Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 14:34   #3581
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Znam da prelazi tvoj budžet ali moja preporuka od srca je Estee lauder double wear light možeš ga dobiti za 220 kn tu na forumu od error fatala..
hej, jel mozes to pojasnit? netko prodaje nove ELDWlight pudere?
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 16:40   #3582
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
hej, jel mozes to pojasnit? netko prodaje nove ELDWlight pudere?
Da forumas pod nikom error fatal..
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 16:40   #3583
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Da forumas pod nikom error fatal..
Odnosno fatal error
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 16:24   #3584
možete mi baciti usporedbu za double wear i diorskin forever? netko tko je probao oba, koji ima bolje pokrivanje i koji je duže mat? imam jako masnu t-zonu....
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:53   #3585
DW, i jedno i drugo.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 22:47   #3586
hvala ti
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 11:13   #3587
Je li itko probao puder Max Factor Face Finity 3 in 1?
Evo ja ga danas prvi put nosim, zasad mi se (nakon 4h od nanošenja) čini dosta dobar...inače mi je T zona jako masna...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:33   #3588
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Je li itko probao puder Max Factor Face Finity 3 in 1?
Evo ja ga danas prvi put nosim, zasad mi se (nakon 4h od nanošenja) čini dosta dobar...inače mi je T zona jako masna...
Ja sam ga koristila godinama i odličan mi je bio
Isto imam dosta masnu T-zonu i nikad nisam imala problema s tim puderom..
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:47   #3589
Jel netko zna gdje ima healthy mix u nijansi 51 za kupiti? 52 mi je ipak tamna. Koristim revlon colorstay u nijansi 150 buff ali pretežak mi je za svaki dan. Sad sam na blef uzela affinimat dok ne pronađem 51hm
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 00:05   #3590
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Je li itko probao puder Max Factor Face Finity 3 in 1?
Evo ja ga danas prvi put nosim, zasad mi se (nakon 4h od nanošenja) čini dosta dobar...inače mi je T zona jako masna...
I meni je Facefinity sasvim ok kada se potrefi jer ima dana kad mi na facu tako žbukasto i neravnomjerno sjedne da poludim. Ne znam u čemu je caka i gdje griješim, ali po pitanju matiranja dobar.

Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Jel netko zna gdje ima healthy mix u nijansi 51 za kupiti? 52 mi je ipak tamna. Koristim revlon colorstay u nijansi 150 buff ali pretežak mi je za svaki dan. Sad sam na blef uzela affinimat dok ne pronađem 51hm
Ja isto koristim nijansu buff od Colorstayja i paše mi 52 od HMa. Koju opciju ti imaš, za masnu ili za suhu kožu? Moj je za suhu jer sam ga kupila preko foruma dok se još nisam kontala u sve to, ali odgovara mi iako sam mještovita do masnjikava. Pokušavam dokučiti razlikuju li se nijanse buffa za suhu i mješovitu kožu...
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 00:20   #3591
Kaj vama odgovara healthy mix za masnu kožu?
Ja sam ga kupila i odmah stavila u prodaju jer sam naknadno pročitala da nije za masnu kožu, a to jednom kaj sam ga probala odmah sam se zamastila, a stvarno se rjetko kad zamastim.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 00:36   #3592
Healthy mix da, ali Serum ne! Doduše, treba mu dodatno matiranje ako računaš s podosta dužiom periodom bez sjaja, no meni je matiranje dio rutine. Sve dodatno matiram puderom u prahu jer sam tako navikla, a i nikada ne znam što će mi nepredviđeno iskočiti u vidu dužeg izbivanja iz kuće od planiranog. Onako ok light puder, a fino mi prekriva. Cijelo radno vrijeme mi je lice onako kako sam izažla iz kuće.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 01:32   #3593
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Jel netko zna gdje ima healthy mix u nijansi 51 za kupiti? 52 mi je ipak tamna. Koristim revlon colorstay u nijansi 150 buff ali pretežak mi je za svaki dan. Sad sam na blef uzela affinimat dok ne pronađem 51hm
i ja sam nijansa 51 kod healthy mix-a..pa daj mi pliz reci koju si to nijasnu uzela kod afinimatta? baš sam gledala taj puder neki dan, ali sve nijanse su mi se učinile pretamne za moj ten...i kakav ti je taj puder općenito? imam obicni afinitone, preeeedivno puder izgleda i lijepo prekriva prirodno, ali nestane mi s face u roku keks a da ne velim kak mi lice izgleda onda masno...nadam se da je ovaj ipak bolji.. tenks
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:44   #3594
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja isto koristim nijansu buff od Colorstayja i paše mi 52 od HMa. Koju opciju ti imaš, za masnu ili za suhu kožu? Moj je za suhu jer sam ga kupila preko foruma dok se još nisam kontala u sve to, ali odgovara mi iako sam mještovita do masnjikava. Pokušavam dokučiti razlikuju li se nijanse buffa za suhu i mješovitu kožu...
Odgovara ti taj za suhu? Pročitala sam dosta negativnih recenzija za tu verziju. Ja imam opciju za masnu i mješovitu. Jako sam zadovoljna puderom i to je prvi puder koji sam totalno pogodila svoju nijansu, samo zbog spf-a izgledam bljedunjavo na fotkama al ništa bitno a hm 52 sam ovak odokativno usporedila sa buffom i učinio mi se pretaman, probat ću ga sutra, u kutijicu sam si stavila malo pudera za probu kod kuće pa ćemo vidjeti


Quote:
Hailie Jade kaže: Pogledaj post
i ja sam nijansa 51 kod healthy mix-a..pa daj mi pliz reci koju si to nijasnu uzela kod afinimatta? baš sam gledala taj puder neki dan, ali sve nijanse su mi se učinile pretamne za moj ten...i kakav ti je taj puder općenito? imam obicni afinitone, preeeedivno puder izgleda i lijepo prekriva prirodno, ali nestane mi s face u roku keks a da ne velim kak mi lice izgleda onda masno...nadam se da je ovaj ipak bolji.. tenks
Gdje si našla 51? Nijansa od affinimatta je najsvjetlija koju sam našla 03 light sand beige. Prvi put sam ga danas stavila, i ono čudno mi je nakon colorstaya ovo kkoristiti jer je jako tekuć. I nema baš neko prekrivanje da budem iskrena. Onako ujednači ten ali ako imaš vidljivijih nepravilnosti, 0 bodova ništa ne prekriva. Al inače sviđa mi se jer je lagan. E a to da puder nestane s lica sam pročitala je znak da je koža dehidrirana pa pokupi sav puder kako inače upija i kremu, pa probaj prvo hidratizirat kožu prije pudera pa vidi
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:47   #3595
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Odgovara ti taj za suhu? Pročitala sam dosta negativnih recenzija za tu verziju. Ja imam opciju za masnu i mješovitu. Jako sam zadovoljna puderom i to je prvi puder koji sam totalno pogodila svoju nijansu, samo zbog spf-a izgledam bljedunjavo na fotkama al ništa bitno a hm 52 sam ovak odokativno usporedila sa buffom i učinio mi se pretaman, probat ću ga sutra, u kutijicu sam si stavila malo pudera za probu kod kuće pa ćemo vidjeti




Gdje si našla 51? Nijansa od affinimatta je najsvjetlija koju sam našla 03 light sand beige. Prvi put sam ga danas stavila, i ono čudno mi je nakon colorstaya ovo kkoristiti jer je jako tekuć. I nema baš neko prekrivanje da budem iskrena. Onako ujednači ten ali ako imaš vidljivijih nepravilnosti, 0 bodova ništa ne prekriva. Al inače sviđa mi se jer je lagan. E a to da puder nestane s lica sam pročitala je znak da je koža dehidrirana pa pokupi sav puder kako inače upija i kremu, pa probaj prvo hidratizirat kožu prije pudera pa vidi
nijansu 51 mi je dofurala frendica iz dojčlanda... i super mi je bio puder al ofc nema te nijanse tu -.- a hidriram lice ja uvijek, al eto bas mi ne odgovara taj afinitone, s nijednim drugim puderom mi se to nije dogodilo još, da se bas tolko umastim, grozota
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:06   #3596
A onda ne znam u čemu je problem, jednostavno onda tvoja koža ne volo affinitone ah nisam ni mislila da si kod nas našla mislila sam da bar u mulleru ima al očito da nema ni tamo plakat ću, a svi toliko hvale taj puder
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:30   #3597
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Odgovara ti taj za suhu? Pročitala sam dosta negativnih recenzija za tu verziju. Ja imam opciju za masnu i mješovitu. Jako sam zadovoljna puderom i to je prvi puder koji sam totalno pogodila svoju nijansu, samo zbog spf-a izgledam bljedunjavo na fotkama al ništa bitno a hm 52 sam ovak odokativno usporedila sa buffom i učinio mi se pretaman, probat ću ga sutra, u kutijicu sam si stavila malo pudera za probu kod kuće pa ćemo vidjeti
Da, paše mi! Ni meni nije jasno kako, ali baš mi je ok! Čak i ljeti kada idem na neku svadbu ili neki bitan događaj koji zahtjeva make-up na mjestu, koristim njega i uopće mi se ne prosijava. Moguće da je do naknadnog matiranja. Znam da se uvijek pitam kakva je onda ta verzija za masnu i mještovitu kožu kada meni za suhokošce paše, a ljeti sam teži slučaj maščobne face. Čak sam ga koristila za svoju svadbu za koju sam se sama šminkala i stajao mi je na faci sve do negdje 3 ujutro. Ni onda nije bilo promjene, ali sam osjetila da je već nekako to na faci 'pri kraju'.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:47   #3598
Da da kontam i ja ga koristim za takve prigode dušu dao koliko je dobar. Bila sam kod bratića i svatovima u 5.mjesecu i moja podloga je bolje izgledala nego mladenkina, njon se sve onak otopilo i grozno izgledalo a ja sebe samu šminkala A čuj, meni ovaj za mješovitu poprilično mat izgleda na licu, čak ga ni ne moram matirati, ali zlu ne tebalo ipak to napravim. Kažu da ima novu formulu i da je još bolji, barem ovaj mješoviti.
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 16:32   #3599
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Znam da prelazi tvoj budžet ali moja preporuka od srca je Estee lauder double wear light možeš ga dobiti za 220 kn tu na forumu od error fatala..
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
DW, i jedno i drugo.
Curke, može pomoć pri odabiru nijanse DW?
Imam dosta svjetlu kožu, inače koristim Colorstay 110 ivory? Koju nijansu mi preporučate?
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:39   #3600
Kupila sam si CS za suhu kožu, koji preporod!

I prije nego što sam pročitala vaše recenzije imala sam kremu za suhu kožu koja je bila a sad ovo...

Ne znam u čemu je stvar, ali djeluje
subidubiljubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.