Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2012., 00:02   #201
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
hmm, puno previše po meni. ako uzmemo u obzir da je protiv noleta i rafe gotovo pa autsajder, a morat će ih dobit obojicu da osvoji gs.......

kao što sam i prije tri godine rekao, njegova najveća i zapravo jedina prava šansa da uzme gs je ozljeda nekog od te dvojice.

prošle godine su ga brutalno izdominirali, ove godine samo može bit još gore.
federetardi neka i dalje misle da završni masters nešto znači, već za 15ak dana će se ispostavit da je odraz snaga na tom turniru bio kurčev kurac.
federer autsajder u mecu protiv nekoga ?
pricamo li mi o istoj osobi. znas li ti sto znaci autsajder ?
tvojom logikom je onda i rafa totalni autsajder u odnosu na noleta.

Evo, uzeo sam za primjer bwin koji ima poznato dobre i precizne bookere sto se tenisa tice.
Daklem

2.15 Nole
5.50 Murray
5.50 Federer
7.00 Nadal

Znas li iscitati koeficijente buduci se vec toliko kladis ?
Ili si ti ipak pametniji od ponajboljih svjetskih bookmakera i mislis da FED ima 0% sanse a autsajder je u mecu s nadalom i noletom, to znaci da bi u tim mecevima teorijski koef na feda bio iznad 3.5. Znas i sam da teko nece biti.
Sad se pitam sljedece, poznajes li ti uopce pojam autsajdera i znas li sto on predstavlja :nezna:
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.

Zadnje uređivanje Sportivo24 : 10.01.2012. at 00:18.
Sportivo24 is offline  
Old 10.01.2012., 00:06   #202
poruka za murraya:http://www.youtube.com/watch?v=9nL9oV90q8M

:-))))))))))
Darkhero is offline  
Old 10.01.2012., 00:29   #203
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
hmm, puno previše po meni. ako uzmemo u obzir da je protiv noleta i rafe gotovo pa autsajder, a morat će ih dobit obojicu da osvoji gs.......

kao što sam i prije tri godine rekao, njegova najveća i zapravo jedina prava šansa da uzme gs je ozljeda nekog od te dvojice.

prošle godine su ga brutalno izdominirali, ove godine samo može bit još gore.
federetardi neka i dalje misle da završni masters nešto znači, već za 15ak dana će se ispostavit da je odraz snaga na tom turniru bio kurčev kurac.
davno sam te presto shvacat ozbiljno, al sad mi se vec place od tebe svaka cast care, nenadmasiv si u lupetanjima gluposti kakva ne znaju ni 8-godisnje dijete koje igra tenis godinu dana
Dijete Kreten is offline  
Old 10.01.2012., 00:30   #204
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
federer autsajder u mecu protiv nekoga ?
pricamo li mi o istoj osobi. znas li ti sto znaci autsajder ?
tvojom logikom je onda i rafa totalni autsajder u odnosu na noleta.

Evo, uzeo sam za primjer bwin koji ima poznato dobre i precizne bookere sto se tenisa tice.
Daklem

2.15 Nole
5.50 Murray
5.50 Federer
7.00 Nadal

Znas li iscitati koeficijente buduci se vec toliko kladis ?
Ili si ti ipak pametniji od ponajboljih svjetskih bookmakera i mislis da FED ima 0% sanse a autsajder je u mecu s nadalom i noletom, to znaci da bi u tim mecevima teorijski koef na feda bio iznad 3.5. Znas i sam da teko nece biti.
Sad se pitam sljedece, poznajes li ti uopce pojam autsajdera i znas li sto on predstavlja :nezna:
sve oke, al mi nije jasno zas se trudis ist mu objasnit
Dijete Kreten is offline  
Old 10.01.2012., 01:17   #205
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
federer autsajder u mecu protiv nekoga ?
pricamo li mi o istoj osobi. znas li ti sto znaci autsajder ?
tvojom logikom je onda i rafa totalni autsajder u odnosu na noleta.

