Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2009., 21:45   #41
Chinese military vehicles


http://www.youtube.com/watch?v=B00LEtYCFKk

http://www.youtube.com/watch?v=pOQ24Yy6330
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 21:44   #42
mislim da koreci i kinezi nisu za usporedbe... korejci prije 10-15 godina su po meni vrijedili koliko su koštali, a tako i danas... ja ne znam koji korejski auto je prodavan sa ukradenim dizajnom? koji se prodaje uz izjave ISTI kao zapadni samo u pola cijene... zasad su kinezi samo loše kopije zapadnih auta, i ne vrijede prebijene lipe... svaka čast za brilliance koji ipak ima svoje originale... a dokj ih svi ne počnu pratit, mercedes kupovat od mercedesa, pandu od fiata, itd...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 22:00   #43
ova jebena recesija je zbog kineza i njihove jeftine radne snage ustvari nezasitni kapitalisti sele svoju proizvodnju u kinu i na kraju imaš 100 bogataša i sve ostalo sirotinju pa ćemo i mi tako propast ionako samo trgovinu i turizam imamo a turizam će ove godine popušit samo tako pa i mi s njime sve bi ja te kineze vratio doma u japan pa nek se tamo kurče.
To se zove rečenica!
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 22:29   #44
Zašto svi misle da konezi samo kradu tuđa tehnička i dizajnerska rješenja? Oni kad kupuju neki zapadni proizvod (cestovna i vojna vozila, željeznička itd.) uvjetuju kupnju time da se samo manja količina uveze gotova a ostalo se mora napraviti u Kini (oni su veliki, narudžbe su velike pa mogu i diktirati uvijete; na kraju čak smo i mi nešto slično napravili sa Fincima i njihovom Patriom). Time na tanjuru dobiju zapadnu tehnologiju a poslije ih ionako nitko ne može kontrolirati što će s njom sami raditi.
mpix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:07   #45
ja sam govorio o dizajnu, ako si na to ciljao... ostalo je ionako dostupno na tržištu
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:18   #46
Pa nije to samo dizajn!
Kineski Charade je vjerovatno kupio Daihatsovu licencu i sad oni proizvode 20 godina stari auto
koji ne izvoze u Europu.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:50   #47
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Što se tiče kiineskim automobila imam samo jedno za reči...crash test...

Toliko o tome da je to dobro za nas kupce jer kopiraju EU i Japan...mehanički djelovi i čvrstoća istih nije ni približna...
ovo je jedna od večih gluposti koje sam čuo, pa pogledaj si automobil koji imaš dali na njemu imaš oznaku CCC, pogotovo automobile poput peugeota, citroena, bmw-a, mercedesa itd...pa ćeš vdijeti šta se sve radi u kini i dobavlja ovdje u europu

isto tako šta se tiće crash testa, to je bila jedna tipična novinarska glupost koji su fijasko jednog automobila nazvali "kineski automobili" su nesigurni, u kini ima 130 proizvođača automobila i nije red da ih se sve trpa u isti koš, ja sam vozio više od 200 modela kineskih automobila, a trenutno i sam vozim kineski terenac, svaki noviji kineski automobil ima sasvim dobre rezutlate na crash test poput cherry a3 modela,roewe 550 itd

isto tako u toj svoj šumi kompanija treba izvojiti neke kompanije koje imaju tehonologiju i razvoj, te koji u zadnjih par godina bilježe odlične prodajne rezultate u kini itd, a da ti ne pričam o razvoju hibridnih vozila, kineska kompanija BYD je ove godine predstavila model BYD F3( stariji model toyote corrole sa nekim izmjenama), isti taj model je pokretan najnovijom tehnologijom u koju su američki investitori uložili više od 300 milijona eura, rezultat je odličnom, vozilo na alternativni pogon sa dosegom više od 400 km
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:51   #48
Quote:
igor999 kaže: Pogledaj post
Evo da me otvaram novu temu, danas na Tifonovoj pumpi na autoputu kod Karlovca vidio nekog kineza, imo probne tablice, ista Fiat Panda. Kaj se to poćelo prodavat kod nas?
sigurno nisi vidio kineza...100%, u karlovcu je samo jedan suv great wall hover sive boje
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:52   #49
evo prošli tjedan sam imao prilike voziti brilliance modele za njemačko tržište, vozio sam modele bs6, bs4 i novi model koji dolazi bs2, evo par slika:

ovo je bio model 1.6 sa 100 ks, pošto sam imao prilike voziti i kinesku verziju velika je razlika između ovih vozila, samo podvozje u europskom modelu je puno mekše, maltene ne osjeti neravnine, sjedala su također drugačija nego u kineskom modelu, a vozne osobine....PORSCHE TECHNIK 8) , zaista sam ostao iznenađen, odlično, jedino mi je možda unutrašnjost malo skučenija, ali uglavnom je dosta prostrana, ubedljivo najbolji komfor nudi bs6, kao audi a6 ili kakva e klasa, vozio sam i neke aute koji su imali više od 150.000 km

vozio sam i bs6 novi koji je modificiran nakon lošeg euroncap testa, tu se također vidi velika razlika između kineskog modela, trenutno se radi papirologija za automatic model, a isto tako brilliance će izbaciti motore od mitsubishia i ugrađivati samo svoje motore, prije svega 1.8, 2.0 i 1.8 turbo


evo i modela FRV, odnosno za njemačku bs2, ovaj je imao 1.6 motor, postupak homologacije je u toku, auto je po mom mišljenju unutra puno atraktivniji od dosadnog golfa ili monotone astre, zaista dizajn mu je pun pogodan, jedino je prostranost kabine malo skučenija, npr toyota corrola nudi puno više prostora, za sada se vidi da je ovaj model isporučen direktno iz kine bez preinaka, malo teži mjenjač ali već su njemci prepravili ovjes koji je zaista odličan
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:53   #50
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Iako mi je drago što dolaze kineski automobili, ako me pitate dali bi ga kupio, odgovor je: NE!

To nije zbog porijekla nego jednostavno japanci i korejci su nas odmah razmazili sa 3 godine/100 000 km garancije (što je po meni mjerilo kvalitete i ne bi išao ispod toga) a koliko sam vidio Kinezi to za sada ne nude. Frend ima amerikanca sa 4 god. garancije a vidio sam da je Kia najavila (ili to već vrijedi za neke modele?) garanciju od 7 god./150 000 km ( na Balkanu 5/150 000). Možda netko ponudi više, licitacija je počela

To je i razlog zašto me evropski auti uopće ne zanimaju, kad ni sami ne vjeruju u svoj proizvod, zašto bi im ja trebao vjerovati?
kinezi imaju garanciju od 1 godine ili 20000 km za jefinija vozila, dakle kompanije koje su kupile licence i pravo na proizvodnju starijih vozila poput diahatsu modela, suzuki alto, stariji citoreni itd, neke kompanije nude 2 godine ili 50000 km, dakle prosječna kineska vozila namjenjena za prosječne kineske kupce, premium brandovi u kini nude od 3 do 5 godina garancije, a isto tako na neke diesel motore nude i 200.000 km garancije! isto tako kinesko jamstvo je totalno drugačije nego europsko, recimo ako neko vozilo ima garanciju do 50000 km kinezi uvažavaju sve redovne servise do 50000 km i potrošne materijale, dok je kod nas obrnuto, ti sam plačaš redovne servise a jamstvo se priznaje kako svi već dobro znamo, nekaj ne valja...menjaj

Zadnje uređivanje testdriver : 11.02.2009. at 23:59.
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:57   #51
evo lista nekih vozila koji se prodaju po europi ili su se planirali pa ništa od toga:

shuanguan ceo, dakle oko ovog vozila je nastala največa hajka radi dizajna vrlo sličnom bmw x5 modelu, naravno da auto nema veze sa bmw-om ali ovo je kompanija koje godišnje radi oko 30000 vozila, a bolje da vam ne pričam o montaži tih vozila, razlog dolaska na tržište je to što je jedna talijanska firma iskreširala hrpu love da dovedu ta vozila u europu, a također oni su nositelji homologacije, po meni ovaj auto je zaista upitne kvalitete,unatoč svemu izdata EU homolgacija i omogučuje mu legalnu prodaju, vidio sam ih u njemačkoj,srbiji, bosni, italiji, rumunjskoj

gonow vozila, suv i pick up, aka kopije toyote land crusier, dakle ista maska, isti interijer ali od mnogo lošijih materijala, netko je postavio i sliku, mene sada mrzi, dakle vozila se bez motora dopremaju u europu gdje im se naknadno ugrađuju prastari fiatovi diesel motori, cijena previsoka, kvaliteta nikakva, kompanija je isto mala i proizvodnja od kakvih 30000 vozila, izdata uredna EU homologacija, prodaju se u italiji, nešto vozila je bilo u njemačkoj, nešto u BIH, navodno postoji uvoznik za HR iz splita koji je već odradio homologaciju ali ne znam zašto ih nije uvezo u hr

