Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 15:38   #8281
Da, ali nije bilo nikakvo datuma.

Sada čitam da će Laverty prijeć iz SBK u MotoGP i to na Aspar, a da je Aspar radi njega odustao od Lorisa Baza koji je kako kažu sa svojih 192 previsok.
Bara is offline  
Old 23.09.2014., 23:08   #8282
Nisam siguran dali sam pogodio mjesto, ali čini mi se da je to to, pošto se spominju razne utrke, ako ne sorry.. u biti, u nedelju je završila jedan od najpopularnijih domaćih brdskih utrka u Buzetu koja se boduje za prvenstvo Hrvatske, Slovenije i Europe.. pa evo, mali djelić atmosfere koja je uvijek uzavrela i jedna od najboljih u ovom djelu Europe:

http://www.youtube.com/watch?v=_knhgrPqWaU
john08 is offline  
Old 25.09.2014., 20:22   #8283
I evo slika Avintie Ducatia, motor koji od ovog vikenda vozi Barbera, a od sljedeće sezone oba vozača u timu.

Bara is offline  
Old 26.09.2014., 14:46   #8284
Već ju je uspio zapalit ...

Nego jel to Dukac konačno napravio motor nakon 2007 ili mi se čini?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Old 26.09.2014., 15:23   #8285
Teško je reći jer Dovi i Iannone koriste osjetno mekše gume od konkurencije.
Navodno je ovaj GP14.2 mali korak naprijed, ali kritični problemi i dalje nisu riješeni.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Old 26.09.2014., 17:38   #8286
Ja virujem u čovika sa mog avatara. Svakako prvi komplet njegov dizajn će biti GP15.
Bara is offline  
Old 28.09.2014., 18:31   #8287
Ne znam što bi Repsolkama da su ovako naivno prosuli dvostruku pobjedu.
I žao mi je Rossija što je zbog Pedrose morao izletiti i pasti, a još više mi je žao što Iannone nije uspio uloviti podij iako je on sam kriv za svoj izlet sa staze.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Old 28.09.2014., 20:23   #8288
Kažu da je Rossi izgubija svijest prilikom pada, zato je iznešen.
Bara is offline  
Old 28.09.2014., 20:59   #8289
Znam i sva sreća da nije nešto gore.
Uopće mi nije jasno što je Pedrosa namjeravao napraviti s tim ranim i slabim kočenjem.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder

Zadnje uređivanje RandyRR : 28.09.2014. at 21:06.
RandyRR is offline  
Old 28.09.2014., 22:00   #8290
Da MM nije pao, danas bi se pisali hvalospjevi kako je s gumama za suho izdurao do kraja. Ovako su ispali glupani.
Drago mi je za Lorenza.
Dobro da se nitko nije u svim tim padovima ozlijedio.
Sve u svemu odlicna utrka.
frostinho is offline  
Old 28.09.2014., 22:04   #8291
A onom Pederosi želim da on na idućoj utrci nako padne al da dođe do zida.
Bara is offline  
Old 28.09.2014., 22:43   #8292
Quote:
frostinho kaže: Pogledaj post
Da MM nije pao, danas bi se pisali hvalospjevi kako je s gumama za suho izdurao do kraja. Ovako su ispali glupani.
Drago mi je za Lorenza.
Dobro da se nitko nije u svim tim padovima ozlijedio.
Sve u svemu odlicna utrka.
To bi i dalje bila glupost i nepotreban rizik čak i da je uspio doći do cilja.

Ovi na BT Sportu su odmah rekli da nema šanse da Pedrosa i Marquez dođu do cilja jer u takvim uvjetima se gume prebrzo hlade, a jedom kada im temperatura padne ispod radne onda postanu drvene i razina gripa je nikakva. Spora vožnja to ne može kompenzirati.

Trebali su odmah krug iza Lorenza ući u boks jer je to taktički najmudrije - čak i da ispadne kako je to kriva odluka opet bi Lorenzo bio iza njih.
A što mi je najbolje, Marquez je nakon pada u Misanu izjavio da će do kraja sezone manje riskirati i pobrinuti se da sigurno osvoji naslov.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder

Zadnje uređivanje RandyRR : 28.09.2014. at 22:51.
RandyRR is offline  
Old 12.10.2014., 20:21   #8293
I to je to za ovu godinu. Konkurencija našamarana ko od šale.
Za neke očekivano jel ...
el Torro is offline  
Old 12.10.2014., 20:53   #8294
Ja se veselim raspletu u Moto3.
Da je Marquezov naslov bio očekivan... je, ali nakon što je svima bilo jasno da je Lorenzo totalno zabrljao prvi dio sezone.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Old 19.10.2014., 08:01   #8295
Jel iko gleda Australiju, šta je bilo? Ja se taman diga i vidim propustija trku. Pa bude li di inače za skinit?
Bara is offline  
Old 19.10.2014., 08:36   #8296
Ima na Rojadirecti.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 19.10.2014., 10:02   #8297
Ovo kao da je bila kišna utrka.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Old 26.10.2014., 14:23   #8298
Današnja utrka je dobra, Narcis se trudio no ipak on ima problem u glavi kad su Valentino i Mark iza njega, a moguća je greška sa izborom prednje gume. Sumnjam da Valentino čak i pušta Marku neke pobjede. Dani je priča za sebe, vjerojatno Honda vidi u njemu dobrog vodonošu
KimiMika is offline  
Old 26.10.2014., 14:31   #8299
Jorge rekao da nije bio fizički spreman, da je bija crknut. Isto je reka da ne kuži odakle Valentinova ekipa izvlači potencijal iz motora i toliko napreduje tokom vikenda.

Što se Valentina tiče on je oduševljen, reka je da na kraju nije jednostavno ima tempo pa je i popustija. Doduše velike vrućine inače na pašu Yamahi tako da je ovo sve skupa jako dobro.
Bara is offline  
Old 27.10.2014., 08:23   #8300
Danijeva sezona za zaborav
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.