Evo, uzeo sam za primjer bwin koji ima poznato dobre i precizne bookere sto se tenisa tice.
Daklem

2.15 Nole
5.50 Murray
5.50 Federer
7.00 Nadal

Znas li iscitati koeficijente buduci se vec toliko kladis ?
Ili si ti ipak pametniji od ponajboljih svjetskih bookmakera i mislis da FED ima 0% sanse a autsajder je u mecu s nadalom i noletom, to znaci da bi u tim mecevima teorijski koef na feda bio iznad 3.5. Znas i sam da teko nece biti.
Sad se pitam sljedece, poznajes li ti uopce pojam autsajdera i znas li sto on predstavlja :nezna:
pa tu negdje je i bio koef u RGu i US openu


nisam rekao da je totalni autsajder nego gotovo pa autsajder. ako dobije tek svaki šesti meč onda sam potpuno u pravu. bezveze se pjeniš.
Allen-Iverson is offline  
Old 10.01.2012., 01:19   #206
Ma ne pjenim se samo mi je nonsense reci da ce biti autsajder, mozemo se sloziti da je Nole favorit protiv njega u svakom narednom mecu ali ovakav nadal kakvog smo gledali u Dohi to sigurno nije, bez obzira na povijest bolesti njih dvojice. IMHO
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 10.01.2012., 01:22   #207
Federer protiv Đokovića nikad nije autsajder. Dapače.
Ono is offline  
Old 10.01.2012., 01:23   #208
http://tennis.matchstat.com/Compare/19/5992/8053

evo neki koefi - 3.55 na RGu, 2.64 na US openu
Allen-Iverson is offline  
Old 10.01.2012., 01:28   #209
Kevin Anderson
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 10.01.2012., 01:28   #210
pričate kao da je zadnjih 6 mečeva 3-3, a ne 5-1


nije da federer nema nikakve šanse jer i ta jedna pobjeda nešto govori, ali da je đoković debeli favorit, jest. veći nego prošle godine. i kad uzmemo u obzir da je i nadal veliki favorit protiv feđe dolazimo do zaključka da je osvajanje GS preko njih dvojice nemoguća misija.
Allen-Iverson is offline  
Old 10.01.2012., 01:32   #211
nadal nije veliki favorit protiv feđe u ovim trenucima, čak štoviše, prije bi se to reklo za drugu stranu
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 10.01.2012., 01:32   #212
Đoković nikad nije debeli favorit protiv Federera. Dapače.
Ono is offline  
Old 10.01.2012., 01:39   #213
okej, predajem se. federer je favorit. još tamo od 2004. ih gazi bez milosti, a di neće sada kad je turboiskusan.
Allen-Iverson is offline  
Old 10.01.2012., 01:54   #214
Nema potrebe za takvim tonom.
Ono is offline  
Old 10.01.2012., 09:54   #215
Đokan je favorit, sigurno na njega neće bit više od 1,45 ni u kojem meču, i to je oke. Ja bum hvatal iznenađenja
Sahta is offline  
Old 10.01.2012., 12:03   #216
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
pa tu negdje je i bio koef u RGu i US openu


nisam rekao da je totalni autsajder nego gotovo pa autsajder. ako dobije tek svaki šesti meč onda sam potpuno u pravu. bezveze se pjeniš.
Ma ti si jarane jedan veliki pacijent,bez uvrede,ali ko moze rec da je RF outsider taj nije bas cist!!!

Kazes da konkurencija na zavrsnom nije toliko velika??? Pogledaj malo koliko se dobija bodova,koliko se dobija novca,na kraju pogledaj ko samo tu igra, igra 8najboljih iz te godine....
Jedan Nadal to nikada nije uspio osvojiti (ja iskreno mislim da je to radi povreda).
Na AO mene samo zanima u kakvom je izdanju Djokovic,a u kakvom Federer zbog ledja. Ostali mogu samo gledati njima u ledja.

Zar mislis da je problem Federeru pobijediti Djokovica??? Dobio ga je na RG kada je ovaj bio daleko najjaci u karijeri,a Federer pa i ne bas toliko!!!
Djokovic i Federer apsolutni favoriti za osvajanje AO,poslije njih odma Tsonga pa Nadal i Murray!!!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Old 10.01.2012., 13:24   #217
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
a kolike su mu šanse ako je 100% spreman?
Ovisi o milijun faktora. I faktorčića.
Ispred Nadala i Murraya, samim tim što protiv Đokovića ima više šanse od ove dvojice, međutim u okršaju s Nadalom - nije, niti će ikad biti, ako nije dvorana, u driver's seatu.

Međutim, jednu stvar zaboravljamo.

Federer je valjda najbolji igrač svih vremena, međutim, naročito je najbolji kad zna da je favorit, onda i bekend ne šteka, onda gledamo njegovu najbolju igru.
S današnjim Nadalom koji od svakoga može izgubiti, s Murrayem koji se ne pojavljuje u finalima, s Đokovićem iz dvoranske sezone - Federer je favorit i to će znati iskoristiti, unatoč tome što mu Nadal toliko ne paše.
Međutim, Abu Dhabi sugerira drugačijeg Đokovića, Đokovića koji je u elementu od lanjske godine, i opet kažem - Fedove šanse ovise o milijun faktora.

Sad si dobio i tezu od mene kako Fed igra dobro kad konkurencija igra lošije. Uzdam se u tvoju, često podcijenjenu mudrost, i vjerujem da stvari nećeš shvatiti tako crno-bijelim, jer i nisu takve.
Samo tvrdim da Federer igra najbolje kad ga se smatra prvim favoritom za naslov, o tome koliki je favorit ćemo saznati nakon prva dva kola.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 10.01.2012., 13:35   #218
Quote:
Rogerer kaže: Pogledaj post
(pazi dyp, open era! )


To mi je poslužilo u druge svrhe.



Quote:
Federer 92720
Sampras 76600
Lendl 71200
Connors 71080
Agassi 65680
Borg 61000
Nadal 56600
McEnroe 50240
Edberg 48240
Becker 33240
Wilander 27200
Svaka čast na izračunu.

Quote:
na žalost mnogih dominacija federera je očita, bez obzira na, je li, nesretne ili kakve već okolnosti, a na kraju karijere mogla bi biti još i veća
Ma nema što sretno-nesretno. Svaki all time great se pojavio, izdominirao 4-5 godina starije, izdominirao svoju generaciju, i počeo opadati kad su se pojavili pet godina mlađi, u teniskom smislu - evolucijski jači igrači. Tako je bilo i sa Samprasom, i s Federerom, i s ovima prije njih.
Kod Nadala nije tako jer njegov "pet godina mlađi" biva Đoković, kojega je ownao ranije, ali ajde, to najbolje govori o tome koliko je današnja mlada generacija, IMO, loša.

Oni se jednostavno ovima ne mogu približiti. Becker je kao teenager osvajao tri turnira na tri kontinenta u par tjedana (i Wimbledon tu spada), Federer je kao teen dobio Samprasa na Central Courtu u Wimbledonu, Nadal je, kako Sahta kaže, dok mu dlake ispod pazuha nisu počele rasti, osvojio RG.
Ne vidim niti Raonića, niti Tomića, niti Harrisona da mogu uraditi nešto slično, ne vidim ih kako se mogu približiti Noletu, spremnom Rafi, Fedu ili Murrayu, koji naročito ima antidot igru za Tomića, Dolga što smo i vidjeli u Brisbaneu.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 10.01.2012., 13:39   #219
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
pričate kao da je zadnjih 6 mečeva 3-3, a ne 5-1


nije da federer nema nikakve šanse jer i ta jedna pobjeda nešto govori, ali da je đoković debeli favorit, jest. veći nego prošle godine. i kad uzmemo u obzir da je i nadal veliki favorit protiv feđe dolazimo do zaključka da je osvajanje GS preko njih dvojice nemoguća misija.
H2H djokovic od prosle godine ima takav jer nije dospio do finala pariza, basela i mastersa...tad bi bilo 5-4...igro je s fedom kad je bio u zivotnoj formi, dok je ovaj bio na pola snage...

Ako djokica bude isla na feda, rafajlo na murraya rođer ima itekakve sanse...jasno ja da mu nadal jednostavno ne pase..
Dijete Kreten is offline  
Old 10.01.2012., 14:39   #220
Quote:
Dijete Kreten kaže: Pogledaj post
H2H djokovic od prosle godine ima takav jer nije dospio do finala pariza, basela i mastersa...tad bi bilo 5-4...igro je s fedom kad je bio u zivotnoj formi, dok je ovaj bio na pola snage...

Ako djokica bude isla na feda, rafajlo na murraya rođer ima itekakve sanse...jasno ja da mu nadal jednostavno ne pase..
tako je, da. federera logično ne zanimaju grand slamovi, a retardirani đoković se baš pali na grand slamove, a za završni masters ga bole kuratz. kakav kreten taj sin hrvatske majke.
Allen-Iverson is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.