Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2013., 23:09   #221
Dame i gospodo!
Pitam se gdje li se u OS može kupiti nekakva solidna haljina za doček? Znači klasična kratka, ne neka dugačka.
Hvala i pozdrav!
__________________
'' Uvijek sam dobro; da se prijatelji ne bi brinuli, a neprijatelji radovali. ''
AnardeF is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 09:46   #222
Quote:
AnardeF kaže: Pogledaj post
Dame i gospodo!
Pitam se gdje li se u OS može kupiti nekakva solidna haljina za doček? Znači klasična kratka, ne neka dugačka.
Hvala i pozdrav!
Vjerojatno je najbolji izbor po trgovačkim centrima, Portanova ili Avenue Mall, u samom centru ne znam je li koja trgovina uopće radi
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 11:55   #223
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je najbolji izbor po trgovačkim centrima, Portanova ili Avenue Mall, u samom centru ne znam je li koja trgovina uopće radi
I portanova mi je skroz propala, sve mi je nesto bezveze! Ali hvala, u AM cu probati otici
__________________
'' Uvijek sam dobro; da se prijatelji ne bi brinuli, a neprijatelji radovali. ''
AnardeF is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 12:24   #224
Quote:
AnardeF kaže: Pogledaj post
I portanova mi je skroz propala, sve mi je nesto bezveze! Ali hvala, u AM cu probati otici
Ako ti je portanova loša (a ne znam zašto ), onda ćeš se još više razočarati u AM , pogledaj prije na webu koje sve trgovine imaju, jer znam da su se i tamo neke zatvorile...
I da ima na trgu Mango, oni isto imaju koliko-toliko izbora.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 13:27   #225
gdje je bio turbo limač pored katedrale otvoren je kineski shop, mogu reći da ima baš zgodnih haljinica i majica i nije skupo
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 17:22   #226
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Ako ti je portanova loša (a ne znam zašto ), onda ćeš se još više razočarati u AM , pogledaj prije na webu koje sve trgovine imaju, jer znam da su se i tamo neke zatvorile...
I da ima na trgu Mango, oni isto imaju koliko-toliko izbora.

Loša mi je jer ua zadnje vrijeme nisam vidjela nesto sto mi se bas svidja :S prije su tu bile vestice, normalne rifle (obicne plave),nasla se i poneka kosuljica,a sada nema npr. nekakve obicne kosuljice koja ce mi se uklopiti u vise kombinacija, nego sve nesto visi na jednu stranu, natpisi neki bezveze itd. ne znam, mozda to samo nije moj tip. probat cu u mango ili nesto tako na trgu,valjda cu pronaci nesto
__________________
'' Uvijek sam dobro; da se prijatelji ne bi brinuli, a neprijatelji radovali. ''
AnardeF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 19:10   #227
sto se tice portanove bila prije nekoliko dana. otisla sam nabrijana da cu se pocastiti s par sitnica, nisam isla na nista ciljano nego ono sto mi se svidi. a ono nista. nisam nista kupila, vecina stvari mi izgleda kao krpa. ali zato kad sam dosla kuci narucila s ebaja par sitnica.
hiponose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 16:50   #228
Cool

Quote:
hiponose kaže: Pogledaj post
sto se tice portanove bila prije nekoliko dana. otisla sam nabrijana da cu se pocastiti s par sitnica, nisam isla na nista ciljano nego ono sto mi se svidi. a ono nista. nisam nista kupila, vecina stvari mi izgleda kao krpa. ali zato kad sam dosla kuci narucila s ebaja par sitnica.
Bas tako i meni bude, vec ohoho :/ Kontam da cu i ja s ebaya, iako me muci malo to kakve su njima tamo velicine,al snac cu se prije nego da nesto kupim sto mi je totalno out :S
__________________
'' Uvijek sam dobro; da se prijatelji ne bi brinuli, a neprijatelji radovali. ''
AnardeF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.