ove kompanija vam spadaju u vrstu kompanija koje rade po principu kupi 2000 vozila i dobit ćeš auto da se zove kako to hoćeš itd, dakle užaš
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:05   #52
vozila brilliance, jedna od boljih vozila, dakle i sama grupacija je izuzetno jaka u kini zbog joint venture poslova sa BMW-om, tako su nastali i njihovi modeli orginalnih imena FRV, Splendor i Zhonghua grandeur, odnosno poznatiji u europi kao BS2, BS4 ili BS(brilliance sedan)6, bs6 je krenuo sa intenzivnom prodajom po njemačkoj ali je adac napravio test kada je auto imao fijasko, poslje toga napravljeno je više od 70 modifikacija na vozilu, kompeltan prednji kraj vozila je izmjenjen (u tehničkom smislu) i vozilo je prošlo test po euroncap-u u španjolskoj idiadi, isto tako za njemačko tržište je rađeno u pomoć PORSCHE-ovih inžinjera, motori koji se ugrađuju su mitsubishi, a isto tako do 2009 godine će se ugrađivati kineski motori, najinteresantniji će biti 1.8 turbo sa 170 ks, a isto tako već je gotov atraktivni coupe na bazi bmw 3 modela, trenutno nemaju EU homologaciju, očekuje se tokom 2009 godine, dobivena je dozvola za uvoz 1000 vozila u njemačku i samo se tamo prodaju od eu tržišta
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:09   #53
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
vidio sam jedan Gonow pick up, netko mu pozadi ispremještao slova pa je ispao Gowno
da, jedna firma iz splita je uvoznik, jednom gospodinu u BIH je otpao nosač motora i zamalo je bio i fijasko s motorom, uglavnom to su kompanije upitne kvalitete, dogodilo mu se to na autoputu a taman sam ja bio iza njega,evo par slika kvalitete gonow:



ovo je slikano na autosajmu u bolonji, ovo je kompanija koje je tek od ove godne investirala hajt love da naprave proizvodnju kak spada
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:14   #54
vozila cherry, prodaju se u italiji pod brandom DR, talijanska firma je prepravila vozila i ugradila u njih motore 1.6 benzinac i 1.9 jtd, model se zove tiggo i uglavnom je baziran na toyoti rav4, začudo imaju jako dobre prodaje rezultate u italiji,isto tako cherry je ove godine napravio jedan auto sa kojim planiraju krenuti u europu, model A3, cherry spada u grupu kineskih kompanija koje su investirale enorman novac u razvoj svojih automobila, a isto tako dizajn su povjerili vodećim talijanskim dizajnerskim centrima, nešto slično je napravil i brilliance
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:18   #55
Quote:
stop&go kaže: Pogledaj post
Nedavno sam procitao da su ih ponovo testirali u Kini na crash test.Prvi crash test je bio KATASTROFA!!!Ali zato ovaj drugi koji je proveden nedavno po mnogo strozim normama (hvalili su se da je istovjetan nasem europskom NCAP) dao mu je 4 zvjezdice.
u kini postoji institut C-NCAP koji je ustanovljen zajedno sa euroncap institutom da bi se skrenula pažnja na sigurnost vozila, standardi testiranja su malo drugačiji, dakle brzina nije 64 nego 56, kod bočnog udara brzina je 40, isto tako taj test ima i 6 zvjezdicu, uglavnom se tamo testiraju kineska vozila ili vozila stranih brandova rađena u kini, tako npr kineska honda accord ili toyota crown imaju najbolji rezultat od 5 i pol zvjezdica

šta se tiče EURONCAP testiranja u kini, provodi ih samo institut CATARC u tijanjinu, isto tako da se kineska proizvodnja postavi na zdrave noge svoje urede u kini imaju VCA, TUV i ostali koji potiču kineske proizvođače da rade vozila po EEC normama, a isto tako potiče se proizvođače i educira ih se kako da uspješno ostave E-MARK oznake za svoja vozila
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:25   #56
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Nije znao da se šališ. Pusti čovjeka nek priča. Čovjek raspolaže sa dost informacija iz prve ruke i nije na odmet to malo pogledati.
hvala, idemo dalje...

kompanija great wall, prva je ozbiljnije ušla na europska tržišta, provedena je nacionalna talijanska homologacija, radi se o modelima Hover a od ove godine na tržištu je i pick up wingle,za 2009 godinu već je izdata tipska homologacija za europu za pick up, tokom sredine bit će i za hovera, općenito o kompaniji gwm..ukratko...radi se o največoj kineskoj kompaniji u PRIVATNOM VLASNIŠTVU, dakle za razliku od mnogih ostalih poput FAW ili DONGFENG koji su u vlasništvu države, šta se tiće vozila najprodavaniji su zadnjih nekoliko godina u segmentu suv i pick up vozila, trenutno se prodaju u italiji, rumunjskoj,bosni, hrvatskoj, ruskim i ostalim bivšim zemalja SSSR-a gdje imaju proizvodnju, a isto tako ove godine kreću u izgradnju tvornice u bugarskoj za prodaju vozila u EU, također u ovim vozilima su se vozili HR olimpijci u kini tokom olipijade

jedini problem koji su si sami zapaprili je sudska tužba fiata za jedan model vrlo sličnom fiat pandi, sud još traje ali odluka kompanije je da se vozila ne prodaju EU, slične tužbe ima shuanguan za model CEO jer je sličan kao x5, a isto tako shuanghuan je tužio i mercedes radi modela NOBLE koji je vrlo sličan smartu,najmanje oko toga se zamara toyota koja je u kini ponudila jednostavno objašnjene zašto se ne zamaraju time, nešto tipa...samo je jedan orginal, toyota itd
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:32   #57
zbog manjkavog homolgacijskog zakona u našoj regiji najviše ovih vozila je prodano u bosni, tamo su prisutne mnoge kompanije poput xinkaia, soyat, gelly, gonow, great wall, hafei, zx auto, shuanghuan, cherry, maple itd itd, uskoro se očekuje novi zakoni u BIH pa ćemo vidjeti tko će ostati na tržištu, eventualno 2-3 kompanije

evo i lista poznatijih kineskih firmi:
DONFENG (partner u kini za PSA grupu, hondu, nissan i kiu)
BRILLIANCE JINEBI ( bmw joint venture i toyota kombi vozila)
GREAT WALL ( toyota i isuzu prijašnjih godina)
SOUEAST, CHANFENG ( mitsubishi,novi i stariji modeli)
FAW ( najjači koncern u kini,volkswagen, toyota,honngi, xiali, )
SHANGHAI VW
CHERRY AUTO
GELLY GROUP
SAIC GRUPA ( vlasnik ssangyong vozila i vlasnik licence za rover i MG zajedno sa nanjing grupom)
CHANGAN GRUPA ( ford, mazda, suzuki)
BEJING AUTOMOTIVE GROUP ( daimler china)
SHANGHAI GENERAL MOTORS ( vozila iz game GM)
GUANGZHOU ( toyota i honda,novi modeli)
JMC GRUPA ( dobro poznati LANDWIND aka opel frontera)
BEJING HYUNDAI
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:34   #58
Quote:
stop&go kaže: Pogledaj post
sta mislite o njihovoj autoindustriji (kopiranju svega i svacega) i hoce li ih ljudi prihvatiti kad stignu danas-sutra na nase trziste?Ispocetka cemo misliti da su jeftini i nekvalitetni,ali ne bih se cudio kad bi napravili sasvim solidan auto...
Vidio sam kineskog terenca i pick up-a,auti imaju fenomenalnu liniju.A gledao sam i jedan auto klub na TV BN na kojoj su govorili o premijeri kineskog terenca na Jahorini!!!Pokazao se vrlo dobar,a usput su napomenuli da kinezi imaju 400 ili 700 (ne sjecam se tocno) tvornica automobila!!! Uostalom,nekada davno su svi vristali za kineskim vazama!I jos bitnije...kinezi su lansirali satelit i svemirski brod...to sve govori...
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:36   #59
1. FAW-Volkswagen Automotive Co. 498,908
2. Shanghai Volkswagen Co. 478,059
3. Shanghai General Motors Co. 395,715
4. Tianjin FAW Toyota Motor Co. 347,663
5. Dongfeng Motor Co. 318,785
6. Chery Automobile Co. 286,569
7. Guangzhou Honda Automobile Co. 277,358
8. Beijing Hyundai Motor Co. 253,298
9. Geely Automobile Holdings Ltd. 221,823
10. Changan Ford Mazda Automobile Co.200,756

evo i liste za 2008 godinu, koja grupa je proizvela koliko vozila, China's total vehicle sales totaled 8.63 mln units in the first 11 months of 2008
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:41   #60
isto tako mnoge firme od ove godine traže svoje partnere u kini, prije svega da se riješe kompanija koje im donose minus, tako se spominje će neke kineske grupe kupiti VOLVO, ASTON MARTIN, HUMMER, trenutno je vrlo izgleda kupovina Volva od kojeg je GELLY grupa dobila dozvolu kineske vlade za taj posao i otvorene ruke u pregovorima
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.