Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 11:55   #41
Slažem se s enter. Spavaćica ima i više nego dovoljno. Ja sam ih prominila i nekoliko na dan. Uvjek u ormaru u sobi je bilo bar 3extra.
Tetra pelene su isto moj savjet kao obavezno. Ja sam nosila puno toga a na kraju mi skoro ništa nije trebalo.
Ponesite uloške, jednokratne gaćice, stvari za higijenu, ručnike, ogrtač, papuče.
Ako vam treba nesto jos uvik se moze naknadno doniti.
A za bebu pelene i tetra pelene.

Ja sam rodila prije 2mjeseca i bila sam prezadovoljna svim osobljem. Došla sam navečer a rodila ujutro. To je jedini problem što nema predrađaone pa sam cilu noć šetala po hodniku.
Muža su pozvali tek kad je porod počeo,a iskreno tad mi nije ni triba jer se koncentriraš na doktora i babice. Bilo bi bolje da ih puste ranije dok traju trudovi.
Na porodu su mi donosili piti vode i brisali čelo vlažnom gazom.
Položaj za rađanje birate sami. Na stolu ili na podu haha. Ja sam na boku,tako mi je bilo najlakše.

Što se jela tiče ja sam taman došla sebi u vrime ručka,a da nije tako dopuste obitelji da ti donesu nešto bez obzira na vrijeme posjeta.

I jedan savjet, vježbajte disanje prije poroda što više. Ja i nisam baš, a to je stvarno važno i olakša i mami i bebi.

Uglavnom..šibensko rodilište ugodno iznenađenje
__________________
There is no space for the regrets,I will remember to forget
Selene 005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:26   #42
Pozdrav! Jel treba muž proći nekakav tečaj da bi bio na porodu ili je dovoljno samo da ih se zamoli? I jel smijemo imati svoje spavaćice ili moraju biti baš njihove? ))
sveky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:15   #43
Quote:
sveky7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Jel treba muž proći nekakav tečaj da bi bio na porodu ili je dovoljno samo da ih se zamoli? I jel smijemo imati svoje spavaćice ili moraju biti baš njihove? ))
Nemora ići na tečaj. Samo im reci kad dođeš tamo da želiš da bude. Oni zapišu broj mobitela i zovu ga kad krene porod.
Za spavaćice neznam. Ja sam imala svoje ali sam nosila stalno njihove, zgodne su za dojenje.
__________________
There is no space for the regrets,I will remember to forget

Zadnje uređivanje Selene 005 : 03.09.2014. at 16:34.
Selene 005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 16:26   #44
ja san bila ovaj mj na tecaju...bilo mi je super...10 ak nas je bilo...ka sta su cure vec rekle. traje 3 dana, svaki dan po nekoliko strucnih osoba drzi prezentaciju( soc. radnica, pedijatar, ginekolog,patronazna.............) i dobije se neka literatura+neki pokloncic...ili tester ili koja zlicica...eto svakako lipo....tecaj je besplatan i svaki misec je prvi pon-uto-sri ...nama je bilo od 12-14 otprilike.
vodili su nas i u rodiliste, za bebu triba ponit pelene a mam moze voju spavacicu ako zeli. ostale higijenske stvarcice valjda to ko sta oce...ja san bila veliki skeptik ali nakon sta san vidila rodiliste, samo pozitivni dojmovi a sta me ceka...to cemo vidit
kalina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:10   #45
Posto su ove informacije od prije tri godine totalno zastarjele jedan mali update...iskustvo druge trudnoce...

Da tako sve može propasti u tako kratkom vremenu mi se cini nevjerovatno. Nemaju posteljina spavacica ni robe za bebe.
Spavacice obavezno nosite sa sobom. Na porod cete morati obuci njihove pokidane ali nakon toga morate imati svoje za sobu.

I da se osvrnem na babice...renata i dragana su najbolje na svitu. Ma sve su dobre osim dvije koje ne bi pozelila nikome...
Ima puno novih doktora koji su opcenito svi dobri i ljubazni...prosla sam ih sve jer je bila rizicna trudnoca pa sam mjesec dana lezala na odjelu
__________________
There is no space for the regrets,I will remember to forget
Selene 005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2021., 17:59   #46
Ima li novijih iskustava is šibenskog rodilišta? Premišljam se između šibenskog i splitskog. Hvala!
helena58 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.