Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2016., 11:42   #1181
Quote:
vesnicaj kaže: Pogledaj post
Da na ovome forumu ka dj se pojavljuju samo jedna te ista imana i ta imane smijete hvaliti spominjati da ih se uzme..slucajno ako se neka druga imena spomene..ODMAH JE SPAM..pa mi sad nije jasno zasto se samo tih par imena spominje..naravno svi su iz Zagrebačke županije..ako ce mi netko to objasnit bi bi zahvalna
Najčešća su imena iz Zagreba jer se o ostalim lokalnim DJ-ima više raspravlja na pojedinim temama vezanim uz druge županije.
A to što se stalno hvali istih 10 DJ-a, ne spada u domenu mog utjecaja. Pojava novog imena ne smatra se automatski spamom, osim ako dolazi isključivo kao reklama i to od onih forumaša koji ne sudjeluju u ostalim raspravama na Vjenčanjima i dolaze prvenstveno kako bi se reklamirali.
No, kako se o moderiranju ne vode javne rasprave, predlažem da ovdje stanemo i da mi sve ostale komentare na moderiranje šaljete privatnom porukom. Slobodno me pitajte sve što vam nije jasno i recite sve što vam se ne sviđa, no ovaj prostor ostavite za rasprave koje su vezane uz temu.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 12:33   #1182
sve mi je jasno a narvno i drugima,ja sam pohvalila dj i dobila da je spam a ovdje sew samo 4 dj hvale nonstop i nema spama..e sad meni uvijek sto nije jasno pitam,,sorry ak se ne smije pitati..necu više
vesnicaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 15:56   #1183
Quote:
vesnicaj kaže: Pogledaj post
sve mi je jasno a narvno i drugima,ja sam pohvalila dj i dobila da je spam a ovdje sew samo 4 dj hvale nonstop i nema spama..e sad meni uvijek sto nije jasno pitam,,sorry ak se ne smije pitati..necu više
Molim te link na post u kojem te netko od moderatora upozorio da je riječ o spamu, jer trenutno ga ne mogu naći i voljela bih pogledati o čemu se radi. Link te molim privatnom porukom.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:21   #1184
Evo i ovdje bi htjela pohvaliti Dj Brunu Belavića. Mi smo imali vjenčanje 30.4. i jako smo zadovoljni Brunom; od prvog kontakta, samog njegovog pristupa, simpatičan je, opušten, ljubazan, pomagao nam je izabrati pjesme, izvođače, vodio je cijelu večeru,... čak je na kraju i zapjevao s nama! Toliko je pozitivan i srdačan da nakon tih par dogovora i kontakata s njim imate osjećaj kao da ste prijatelji i da se znate već dugo vremena..
Dalmatinkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 10:54   #1185
Naše vjenčanje je iza nas, i htjela bi pohvaliti dj Žutog
Podij je bio konstantno pun, ispoštovao je sve naše želje, super je vodio cijeli program i iako su stariji gosti bili malo skeptični prema Dj-u, na kraju su ostali preoduševljeni dobili smo čak komentare da na boljoj svadbi nikad nisu bili
veeelika pohvala za Studio FM!
Kaiserschmarrn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:10   #1186
Pozdrav svima!

Ima li kakvih novih informacija na području traženja Dj-a? Neka svježa iskustva i tako to...svatove planiramo nagodinu pa me zanima jesmo li uranili sa traženjem Dj-a ili je ok?

Imamo u planu kontaktirati Dj Pompa, Brunu i Dj Knežu (bila sam na jednom njegovom partiju i bilo je odlično, ali ne znam dal se bavi i svadbama ?! ).

Imate li mozda jos neke preporuke Dj-a koji se ovdje ne spominju a oduševili su vas? I da.... na svadbi ne bi htjela bas slušati namiguše tipa bačić, rozga, šuput već nešto kvalitetnije a opet da se svi zabave
laura 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 10:31   #1187
Vidi se iz aviona da ovi FM STUDIO nagovaraju svoje mušterije da pišu pozitivne recenzije za njih, sve su im iste i na isti kalup...
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 13:07   #1188
Quote:
laura 007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Ima li kakvih novih informacija na području traženja Dj-a? Neka svježa iskustva i tako to...svatove planiramo nagodinu pa me zanima jesmo li uranili sa traženjem Dj-a ili je ok?

Imamo u planu kontaktirati Dj Pompa, Brunu i Dj Knežu (bila sam na jednom njegovom partiju i bilo je odlično, ali ne znam dal se bavi i svadbama ?! ).

Imate li mozda jos neke preporuke Dj-a koji se ovdje ne spominju a oduševili su vas? I da.... na svadbi ne bi htjela bas slušati namiguše tipa bačić, rozga, šuput već nešto kvalitetnije a opet da se svi zabave

hej hej mislim da niste uranili po pitanju traženje glazbe/DJ-a....

mi planiramo svadbicu u 4 mjesecu, tako da se isto lagano počinjemo pripremati.... s tim da mislim da je potrebno važnije stvari rezervirat- kaparit, poput restorana, muzike itd...

e sad što se tiće glazbe, mi smo se odlučili za DJ-a pošto nećemo imati velike svatove pa mi je malo glupo organizirati cijeli bend, plus toga mislim da je Dj malo i isplativiji a i nemam brigu na 5-6 ljudi iz benda... obavili smo skype razgovor sa DJ Pompom i baš nam se svidio, jednostavan je, poklapa se s našim željama i očekivanjima,a koliko sam uspjela škicnuti tu na forumu ima puno zadovoljnih mladenaca u čijim je svatovima svirao... ovih dana ćemo dragi i ja obaviti još koji razgovor da vidimo kakvi su drugi DJ-i , ali mogu reći da nam je Pomp dignuo visoko letvicu

eto, toliko ukratko, ako te još nešto zanima slobodno pitaj
lepttirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 10:52   #1189
DJ Pomp

Nama je DJ Pomp svirao na svadbi..
Mogu reći da je stvarno napravio dobru atmosferu i da su plesali svi od mladih do starih. Ipak, dosta dugo mu je trebalo zagrije atmosferu jer je u početku puštao stvarno prelaganu glazbu. Morali smo mu par puta napomenuti da pušta nešto življe.

Nemojte očekivati pjesme za stariju ekipu,iako smo mi inzistirali da to pušta, i iako smo na popisu stavili da želimo nešto i za roditelje, kumove i ostale (poput miše kovača, indexa, kalembera..) ...tako da su se starci malo bunili...
Za dogovor je super, i atmosfera je bila odlična, no zbog gore navedenog ocjena je 4/5.
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 09:50   #1190
Thumbs up

Koliko znam, DJ Fredy je vrlo pouzdan, em se sa njim oko cijene sve može dogovoriti. Puno ovisi o količini uzvanika a isto tako i o tome, koja oprema se uključuje u sve to- Po meni je DJ Fredy najlogičniji izbor jer nije sa cijenom netko tko nije prilagodljiv. Znam određene DJeve koji ti dođu i oderu cijenu pa si ti misli , ili pristaješ ili ne.
Živimo u vremenima kad je potrebno biiti prilagodljiv. Ha što se opreme tiče, mislim da i tu nema baš konkukrencije, od lasera preko Led mesengera , čovjek ima zbilja odličnu opremu isto tako, daje na izbor mladencima play liste, a to je super stvar.
superzvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:23   #1191
Nama je prije tjedan dana na svadbi mjuzu puštao Damir Bencarić i čovjek je za svaku preporuku! Pustio je sve što smo htjeli, za bilo kakve želje od gostiju konzultirao se s nama, dao korisne savjete i sve najave odradio super!
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:59   #1192
Quote:
lepttirica kaže: Pogledaj post
hej hej mislim da niste uranili po pitanju traženje glazbe/DJ-a....

mi planiramo svadbicu u 4 mjesecu, tako da se isto lagano počinjemo pripremati.... s tim da mislim da je potrebno važnije stvari rezervirat- kaparit, poput restorana, muzike itd...

e sad što se tiće glazbe, mi smo se odlučili za DJ-a pošto nećemo imati velike svatove pa mi je malo glupo organizirati cijeli bend, plus toga mislim da je Dj malo i isplativiji a i nemam brigu na 5-6 ljudi iz benda... obavili smo skype razgovor sa DJ Pompom i baš nam se svidio, jednostavan je, poklapa se s našim željama i očekivanjima,a koliko sam uspjela škicnuti tu na forumu ima puno zadovoljnih mladenaca u čijim je svatovima svirao... ovih dana ćemo dragi i ja obaviti još koji razgovor da vidimo kakvi su drugi DJ-i , ali mogu reći da nam je Pomp dignuo visoko letvicu

eto, toliko ukratko, ako te još nešto zanima slobodno pitaj

evo da se napokon i ja javim nakon održane svadbe. sada nakon nekih mjesec i pol polako su se slegnuli dojmovi i mogu reći da sam jako zadovoljna kako je sve ispalo

Iako su neki bili skeptični kada smo se odlučili za DJ-a a ne za klasični bend, mogu reći da nismo ni trenutka požalili. DJ Pomp je bio super, pristojan, profesionalan, a s druge strane opušten, društven, prijateljski raspoložen.
Nismo željeli tradicionalni program- podvezica, buket, darivanje, bitnije nam je bilo da svi uživamo i da se zabavimo sa prijateljima i obitelji. DJ Pomp je decentno vodio program kako smo se i dogovorili.

