Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 11:40   #1541
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ok, ocemo li onda glasanje za najruzniji par US queen & king

Queen
dakle Minnie odpada, znamo da je bolja i ljepsa od mnogih
Anovi takodjer otpada, slike pokazuju suprotno (jedino ako dokaze da je sve to bila fotomontaza)
Always je samozvana ljepotica - otpada
Alice je samozvani gabor, dakle ona je u trci
Fly ima sanse, vjernost USu i upisi doticne definitivno mirisu na ruznocu
Ex? nema dvojbe... upada u trku (familijarna relacija sa Adams family daje joj direktnu propusnicu)
Mary? ona ulazi sa fanfarama (sa ili bez kacige)

navedene dame su top konkurencija

nek se ostale sudionice rasprave upisu same jer ne bih zelio aludirat na top ruznocu kao njihovu glavnu karakteristiku ako se one osjecaju drugacije.


Ja mislim da dvojbe nema. Ti I ja smo se otisli infiltrirati medju Engleze, ali ni to nam ne pomaze. Nas bi trebali okruniti bez ikakvog natjecanja
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 18.12.2017., 11:56   #1542
Katastrofa su vam komentari a kamoli tema.
Vjerujem da nisu svi ljudi ruzni koji su sami,ima ljudi koji nisu toliko komunikativni ili su sramezljivi i zato i jesu na forumu i sami.
Osim toga i da je netko ispod prosjeka to ne mora znaciti da je zbog toga sam,pa naci ce neku slicnu sebi ili mozda i ljepsu.
Pih ,curama danas izgled toliko nije bitan,neke cure padaju na sarm,ponasanje,humor,dobrota,novcanik ili auto,a nesto od ovog nabrojanog svatko ima.
Ako nema niti to onda mozda ima druge fizicke atribute sa kojim moze privuci,recimo ispodprosjecan decko moze imati velikog ili ispodrosjecna cura moze imati dobre cice 😄,moze biti dobar ljubavnik/ica.
Inace kazu da oni ispodprosjecni se vise trude i u sexu.👍😄
Samo ne treba suditi i biti povrsan i odmah nekoga odbiti ako je ispodprosjecan ili kako ste vi tu napisali “ruzan/na”.
Osobno mene pali dobra i bubble guza i oprostio bi ispodprosjecnost u faci ako ima ono sto mene rajca 😘
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Old 18.12.2017., 12:02   #1543
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne mislim da odbijam, jer ne bih zadržavao niti postojeće ljude. Ali većinom, ako dogovorim s Perom kavu, to bude kava s Perom. I deset kava će biti kave s njim. Makar iz mog iskustva. Osim ako me Pero pozove na rođendan, pa tamo upoznam pet novih osoba.
Nisam mislila na tebe, nego uopćeno
Ako sa Perom stalno ideš na isto mjesto na kavu, bar te konobarica zna 😊 Ali pusti, ja sam od onih koji čim odu negdje tri puta, već mi se na cesti javljaju
Ertrinken is offline  
Old 18.12.2017., 12:05   #1544
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Osobno mene pali dobra i bubble guza i oprostio bi ispodprosjecnost u faci ako ima ono sto mene rajca 😘
Sexy!
Da mi cura to veli, dobila bi nogu po postupku brzem od onog kod FINE tijekom zapljenje duznika.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 18.12.2017., 12:24   #1545
Thumbs up

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Sexy!
Da mi cura to veli, dobila bi nogu po postupku brzem od onog kod FINE tijekom zapljenje duznika.
Sta da ti cura veli?
Pa niti jedna cura ti nebi rekla da si ispodprosjecan i da jesi.
Izmislit ce neki drugi razlog ..

A da ti kaze da imas dobru guzu? To bi vec bilo seksi
Kada bi te primila za guzu ili onu stvar nebis znao gdje ti je glava
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Old 18.12.2017., 12:32   #1546
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Sta da ti cura veli?
Boldano ti je.

Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Pa niti jedna cura ti nebi rekla da si ispodprosjecan i da jesi.
Ako si joj ispodprosjecan, bi i bude.

Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Kada bi te primila za guzu ili onu stvar nebis znao gdje ti je glava ��
Good luck.



Ne kuzim tu logiku ulazenja u vezu s nekim koga stvarno smatras ispodprosjecnim po bilo kojem pitanju jer si joj.. oprostil.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 18.12.2017., 12:33   #1547
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ok, ocemo li onda glasanje za najruzniji par US queen & king

Queen
dakle Minnie odpada, znamo da je bolja i ljepsa od mnogih
Anovi takodjer otpada, slike pokazuju suprotno (jedino ako dokaze da je sve to bila fotomontaza)
Always je samozvana ljepotica - otpada
Alice je samozvani gabor, dakle ona je u trci
Fly ima sanse, vjernost USu i upisi doticne definitivno mirisu na ruznocu
Ex? nema dvojbe... upada u trku (familijarna relacija sa Adams family daje joj direktnu propusnicu)
Mary? ona ulazi sa fanfarama (sa ili bez kacige)

navedene dame su top konkurencija

nek se ostale sudionice rasprave upisu same jer ne bih zelio aludirat na top ruznocu kao njihovu glavnu karakteristiku ako se one osjecaju drugacije.
Sve su slike fejk
anovi86 is offline  
Old 18.12.2017., 12:40   #1548
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Boldano ti je.



