Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 21:36   #41
volim te, mora bit jednostavno, ne može biti komplicirano to napraviti, mogu ja to, mogu ..ufff...ja to hoću, ja to mogu, ja to znam
ulalaitralala is offline  
Old 23.10.2010., 22:10   #42
Ponekada kao da govorimo različitim jezicima, ti i ja.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Old 23.10.2010., 22:55   #43
mislim, idi.
ali nekako nisam htjela da odeš.
nego da ostaneš tu. makar šutjeli. jer mi treba netko s kime bih šutjela.

:*
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 23.10.2010., 23:01   #44
Strićek prosjak, sad mi je žao što ti nisam dao više od 14 kn za to jestivo ulje, da mogu vratiti vrijeme dao bih ti bar 100...tebi bi se to činilo kao milijun..ah sad mi je žao...
__________________
Najbolji lijek za bore je...smijeh.
krsty is offline  
Old 23.10.2010., 23:18   #45
Gledam one nase filmice i cvjetam od srece... Vidim nas pred godinu dana kako se glupiramo i smijemo i brbljamo gluposti i sve mi je to tako slatko! Nema tih para za koje bih te dala nekome!

Maleno moje... Smanjila bih te i takvog te drzala u narucju, ovakav si ipak prevelik pa je to malo teze!
Tu dodji, tu jostani!
__________________
I have a guardian angel
Mouse_176 is offline  
Old 23.10.2010., 23:45   #46
Interesantno je ovo danas..gledati te pokorenog
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 23.10.2010., 23:54   #47
Sve je protiv toga osim mene. Svi mi govore da se maknem, da nisi za mene i da si još prebalav, ali nikako se odljepit i zaboravit. A ti s druge strane pričaš jedno, radiš drugo vjerovatno treće misliš... a meni je od svega toga kaos u glavi. A takva kakva jesam se ne mogu maknuti od tebe, ako ništa dođem na kavu i pravim se ledena kraljica. A daleko sam, o i te koliko daleko od toga. A koliko sam vidjela ni kod tebe stvari ne stoje onako kako si ih prezentirao. I sad te pitam: tko je tu lud, i tko što na kraju hoće? Ne poduzimaš ništa, s te strane mi se čini da me ne šljiviš, dok s druge strane neki tvoji postupci govore sasvim drugačije. A opet ne poduzimam ni sama ništa koliko god bi htjela, i bojim se samo da će zbog ponosa i ostalih gluposti iz svega nastati ništa i nikad nećemo znati...
Shebica is offline  
Old 24.10.2010., 00:02   #48
mrzim se zbog toga što tebe ne mogu mrzit :I ....znam sve znam, al hebemu, dobro pobjeđuje zlo? moguće. grlila bih te. to je sve.
__________________
Live what you dream. Just for fun.
slalomskaterica is offline  
Old 24.10.2010., 00:38   #49
to ni pas sa maslom ne bi pojeo, psm
__________________
Od danas u društvu pušača bum pustil i Tihomira i Zvonimira | Tak sam bil žeđen, da sam meglu lizal | Bolje... | Matej 7:12 | Marko 7:16, 8:18, 10:31 | Filemonu 1,12
Spiderman is offline  
Old 24.10.2010., 00:51   #50
♥♥♥♥♥♥
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 24.10.2010., 01:11   #51
Ko za sam vrag, cijelog dana sam mislila na tebe. Slučajnost???????????????????
Tamo neka is offline  
Old 24.10.2010., 01:15   #52
hebo me svatko ako ne umrem od tuge ovih dana....welcome depro, očekivala sam te.
__________________
Live what you dream. Just for fun.
slalomskaterica is offline  
Old 24.10.2010., 01:41   #53
marš. kratko i jasno. ne voliš ti mene ni koliko je crno pod noktom, a bogami me ni ne zaslužuješ ni toliko.
ulalaitralala is offline  
Old 24.10.2010., 03:04   #54
Ne kužim ,zbilja ne kužim...Prošlo je 10 godina i više nisam ona ista...Glupačica koja je ljubila tlo pod tvojim nogama. Imam muškarca kojem nisi vrijedan ni cipelu polizati,a i dalje mi je tvoje ime ko crvena krpa pred očima! Ma goni se u materinu,odseli se u fakin Australiju,bilo gdje,samo se gubi što dalje od mene,jer ću ti inače zbilja zabiti ciglu u bulju,i to obilaznim putem,KROZ DUPE!
Crnjača is offline  
Old 24.10.2010., 03:36   #55
zovi me na prokletu kavu.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Old 24.10.2010., 06:24   #56
Nećeš ugrozit moj World Domination Plan :2up:
Chansomps is offline  
Old 24.10.2010., 07:58   #57
Ohh super...sad se uvlacimo u guzicu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 24.10.2010., 09:30   #58
-sramežljiv-rješenje mu je bariti i nalaziti se s curama preko neta i Iskrice
-ima jedno jaje!
-nema ukusa u oblačenju
-želi dijete pod svaku cijenu a dijete bi moglo biti debil!
-podmeće svoje prijatelje da bi došao u kontakt s curom koja mu se sviđa
-nezna se upucavati curama
-pošto je glup za te banalne stvari, mislim da se jednostavno radi o glupoj osobi!
dob is offline  
Old 24.10.2010., 10:25   #59
Zaaaaasto uvijek sve mora imati neku caku, ja bih htjela da je sve savrseno :kmeeee:
Bubamaraaaa is offline  
Old 24.10.2010., 11:17   #60
Ma joj, znaš šta, gađat ću te jajima! Pokvarenim! Obećajem .
__________________
Što djeca postanu kad odrastu?
dream operator is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.