Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 15:04   #4561
danas to rjesavam..dosta mi se sutnje.
ispricam drugi put sta je bilo,jer sam previse pod stresom a i ne sjecam se svega vec mi se pomalo vraca sve
hvala vam puno, pogotovo SpejsEkses sto se brines i sto si tu.
najgore je to sta ama bas nikom ne vjerujem vise, pogotovo da ce mi ovo napravit osoba s kojoj sam godinu dana bila..sramota!
__________________
justterrored Slike
justterrored is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:23   #4562
Quote:
justterrored kaže: Pogledaj post
danas to rjesavam..dosta mi se sutnje.
ispricam drugi put sta je bilo,jer sam previse pod stresom a i ne sjecam se svega vec mi se pomalo vraca sve
hvala vam puno, pogotovo SpejsEkses sto se brines i sto si tu.
najgore je to sta ama bas nikom ne vjerujem vise, pogotovo da ce mi ovo napravit osoba s kojoj sam godinu dana bila..sramota!
samo polako i pomalo

prvo se zastiti a onda kreni, ako nemas predrasuda, k psihicu. jasnije ce ti cijela prica tad izgledati......i ponovo ces vjerovati i shvatiti da je to samo mala rupa na cesti preko koje si presla
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 17:12   #4563
Quote:
justterrored kaže: Pogledaj post
danas to rjesavam..dosta mi se sutnje.
ispricam drugi put sta je bilo,jer sam previse pod stresom a i ne sjecam se svega vec mi se pomalo vraca sve
hvala vam puno, pogotovo SpejsEkses sto se brines i sto si tu.
najgore je to sta ama bas nikom ne vjerujem vise, pogotovo da ce mi ovo napravit osoba s kojoj sam godinu dana bila..sramota!
Nema beda drago mi je da ti jos nije stigao isprati mozak da krivis sebe, nista ne poduzimas i vracas se po jos kao vecina zlostavljanih zena...

Mislim da ti treba cestitati na HRABROSTI sto si ga odlucila prijaviti i pokazati mu da NISI njegova osobna vreca za boks! Da nece proci nekaznjeno i da vidi da nisi bespomocna!

Cestitam Justterrored primjer si svim zlostavljanim djevojkama da se moze suprotstaviti zlostavljacu i da nijedna situacija nije bezizlazna.

Kao sto voorn kaze - uskoro ce sve ovo biti tocka u proslosti, iskustvo iz kojeg si puno naucila za buduce veze. Uskoro ces ponovo hodati vani visoko podignute glave, ponosno, jer si se zauzela za sebe i rekla:

NE BU MENE NI'KO JEBAL!!!
(ili kako to kazu u Splitu)

Sve ce biti ok
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:11   #4564
hehe nasmijala se me
sta da kazem, obavjestila sam sve oko sebe za njega i rekla im da pripaze..
jos me boli sa svih strana ali zivot ide dalje i hvala bogu sto sam progledala i vidila da je ludak s kojim ne treba imat posla...sve sam sifre promjenila, njegove stvari bacam..sad cu se prikrit koje vrijeme, poslije toga okrecem novu stranicu,tako je najbolje.
pametnom je i jednom dosta. i kako kaze SpejsEkses : ne dam da me zajebaju,dosta mi je toga...
__________________
justterrored Slike
justterrored is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 19:13   #4565
@justterrored
ovakve stvari opravdaju sam trud koju svi ukažemo na ovoj temi
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 00:18   #4566
Justterrored, jesi li opet s tim deckom?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 01:17   #4567
eh ja bi da kazem da su mi puno pomogli ljudi ovdje na forumu nisam se dugo javljala sama sam prolazila mnogo stvari...nadam se da ce svi koji budu u ovakvim vezama biti pametniji od mene ja sam 4 godine trpila sranja...fizicko psihicko maltretiranje i danas dan ta osoba pokusava sa mnom uprvaljat i mojim zivotm...al ne uspjeva mu sazrela sam znam sta hocu od zivota...usla sam u vezu s 15 godina a njemu je bilo 19...danas imam 20 godina i prosla sam mnogo stvari koje 20-godisnjakinje ne mogu ni zamisliti al eto kazu bolje 5 nego 10..ugl rjesila sam se...pozdrav svima i podrska sam svima koji prolaze kroz ovo slobodno se javite :-D
malena91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 03:02   #4568
Thumbs up

