Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Gdje će u završiti Vettel u 2021.?
U Red Bullu 1 2.86%
U McLarenu 4 11.43%
U Renaultu 3 8.57%
U Mercedesu 9 25.71%
U Ferrariju 0 0%
U penziji 18 51.43%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 16:33   #522
Jel to u Liberty-ju na čelu gej tip kad oće maknu cure s grida
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:20   #523
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Jel to u Liberty-ju na čelu gej tip kad oće maknu cure s grida
U kojoj vrsti motorsporta nema grid cura?, Nascar, motori, Indy , Rally svugdje su grid cure!, grid cure su zastitni znak motorsporta , drift , street race , svugdjeee.

To nitko ne smije uciniti niti nece uciniti, ne laprdajte.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 06:24   #524
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
U kojoj vrsti motorsporta nema grid cura?, Nascar, motori, Indy , Rally svugdje su grid cure!, grid cure su zastitni znak motorsporta , drift , street race , svugdjeee.

To nitko ne smije uciniti niti nece uciniti, ne laprdajte.
Eh, ne znas ti nove trendove ovdje u ameriKi...
Ne smijes debelom reci da je debeo, ruznom da je ruzan, da ne spominjem lijepe zene i dijeljenje komplimenata...
Odma' te tuze za nesto... sve mora biti "politically correct"..

Zato se pomalo i bojim da bi ovo i moglo biti istina, kad vidim odakle vjetar puse...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:43   #525
Pa svugdje je tako postalo, nije samo u Americi tako.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 10:11   #526
Kubica navodno nudi Williamsu 7 mil za prvih 7 trka, a poslije, ako ne bude zadovoljio, da vozi Sirotkin...koji btw, isto nudi novac...

http://www.gptoday.com/full_story/vi...r_seven_races/

a bas bih ga volio vidjeti u nekoliko trka, pa neka poslije bude rezervni vozac...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 11:18   #527
Ide mi polako nakurac Ferrari s ovim javnim prijetnjama.
http://www.planetf1.com/news/ferrari...s-not-a-bluff/
Ovo je barem treća u zadnjih mjesec dana. Ako trebaju prijetiti, neka prijete Libertyju izravno, a ne preko novina. Ovako previše podsjećaju na balkanske politčare.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 11:37   #528
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ide mi polako nakurac Ferrari s ovim javnim prijetnjama.
http://www.planetf1.com/news/ferrari...s-not-a-bluff/
Ovo je barem treća u zadnjih mjesec dana. Ako trebaju prijetiti, neka prijete Libertyju izravno, a ne preko novina. Ovako previše podsjećaju na balkanske politčare.
Vjerovatno su skontali da je ovaj put opasnost da nece ici po njihovom realna...
Opet, skeptican sam jako po pitanju Liberty-ja i njihovih planova... zaista ne bih volio vidjeti nekakvu Nascarizaciju u F1...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:41   #529
Tračevi i novosti v3

Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ide mi polako nakurac Ferrari s ovim javnim prijetnjama.
http://www.planetf1.com/news/ferrari...s-not-a-bluff/
Ovo je barem treća u zadnjih mjesec dana. Ako trebaju prijetiti, neka prijete Libertyju izravno, a ne preko novina. Ovako previše podsjećaju na balkanske politčare.


Vide da ih nitko ne jebe previše i sad laju, što više laju to su smješniji....nikuda oni ne idu, a ameri će stegnuti remen.

Bude serđo sve to nadoknadio povećanim štancerajem Ferrarija....

Vidi serđo da svake godine iznikne novih stotinjak milijunaša, treba sve to opskrbiti, a konkurencija ne spava....
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:53   #530
Baš... Ferrari koji je vikao "Vuuuk!".
Ok, rekli su što mislie i to javno i barem triput. Sad nek se dogovore s Libertyjem ili odu ako se ne mogu dogovoriti.

Nacsarizacija F1 je gotovo nikome nimalo ne sviđa i ja iskreno sumnjam da Brawn ozbiljno vuče u tom smjeru. To je tako s pregovorima, tražiš više da bi dobio manje. Mislim da je ideja da Liberty da ustupak, udustane od predložene standardizacije kod većine dijelova, a da timovi pristanu na nekakav oblik kontrole troškova.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:38   #531
Meni prije izgleda da se lome oko bonusa i tako toga...
Iskreno, trebali bi malo promijeniti semu isplata, ne kazem jednako, ali da ovi manji igraci dobiju nesto vise love... tada ne bi imali (ili mozda manje) Erickssona na gridu...
Ferrari, Mercedes i Red Bull imaju dovoljno love...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 00:04   #532
Ferrari se već polako priprema za Leclerqa kao Kimijevu zamjenu u 2019toj.
Hipotetski gledano; ne kužim ni kako bi se Kimiju dalo dalje od 2018te. Ima punih 38 već...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 00:13   #533
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Ferrari se već polako priprema za Leclerqa kao Kimijevu zamjenu u 2019toj.
Hipotetski gledano; ne kužim ni kako bi se Kimiju dalo dalje od 2018te. Ima punih 38 već...
Ja sam se nadao Ricciu, ali ništ od tog.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 02:01   #534
Njemacki RTL objavio da ce i sljedece 3 godine prenositi F1 kao free-tv.

RTL F1 - eksperti ce u 2018. biti Nico Rosberg i Timo Glock.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 05:25   #535
Quote:
OrangeTurtle kaže: Pogledaj post
Ja sam se nadao Ricciu, ali ništ od tog.
Nisam baš siguran u to...
Sergio spominje Maxa, a jasno je da se to nemre desit pošto isti ima friški ugovor sa RB-om...

Osim toga u tim raznim F1 izjavama prvenstveno treba čitat ono kaj nije izrečeno, a ne kaj je rečeno...
I zanimljivo je da Sergio ne spominje Ricca, što bi itekak reklo da su u pregovorima.
Jer ak je imalo pametan onda sigurno nebu okolo trabunjal oko toga da pregovaraju s istim, jer će to samo nabit cijenu istom i naterat RB da na stol bace ponudu koja se ne odbija

Mislim jasno je da će Ferrari karte bacit na Leclerca, no Ricc im je vjerojatno opcija B ako se Leclerc/Nazzi ne pokažu dovoljno dobrima...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 16:42   #536
Ricci će se nažalost pretvoriti u No2 vozača, Max je glavna zvijezda. A i RB nije ekipa koja dugo zadržava vozače. Tako da bi mu bilo jako pametno dići sidro.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 17:51   #537
RB jede svoju decu, to je vidljivo iz aviona...
I da Ricc će najebat ak tam ostane neko vrijeme, jer nakon toga ne samo da bu No2 vozač nego vjerojatno više nebu našel mesto nigdi na gridu...

Svaka čast da su mnogim klincima pružili šansu u F1, no isto tak su ih doslovce ispljunuli i potpuno im uništili karijeru ako im eto nisu odgovarali ili bili fancy u određenom trenu...
I da po svemu sudeći to bi se itekak moglo desit i Riccu, al bogme i Maxu kroz koju godinu...

Ma koliko blesavo izgledalo čini mi se da bu vreme pokazalo da je Sainz debelo najbolje prošel u toj priči...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:00   #538
A nije stvar nikad crno-bijela... Alonso je bježao iz McLarena pred Hamom pa iz Ferrarija pred Vettelom i oba puta je usrao motku. Teško je sad reć što bi Ric trebao napraviti. Naime, ako dobije ponudu iz Ferrarija ili Mercedesa, jasno da treba prijeći, no ako ne, možda mu je bolje da ostane uz prgavog superstara u Billu nego da dobije preferencijalnu poziciju u nekoj od ostalih momčadi.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:44   #539
Da ... što je sa Sainzom? Jel' tak ugovor otkupljen nekakvim parama ili je samo posudba na 1 godinu?
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:49   #540
Kako je javno rečeno, RB ima klauzulu po kojoj mogu tražiti Sainza ako im zatreba. Znači, nije ni čista postova ni prava pravi prijelaz. Pretpostavljam da će ga povuče natrag samo ako Ric ode.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.