Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 10:00   #1
Je li pametno ostati s bivšim u kontaktu?

Evo zanima me iskustvo Vas forumaša....je li pametno ili nije? U jednom trenutku u životu netko ti je bio sve,a onda...praznina na tom mjestu.
djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:05   #2
A koji ce ti kurac ako si "djeva" i nakon sto ti je bivsi?
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:06   #3
ovisi o bivšem, o vezi, o načinu prekida....

ali moje iskustvo...ne, nije pametno! slobodna sam, ali on je još uvik tu, a ja se ne mogu maknit s mista, osjećan se ka da san još uvik u vezi....

bar u početku, tj ono početno vrime nakon prekida trebala bi se totalno maknit od bivšega! kasnije je normalno popit tu i tamo neku prijateljsku kavicu, čisto da znate šta vam se događa u životima! ipak je ta osoba jedno vrime (duže ili kraće) bila značajan dio tvoga života!
__________________
...all that I am, all that I ever was, is here in your perfect eyes, they're all I can see..
*bonita* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:24   #4
Slažem se s bonitom, trebaš se prvo maknut ak je bila neka duža veza i ako ti je bilo strašno stalo, a onda kasnije eventualni kontrakt. Ja sam sa svi svojim bivšima ostala u kontaktu, al od ovog zadnjeg sam se maknula na neke vrijeme, a onda smo se opet počeli čut.. Uvijek mi je bilo glupo recimo kod mojih frendica šta im je bed vidjet se sa bivšima, meni je drago vidjet da su ok i sretni s nekim drugim (pod uvjetom da sam ja sretna, hihi).
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:47   #5
e pa sad....baš i nije pametno...dat ću ti svoj primjer.....prekinuli smo,ali smo ostali u dobrim odnosima...pa svaki put kad bi netko od nas bio usamljen...nazvao bi drugog...opet se našli....i svašta se onda desilo....i samo sam(smo)se vrtili u krug....teško se toga "riješiti"
tenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:54   #6
ukleti krug
__________________
vis vitalis
lacko01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:02   #7
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
A koji ce ti kurac ako si "djeva" i nakon sto ti je bivsi?
Ja nisam rekla ni da bih, ni da ne bih.Samo me zanimaju iskustva drugih ljudi.
djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:04   #8
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Slažem se s bonitom, trebaš se prvo maknut ak je bila neka duža veza i ako ti je bilo strašno stalo, a onda kasnije eventualni kontrakt. Ja sam sa svi svojim bivšima ostala u kontaktu, al od ovog zadnjeg sam se maknula na neke vrijeme, a onda smo se opet počeli čut.. Uvijek mi je bilo glupo recimo kod mojih frendica šta im je bed vidjet se sa bivšima, meni je drago vidjet da su ok i sretni s nekim drugim (pod uvjetom da sam ja sretna, hihi).
A kako je tvoj tadašnji dečko reagirao na to da ti ideš s bivšim na kavu?
Meni bi bio bed da moj dečko ide na kave s bivšom curom i da se čuje s njom.
Druga stvar je dok soliraš... Ili nije?
djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:39   #9
ako jos ima ljubavi, bjezi. ako nema, ostanes u kontaktu
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:54   #10
Quote:
djeva kaže: Pogledaj post
A kako je tvoj tadašnji dečko reagirao na to da ti ideš s bivšim na kavu?
Meni bi bio bed da moj dečko ide na kave s bivšom curom i da se čuje s njom.
Druga stvar je dok soliraš... Ili nije?
a ja ne bi ni bila u vezi s likon kojemu ne bi bilo normalno da ja imam neku prošlost! mislin da 1 kava misečno s nekim s kim sam par godina djelila život, ni jednon (normalnon) momku ne bi tribala smetat!

isto tako da neki moj momak održava ok, prijateljski kontakt s bivšon, ne bi na to gledala ka problem....dapače, to mi je s jedne strane pokazatelj koliko je osoba fer, korektna i drži do međuljudkskih odnosa! iako, opet ponavljan, sve ovisi o tome kakva je bila veza, a pogotovo o načinu prekida!
__________________
...all that I am, all that I ever was, is here in your perfect eyes, they're all I can see..
*bonita* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 13:41   #11
preporuka je: bez kontakta!
__________________
koje je tvoje pravo ime,Baby?
tifani-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:00   #12
Quote:
djeva kaže: Pogledaj post
A kako je tvoj tadašnji dečko reagirao na to da ti ideš s bivšim na kavu?
Meni bi bio bed da moj dečko ide na kave s bivšom curom i da se čuje s njom.
Druga stvar je dok soliraš... Ili nije?
Kako s kojim bivšim. Onaj do kojeg mi je bilo stvarno stalo živi u drugoj zemlji (daleko daleko daleko ) i nisam se vidla s njim otkad smo prekinuli, a kad se čujemo me dečko jedino zna prcat koji put, mislim da mu mrvicu smeta, al ja sam odlučila da želim ostat prijateljica s njim jer bivši stvarno nije imao lagan život i želim s njim ostat u kontaktu pa makar se dečko ljutio na to. A ovaj s kojim sam bila relativno kratko i do kojeg mi nije bilo baš stalo nimalo ne muči mog dečka, jer je veza bila stvarno glupava, a taj bivši je dosta nezreo i ne bi više nikad ništa s njim imala, al je zajebant i uvijek me nasmijava pa mi je drago družiti se s njim.. e sad.. možete reć da sam licemjerna.. al je meni drago što mi dečko nije ostao u kontaktu s bivšom.. jer se ja ne bi znala nosit s tim, al on nema problema..
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:23   #13
to vrijedi kako za koga, o prirodi samih odnosa, o zrelosti, načinu prekidanja, ne traženja suvišnih emocija, ne vraćanja na staro, može i sex, samo ne očekivat iste emocije kao prije nego mijenjati se kao i sam život, koji nas mijenja i oblikuje a ne vrtit se u krug
ipsisimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:29   #14
treba prekinuti konačno i za sva vremena...

na to će mjesto doći druga osoba i popuniti prazninu..

bivše treba pustiti da na miru nastave sa životom, a tako i svatko od nas kada se nađe u toj "provaliji" treba da se izvuče i ide dalje
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:34   #15
bio mi je prijatelj, pa decko, sad je bivsi... i da ga pustim? da ga izgubim? nema sanse... i dalje smo super prijatelji... osjecaja nema vise, bar ne s moje strane, a mislim da ni s njegove....... trebam ga u svojem zivotu i briga me ako nekome smeta..........
mini_maza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:41   #16
svatko ima svoje individualno mišljenje i svoj individualni stav - sve ovisi o iskustvima...

neka svatko radi kako misli da je njemu najbolje
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:54   #17
Ja sam sa svim svojim bivsim u dobrim odnosima i prema svima imam cisto prijateljski odnos tj ne osjecam nikakve emocije prema njima isto kao da nikad i nismo bili u vezi osim jednog bivseg...e neznam sta je gore ili biti sa njim prijatelj ili ne,ako smo prijatelji onda crkoh za njim i stalno gledam kako pokusati prekoraciti tu granicu prijateljstva i kako se pomiriti sa njim,a sa druge strane ako okoncamo sve ne mogu zamisliti zivot bez njega,ipak je on vecim dijelom bio prisutan duzi niz godina u mom zivotu i sad tek tako da on nestane..hm...to je jako tesko!
E sad ostati prijatelj ili ne..hm...sve zavisi od osobe do osobe,ti ako mislis da je to moguce pokusaj,zasto ne!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:12   #18
Mislim da su takva prijateljstva uvijek na margini.Nikad nije sigurno...što ako se oboje nađu u emocionalnoj krizi,pa počnu tješenja,zagrljaji...A mislim da jedna strana uvijek mora osjećati nešto više od samog prijateljstva.Opet to je generalizacija...Ma ne znam ni sama!
djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:15   #19
Tješenja i zagrljaji ti mogu početi i s najboljim frendom (been there, done that ), tak da je opasnost svuda na tebi je koliko se možeš iskontrolirat..
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:18   #20
Quote:
djeva kaže: Pogledaj post
...A mislim da jedna strana uvijek mora osjećati nešto više od samog prijateljstva.Opet to je generalizacija...
tako je svugdje...

ljudi i kada se vole ne vole na jednak način...netko uvijek voli manje a netko više
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.