Ako si joj ispodprosjecan, bi i bude.



Good luck.



Ne kuzim tu logiku ulazenja u vezu s nekim koga stvarno smatras ispodprosjecnim po bilo kojem pitanju jer si joj.. oprostil.
Pod oprostio bi joj to je samo fraza u sali naravno.
Pa dobro,nitko ti ne garantira da na dejtu ce ispasti sluzbena veza,moze ispasti i sex veza ,ili niti jedno od toga.
Hocu reci da nije bitna faca svakome,vazno je da imas nesto s cime ces je privuci.Mozda imas jake ruke,ili nesto drugo sto nju pali,mozda se cura pali na tetovaze a ti imas kul tetovazu,moze biti da si celav a zenska voli takve.
Ne voli svatko ljepotane,ima ljudi koji vole rough look.
A osim toga cura koja ti kaze da si ispodprosjecan diretno u facu ne zasluzuje nikoga,jer takva cura koja je cjepljenja protiv empatije i gazi drugima osjecaje niti ne zavrijedi biti s tobom ili s nekim drugime.
Ako ti se netko ne svidja na dejtu mozes na ljep nacin reci da se niste kliknuli,nisi osjetio vibru i to je to..Ali biti bezobrazan i nekog povrijediti to nije ok
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Old 18.12.2017., 12:46   #1549
Ja ne volim kad mi se kaže da sam najljepši ili nešto slično. Sto ljudi, sto ćudi. I nemre me nitko uvjeriti da je netko tko je objektivno ružan(ne ispodprosječan, baš ružan) ikome najljepša osoba na svijetu. Da ne govorimo o osobama koje imaju vizualne nedostatke.

Možeš prešutjeti, možeš staviti izgled na dno liste, ali nemreš reći da ti je kiklop, ili quasimodo najljepša osoba na svijetu. A i takve osobe imaju partnere. Zbog drugih kvaliteta.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.12.2017., 13:01   #1550
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne moraju biti svi super. Ali kraj nekih "lošijih" prijatelja, možda bi upoznao nekog novog dobrog prijatelja, ili ljubav svog života.

Ali možda se varam, možda se to u praksi ne širi"piramidalno", kako ja zamišljam.
Rijetko tko toliko ljudi upoznaje, barem ih ja ne znam bas, a i oni koji to rade jer su stalno na nekim okupljanjima, druzenjima, tko zna cemu, nisu nuzno uspjesni u upoznavanju The One.


Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne mislim da odbijam, jer ne bih zadržavao niti postojeće ljude. Ali većinom, ako dogovorim s Perom kavu, to bude kava s Perom. I deset kava će biti kave s njim. Makar iz mog iskustva. Osim ako me Pero pozove na rođendan, pa tamo upoznam pet novih osoba.
Da dogovorim kavu s Perom, a on doslepa i Juru, mene bi to samo ispizdilo
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja ne volim kad mi se kaže da sam najljepši ili nešto slično. Sto ljudi, sto ćudi. I nemre me nitko uvjeriti da je netko tko je objektivno ružan(ne ispodprosječan, baš ružan) ikome najljepša osoba na svijetu. Da ne govorimo o osobama koje imaju vizualne nedostatke.

Možeš prešutjeti, možeš staviti izgled na dno liste, ali nemreš reći da ti je kiklop, ili quasimodo najljepša osoba na svijetu. A i takve osobe imaju partnere. Zbog drugih kvaliteta.
Objektivno, moj partner nije najljepsa osoba na svijetu, ako cemo sad rasclanjivati sve moguce fizicke karakteristike. Ali subjektivno, on je najljepsi na svijetu jer nema osobe koja u meni moze pobuditi to sto moze on kad ga vidim

Boze, nemojte nikome reci da sam ovo napisala.
Branim se pretjeranom emocionalnoscu uslijed pms-a
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 18.12.2017., 13:04   #1551
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja ne volim kad mi se kaže da sam najljepši ili nešto slično. Sto ljudi, sto ćudi. I nemre me nitko uvjeriti da je netko tko je objektivno ružan(ne ispodprosječan, baš ružan) ikome najljepša osoba na svijetu. Da ne govorimo o osobama koje imaju vizualne nedostatke.
Nekom je. Ljepota je u oku promatraca.

Napisal sam u drugoj temi. Svi koji misle da je ljepota univerzalna prema njihovoj viziji iste trebaju malo vise putovat. Ono kaj smatraju ljepotom u nekim mjestima, mene plasi.

Osobno sam izbirljiva osoba, ali nekog tko se meni ne svida ne smatram ruznim ili ispodprosjecnim. Jednostavno nije moj tip i postoji netko tko bude poludil za njom.

Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Hocu reci da nije bitna faca svakome,vazno je da imas nesto s cime ces je privuci.Mozda imas jake ruke,ili nesto drugo sto nju pali,mozda se cura pali na tetovaze a ti imas kul tetovazu,moze biti da si celav a zenska voli takve.
A mozda ima vaginu, pa joj oprostis sve ostalo.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 18.12.2017., 13:15   #1552
Uglavnom ja mislim da je pravo pitanje koje nam minnie zeli postaviti je zapravo zasto smo ruzni 😂
devaa is online now  
Old 18.12.2017., 13:15   #1553
Opet brijete. Prosjek, ispod, iznad... Dajte si uzmite digitron za trazenje partnera :klap:
Ja idem za onim sto daje dobar osjecaj. Osjecaj doma.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 18.12.2017., 13:18   #1554
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Uglavnom ja mislim da je pravo pitanje koje nam minnie zeli postaviti je zapravo zasto smo ruzni 😂
Netko mora biti i ruzan.

Ja mislim da je njoj zao kaj i ona nije ruzna.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 18.12.2017., 13:21   #1555
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ja idem za onim sto daje dobar osjecaj. Osjecaj doma.
Samo ti daj i onda ti se desi ovo. 😊

devaa is online now  
Old 18.12.2017., 13:23   #1556
[

Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Sve su slike fejk
Jesam ja jedini koji nije vidio te fejkane slike? Kako sada da glasam?


@Xxman

Sve to što ti navodiš su gluposti koje dugoročno ne mogu nikoga zadržati uz tebe. Netko se pali na tvoju tetovažu pa će ignorirati što si mu baš inače nikakav? Znam da si karikirao ali svejedno ne drži vodu ni tako gledano.

Osoba (i ti njoj) ti mora biti jebeno lijepa u cijelosti da to ima potencijala. A da bi to bila sem osim ako si izuzetno plitak to u ovom svijetu prosječnih obično znači tebi idealan karakter u sprezi s tijelom koje ti nije odbojno bilo ni prije nego si ju upoznao a upoznavanjem je postalo nešto čemu ne možeš odoljeti.

Ovo se naravno ne odnosi na ove forumaše koji jebu samo modele a u vezu ne ulaze bez pridjeva top
lurker312 is offline  
Old 18.12.2017., 13:29   #1557
Lurker nema ivonči je moja ima vec 2 tjedna. Ne smijes ti nju gledat.
devaa is online now  
Old 18.12.2017., 13:31   #1558
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Samo ti daj i onda ti se desi ovo. 😊

Bokte dragi, sta si melodramatican.

Super su ti genijalni citati koji zapravo nista ne kazu.
Ostave te da razmisljas sto bi bilo kad bi bilo.
I koji je tek smisao toga? Cijeli zivot razmisljati ili ga zivjeti?

To ti je sve stvar perspektive.
Mozes kroz zivot hodati sa mislju - sami žapci, stalno žapci, nema niceg drugog na ovom svijetu
Ili - opet žabac. No, i to je jedan manje na putu do princa
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 18.12.2017., 13:32   #1559
Iiii sad ste mi i ovdje dosadili kao na temi barenja oglasa pa se i odavde iskljucujem. Pa-pa
devaa is online now  
Old 18.12.2017., 14:03   #1560
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Rijetko tko toliko ljudi upoznaje, barem ih ja ne znam bas, a i oni koji to rade jer su stalno na nekim okupljanjima, druzenjima, tko zna cemu, nisu nuzno uspjesni u upoznavanju The One.



Da dogovorim kavu s Perom, a on doslepa i Juru, mene bi to samo ispizdilo

Objektivno, moj partner nije najljepsa osoba na svijetu, ako cemo sad rasclanjivati sve moguce fizicke karakteristike. Ali subjektivno, on je najljepsi na svijetu jer nema osobe koja u meni moze pobuditi to sto moze on kad ga vidim

Boze, nemojte nikome reci da sam ovo napisala.
Branim se pretjeranom emocionalnoscu uslijed pms-a
A gle, na neki sličan način(rođendani/izlasci vikendom, upoznavanje preko zajedničkih prijatelja) upoznao sam većinu RL osoba koje znam. I prvi savjet valjda uvijek je da se krećeš među ljudima, da se socijaliziraš.

Ok, to sam naveo kao primjer, iako meni ne bi bio problem vjerojatno ni da dođe na kavu. Kako upoznati Perine prijatelje? Prijateljice? Rođakinje

Eto vidiš, to govorim. Nije najljepši, ali ljepšeg ne trebaš, ne želiš Najbolji je bolji epitet. Tebi najbolji
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.