Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 11:27   #41
Quote:
Cicka kaže: Pogledaj post
Kotromanović je naš. Iskreno. Malo ga baca u zadnje vrijeme, ali srce mu je tamo di treba bit.
ne znam baš...

mislim, znam da je Josipović bio protiv njega, i to mi je samo plus, ali on isto sada puše u taj regijonski rog, iako on bar zna da se Srbija nije promjenila, dapače
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:33   #42
ovaj je danas prije svega političar, na visokoj dužnosti i provodi politiku koja tebi odgovara pa razumijem zašto se uzrujavaš.

i kad smo već kod toga, znaš li što kotromanović čini za druge branitelje, onu šestoricu optuženih u hagu?

on bi kao ministar oružanih snaga trebao nešto za njih činiti.

ja recimo znam da je optuženi petković bio zapovjednik kotromanoviću kad je ovaj bio načelnik stožera južnog bojišta. čini li što kotromanović kako bi pomogao svom bivšem zapovjedniku?

znaš li što o tim nekim njegovim aktivnostima?

bi li to možda trebala biti jedna dobra politika?

jedan od optuženih čak nema ni odvjetnika.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:35   #43
Quote:
Cicka kaže: Pogledaj post
Kotromanović je naš. Iskreno. Malo ga baca u zadnje vrijeme, ali srce mu je tamo di treba bit.
kotromanović je karijerista.

on je domoljub, ali izabrat će stranu gdje može postići bolju karijeru.

znam to iz pouzdanih izvora.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 12:31   #44
Normalno da hoće. Što je tu problem? On je jedini ministar u ovoj Vladi kojemu je zaista stalo do svog resora.
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 12:45   #45
problem je u tome što je član vlade koja provodi balkansku, a ne europsku politiku.

problem vidim i u tome što je možda spreman promijeniti ideologiju i odreći se nekih principa pa dizati ručice za vladine protuhrvatske i udbaške prijedloge na sjednicama vlade samo radi ministarske karijere.

ja tu vidim problem.

on u svemu podržava ovu protuhrvatsku vladu. vidiš da šeta po srbiji u sklopu balkanske turneje milanovića i predsjednika.

što se ne izbori da šeta po europi i da surađuje s europskim zemljama ako mu je stalo do resora?

to mi smeta.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.10.2013., 13:02   #46
Vrijeme je da se pošalje pismo EK da nam je ministar obrane regiyunaš i da malo bace oko
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 13:07   #47
Vlada provodi regijunašku politiku, tu se valjda možemo složiti.
Kotromanović šeta po Balkanu u sklopu te politike. Samo ta bi politika (vojne) suradnje bila aktivna i potrebna i u slučaju da nam sam ja na vlasti , i to iz raznih razloga.
Bolje da ovog časa tamo šeta Ante, nego netko drugi. Pri tome mislim na većinu bivših MORHOVaca.
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 14:11   #48
Grdo mi je bilo vidjeti ''našeg'' ministra obrane Antu Kotromanovića neki dan u Beogradu. Kad sam ga vidio na telki kako se klanja srpskoj zastavi odmah sam se sjetio zlosretnog hrvatskog branitelja Veljka Marića. Baš me zanima da li se netko od ''naših'' sjetio tamo pitati za tog čovjeka?! Čudno kako neki koji su se javno hvalili i pisali i knjige kako su tobože ''srušili Jugoslaviju'', a drugi kako su ratovali protiv srbo - četničke armade - danas slobodno i uz sve počasti šeću Beogradom - dok drugi - oni mali ljudi za koje nitko nikad prije nije ni čuo budu ''skinuti sa svog radnog mjesta'', odvedeni na sud i osuđeni na višegodišnju robiju i to samo zato što su branili svoju domovinu!
josipm359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 15:06   #49
Kako je samo tanka granica heroj/izdajnik kod naših dežurnih domoljuba, vidim da i Kotromanović pleše po rubu, mogao bi i on završiti kao Matić.

Ma kladim se da bi i Gotovinu sutra iscipelarili pez da trepnu, kada bi čovjek odlučio reći par stvari o realnosti kako je i zašto bio u Hagu
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 15:36   #50
Quote:
josipm359 kaže: Pogledaj post
Grdo mi je bilo vidjeti ''našeg'' ministra obrane Antu Kotromanovića neki dan u Beogradu. Kad sam ga vidio na telki kako se klanja srpskoj zastavi odmah sam se sjetio zlosretnog hrvatskog branitelja Veljka Marića. Baš me zanima da li se netko od ''naših'' sjetio tamo pitati za tog čovjeka?! Čudno kako neki koji su se javno hvalili i pisali i knjige kako su tobože ''srušili Jugoslaviju'', a drugi kako su ratovali protiv srbo - četničke armade - danas slobodno i uz sve počasti šeću Beogradom - dok drugi - oni mali ljudi za koje nitko nikad prije nije ni čuo budu ''skinuti sa svog radnog mjesta'', odvedeni na sud i osuđeni na višegodišnju robiju i to samo zato što su branili svoju domovinu!
Ja sam pročitala nekoliko tekstova oko Veljka Marića i dozvoljavam da je možda potpuno nevin.

Ali ova rečenica da je netko osuđen samo zato jer je branio svoju domovinu?.....haloooo....koliko je to naših branitelja u zatvoru?...koliko njih je uopće bilo na sudu?....ti nama hoćeš reći da su branitelji samo zato jer su branitelji bilo optuživani i osuđivani za ratne zločine?

I svi koji su osuđeni su nevini?
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 15:48   #51
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Kako je samo tanka granica heroj/izdajnik kod naših dežurnih domoljuba, vidim da i Kotromanović pleše po rubu, mogao bi i on završiti kao Matić.

Ma kladim se da bi i Gotovinu sutra iscipelarili pez da trepnu, kada bi čovjek odlučio reći par stvari o realnosti kako je i zašto bio u Hagu

I Kotromanović i Gotovina su ustvari Udbaši, što je očito iz toga da je jedan član SDP-a a drugi uzgaja tunu.
Jest da su obadvojica bili ratni generali HV-a ali to je bila samo fasada.



P.S. Moguće je i da su Srbi samo to još ne znaju
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 15:50   #52
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
I Kotromanović i Gotovina su ustvari Udbaši, što je očito iz toga da je jedan član SDP-a a drugi uzgaja tunu.
Jest da su obadvojica bili ratni generali HV-a ali to je bila samo fasada.

P.S. Moguće je i da su Srbi samo to još ne znaju
E..da, ovaj što uzgaja tune, poglavito je sumnjiv. kako li se samo kamuflirao !!!
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 15:54   #53
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
E..da, ovaj što uzgaja tune, poglavito je sumnjiv. kako li se samo kamuflirao !!!
Sumnjivi su to likovi.

Vrlo vjerovatno "spavači"
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 17:26   #54
Kotromanović nije komunist ali je ušao u komunističku stranku jer branitelji bježe od nje kao od kuge, pa je fino iskalkulirao da će se tako lakše popeti na položaj.
Da je ušao u HDZ teško da bi ikad postao ministar, možda gradonačelnik Sinja uvrh glave.
On je jedan od rijetkih članova komunističke partije kojeg cjenim, jer voli svoju domovinu, i ne radi protiv nje, čak je za nju i ratovao i bio pravi borac za razliku od recimo dezertera Freda Matića.
Prekjučer sam gledao Bujicu, bio je zapovjednik specijalne policije u Vukovaru i rekao da je Matić proveo u ratu 19 dana a da ima čin brigadira, i da mu je nekoliko puta bježao s položaja.
U stvari dosta je bilo vidjeti kako su Vukovarci dočekali Matića, znaju ga ljudi domaći tamo tko je i što je, i zato mu zvižde. Takvo nešto se Kotromanoviću u njegovom Sinju nikad neće dogoditi, jer ljudi znaju da je bio pravi borac.
Panula is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 17:32   #55
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Ma kladim se da bi i Gotovinu sutra iscipelarili pez da trepnu, kada bi čovjek odlučio reći par stvari o realnosti kako je i zašto bio u Hagu
Slažem se. Kad bi Gotovina progovorio o tome zašto je završio u Haagu vi bi ga samljeli u papar. Zato i šuti, zna s kim ima posla, već su ga jednom vaši optužili da ruši ustavni poredak i sprema državni udar, pa zna što mu je Mesić napravio, i od koga je morao bježati iz države. A čovjek je samo rekao istinu, da kad su vaši došli na vlast da je počelo sustavno blaćenje branitelja i prikazivanje istih kao kriminalaca i ratnih zločinaca. Jesu li ono desni ili lijevi političari i mediji govorili kako je Gotovina u Francuskoj opljačkao banku?
I vi se imate obraza nakon svega javljati i ovako spinati?
Panula is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 17:39   #56
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ja sam pročitala nekoliko tekstova oko Veljka Marića i dozvoljavam da je možda potpuno nevin.

Ali ova rečenica da je netko osuđen samo zato jer je branio svoju domovinu?.....haloooo....koliko je to naših branitelja u zatvoru?...koliko njih je uopće bilo na sudu?....ti nama hoćeš reći da su branitelji samo zato jer su branitelji bilo optuživani i osuđivani za ratne zločine?

I svi koji su osuđeni su nevini?
Ovo boldano - ne razumijem!

Što si htjela reći?
josipm359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 17:59   #57
Quote:
von Braun kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/ante-kotroman...gost-/1136388/

Kotromanović na vojnoj vjezbi u Srbiji
citat iz Jutarnjeg:
Quote:
Što ti je život! Prije petnaest godina kao zapovjednik 4. gardijske brigade radio je planove za borbu protiv njih.
2013-15 godina=1998
da mi je znati koje to planove radio Ante Kotromanović 1998 protiv njih ?

a zapovjednikom 4 Brigade postaje 1996 ,debelo nakon rata . ratni zapovjednik 4 brigade je bio Damir Krstičević .
toliko o profesionalnom novinarstvu .
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 18:36   #58
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da se pošalje pismo EK da nam je ministar obrane regiyunaš i da malo bace oko
A eto nam riječke groupie Kukarača koalicije?
Šta ima na RI birou, tamo iznad pruge

Ante Kotromanović je danas ništa drugo nego još jedna esdepenjara, oficir (ne časnik) za vezu Zokija s Gotovinom i to je to.

U stranci je koja je regiyunaška, koja se svađa sa zemljama koje su u DR pomagale Hrvatsku ovako ili onako, a liže se s onima koji su nas ubijali ili šutke odobravali isto, od BG do Londre.

To što je on nekad bio branitelj i visoki časnik HV nije bitno, to je bio i Korade, a taj je za Hrvatsku realno dao i više od Kotromanovića, od ruke nadalje.

Sad nek dogovara vojne vežbe s komšijama, tko ga hebe.

Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
citat iz Jutarnjeg:

2013-15 godina=1998
da mi je znati koje to planove radio Ante Kotromanović 1998 protiv njih ?

a zapovjednikom 4 Brigade postaje 1996 ,debelo nakon rata . ratni zapovjednik 4 brigade je bio Damir Krstičević .
toliko o profesionalnom novinarstvu .
Ovo boldano ne ide jedno s drugim.
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.10.2013., 18:46   #59
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
citat iz Jutarnjeg:

2013-15 godina=1998
da mi je znati koje to planove radio Ante Kotromanović 1998 protiv njih ?

a zapovjednikom 4 Brigade postaje 1996 ,debelo nakon rata . ratni zapovjednik 4 brigade je bio Damir Krstičević .
toliko o profesionalnom novinarstvu .
Ne idu im imena, događaji ali u računici su najgori... Milijuni, milijarde..to njima isto sve...ionako im je "tarifa 100-200 eura" i Cl@rks je bio ravnatelj 6-e gardijske iz Vrsara (ovo treba smisliti) od 1988-1996, a onda sam postao zapovijednik bazena u Krapinskim toplicama
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 07:03   #60
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
A eto nam riječke groupie Kukarača koalicije?
Šta ima na RI birou, tamo iznad pruge

Ante Kotromanović je danas ništa drugo nego još jedna esdepenjara, oficir (ne časnik) za vezu Zokija s Gotovinom i to je to.

U stranci je koja je regiyunaška, koja se svađa sa zemljama koje su u DR pomagale Hrvatsku ovako ili onako, a liže se s onima koji su nas ubijali ili šutke odobravali isto, od BG do Londre.

To što je on nekad bio branitelj i visoki časnik HV nije bitno, to je bio i Korade, a taj je za Hrvatsku realno dao i više od Kotromanovića, od ruke nadalje.

Sad nek dogovara vojne vežbe s komšijama, tko ga hebe.


Ovo boldano ne ide jedno s drugim.
Pa sad, ruku baš i nije izgubio na bojnom polju. Informiraj se malo.
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.