja je ne mogu u cijelom Zagrebu pronači, novu masku programatora ne mogu naručiti jer je u tvornici nema.Puno ti zahvaljujem na trudu!
autobus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 08:33   #1132
kvar ???

le stroj je candy cdi 2015. priča je počela kad je kod zadnjeg ispiranja s tekućinom za ispiranje nastavila beskonačno vrtit duže neg što treba...i stvarat pjenu...pa se mislilo da je kriva tekuć.za ispiranje...sad...prvo predpranje na bilo kojem programu....uzme vodu...vrti neko vrijeme...i onda počne veslat na prazno čuje se kako pumpa vuče pa stane ,onda primoran otvorit vrata vidim da u bazenu uopće nema vode....???
....programator???
unaprijed zahvalan za svaki savjet...
mobelwagen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 08:39   #1133
Serviceman , hvala na savjetu, muž je poskidao proprao, kao da sada bolje pere čini mi se. Inače svako malo pusti vodu, prenapuni se kadica pa stavim na ispumpavanje da pokupi.
Kissing spine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 23:30   #1134
Pozdrav svima!

Evo kupio sam ugradbenu perilicu Whirpool
http://www.kucanski-aparati.com/imag...04eead3e8.jpeg
točnije ova

E sad imam pitanje
Dali nakon pranja moram ostaviti vrata da se "zrače" tj da ih ne zatvaram??

Jer ako ih ostavim otvorene tj odškrinute mogu ručkom od sudopera oštetit vrata perilice..a svi mi pumpaju glavu da se perilica ne zatvara nakon što je pranje završeno nego se vrata drže malo otvorena ???
IVAN115 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:22   #1135
Sad ću reći "nije žvaka za seljaka", no ipak trebam pomoć!
Nisam do sad imala perilicu posuđa, sad kupila ugradbenu 45 cm Beko, nova. Izgleda kao jednostavno rukovanje, no pokušala je koristiti tri puta i sva tri puta - promašaj!
Pitam se jesam li blesava ili što pa ne kužim upute?!!
Uključim tipku za uključivanje, odaberem program, stisnem start i samo se čuje na početku kao lagano crpljenje vode, i onda muk muk muk po sat, dva ili čak tri nakon čega mi dop.... i ja je ugasim, otvorim a ono nit suđe mokro, niti vruće niti oprano!!!!!!!
Ima li još ko Beko perilicu i može li me savjetovati?
Please?
marali78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:09   #1136
Pretpostavljam da je problem u odvodu...

jeste li provjerili odvod i da li je probijen onaj zaštitni "prsten" ili kakogo, na sifonu. Pokušajte crijevo odspojiti i podići na istu razinu i džati ga rukom kada se perilica uključi. Ako Vam ne baci ni tada, snažnim mlazom vodu van, odmah na početku, tada postoji mogućnost da se odvod negdje presavio, da je zgnječen...
Pogledajte, poslije možemo dalje ...
končar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:32   #1137
Odvod ili dovod?

Dovod mi je u zidu, no po svemu sudeći, trebao bi funkcionirati pravilno ( nova kuhinja, spajalo se sve, pa i dovod novi, provjerilo ima li dovoljno vode - sve štimalo).
Kad stisnem tipku za poništenje programa vidim/čujem da i odvod funkcionira, baca vodu van, jedino zaista ako se nije prignječilo crijevo od dovoda,a onda ću poluditi, moram sve micati i odvajati!!!
A lijepo sam rekla da mi nie pottrebna perilica!!!

kako se uopće treba ta perilica glasati tokom svog ciklusa pranja, od početka do kraja? Mora li se non stop čuti ili ne? ( znam da je smiješno, al nisam upućena :O)
hvala puno na brzom odgovoru

Zadnje uređivanje marali78 : 21.10.2011. at 15:38.
marali78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 16:03   #1138
Quote:
končar33 kaže: Pogledaj post
jeste li provjerili odvod i da li je probijen onaj zaštitni "prsten" ili kakogo, na sifonu. Pokušajte crijevo odspojiti i podići na istu razinu i džati ga rukom kada se perilica uključi. Ako Vam ne baci ni tada, snažnim mlazom vodu van, odmah na početku, tada postoji mogućnost da se odvod negdje presavio, da je zgnječen...
Pogledajte, poslije možemo dalje ...

Evo, nadam se da je sad stvar riješena!
Zavukla sam se malo ispod elemenata i vidjela crijevo od dovoda da je malo prignječeno pa sam ga pokušavala ispraviti i nekako mi je uspjelo jer sad čujem da mašina radi, čujem ju da se glasa!!!
Hvala ti Bože!!!! Već sam mislila da sam totalni "tudum"
( iako i dalje tvrdim da mi ta perilica uopće nije potrebna dok imam ruke i vodu, )

HVALA VAM PUNOOOOOOOO!
Lijep pozdrav
marali78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 17:00   #1139
Quote:
marali78 kaže: Pogledaj post
( iako i dalje tvrdim da mi ta perilica uopće nije potrebna dok imam ruke i vodu, )

žao mi je što živiš u zabludi, nadam se da ćeš se javit kad to spoznaš
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 22:30   #1140
Puno sreće nadalje...

siguran sam da ćete ju uskoro zavoljeti, ipak je puno zgodnije s njom

končar33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.