Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 19:26   #61
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Sto ne kazete da se lozite na dlakave noge I brke junacke, I spasite nas ove silne muke I truda.
Brijanje nogu i brkova je manje od 1% svega što radite i ne spada u sferu ekstremnog odnosno iracionalnog.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:02   #62
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Pa mažem se i ja. Uživam u pituranju i sređivanju. Gušt mi je.
Kad sam bila mlada, bila sam još nesigurna, pa kad sam prespavala s donorom sperme, bojala sam se što će reći kad me vidi bez pudera, čupavu i blesavu i ništa, ali ništa se nije dogodilo.
Jednostavno i muški znaju da je trenerka za po kući, da je šminka za po vani, da si na kupanju u kupaćem bez šminke, da je bla bla...
To je uraslo u društvo i to se neda izbrisati iz povijesti čovječanstva.

Na pustom otoku bila bih zabrinuta ako nemam četkicu za zube.
Iz ovog mogu izvuc zaljucak da se zene sredjuju zbog kompleksa, ono jebote ako se ne namaze nemoze izac medju ljude van. U mladosti nije mogla nac dobru boju pudera, sad je nasla pa je eto sretna. Ove sto se sredjivaju za sebe obicno citaju zenske magazine na kile, tamo nadju inspiraciju kako se osjecati sretno sa novim sisama i kilom pudera na faci. Ako izgledam ka ona s naslovnice mozda si budem sretna jer ce prije rec jao koke blistas mi danas, koji ti je to ruz. Kompleksi i to cisti. Znaci postoje ove koje se uredjuju zbog kompleksa ( jer ako nema farbe osjecaju se lose) i ove koje se uredhuju zbog kurca. Prevedeno kompleksasice se uredjuzu zbog sebe...hmmmm

Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Nemoj ti svoju glavicu razbijati sa ženskim stvarima
Moram jebi ga, mi muskarci smo prakticna bica, ono zena ti obuce dopicnjak i digne ti se na nju. I sad ti kaze nisam se za tebe obukla nego za sebe. I sta da radim sad? Ja joj na to kazem e bome onda kurca nes dobit, i on se nadignuo poradi mene a ne poradi tebe. Da vidis kako sutradan promjeni plocu i pita ljubavi da li ti se svidja ova vesta, kakva mi je guza u njoj...?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:12   #63
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Sto ne kazete da se lozite na dlakave noge I brke junacke, I spasite nas ove silne muke I truda.
Ti koliko ulazes u svoje napucavanje ako mjesecno ne dignes po 50 000 ojra si debelo fulala u zivotu. Jedino je ta cifra priblizno u korelaciji ulozenog truda i vremena. I sad ako kazes da to zbog sebe radis, fijasko totalni.

Inace to zensko uredjivanje je plod kompleksa i to zenskih. Svakom pravom muskarcu bitno je da imas picku medju nogama, koje boje i frizure najmanje je bitno. Al vi citate previse gluparija i druzite se sa modnim pederima pa ste zastranile u ekstreme. Najgore ako to jos ne mozes dobro naplatit, jao muzu i njegovom novcaniku...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:13   #64
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Iz ovog mogu izvuc zaljucak da se zene sredjuju zbog kompleksa, ono jebote ako se ne namaze nemoze izac medju ljude van. U mladosti nije mogla nac dobru boju pudera, sad je nasla pa je eto sretna. Ove sto se sredjivaju za sebe obicno citaju zenske magazine na kile, tamo nadju inspiraciju kako se osjecati sretno sa novim sisama i kilom pudera na faci. Ako izgledam ka ona s naslovnice mozda si budem sretna jer ce prije rec jao koke blistas mi danas, koji ti je to ruz. Kompleksi i to cisti. Znaci postoje ove koje se uredjuju zbog kompleksa ( jer ako nema farbe osjecaju se lose) i ove koje se uredhuju zbog kurca. Prevedeno kompleksasice se uredjuzu zbog sebe...hmmmm
povodljive kokoši bez mozga... a uz to još i lažljive, kad ju pitaš zašto se šminka
umjesto da ti odgovori "sve frendice se šminkaju pa onda i ja isto" ili "vidjela sam u magazinu dok sam čekala kod frizerke pa sam htjela isprobati"
ona još i otvoreno laže da to radi zbog sebe
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:18   #65
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
povodljive kokoši bez mozga... a uz to još i lažljive, kad ju pitaš zašto se šminka
umjesto da ti odgovori "sve frendice se šminkaju pa onda i ja isto" ili "vidjela sam u magazinu dok sam čekala kod frizerke pa sam htjela isprobati"
ona još i otvoreno laže da to radi zbog sebe
Najprije je krenulo sa laganjem o godinama a sad se prelilo i na sve ostalo....
Mala daj picke...
- Necu, nisam se veceras depilirala, nisam si dovoljno lijepa...
Fijasko!
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:25   #66
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Iz ovog mogu izvuc zaljucak da se zene sredjuju zbog kompleksa...
Bravo brzi. :klap:

