Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 22:27   #41
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ne, hocu da kazem da mi izgleda starije. Tebi ne?
Inace volim mlade
On izgleda normalno, ne razumijem kako bi trebao da izgleda ? Zalizana kosa i ti folovi golovi ?
N3M0N is offline  
Old 16.10.2013., 22:48   #42
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ooooops
Možda sam te zamijenila s Lovecat.
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post



Meni govoriš nešto, a tu stavljaš slike malog, crnog, maljavog Turčina.

__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 22:49   #43
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Da, jer je dispozitor Marsa (Venera) u Skorpiji. Mora imati nesto "zesce" od Vage da bi te stvarno zaintrigirao. Ti onda vjerojatno, kao i ja, volis da od Vage pokupe samo manire, pristojnost, ugladenost, lijepo izrazavanje, drustvenost....
Istina sve, samo maniri, lijepo izražavanje, uglađenost..itd. u normalnim količinama, ne volin kad je baš ekstra finjak.
__________________
~
Impresija is offline  
Old 16.10.2013., 22:49   #44
Nit je mali nit je maljav

Bar mi se ne cini mali
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 22:53   #45
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Nit je mali nit je maljav

Bar mi se ne cini mali
Dobro, ima metar 90.

I dalje je maljav.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 22:59   #46
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Istina sve, samo maniri, lijepo izražavanje, uglađenost..itd. u normalnim količinama, ne volin kad je baš ekstra finjak.
Mislis ustogljen? Ne, to niposto.

Meni je vazno da zna lijepo pristojno razgovarati, da nema krkanske ispade, da ne psuje, ne pljuje, da ne zbija sale i posalice seksualne tematike, da ne vrijeda, da se ne dere, da ne navija za dinamo ili hajduk i urla po utakmicama, da je kavalir.....ukratko, nesto sto se danas treba povecalom traziti.

Ali nikako ne da ima metlu u guzici i da se zgraza ko zadnji pederko nad svim i svacim.

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Dobro, ima metar 90.

I dalje je maljav.
Ti ne znas sta znaci maljav, ocito
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 23:01   #47
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post


Ti ne znas sta znaci maljav, ocito
Ako ima nešto gore od maljavog turčina, onda je to izdepilirani turčin.

__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 23:06   #48
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Koje izjave?

Ima on Veneru u Djevici u trigonu sa Saturnom. More bit da je malo "zatucan"
Pa izjavio je da nebi htio djevojku koja je glumica jer bi se morala s nekim ljubiti, a on to smatra prevarom. Za sebe ne smatra Već sam spomenula da voli starije ženske, ali moraju biti djevice očuvane samo za njega Mora imati smeđu kosu, tamne oči jer plave/zelene ne voli, niska i malo deblja.
Šta se može uzeti u obzir neki aspekt bez obzira ako nemaš sat rođenja?

A za numerologiju ovisi u kojoj si godini. To računaš bioritamski + tekuća godina. Dobitci su mogući u godini broja 1, 5 i 8 (ako je zasluzeno).

Emir nije mali

Elia is offline  
Old 16.10.2013., 23:06   #49
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ako ima nešto gore od maljavog turčina, onda je to izdepilirani turčin.




Pa maneken je
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 23:08   #50
Čak je i ispod pazuha izdepiliran.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 23:14   #51
I ovaj moj je maneken, i Bali Beg i princ Mehmet iz Sulejmana. Turčini njih stavljaju samo zato da se mi zaljubimo u njih

Dumber, muskarci i trebaju biti izdepilirani ispod pazuha
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 23:14   #52
Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
Pa izjavio je da nebi htio djevojku koja je glumica jer bi se morala s nekim ljubiti, a on to smatra prevarom.
Pa ajde, tu ga razumijem. Ne bih to nazvala prevarom, jer je posao, ali da mi je u rangu prostitucije, je.

Quote:
Za sebe ne smatra
Vec mi se manje svida.

Quote:
Već sam spomenula da voli starije ženske, ali moraju biti djevice očuvane samo za njega


Quote:
Mora imati smeđu kosu, tamne oči jer plave/zelene ne voli, niska i malo deblja.


Znaci, ja sam sve ono sto on ne voli.

Quote:
Šta se može uzeti u obzir neki aspekt bez obzira ako nemaš sat rođenja?
Pa moze, jer Venera ce tokom cijelog dana biti tamo, a Saturn pogotovo. Jedino Mjesec prode 10ak stupnjeva dnevno pa se nekad bez sata ne moze utvrditi u kojem je znaku.

Quote:
A za numerologiju ovisi u kojoj si godini. To računaš bioritamski + tekuća godina. Dobitci su mogući u godini broja 1, 5 i 8 (ako je zasluzeno).
Hm. Znaci bioritamski 8 + tekuca godina 6 (2013)? Jel to onda 5?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 23:15   #53
Quote:
Elia kaže: Pogledaj post

Dumber, muskarci i trebaju biti izdepilirani ispod pazuha
Erm, ne.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 23:17   #54
Ma meni je smijesno kako je Dumber isla pretrazivati slike tog "nezanimljivog maljavog Turcina"
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 23:24   #55
Pari podznak rak
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 16.10.2013., 23:28   #56
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Pa ajde, tu ga razumijem. Ne bih to nazvala prevarom, jer je posao, ali da mi je u rangu prostitucije, je.
I ja, al glupo mišljenje da on može, a ona ne.

Quote:
Vec mi se manje svida.
I ništa od ljubavi


Quote:
Znaci, ja sam sve ono sto on ne voli.
Nakraju ce on naci totalnu suprotnost onoga sta zeli, jer tako često biva. Ima nade

Quote:
Pa moze, jer Venera ce tokom cijelog dana biti tamo, a Saturn pogotovo. Jedino Mjesec prode 10ak stupnjeva dnevno pa se nekad bez sata ne moze utvrditi u kojem je znaku.
Zanimljivo, hvala na info

Quote:
Hm. Znaci bioritamski 8 + tekuca godina 6 (2013)? Jel to onda 5?
Da, u godini broja pet si, znači moglo bi biti nešto




Ne mogu vjerovati da to voliš Dumber
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 23:34   #57
Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
Nakraju ce on naci totalnu suprotnost onoga sta zeli, jer tako često biva. Ima nade
Ma neka on sebi nade neku malu crnu i debelu, lijep je on za gledati ali ja imam nesto drugo u planu


Quote:
Zanimljivo, hvala na info
Da, uglavnom mozes vidjeti kako su planeti poslozeni i u kojim su aspektima i bez sata rodenja, ali ti to malo znaci kad ne znas tko vlada kojom kucom, gdje je podznak i tako...


Quote:
Da, u godini broja pet si, znači moglo bi biti nešto


Tom sam se odgovoru nadala

Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Pari podznak rak
Jel tako!
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 23:43   #58
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ma neka on sebi nade neku malu crnu i debelu, lijep je on za gledati ali ja imam nesto drugo u planu
Sad tek vidim da nisi iskreno ni zaljubljena u njega. Ne zaslužuješ ga

Quote:
Da, uglavnom mozes vidjeti kako su planeti poslozeni i u kojim su aspektima i bez sata rodenja, ali ti to malo znaci kad ne znas tko vlada kojom kucom, gdje je podznak i tako...
To znam za planete u kojem su znaku, ali za aspekte nisam znala. Sad cu i to provjeravati

Quote:
Tom sam se odgovoru nadala
Obavezno javi ako bude šta. Kad želiš računati u kom broju mjeseca si onda uzimaš godinu u kojoj si + mjesec . Po takvome je u devetom trebalo neš biti već.
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 23:44   #59
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Mislis ustogljen? Ne, to niposto. : D

Meni je vazno da zna lijepo pristojno razgovarati, da nema krkanske ispade, da ne psuje, ne pljuje, da ne zbija sale i posalice seksualne tematike, da ne vrijeda, da se ne dere, da ne navija za dinamo ili hajduk i urla po utakmicama, da je kavalir.....ukratko, nesto sto se danas treba povecalom traziti. :ka va:

Ali nikako ne da ima metlu u guzici i da se zgraza ko zadnji pederko nad svim i svacim.
Uštogljenost
Ne volin one prave krkane koje odma zamisliš kad kažeš riječ - krkan, ali neman ništa protiv da mu pobigne koja psovka - i meni pobigne ne patin od toga da mi otvara vrata, primiče stolicu i to, ali lipo je kad se siti tih nekih stvari Šale seksualne tematike, pljucanje po ulici
Ovo dinamo-hajduk, mislin da je to neizbježno jer je kod nas ljudima općenito prenapet nogomet, ali ako mu je vrh života ić na utakmicu i sve je podređeno tome a život mu se raspada kad mu omiljeni klub izgubi pa jedva čeka nešto razbit i zapalit - Bitno mi je da poštuje starije, roditelje, žene (!), da je kulturan, da se zna ponašat u društvu...itd itd...mogla bi do sutra nabrajat. Uglavnom, mislin da se kužimo

Boldano
__________________
~
Impresija is offline  
Old 16.10.2013., 23:48   #60
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Uštogljenost :Pop :
Ne volin one prave krkane koje odma zamisliš kad kažeš riječ - krkan, ali neman ništa protiv da mu pobigne koja psovka - i meni pobigne ne patin od toga da mi otvara vrata, primiče stolicu i to, ali lipo je kad se siti tih nekih stvari Šale seksualne tematike, pljucanje po ulici
Ovo dinamo-hajduk, mislin da je to neizbježno jer je kod nas ljudima općenito prenapet nogomet, ali ako mu je vrh života ić na utakmicu i sve je podređeno tome a život mu se raspada kad mu omiljeni klub izgubi pa jedva čeka nešto razbit i zapalit - Bitno mi je da poštuje starije, roditelje, žene (!), da je kulturan, da se zna ponašat u društvu...itd itd...mogla bi do sutra nabrajat. Uglavnom, mislin da se kužimo

Boldano


Bit ću forever alone.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.