Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 22:28   #1
Kojih 10 internetskih stranica najčešće gledate?

Gdje god se okrenem, ljudi gledaju internet pa me zanima: Kojih 10 internetskih stranica najčešće gledate?
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:32   #2
Zanimljiva tema, samo što bi za početak bilo dobro da si i sam(a) rekla (o) koje stranice pretiš. Normalno, da smo svi sve ovisniji o netu, pa tako čisto racionalsti radi, pratimo "svoje" stranice. Ja otvorim Monitor, pročitam dnevne novine, a onda svratim obavezno na takozvane nezavisne portale. Autograf, Lupiga, TV N1, Telegram, Tportal, Novosti,Forum tm, Al Jazeera, Radio gornji grad, Muf, Pogledaj to... i još neke vezane za moje uže interese.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 17:29   #3
Najprije ću napisati što već duže vrijeme na gledam a to su svi domaći news portali (nije bitno dali su tzv.ljevi ili desničarski) i portali dnevnih novina. Za mene smeće i gubljenje vremena. Nedavno sam ih sve blokiraro u host file-u , tako da ako i slučajno kliknem na neki link koji se npr. nalazi na ovom forumu, javlja da stranica ne postoji.
Ujutro najprije otvaram meteo.hr, Accuweather ili yr.no radi prognoze, a zatim gledam IMDB, muzika.hr, netokracija.net , neke strane news portale..
blesimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 13:18   #4
1. Jutarnji
2. Večernji
3. 24 sata
4. Net hr
5. Dnevnik hr
6. Forum
7. DHMZ
8. novac hr
9. Tportal
10. Njuškalo

Ne nužno tim redoslijedom.
Dv1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 13:20   #5
Jutarnji, net.hr , 24 h , slobodnu, postani student , dnevno.hr , forum ( iako preko tapa idem ) , ponekad teen.hr , Yahoo answers ..
Plus : temperature mora na dhmz, tele 2 tarife, shopping stranice ..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2020., 14:28   #6
1. Njuskalo
2. Fb
3. Index
4. Mob.hr
5. Bug.hr
6. Forum
7. Carscoop
8. Vwvortex
9. 9gag
10. Garaza.rs

Ne nužno tim redoslijedom
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2020., 10:22   #7
Izbjegavam domaće smećarske portale, drugo je prihvatljivo.
blesimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2020., 22:28   #8
Postoji li neki sajt/baza podataka za - umjetnost? Na kojem mogu vidjeti biografije i slike, pa čak i aukcijske cijene npr. Picassa ili Kulmera ili Meštrovića...
Nešto poput IMdb za film
ili Discogs za glazbu???
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2020., 14:44   #9
Mislim da je Google Arts and Culture najbliže onom što tražiš
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2021., 23:30   #10
Sto je najtuznije, kad je Internet tek poceo 1995, kad nije bilo milijarde stranica, iso sam na stotine web stranica. Hiljade. U svaki ugao Internea sam se zavlacio. Sve sam htio da znam. A sad kad ima bezbroj websajtova, idem mozda na 5.
220volt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 09:47   #11
N1
netflix
telegram.hr
forum.hr
novilist.hr
faktograf.hr
meteo.hr
njuskalo.hr
youtube
konzum.hr
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2021., 17:59   #12
Jedine stranice koje posjecujem su longform.org i forum.hr
Najviše visim na YT, pretjerano.
Portale ne posjecujem.
Mauve is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2021., 19:00   #13
Jel ima neka agencija za istraživanje medija ili neka top lista najčitanijih portala u Hrvatskoj?

Prije sam to znala vidjeti u novinama, ali sad ne.

Voljela bih realno znati tko je najčitaniji?

Mislim da čak i Njuškalo gubi publiku, navodno ekipa sve više trguje preko fejsa...oglasnik.hr je davno krepao....
regresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 11:08   #14
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2285525.aspx

Čak 88% građana Hrvatske vijesti najviše konzumira preko online medija, navodi Reutersovo istraživanje Digital News Report.

Najviše njih, 64%, vijesti čita na Indexu. Slijede 24sata (57%), Jutarnji.hr (48%), Net.hr (39%), Dnevnik.hr (38%), Tportal.hr (36%), Večernji.hr (35%) i Telegram (22%).
parker10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 18:30   #15
- discord
- forum
- 7 cups of tea
- tumblr
- twitter
- healtful chat
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2021., 11:13   #16
Reddit
YouTube
Instagram
Pinterest
IMDb

Novine i časopise ne pratim. Ponekad pročitam neki zanimljivi članak na koji naletim tražeći nešto po Googlu ili kliknem na link sa Reddita.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2022., 21:56   #17
Jel ima negdje nekakva statistika o tome koji su najčitaniji portali u HR?
I još da je dzabe Znam da je onaj Geminus ili Gemius ili kako se zvao pao na niske grane tj. da se pročulo da ako nešt platiš bolje kotiraš...da ne govorim da im uzorak nije bio reprezentativan...

Index uvijek sam sebe hvali, sve je to super ali brojke nikad nigdje ne vidimo. Isto je i za tiskovine.
Daj ti meni brojke pa ćemo dalje....

Osobno mislim da su stranice JL i WL katastrofa...vjerojatno zato što analogna ekipa radi digitalni medij...meni se ništa od tog na HR internetskom prostoru iskreno ne čita...
Carly74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2022., 06:04   #18
FB, YouTube, MMAFighting, Twitter, Klix, Sky Sports, LiveScore, Forum hr, Espnfc, huffpost...
Admir313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2022., 17:17   #19
facebook,youtube,forum hr,sportnet,index,dalmatinski portal,sportsport.ba,24 sata,eurohoops,b92
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2022., 14:21   #20
Taman ih je 10.
YouTube, Google, IZ Forum, WM Forum, Index, Dobartek.hr Forum.hr, Hrti, Facebook, Bacvice.com
Mobil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.