S prve strane teme: https://www.forum.hr/showpost.php?p=66647083&postcount=9
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:26   #67
nebi me uopće čudilo da ima i onih koje se šminkaju i uređuju kad idu prošetati cucka u 10 navečer
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:37   #68
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
nebi me uopće čudilo da ima i onih koje se šminkaju i uređuju kad idu prošetati cucka u 10 navečer
Krki tribas doci u split, ovdje zene idu na more kupati se nasminkane, u teretanu, prosetat pasa, po kruh, trcati uz more...od zene mi prijateljica (zena mi se povjerila) svako jutro ustaje prije decka nasminkat se da je ne bi vidio bez sminke. A za vikend setnje uz more za popiti kavu ne ide se bez da se cila familija modno uskladila, ono dica, pas, muz zena svi usminkani i uskladeni kao da setaju modnom revijom.
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:39   #69
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Krki tribas doci u split, ovdje zene idu na more kupati se nasminkane, u teretanu, prosetat pasa, po kruh, trcati uz more...od zene mi prijateljica (zena mi se povjerila) svako jutro ustaje prije decka nasminkat se da je ne bi vidio bez sminke. A za vikend setnje uz more za popiti kavu ne ide se bez da se cila familija modno uskladila, ono dica, pas, muz zena svi usminkani i uskladeni kao da setaju modnom revijom.
Ma sta, meni zena ujutro nece smece baci van bez sminke, a nikoga nema putem...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:41   #70
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Bravo brzi. :klap:

S prve strane teme: https://www.forum.hr/showpost.php?p=66647083&postcount=9
Pa nisu sve zene takve..pobogu.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:41   #71
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
ae noseve usi sise rezat toj bas normala neka

a katju malo povuces zausi ajme zla harasment pickematerine gore neg das ubija cili razred osmoskolaca
bolestno to sveje
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Najbolje su mi ove izreckane po glavi, sisama i gdjesvene.
Nakon Glumičića aj zgodne slatke. I onda rode dijete ne znaš je l dijete ili nosorog.
A onda siroti muž nađe fotku žene iz 'Before Glumičić' faze. Ne zna je l to ona ili njen pokojni stric dok je imao gubu.
šta je sad ovo, sređuju se samo izoperirane? Ne znam kad idem vani ili negdje ne nataknem drugi nos i sise,
mogu do dućana bez šminke i vani s minimum, ili više ovisi, oblačim se podjednako i za sebe i za druge, tj. neću staviti na sebe nešto za što mislim da bi se drugima svidjelo a meni se ne sviđa, tko to radi nema svog ukusa, ili nosi što joj se ne sviđa jer misli da se to drugima sviđa- to je već patologija.
Nosim isključivo ono što se meni sviđa ako je to usput i drugima privlačno jbg-a, sorry.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:45   #72
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa nisu sve zene takve..pobogu.
To su ekstremi s dijelovima koji se neće razgraditi i dobro je to opisao.
Mi ostale šminkerice smo sasma normalne i prihvatljive.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:46   #73
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ma sta, meni zena ujutro nece smece baci van bez sminke, a nikoga nema putem...
To je žena ipo. I drži do sebe. Respekt.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:49   #74
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
To je žena ipo. I drži do sebe. Respekt.
Sta respekt, eto ti je pa zivi snjom dva tri dana pa te onda pitam. Kad udje u zahod ne izlazi iz njega bar dva sata...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:55   #75
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa nisu sve zene takve..pobogu.
Ma daj. Jesi uopće pročitao post, brzi?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:30   #76
Premium klasi ne treba šminka a ove Škode i Dacie moraju malo poraditi na prodaji, jebi ga.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:05   #77
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Zašto uopće postavljaš takva pitanja? Šta se žene trebaju opravdavati zašto se šminkaju i što su i zašto obule ili obukle?
muskarci koji to pitaju, pitaju radi znatizelje i neiskustva. Nasminkane lijepe i uredene žene su im enigmaticne i fantasticne, nikad ju nisu dodirnuli a imaju veliku zelju. Nesto kao Leeloo iz petog elementa, izaziva im čuđenje.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:11   #78
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da privuče pažnju na sebe, jer joj to gladi ego.

Vanjski izgled je temelj narcisoidnosti i vama je čudno da se one sređuju zbog sebe. Fakat ste tutleki skroz na skroz.
neznas o cemu pricas, kao i obično. simptomi narcisoidnosti su definiraju ponašanjem ne izgledom. Individua ne mora uopće biti lijep/a da ima NPL. Narcisoidnoj osobi ne treba nikakva vanjska konfirmacija i zadovoljavanje ega.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:17   #79
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Meni se neki put čini da neki momci ovdje žene nisu sreli u životu svom.
ma susreću se oni sa ženama i druze se s njima, ali ne jebu. Toj ono kad ih zena baci u friend zone, ovi sretni ko mali peseki da im se uopce obrati. Misle da tako treba bit.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:23   #80
Ženski ego je gadna stvar. Muškarcima nije problem priznati da se sređuju da ulove nešto, ali eto one se sređuju samo zbog sebe.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger