Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2007., 14:18   #81
Daruvarske - prosječne, čiste, uredne, djelatnici jako ugodni i ljubazni. Sadržaj slab, bazeni maleni i malo ih je.Tuheljske su super, kolegica kaže. Meni osobno je jako lijepo bilo u Termama Olimia u Sloveniji...vrlo elegantno, sadržajno, uredno, ljubazno, kompeomisno, okoliš idealan za šetnje...ukratko=preporučam!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 10:06   #82
hvala na savjetu
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 21:13   #83
Zadnje dvije nedjelje sam s drustvom bio u Tuhelju. Prvu ned samo na kupanju, i svidilo nam se, pa se mi vratili i ovu ned, ali ovaj put smo isli i u svijet sauna, posto smo imali neke kupone iz nekog casopisa, platili smo svaki dnevnu kartu 70 kn (kupanje i dva ulaza u saune).

Jako nam se svidilo
Prvi puta smo bili u sauni, pa jos k tome jedno u jedno 5, 6 vrsta.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 09:42   #84
Preporučam Terme Olimia, bio sam tamo više puta i stvarno je sve super tamo.
VALUK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:25   #85
jel bio tko u šmajerškim toplicama ili termama dobrna?
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 16:52   #86
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
?

Nije bio, ja sam sama sve organizirala, iako sam udavila neku djelatnicu tamo dok mi nije sve organizirala, jedino mi je bilo jadno što mi je voće naplatila 30,00 kn u sobu, a na tanjuru dva komada. Još jadnije je što su za doručak imali hrpu voća!!!
No dobro, drugo je bilo super. I ja sam gledala taj rođendanski poklon, jer mi je dragom rođendan...iako vidim da i terme Olimiu puno hvale
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 13:08   #87
Quote:
navalentna kaže: Pogledaj post
Nije bio, ja sam sama sve organizirala, iako sam udavila neku djelatnicu tamo dok mi nije sve organizirala, jedino mi je bilo jadno što mi je voće naplatila 30,00 kn u sobu, a na tanjuru dva komada. Još jadnije je što su za doručak imali hrpu voća!!!
No dobro, drugo je bilo super. I ja sam gledala taj rođendanski poklon, jer mi je dragom rođendan...iako vidim da i terme Olimiu puno hvale



Sad sam tek skontala da su mi ukrali ideju!!!!! Pas mater
Ja sam bila sve organizirala za rođendan tamo sama, mislim ideje i to, i sad su mi uzeli ideju...a da ne govorim da sam više platila...grrrrrrrrr
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 15:44   #88
Wink

Quote:
Lucky kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio u terme Tuhelj? Iskustva, dojmovi???
Bio sam u Termama Olimia u Sloveniji (isti vlasnici imaju i Terme Tuhelj), bilo je super, a moji poznanici su bili u Tuhelju i kažu da su bili oduševljeni.
više informacija na www.terme-tuhelj.hr ili ako Vas zanima neka posebna ponuda na : *********************

Zadnje uređivanje aaston : 03.03.2007. at 21:51.
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.03.2007., 15:47   #89
slažem se za terme tuhelj. i ja sam bila i bilo je za pet.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 23:58   #90
Quote:
smarty kaže: Pogledaj post
A dobro. Ja sam iz okolice Opatije. Ima tu dosta dobrih hotela, i privatnih apartmana, što u opatiji što u okolici, pa možeš vidjeti i okolna mjesta, skoknuti malo u Istru, a za wellnes recimo Thalaso Wellnes centar u Opatiji što je lani otvoren...

Ako trebaš pomoć za smještaj, javi, pa ću ti ja štogod preporučiti, ili pronaći...


Za one koji su tražili WEB stranicu ovog Thalasso Wellnes centra u Opatiji preko privatne poruke: http://www.thalassotherapia-opatija.hr/
Sad imate svi.

Uživajte
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 00:09   #91
Zalakaros u Mađarskoj -- sat i pol vožnje od Zagreba. Odlična ponuda wellness usluga, blizu je Balaton, cijene vrlo pristojne. Idealno za vikend. neke zagrebačke agencije nude aranžmane. Ima dvadesetak hotela; meni osobno je Hotel Mendan najbolji.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:02   #92
Koji hotel preporučate za jednodnevni wellness tretman u Opatiji?
Koja su iskustva, gdje ići, što zaobići?
Ccca cijene?
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:06   #93
Bok svima.

Htio sam svojoj dragi za rodendan pokloniti Wellness dan u Toplicama. Pa se pitam dali ima nekoga tko zna nesta reci o kvaliteti tih masaza koje nude? Ima li koga koji je isprobao Wellness Centar i kako mu se cini?

Hvala.
silentBOB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 21:50   #94
Quote:
silentBOB kaže: Pogledaj post
Bok svima.

Htio sam svojoj dragi za rodendan pokloniti Wellness dan u Toplicama. Pa se pitam dali ima nekoga tko zna nesta reci o kvaliteti tih masaza koje nude? Ima li koga koji je isprobao Wellness Centar i kako mu se cini?

Hvala.
mislim da ćeš se bolje provesti u Tuheljskima koje su bog i batina za masaže i saune. u Svetom Martinu ti je sve maleno: imaš jednu tetu koja masira (možda se pojave dvije ako je gužva), u saunu stane 6 ljudi. ali imaš dosta raznovrsnu ponudu masaža. cijena: 220 kn naviše. općenito su te toplice dost skupe, pogotovo restoran. smještaj i bazenski sadržaji su prosječni. ipak, ja nisam našao niti jednu zamjerku tamo: ljubazno. čisto, ukusno, ima sve što treba. a svima koji se spremaju u Sveti Martin preporučam da se još malo strpe jer se 1.6. otvaraju novi puno veći bazeni i još nekih popratnih sadržaja.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 22:15   #95
proglašene su najuređenijim i najboljim toplicama u 2006. godini od strane turističke zajednice

meni (iako do sada samo na papiru i na monitoru ) izgledaju fenomenalno
 
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:54   #96
Bila sam u toplicama sv.Martin i odlične su. Veliki bazeni, 3 dosta velika jacuzija,ČISTO, klopa odlična, ljubazno osoblje. Sve 5!
dolphin1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:49   #97
OK. THX na vasim misljenjama.

Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
mislim da ćeš se bolje provesti u Tuheljskima koje su bog i batina za masaže i saune. ...
I tebi isto na dodatnoj ideji di se moze ici.
silentBOB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:21   #98
welness (terme) u cro

Dakle preporuke za welness kod nas? Opatija otpada jer nam je to ko doma, ipak bi negdje dalje... nas je par cura, isle bi autom na par dana i razmazile se tih par dana, a opet da nije preskupo... ne treba nam nesto skroz fensy ali neke kupke, masaze i tako, po mogucnosti da je ukljuceno u cijenu a ne da je sve posebno...
I koja je uopce razlika izmedju termi i welness kod nas? Terme bi kao trebale imat termalne vode ali meni se cini da se terme zove i ono sta to nema.
Hvala.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:51   #99
pretpostavljam da hocete more, a opet ne predaleko, dakle istra?
umag ima dobar wellness, tj. hotel sol umag..među najboljima u hrv. al pogledaj kakve su cijene, nije bas jeftino
(vidi http://www.istraturist.hr/Home.aspx?...2&preporuka=57)
ima i porec, hotel diamant, isto nije jeftino:
http://www.valamar.com/objekt.aspx?s...MANT&t=RI&d=PO
i rovinj:
http://www.maistra.com/Home.aspx?Pag...h=12&newsId=25
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 00:27   #100
ne, ne treba nam more
zivimo na moru, mi zelimo bas welnes, bazene, masazice, kupanje u cokoladi i takve gluposti ali pogledat cu ove linkove thx
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.