Quote:
malena91 kaže: Pogledaj post
sve je bilo uredu,stalno smo se vidjali i tako da smo se odvojili od drustva...on je rekao da to nije uredu da u jednoj ozbiljnoj vezi moras imati vremena samo za osobu koju volis..lagala sam prijateljicama da ne mogu s njima itd..svako mi je govorio ali dzaba...covjek je toliko glup kad se zaljubi-- i ja i on smo pretjerano ljubomorni iako mislim da moja ljubomora nema nasilnicke efekte npr
kad on mene pita i kad mu odg on kaze kako lazem
milijun puta mi je rekao da sam kurva itd
da ja nisam djevojka kakva trebam da budem, koliko puta sam mu posudila novac jer nema posao koliko puta sam bila tu za njega kad mu je bilo najgore,
sve u svemu ja sada studiram udaljena od njega, zabranjuje mi sve...cak kad odem da trcim negdje na igraliste nazove me i kaze da je gotovo itd i poslije pola sata zove i kaze da se pomirimo
ta osoba skoro nikada u nasoj vezi nije priznala da je pogrjesila cak sam ja bila kriva za njegove greske...

znam da trebam prekinut sa njim ovo je otislo predaleko i osjecam ko da nema izlaza
svaki dan mi je grozan znaci svaki jebeni dan mi pokvari

mislim volim ga ne mogu ovo vise podnjeti mislim da manipulira sa mnom i mojim zivotom al ne znam kako da se izvucem iz toga kad prekinemo

znam da cu ga vidjet kad tad i mozda opet padnem
tesko mi je bez njega...kad smo zajedno kad on dodje meni il ja njemu sve buse uredu sada ali kad smo razdvojeni maltretira me i kontrolira...
Sjecam se tebe
Drago mi je da si se izvukla.

Zanima me nesto - kako sad gledas na tu vezu i na svoju ulogu u tome svemu?

I kako si otkad si ga se rijesila? Ako ne ne varam, jos si u 2.mj pisala ovdje?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:38   #4569
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Sjecam se tebe
Drago mi je da si se izvukla.

Zanima me nesto - kako sad gledas na tu vezu i na svoju ulogu u tome svemu?

