Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2005., 15:19   #61
Quote:
tilla kaže:
ma daj, stranci polude kad on dodje.
plus prodavao je majce s svojim "logom". grabili se talijani za njih.
je li on saljanin?
Ja san ga upozna u Miru, nisam ga pita odakle je.
I on daje pravi imiđ Telašćici.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 15:21   #62
Quote:
gatto kaže:
More biti i da je žmanac. Oni su uvik imali smisla za biznis.
Dobro kažeš, može i bit.
Žmansko polje je puno obrađeno, imaju svega i svačega, napravljena je i kaptaža, ima dosta vode.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 15:24   #63
Quote:
gatto kaže:
A jesan se nasmija s tobun kad si rekla ploveći supermarket. Baš bi voli to čudo viti. More biti i da je žmanac. Oni su uvik imali smisla za biznis.
pa piše mu na majci; supermarket
a da znaš to može stat mu u brod. sva sila svega i svačega. ko super sak u sport bilija.
a ima i friški kruh ujutro

saharun, da imiđ on je sad već institucija doli.
a čitava familija u biznisu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 15:27   #64
Quote:
tilla kaže:
a da znaš to može stat mu u brod. sva sila svega i svačega. ko super sak u sport bilija.
a ima i friški kruh ujutro
Ma ča ima brod od driva? Je li to nika vela gajeta ili ča?
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 15:45   #65
Quote:
tilla kaže:

je li on saljanin?
Je, saljani je!
Aramengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 15:49   #66
super, da si rješio misteriju tonijevog porijekla.

već uru vrimena razbijan glavu, jer znam da mi je reko odakle je, ali sam zaboravila
je li već ordinira doli?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 16:40   #67
Quote:
tilla kaže:
super, da si rješio misteriju tonijevog porijekla.

već uru vrimena razbijan glavu, jer znam da mi je reko odakle je, ali sam zaboravila
je li već ordinira doli?
A zapravo reci, neznan. vjerovatno je
Aramengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 17:59   #68
Prva fešta je u sljedeću nedilju, 03. srpnja. Gospa od Tarca.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 21:53   #69
jua znun jednoga tonija iz sali.. ali mislin da je mlađi od toga o kome vi govorite..

ništa unda ce nan ovo leto biti bombasticno, sa fiješte na fiještu.. ajme za popizditi..

drži ritam


gori-doli
__________________
منظمة التحرير الفلسطينية
J_kao_Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2005., 21:16   #70
Blago vama ča morete toliko vrimena biti duoli i hoditi s fešte na feštu. Ajme meni ča je to lipo... a još ono more...

More biti da oni ča su stalno duoli i ne haju za to ka i mi ča dojdemo jako retko.

Ja ko budin uspi pojti duoli ovo leto, moći ću ostati malo vrimena. Par dana za viti dida, nanu i one rojake ča se trevu.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 10:38   #71
Ma di si se ti tako usidrija da ne možeš doć tjedan dana ?

A toliko toga ima se za vidit. Kad samo kreneš cestom, pa se spustit u svako misto
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 11:12   #72
Quote:
Saharun kaže:
Ma di si se ti tako usidrija da ne možeš doć tjedan dana ?

A toliko toga ima se za vidit. Kad samo kreneš cestom, pa se spustit u svako misto
Ja san ti u Itualiji, a ovo leto za godišnji ću biti u Hrvatskoj barin dvi šetemane. Već smo splanirali obajti još nika mesta, samo ča nisu baš blizu i onda ko prispijen na Dugi otok, ne morin baš ostati duoli puno vrimena.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 13:56   #73
Quote:
gatto kaže:
Ja san ti u Itualiji, a ovo leto za godišnji ću biti u Hrvatskoj barin dvi šetemane. Već smo splanirali obajti još nika mesta, samo ča nisu baš blizu i onda ko prispijen na Dugi otok, ne morin baš ostati duoli puno vrimena.
Bice da ste krivo splanirali, A?
Aramengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 14:19   #74
Quote:
Aramengo kaže:
Bice da ste krivo splanirali, A?
A ča moreš moj Amarengo... Ni ovoga leta puno vrimena za ostati duoli, ali bojse ću ga dogodine najti - barin desetak dana.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 15:29   #75
Žman,žman!
Krknata (samo je plićak pun paukova,pa nije baš za plivanje)
ima jedna uvala,neznam kako se zove.od Žmana se vozi prema trajektu,ali se skrene prije nekih 5 min.plaža je od šodera,ali velikog cca 5 cm.a prekrasno!!!!!
uglavnom uopće nije bitno dali ima disco,neke ludane i muvinga.ako želite stavrno otići na odmor,Dugi Otok je pravo mjesto za to.
osim ako se panično ne bojite guštera kao ja
jer su tamo neki crveni i zgledaju tako da kad ga vidite srušite se u nesvjest!
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 15:43   #76
Ma kakove si ti to crvene gušćerice vidila? Ni vrag da u Žmanu postoji nika autohtona vrsta gušterov ku mi drugi ne poznivamo.

More biti da si hi pomišala s argitulama, onima ča se trevu po noći na zidima stuarih kuć?
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 15:47   #77
pivka

misliš na tarantele?
ako da ma nisu tako strašni gušteri
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 17:22   #78
Quote:
gatto kaže:
Ma kakove si ti to crvene gušćerice vidila? Ni vrag da u Žmanu postoji nika autohtona vrsta gušterov ku mi drugi ne poznivamo.

More biti da si hi pomišala s argitulama, onima ča se trevu po noći na zidima stuarih kuć?
čuj neznam kako se zovu ali su definitivno crveno-ljubičasto nešto sa buljavim očima.i da penju se po zidovima kuće!
i sad mi još veliš da tulumare ponoći,pa mislim da me nažalost moju Dugi Otok neće više vidjeti ,a sve zbog tih beštija!
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 17:37   #79
Quote:
pivka kaže:
čuj neznam kako se zovu ali su definitivno crveno-ljubičasto nešto sa buljavim očima.i da penju se po zidovima kuće!
i sad mi još veliš da tulumare ponoći,pa mislim da me nažalost moju Dugi Otok neće više vidjeti ,a sve zbog tih beštija!
Nisu ti one uopće opasne. Mogu izgladat bubuljavo, ali nema od njih opasnosti. Uostalom njih ima po cijeloj dalmaciji.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 18:34   #80
Pivka, ne boj se!! Muala, ča to govoriš??

Ni vruag da te argitule mogu odvratiti od onako lipog mesta ka ča je Dugi otok.

Malo di da pojdeš ćeš najti onakovu prirodu i more ka ča je tamo. A i na drugim mestima ima isto toliko tih sitnih životinjic, ke se na kraju više boju čovika nego on njuih. Ruku na srce, ni da su argitule skroz bezopasne, ali nisan nikad ču da je niki ima pegulu s njiman. Više se moreš bojati komarov da te be zbodu po noći ko nimaš kakovu zauštitu.

Nogo, povi mi, jesi li bila još u kome mestu na Dugin otoku, ili si samo Žman obašla?
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.