Oni koji su bili skeptični u početku, lijepo smo im dokazali da je DJ odlična varijanata, svi su se naplesali, pjesma je uvijek u originalu, a i nema pauziranja kao kod bendova...

eto što se nas tiće 5+ :klap: ako ćemo planirati kakvu veću proslavu znamo na koga možemo računati!
lepttirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:30   #1193
Bokic, i ja se spremam za svadbu i sad razmisljamo o glazbi, i 99% sam sigurna da cemo uzeti DJ. Zanima me ima li netko iskustva sa dj vjencanja FM? Koliko sam shvatila, tu djeluje vise DJeva, pa ako ima kakvih iskustva voljela bih ih cuti
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 18:28   #1194
Mi smo uzeli Hrvoja Turcina kao dja za svadbu. Puštao je glazbu prijateljici prosle godine i bilo je toliko dobro da ga je nas troje angažiralo nakon toga. Za sad je suradnja s njim zbilja odlicna. Sve se da dogovoriti, nasli smo se u restoranu da pogleda njihovo ozvucenje, slozio popis sto bi sve trebalo dodatno i odmah mi je to i dogovorio i nasao tehnicara koji ce to na svadbi rjesavati ( zvucnici, farbanje prostora, stroboskopi). Nadam se da ce i na svadbi biti sve glatko kao do sada

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:39   #1195
Svi tu hvalite Pompa, pa sad ne znam je li ga netko od vas reklamira ili sto.
Nedavno sam bila na svadbi gdje je on bio DJ i bilo je ocajno. Ne znam je li lik bio napusen ili pijan, ali tako je djelovao i tako je radio. Frendica koja se udavala nije htjeli raditi probleme pa su mu uredno platili, mozda su mu kasnije nesto i rekli, to me znam, ali smo pricali i oni su takodjer jako nezadovoljni. Brljao je runde, tri brze pjesme u nizu ubije sa sentisem, kad smo sjeli jesti, on je pustao pjesme koje su mladenci posvetili odredjenim ljudima tako da su se morali dizati od jela. Neke zelje nikad nije pustio, a neke je citao dvaput. Nije ni playlistu postovao. Dobar dio svadbe je podij bio poluprazan. Frend koji je bio sa mnom za stolom svira u bendu i kaze da se dosta neprofesionalno i ponasao, dosao je u natikacama i konstantno brljao po pederusi. Sjecam se da je u jednom trenutku iz cista mira dosao do mladenke i samo poceo plesati s njom.
Obzirom da i sama trazim DJ-a, od ovog sam definitivo odustala i apsolutno ga ne preporucam. Ocaj.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:08   #1196
Ja sam kontaktirala Pompa nakon komentara na forumu, telefonom. Nije htio sastanak uživo, predlagao je skype i tako na neviđeno je htio kaparu 1000 kn. Nije mi se svidio takav nastup, htjela sam upoznati čovjeka koji će nam puštati glazbu na svadbi, pa ne kupujem majicu s krpica za 30 kn a onda sam ga detaljnije progooglala i definitivno odustala
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 13:36   #1197
dj

Nama je bio DJ BISTRA i stvarno je super napravio atmosferu! Toplo preporučam!
rader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 16:33   #1198
Thumbs up STUDIO FM - DJ Toni

Naša svadba je bila nedavno i odlučila sam ovdje podijeliti svoje zadovoljstvo sa partyem za koji je zaslužan DJ Toni. Ovdje sam naišla na hrpu postova o DJ Žutom pa smo prvotno tražili njega, no kako je isti bio zauzet na naš dan, odabrali smo Tonija i stvarno nismo požalili. Obzirom da o njemu nekako nema puno dojmova odlučila sam podijeliti svoje pozitivno iskustvo.

Profesionalan pristup od samog početka. Dogovorili smo sastanak te uživo uz kavu popričali o našim željama, onom što volimo od glazbe i kakva će biti ekipa. Mislim da je ovakav pristup bitan jer i sama sam pjevačica u bandu i mislim da se najbolji dojam i želje te pitanja za svadbu rješavaju u četiri oka

Dobili smo i anketu vezanu uz žanrove glazbe koje želimo i one koje nikako ne želimo te ugovor koji nam jamči da je naš termin siguran. Osim toga složili smo manju listu nama najdražih pjesama koje bi voljeli čuti i sve i jednu pjesmu je DJ Toni i pustio tokom večeri i na tome smo beskrajno zahvalni.

Osim što je jako simpatičan i pristojan, na dan svadbe bilo je vidljivo koliko mu je važno da sve bude točno kako smo zamislili i da smo zadovoljni.

Naša svadba nije imala nikakve klasične procedure, nismo otvarali podij prvim plesom niti bacali bukete niti rezali tortu i zapravo se više manje cijelo vrijeme plesalo, zato i kažem da na momente nisam imala ni dojam da smo na svadbi nego baš na dobrom tulumu, a to je točno što smo i željeli. Ono što mi se svidjelo je i što je u najavi hrane i torte bio jednostavan i u skladu sa cijelom pričom, točno kako smo i dogovorili.

U paketu smo dobili i rasvjetu koja je zaista na lijep način obasjala ranč i drveće i okolicu i to je svakako plus kod Studio FM-a što nude i tu opciju u paketu. Bilo je bajkovito...

Svi su mi kasnije pričali kako smo odabrali odličnog DJ-a i nisam dobila nijedan negativan komentar na istog.

Moram priznati da ništa manje nisam ni očekivala od ljudi koji se time bave toliko dugo i imaju gaža iza sebe ali znam koliko je bitno podijeliti svoje iskustvo pa preporuka svima koji još traže
Josie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:08   #1199
Koja je cijena?
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:30   #1200
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Koja je cijena?
Poslala sam na PM
Josie25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.