I kako si otkad si ga se rijesila? Ako ne ne varam, jos si u 2.mj pisala ovdje?
eh nije bas sjajno...i danas dan negdje ga vidim kad odem doma itd a izvukla sam se promjenila broj nisam ga zvala vise makla s fejsa blokirala ga eto kako sam se makla...naravno u srcu se nista jos uvjek nije maklo al najvaznije je shvatit da te ta osoba nije vrjedna i treba jedno 1000 puta da te razocara i onda na kraju shvatis borim se za sebe pokusavam na druge nacine se zaokupit ucim,rekla sam sebi e gade neces me vidjet na dnu! i digla sam se ja sam inace takva osoba nije poraz nego pouka zivotna...jednostavno nije kraj svijeta ima mnogo gorih stvari u zivotu bitno mi je da imam svoje roditelje koji su mi jako puno pomogli...nisam se upustila jos ni u kakvu vezu i ne mislim jer nisam jos rjesila taj dio u sebi da bi mogla s nekim drugim zapocet nesto jer ne zelim nikoga lagat jer ja njega jos uvijek volim to je realna stvar koju svi znaju...ali proci ce s vremenom nosim se s tim i zivim s tim svaki dan...
malena91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 14:23   #4570
Quote:
malena91 kaže: Pogledaj post
nije kraj svijeta ima mnogo gorih stvari u zivotu bitno mi je da imam svoje roditelje koji su mi jako puno pomogli...nisam se upustila jos ni u kakvu vezu i ne mislim jer nisam jos rjesila taj dio u sebi da bi mogla s nekim drugim zapocet nesto jer ne zelim nikoga lagat jer ja njega jos uvijek volim to je realna stvar koju svi znaju...ali proci ce s vremenom nosim se s tim i zivim s tim svaki dan...
Jako si mlada upala u tu vezu, ne želim te povrijediti, ali jako si mlada. Inače koliko znam svi zlostavljači imaju mlade djevojke, svojih 15, 16 god. To nisu ljudi koji mogu imati normalnu i zdravu, prije svega, vezu s odraslom ženom. Djevojke te dobi bi trebale gledati dječake, a ne muškarce od 20 pa na dalje god. Sve u svemu drago mi je da si se izvukla. To ti je još jedna životna pouka, a s vremenom ćeš zalizati stvar. I da to nije bila teška ljubav niti s jedne strane jer se s 15 god čovjek , djevojka ne zaljubljuju za život već za umrijet. Sjećaš se teenagerskih dnevnika i naslova " Toliko ga volim, ako me ostavi, mogu umrijeti, nema mi života bez njega." itd da ne nabrajam. Vjeruj mi neće proći mnogo vremena i vidjet ćeš da je tako. Jer će ti postati sve jasno. Drži se želim i ti puno sreće.
__________________
Žene su nakon 30-te najopasnije i dalje zgodne i mlade, ali nisu više naivne!!!! ;)
tockica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 15:56   #4571
Imala jednog frajera koji mi je htio zabranit da odem na Dirty dancing u Močvaru... kao njemu sumnjiv naziv tog partija

Onda sam otisla na cugu gdje je bio i bivsi, i ima neka fotka na fejsu di mi razgovaramo i kao sta sam radila ovo ono

Također sam se počela tako negdje šminkati, sa 16 godina pa kao puno si ljepša bez šminke gdje to ideš na cugu sa kim

To su samo mali znaci, moglo je biti i gore da sam ostala s njim
Shadawing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 19:12   #4572
Quote:
malena91 kaže: Pogledaj post
eh nije bas sjajno...i danas dan negdje ga vidim kad odem doma itd a izvukla sam se promjenila broj nisam ga zvala vise makla s fejsa blokirala ga eto kako sam se makla...naravno u srcu se nista jos uvjek nije maklo al najvaznije je shvatit da te ta osoba nije vrjedna i treba jedno 1000 puta da te razocara i onda na kraju shvatis borim se za sebe pokusavam na druge nacine se zaokupit ucim,rekla sam sebi e gade neces me vidjet na dnu! i digla sam se ja sam inace takva osoba nije poraz nego pouka zivotna...jednostavno nije kraj svijeta ima mnogo gorih stvari u zivotu bitno mi je da imam svoje roditelje koji su mi jako puno pomogli...nisam se upustila jos ni u kakvu vezu i ne mislim jer nisam jos rjesila taj dio u sebi da bi mogla s nekim drugim zapocet nesto jer ne zelim nikoga lagat jer ja njega jos uvijek volim to je realna stvar koju svi znaju...ali proci ce s vremenom nosim se s tim i zivim s tim svaki dan...
Pitala bih te nešto. Opisala si kako te bivši momak psihički zlostavljao, vrijeđao, manipulirao s tobom i izvlačio novac od tebe, a onda si napisala da ga još uvjek voliš. Zanima me odakle ta ljubav dolazi? Što to ima u njemu da takvim svojim ponašanjem nije u potpunosti uništio tu ljubav koju osjećaš prema njemu?
Iako se ljubav ne može objasnit ipak neko pokriće za tu ljubav treba postojati npr. poštovanje, uvažavanje, podrška, zajednički interesi, ciljevi, karakteri koji se nadopunjavaju... Posebno tokom 5 godina veze (to je ipak dugo vremena) treba postojati nešto što bi dvije osobe držalo skupa, nešto pozitivno. Ali ako se netko ponaša na način kako se ponašao tvoj bivši teško mi je zamislit što bi to nešto pozitivno moglo bit, a da i dalje održava na životu ljubav s tvoje strane.

Znam da je pitanje dosta osobno, pa shvaćam ako ne želiš odgovorit.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 15:30   #4573
svasta se ja nacitah ovdje, umalo da profulam stanicu citajuci vas u vozu))
nego, lako je pametovati sa udaljenosti i trijezne glave. Ja sam zivjela sa posesivcem 20 godina. I cijelo vrijeme mu trazila isprike, preispitivala sebe, izgubila sebe. Evo me sada, ne mogu da se naodmaram a musko kad vidim muka mi u zelucu.Izgleda da je onaj moj posteno odradio posao a jos jedan mu pripomogao. Kastrirali me kao zenu. A niti sam bila glupa niti neobrazovana. Samo sam vjerovala da ako nekoga volis trebas pokusavati da tu osobu usrecis, a kako je on stalno nesto bio nesretan, ja mislila da je do mene. I bilo je doslo dotle da sam se preznojavala od straha bojeci se da ci mi neko dati kompliment u njegovom drustvu, i nije bilo vazno jel to od muske ili zenske strane. Znala sam da cu morati poslije da trpim njegovu zlovolju i trazenja mojih losih mana. Sve je za njega bilo pokvareno u vezi mene. Cega god sam se takla, pa cak i djeca jer sam ih ja odgajala.
Izasla sam, i lijepo mi je, ali u meni vise ne zivi ni z od zene. Cure drage, bjezite na prvi znak, spasite dusu...
bottle brush is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 13:01   #4574
Quote:
bottle brush kaže: Pogledaj post
Cure drage, bjezite na prvi znak, spasite dusu...
To je istina, ali mnogima je problem - kako pobjeći?
Posebice ako je čovjek labilan, kako ga se riješiti a da ne učini nešto još gore?
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 17:24   #4575
za zene koje zive u ficickom nasilju:
spakujte jednu torbu sa osnovnim stvarima i licnim dokumentima i drzite negdje izvan kuce
imajte u mobitelu broj najboljeg prijatelja i taj broj da je dovoljno samo stisnuti u slucaju napada u kuci tako da prijatelj posalje policiju
u napadu, ni slucajno ne bjezite u coskove sobe niti se pokusavajte kriti u kupatilo, wc ili iza vrata.
sprijateljite se s prvim komsijom/komsinicom i dogovorite znak kada oni mogu posalti policiju ili uletjeti u kucu
pripremite neki stek novcani za prvu pomoc kada izadjete iz kuce da vam se nadje za hotel ili slicno i pare drzite izvan kuce
rezervne kljuceve od auta drzite vani da mozete da pobjegnete
kupite sebi onaj sprej za oci, sa samoodbranu, skinite etiketu i naljepite etiketu sa spreja za usta. uvijek drzite u dzepu da se mozete odbraniti.
pokusavajte da ostanete izvan njegovog dohvata, trcite oko namjestaja dok ne dobijete priliku da pobjegnete kroz izlazna vrata.
NE DOZVOLITE DA VAS DOHVATI I UDARI!!! CIM KRENE DOHVATITE SE NECEGA CIME CETE GA MLATNUTI DA MOZETE POBJECI.

KADA NAPUSTITE IDIOTA I NADJETE GDJE CETE ZIVJETI:
za one u nasim krajevima i u Americi - nabavite pistolj i budite spremni da pucate. Bolje on pod zemlju a vi u zatvor nego obratno.
kada prilazite svojoj kuci ne gasite svjetlo na autu odmah dok ne vidite jel sigurno izaci.
kada krenete napolje, ostavite sva svjetla upaljena tako da svana vidite unutra.
Zamolite prve komsije da posmatraju vasu kucu redovno. Dogovorite znak, recimo saksija na prozoru, da stave ako primjete da je on usao ili se vrzmao oko kuce dok vas nije bilo. tako cete biti upozoreni na vrijeme.
drzite u torbi spricu napunjenu solnom kiselinom, ta obara i konja.
drzite adresu u tajnosti a ako treba primijenite grad.
nadjite nove prijatelje POD OBAVEZNO jer veoma cesto stari prijatelji znaju da naprave problem a sve iz dobrih namjera, jer ne shvataju ozbiljnost situacije.
Ako se ipak desi da vas ponovo pretuce...objavite rat! postoji toliko narkomana koji ce mu prebiti sve i jednu kosku za par novcanica.
ZAPAMTITE: ZIVOTINJA NJUSI ZRTVU A BJEZI OD PREDATORA. PRESTANITE DA BUDETE ZRTVA.
eto ovo onako iz glave na brzinu. Znam da ce vam neke mjere izgledati suludo ali u ovome svijetu svakig 60 sekundi jedna zena bude ubijena. jedan udarac je dovoljan za smrt.
NIKO NE ZASLUZUJE DA SE NEKO NA NJEMU IZVILJAVA. NEMA OPRAVDANJA ZA NASILJE NAD ZENOM I DJECOM!
ZATRI GA PRIJE NEGO ON TEBE AKO NEMA DRUGOG IZLAZA. NE UZDAJ SE PUNO U ZAKON, STITI SEBE KAKO NAJBOLJE ZNAS I UMIJES.
bottle brush is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 23:29   #4576
Quote:
bottle brush kaže: Pogledaj post
za zene koje zive u ficickom nasilju:
spakujte jednu torbu sa osnovnim stvarima i licnim dokumentima i drzite negdje izvan kuce
imajte u mobitelu broj najboljeg prijatelja i taj broj da je dovoljno samo stisnuti u slucaju napada u kuci tako da prijatelj posalje policiju
u napadu, ni slucajno ne bjezite u coskove sobe niti se pokusavajte kriti u kupatilo, wc ili iza vrata.
sprijateljite se s prvim komsijom/komsinicom i dogovorite znak kada oni mogu posalti policiju ili uletjeti u kucu
pripremite neki stek novcani za prvu pomoc kada izadjete iz kuce da vam se nadje za hotel ili slicno i pare drzite izvan kuce
rezervne kljuceve od auta drzite vani da mozete da pobjegnete
kupite sebi onaj sprej za oci, sa samoodbranu, skinite etiketu i naljepite etiketu sa spreja za usta. uvijek drzite u dzepu da se mozete odbraniti.
pokusavajte da ostanete izvan njegovog dohvata, trcite oko namjestaja dok ne dobijete priliku da pobjegnete kroz izlazna vrata.
NE DOZVOLITE DA VAS DOHVATI I UDARI!!! CIM KRENE DOHVATITE SE NECEGA CIME CETE GA MLATNUTI DA MOZETE POBJECI.

KADA NAPUSTITE IDIOTA I NADJETE GDJE CETE ZIVJETI:
za one u nasim krajevima i u Americi - nabavite pistolj i budite spremni da pucate. Bolje on pod zemlju a vi u zatvor nego obratno.
kada prilazite svojoj kuci ne gasite svjetlo na autu odmah dok ne vidite jel sigurno izaci.
kada krenete napolje, ostavite sva svjetla upaljena tako da svana vidite unutra.
Zamolite prve komsije da posmatraju vasu kucu redovno. Dogovorite znak, recimo saksija na prozoru, da stave ako primjete da je on usao ili se vrzmao oko kuce dok vas nije bilo. tako cete biti upozoreni na vrijeme.
drzite u torbi spricu napunjenu solnom kiselinom, ta obara i konja.
drzite adresu u tajnosti a ako treba primijenite grad.
nadjite nove prijatelje POD OBAVEZNO jer veoma cesto stari prijatelji znaju da naprave problem a sve iz dobrih namjera, jer ne shvataju ozbiljnost situacije.
Ako se ipak desi da vas ponovo pretuce...objavite rat! postoji toliko narkomana koji ce mu prebiti sve i jednu kosku za par novcanica.
ZAPAMTITE: ZIVOTINJA NJUSI ZRTVU A BJEZI OD PREDATORA. PRESTANITE DA BUDETE ZRTVA.
eto ovo onako iz glave na brzinu. Znam da ce vam neke mjere izgledati suludo ali u ovome svijetu svakig 60 sekundi jedna zena bude ubijena. jedan udarac je dovoljan za smrt.
NIKO NE ZASLUZUJE DA SE NEKO NA NJEMU IZVILJAVA. NEMA OPRAVDANJA ZA NASILJE NAD ZENOM I DJECOM!
ZATRI GA PRIJE NEGO ON TEBE AKO NEMA DRUGOG IZLAZA. NE UZDAJ SE PUNO U ZAKON, STITI SEBE KAKO NAJBOLJE ZNAS I UMIJES.


svaka cast! ovakav jedan post sam i ja imala namjeru napisati, ali evo, super pa ne moram, jer bi mi ponovno doslo zlo.
i sama sam prosla taj pakao.
treba se znati zastiti samostalno. ja sam u tajnosti isla na boks, samoobrana.
prijavljivala sam policiji vise puta, ali dabe mi kad je bio mocan i utjecajan.oglusili su se na moje pozive u pomoc. 2 puta bila na hitnoj zbog ozljeda raznoraznih.
na kraju sam ulovila jednu vezu u tajnoj policiji, pa me taj covjek spasio!
i dan danas strepim od ovog nasilnika.
nije to lako prolaziti. znakovi su vidljivi na pocetku, ali kad je covjek zaljubljen ujedno je i slijep...pa neke ocite znakove ne vidi ili ne zeli vidjeti.
treba biti izuzetno oprezan. no, danas, zahvaljujuci takvom iskustvu, nasilnika prepoznam - skeniram vec na ulici.
evo moja neka zapazanja - ljudi koji puno piju ( ali ne u smislu alkoholizma, vec ono, znaju doci doma u srijedu popodne, pijani bez ikakvog povoda i razloga), ljubomorni ( na sve zivo i nezivo, frendove, starce, djecu pa cak i kucne ljubimce, na svakog usputnog prolaznika, pa i na gey ljude - ono, totalna opsesija)
zivcenjaci - koji lako planu na svaku sitnicu ( ja u pocetku mislila - gle kak je slatko sto je temperamentan.. grr), ljudi koji npr na neku banalnu raspravu pocnu hodati gore dole po stanu, mahati rukama, koji imaju onaj ubojiti pogled,
oni koji znaju reci u nekom neobaveznom razgovoru - nikada ne bih udario zenu, ali nju bi zatukao (npr, u razgovoru o nekoj zenskoj osobi), oni koji ne postuju vlastitu majku i spremni su povisiti glas na nju, i reci svakakve ruzne rijeci..
hmmm...zasada se nemogu sjetiti vise, ali ima toga jos jaaako punoo
__________________
.. u snu se moze, svemoguci Boze, sve osim jednog-ostati budan..
maniy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 00:45   #4577
što više čitam ovu temu, to sam zabrinutija i primjećujem stvari koje prije nisam.
ovako, oboje smo mladi, ja imam 20, on je godinu mlađi. u vezi smo skoro dvije godine.
na početku da kažem da shvaćam da nisam savršena, da sam često tvrdoglava ili se ponašam razmaženo i da sam i ja u ovoj vezi činila neke pogreške, ali ne mislim da mi ima pravo u svakoj svađi spominjati stvari koje su se dogodile prije godinu dana, doslovno. i za koje sam se ispričala i koje uistinu nisam namjerno napravila.
njemu smeta sve. ja jesam ljubomorna, ali kad dođe do toga objasnim mu koji je razlog. jer uvijek postoji konkretan razlog. njegova ljubomora je takva da je u stanju biti ljubomoran na nekog, čak i ja moje dugogodišnje prijatelje, jer mu se oni eto ne sviđaju. što je zaključio iz dva razgovora s njima.
njemu smeta kad se šalim na njegov račun. smeta mu kad u raspravi ne stanem na njegovu stranu, ako mislim drugačije. nije meni cilj njega spustit, ali želim reći svoje mišljenje. ponekad mislim da bi bio najsretniji kada bih samo sjedila pored njega i govorila 'da,dragi'. on je ljut ako ga ne zovem svaki put kad izlazim iz kuće da bih mu rekla gdje ću biti, smeta mu ako me nazove a ja sam na kavi s prijateljicom, a on ne zna za to. neće to direktno reći, ali njegov ton mi je dovoljan da shvatim da pizdi.
fali mu ako smo navečer vani a ja se ne vješam po njemu i ne ljubim ga i pričam možda više s drugim ljudima, jer sam s njim provela cijeli dan i želim možda popričati i s drugima o nekim stvarima. a onda opet, ako to napravim u trenutku kad njemu ne odgovara i on bi htio pričat s nekim drugim, ja sam kriva što ga odvajam od njegovog društva. da ne govorim kako s mojim društvom nismo izašli ne pamtim od kad.
ne znam, sad sam ljuta i padaju mi na pamet sve stvari oko kojih pretjeruje. nema me pravo pitati kakav mi je bio seks s bivšim, koliko smo to puta i gdje radili i koliko je trajalo ili tko ima veći kur**? imala sam jednog prije njega, a on se ponaša kao da sam bila s dvadesetoricom! shvaćam da mu to smeta, jer sam ja njemu prva, mada nema razloga da mu smeta, jer je taj bivši dio prošlosti i nit se čujem nit vidim s njim. ikad.
i ja sam nekad nesigurna, ni ja nisam savršena, i ja prigovaram zbog gluposti i ne znam ga ponekad utješit. ali sad gledam modrice na podlakticama, kad me on grubo uhvatio u svađi, i razmišljam jesam stvarno zaslužila to, biti 'maloumna', 'glupača' i 'krava', odgurivanje, ušutkavanje i okretanje leđa i odlaženje jer sam mu digla živce? jesam ja stvarno ta koja izvlači najgore iz njega?
nije on loš. dobar je i lijepo mi je s njim. voli me, sigurno me voli, jer ne bi se tako lijepo ponašao, osim u trenucima kad se ne svađamo. ne bi me svima predstavljao kao njegovu ljubav i vodio me svuda sa sobom. ili?
volim ga i ne mogu bez njega. ne želim prekinuti, želim ovo nekako riješiti. što tražim od vas? ne znam, neki savjet, podršku. da mi kažete da će ipak biti bolje.
klon sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 02:40   #4578
Quote:
klon sam kaže: Pogledaj post
ali sad gledam modrice na podlakticama, kad me on grubo uhvatio u svađi, i razmišljam jesam stvarno zaslužila to, biti 'maloumna', 'glupača' i 'krava', odgurivanje, ušutkavanje i okretanje leđa i odlaženje jer sam mu digla živce? jesam ja stvarno ta koja izvlači najgore iz njega?
nije on loš. dobar je i lijepo mi je s njim. voli me, sigurno me voli, jer ne bi se tako lijepo ponašao, osim u trenucima kad se ne svađamo. ne bi me svima predstavljao kao njegovu ljubav i vodio me svuda sa sobom. ili?
volim ga i ne mogu bez njega. ne želim prekinuti, želim ovo nekako riješiti. što tražim od vas? ne znam, neki savjet, podršku. da mi kažete da će ipak biti bolje.
Mhm...svi su oni "divni, ali..."

