Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2004., 09:59   #21
Quote:
acti kaže:
ama ko kaze da sam ja u pitanju uopste?? ; ) samo me interesuje...sta ste raditli kako ste izveli..interesantni prijedlozi : ) al izgleda da mi je post totalno pogresno postavljen : )
Za početak kupi Hrvatski riječnik.
 
Old 21.04.2004., 10:01   #22
Quote:
mwm kaže:
Za početak kupi Hrvatski riječnik.

pa kad nisam iz hrvatske...sta ce mi??
__________________
You ask me to enter, and then you make me crawl...
acti is offline  
Old 21.04.2004., 10:02   #23
Quote:
monolit kaže:
svakih deset sekundi odglumi orgazam...i nece te zaboraviti
Kakav orgazam pobogu? Ženski orgazam ne postoji. To je laž suptilno provučena iz krugova bliskih feminističkim aktivistkinjama.
Herostrat is offline  
Old 21.04.2004., 10:04   #24
Quote:
Herostrat kaže:
Kakav orgazam pobogu? Ženski orgazam ne postoji. To je laž suptilno provučena iz krugova bliskih feminističkim aktivistkinjama.
Napokon netko prosvijetljen!
A i pičke nam daju samo i isključivo iz razloga da se domognu naših novčanika.
 
Old 21.04.2004., 10:06   #25
Quote:
mwm kaže:
Napokon netko prosvijetljen!
A i pičke nam daju samo i isključivo iz razloga da se domognu naših novčanika.
Ne znam za ovo s novčanikom al' znam da prvotna konstatacija počiva na empirijskoj osnovi .-))
Herostrat is offline  
Old 21.04.2004., 10:07   #26
na ovom forumu se uvijek dobije odgovor na sve...samo ne na postavljni topic heheheheh
__________________
You ask me to enter, and then you make me crawl...
acti is offline  
Old 21.04.2004., 10:07   #27
Quote:
Herostrat kaže:
Ne znam za ovo s novčanikom al' znam da prvotna konstatacija počiva na empirijskoj osnovi .-))
Pa i moja isto. Na konstataciji slavnog Indijskog tenisača Immanuela Kanta: "Ne jebu momci, nogo novci".
 
Old 21.04.2004., 12:00   #28
Quote:
acti kaže:
na ovom forumu se uvijek dobije odgovor na sve...samo ne na postavljni topic heheheheh

Standard Procedure..

Chat and only chat...
pepeljara is offline  
Old 21.04.2004., 12:11   #29
Štono reče Pilat: lavam manos
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 21.08.2007., 22:24   #30
Shta da vam kazem?Biti stidljiva je definitivno out,znaci budi totalno opustena,spremna da probas manje-vise sve,ne gasi svetlo,napravi ga nekad pomalo ljubomornim .Budi uvek spremna za izlaske,ne duzi sa spremanjem.To su neke klasika stvari.Promenite ih sto vise,na kraju se sve svodi na iskustvo/Jos ako niko ne zna...I slusaj ga shta voli.
princesse is offline  
Old 21.08.2007., 22:26   #31
Quote:
acti kaže: Pogledaj post
u krevetu??
al mislim ono provesti s njim jednu noc i pruziti mu takva zadovoljstva...da te jednostavno nikad ne zaboravi??
koje trikove iskoristiti...pomocna sredstva...ne znam ni ja sta sve ne?? eto bas me interesuje...da vidim sta su ovdje prisutne dame radile...znam da vas puno veoma iskusnih ima..naravno muski mogu reci sta bi na njih tako djelovalo da ne zaborave tu zenu... haj da vidimo...; )
meni bi bilo čisto dosta da mi donese hladnu pivu iz hladnjaka i šuti dok je tekma
, neću je zaboravit do sljedeće
Icebreaker is offline  
Old 21.08.2007., 22:27   #32
Quote:
acti kaže: Pogledaj post
u krevetu?? al mislim ono provesti s njim jednu noc i pruziti mu takva zadovoljstva...da te jednostavno nikad ne zaboravi?? koje trikove iskoristiti...pomocna sredstva...ne znam ni ja sta sve ne?? eto bas me interesuje...da vidim sta su ovdje prisutne dame radile...znam da vas puno veoma iskusnih ima..naravno muski mogu reci sta bi na njih tako djelovalo da ne zaborave tu zenu... haj da vidimo...; )
krevet 100%
__________________
MOJ KOMP: CPU AMD Athlon 64 X2 6000+, Matična : Gigabyte GA-MA770-DS3, sAM2, Mema: 2 X 2GB PC6400 (800MHz), Kingmax, HDD Seagate ST3320620AS, 320 GB 16MB, Grafička : Gigabyte 8800 GTS 320 MB, napajanje: OCZ 600W. + Prijenosno računalo : HP 6735s
Miha© is offline  
Old 21.08.2007., 22:28   #33
Quote:
acti kaže: Pogledaj post
u krevetu?? al mislim ono provesti s njim jednu noc i pruziti mu takva zadovoljstva...da te jednostavno nikad ne zaboravi??
Lako, ali čemu si natovariti toliku odgovornost na vrat? Još će mu pasti na pamet da hoće ponovo, i to sa istom, gdje bi nas to dovelo?
polimer is offline  
Old 21.08.2007., 22:29   #34
Quote:
acti kaže: Pogledaj post
u krevetu?? al mislim ono provesti s njim jednu noc i pruziti mu takva zadovoljstva...da te jednostavno nikad ne zaboravi?? koje trikove iskoristiti...pomocna sredstva...ne znam ni ja sta sve ne?? eto bas me interesuje...da vidim sta su ovdje prisutne dame radile...znam da vas puno veoma iskusnih ima..naravno muski mogu reci sta bi na njih tako djelovalo da ne zaborave tu zenu... haj da vidimo...; )
Zavesti me može duhom, vedrinom, kvalitetom karaktera, ljubavlju...ali sexom...e tim me ne može zavesti da to ne mogu ponoviti, ili čak nadmašiti sa nekom drugom, trećom itd....

Zato budi žena u pravom smislu te riječi, i hoop-la već si ga zavela, fantastičan sex, je samo šlag/jagoda na kraju....samom kraju...
fukcnblaster is offline  
Old 21.08.2007., 22:30   #35
nikako

muškarac ako se ne zaljubi u početku, neće nikad
malizia is offline  
Old 21.08.2007., 22:35   #36
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
nikako

muškarac ako se ne zaljubi u početku, neće nikad
nije nikako istina
__________________
mihael1990:a ti stara isfucana muška kurvo bolje šuti.Čim skrivaš god i odakle si :rolleyes: -sve mi je sumljivo , da nisi možda internetski pedofil?:rolleyes: :D
Icebreaker is offline  
Old 21.08.2007., 22:36   #37
wtf

itekako se poslije zaljubi.... tu svinju samo treba doooobro zadovoljiti .....neš ti tajne.....
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 21.08.2007., 22:36   #38
Quote:
Icebreaker kaže: Pogledaj post
nije nikako istina
Neznaš PEDOFILU!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
MOJ KOMP: CPU AMD Athlon 64 X2 6000+, Matična : Gigabyte GA-MA770-DS3, sAM2, Mema: 2 X 2GB PC6400 (800MHz), Kingmax, HDD Seagate ST3320620AS, 320 GB 16MB, Grafička : Gigabyte 8800 GTS 320 MB, napajanje: OCZ 600W. + Prijenosno računalo : HP 6735s
Miha© is offline  
Old 21.08.2007., 22:36   #39
Može onda duhovit, vedar, karakteran, prožet ljubavlju, seks na početku?
polimer is offline  
Old 21.08.2007., 22:38   #40
Quote:
mihael1990 kaže: Pogledaj post
Neznaš PEDOFILU!!!!!!!!!!!!!!!
daj mali smiri hormone, imam puno ispod 30 godina
ocito zelis pokupit ban
__________________
mihael1990:a ti stara isfucana muška kurvo bolje šuti.Čim skrivaš god i odakle si :rolleyes: -sve mi je sumljivo , da nisi možda internetski pedofil?:rolleyes: :D
Icebreaker is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger