Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 17:25   #1
Promjena prebivališta unutar županije

Bok, promijenio bih prebivaliste unutar Grada Zagreba, sa Malesnice u Sesvete, ide naravno zamjena osobne. Da li je nuzno da mijenjam dokumente tipa vozacka i prometna? da li cu imati problema prilikom registracije vozila?

Hvala.
dipl.ing.Borg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:39   #2
Mijenjat ćeš na idućem tehničkom. Problema nema, bar ih moj otac i ja nismo imali. On je u proljeće mijenjao prebivalište, u jesen platio policu osiguranja (radi bonusa, tad se nije mogao prenijeti od roditelja), darovao auto meni, od jeseni auto glasi na mene, ja sam dobio novu knjižicu vozila i to je to.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:57   #3
Quote:
dipl.ing.Borg kaže: Pogledaj post
Bok, promijenio bih prebivaliste unutar Grada Zagreba, sa Malesnice u Sesvete, ide naravno zamjena osobne. Da li je nuzno da mijenjam dokumente tipa vozacka i prometna? da li cu imati problema prilikom registracije vozila?

Hvala.

Nećeš imati problema prilikom registracije. Teoretski bi trebao promjeniti dokumente, ali u praksi to nitko ne radi, bar ne za prometnu koju će ti uskladiti s osobnom na sljedećem tp. Vozačku bi trebao sam promjeniti, iako ne znam da li je itko dobio kaznu zbog toga.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:23   #4
Quote:
dipl.ing.Borg kaže: Pogledaj post
Bok, promijenio bih prebivaliste unutar Grada Zagreba, sa Malesnice u Sesvete, ide naravno zamjena osobne. Da li je nuzno da mijenjam dokumente tipa vozacka i prometna? da li cu imati problema prilikom registracije vozila?

Hvala.
Dužan si u Heinzelovoj odjaviti vozilo i u PP Sesvete ga ponovno prijaviti
__________________
Moć je primitivaca u tome što se uvijek drže u skupini...
TAE KWON DO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:24   #5
Nazovi službu za upravne poslove imaš broj tel na stranici PUZ-a
__________________
Moć je primitivaca u tome što se uvijek drže u skupini...
TAE KWON DO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:58   #6
Pitanj je, da li ce mi tko na tehnickom upisati novu adresu i zamijeniti/platiti novu prometnu kada vidi sta pise na osobnoj ili nece?
dipl.ing.Borg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:16   #7
Ako primjete, hoce, zamjenit ce je, a ti ces nakon toga otici na mup s 30kn biljega da ti je pecatiraju.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:14   #8
pa kod prijave u sesvete ćeš dobiti (platiti) novu prometnu dozvolu.
a u njoj će biti i nova adresa.

sve to zato jer te u evidenciji vodi druga policijska postaja, bez obzira što je registracijsko područje isto.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.