Tebi je adolescentska zaljubljenost dovoljno dobar razlog za trpiti nepovjerenje, uvrede, pa osim psihickog i fizicko nasilje??

Da, voli te. Neki muskarci toliko "vole" svoje zene da ih doslovno od 0-24 drze zatvorene u kuci.

Uopce nije los. Kao ni ostatak slucajeva na ovoj temi. Zasto si onda ovdje?

Ne, nece biti bolje. On se nece promijeniti. Samo ce rasti stupanj njegovog gospodarenja tvojim zivotom. Sve dok ne prestanes postojati bez njega.

Pomiri se s cinjenicom tako ocitom da ocitija ne moze biti:

TVOJ DECKO JE ZLOSTAVLJAC. KAO I MNOGI DRUGI SPOMINJANI NA OVOJ TEMI.

Molim te obavezno procitaj clanke na prvoj stranici...a nakon toga i ostatak teme ili bar zadnjih 20-30 stranica. Puno toga ce ti biti jasnije.

Ovo ne pisem da te uvrijedim, vec da ti pokusam otvoriti oci. Znam kako je tesko. Ali jednostavno ne mogu gledati ljude, a pogotovo mlade djevojke, kako si dopustaju da ih netko unistava pod izlikom veeelike ljubavi

Postoje osobe koje imaju povjerenja, koje ce pamtit tvoje greske krace nego sto ih sama sebi pamtis, koje znaju kako biti partneri u pravom smislu rijeci, koje te nece uvrijediti ni udariti jer im je nezamisliva pomisao da patis, makar i na tren, koje ce te usrecivati iz dana u dan i koje izvlace ono najbolje iz tebe... vjeruj mi, postoje. I ne pristaj na nista manje.
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 23:05   #4579
pročitala sam dosta od ove teme i zato sam se i javila, jer sam se pronašla u dosta postova. od onih o odvajanju od prijatelja i udaranju šakom od zid kad je ljut pa eto do modrica. ovo je prvi put da se to dogodilo, da me je tako uhvatio da se vidi i da mi je neugodno obuć majicu kraćih rukava da me netko ne bi pitao šta mi je to. jer ne znam što bih rekla.
ne branim ga iz nekog svog hira. da je stalno takav ne bih uopće razmišljala. ali ove dvije godine su bile divne, problem je zadnjih 2-3 mjeseca. svađe su konstantne i to oko najbanalnijih stvari, primjerice zagrlio me kolega s faksa za kojeg on nije znao, a ja ga nisam spomenula jer se stvarno ne družimo po kavama niti izlazimo zajedno, viđamo se samo na predavanjima. i čovjek mi je prišao i tako me pozdravio i odmah se krenuo upoznati s njim. ali ne, kako ja njega nisam spomenula nikad?
inače je stvarno dobar. pazi na mene, brine se da sam dobro, iznenađuje me sitnicama koje volim i radi gluposti koje mu se čini da bi meni mogle biti slatke. i stvarno jesu. kada sam izgubila narukvicu u disku, vratio se sam ujutro da mi ju potraži. dobar je s mojima i planira budućnost sa mnom. govori mi kako ne može zamisliti život bez mene.
ne znam, unatoč svemu se nekako nadam da će postati bolje. dosta mi je toga da se konstantno osjećam kao da griješim i da sam kriva za sve.
žao mi je što sad zvučim nedokazano i tvrdoglavo. branim ga jer nisam ni ja savršena, jer sam radila neke greške, ali toga sam svjesna. i ipak mislim da je vrijeme da i on pređe preko njih. ne znam, zbunjena sam i kaos mi je u glavi
klon sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 23:28   #4580
znakovi na pocetku veze: sjecam se da mi je stalno lagao, ubrzo je poceo ruzno razgovarati samnom, nakon nekog vremena ga je postalo bas briga za mene, nije mi se javljao, nikad nisam znala gdje je, samo kad se njemu htjelo me nazvao i to je to..
ali bila sam klinka.. na zalost su mi se desile stvari o kojima nikada necu progovoriti, ali sta je tu je.. prebrodila sam sve.. danas zivim normalan zivot i u prekrasnoj sam vezi..
nije dobro ako se uvijek osjecas krivom.. manipulira sa tobom i vjerojatno kada mu pokusas reci da nisi kriva i da je zapravo on u krivu i da ne treba tako razgovarati sa tobom - on opet izokrene svu krivicu na tebe i opet si ti za sve kriva, naravno uvijek ti je zao da si ista spomenula.. i tako stalno u krug.. izvuci se iz kruga ako ima imalo sumnje da je nasilan..

Zadnje uređivanje faraway : 19.07.2011. at 23:38.
faraway is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger