Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 23:51   #101
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
[/B]
Ljudi očito ne znaju što znači riječ biti REALAN.
Je li realan tvoj tvoj život? Evo ja se baš štipam. Osjećam bol. Evo i muža sam lupila. Osjetio je. Ok , očito postojimo. Realno je. Kako nazvati ljudi kojima je realno, koji žive upravo takav život koji ti proglašavaš nerealnim? Je li lakše negirati postojanje takvih brakova nego vidjet?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:52   #102
temu je otvorila žena u četrdesetima, ne u dvadesetima ili tridesetima. nisam shvatila da ju uopče zanima nova mala porodica ili muškarac koji će bit novi tata njenoj djeci. daj se opustite.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:54   #103
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
temu je otvorila žena u četrdesetima, ne u dvadesetima ili tridesetima. nisam shvatila da ju uopče zanima nova mala porodica ili muškarac koji će bit novi tata njenoj djeci. daj se opustite.
pazi na meko ć.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:55   #104
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
pazi na meko ć.
Meko je u prva tri desetljeća. Do četvrtog otvrdne.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:56   #105
hehe

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
pazi na meko ć.
šta, uopće? a znaš da ja tu kiksam.. vadim se na slovensko porijeklo, i crnogorsko, zbog indolencije i lijenosti
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:56   #106
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Je li realan tvoj tvoj život? Evo ja se baš štipam. Osjećam bol. Evo i muža sam lupila. Osjetio je. Ok , očito postojimo. Realno je.
To bi isto napisala i da niste realni, nego samo figment njene imaginacije. I ja isto. Realno.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:59   #107
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Meko je u prva tri desetljeća. Do četvrtog otvrdne.
kod mene je uvijek bilo meko.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
hehe



šta, uopće? a znaš da ja tu kiksam.. vadim se na slovensko porijeklo, i crnogorsko, zbog indolencije i lijenosti
ma zekam te. uklopila si se fino u moju prijašnju tvrdnju.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:07   #108
Svi ste vi puno čitali bajke kad ste bili mali, samo nažalost još uvijek vjerujete u njih.
Ne živim vani kako neki misle, nego u Hr u prekrasnom gradu, udana sam i imam dvoje odrasle djece.
Jako dobro znam kako stvari funkcioniraju u životu. Optimista sam, ali prije svega sam realna.
Od autorice teme sam možda starija par godina, ona je u 40ima (s obzirom na 23 godine braka, sigurno je blizu 50), a ja u ranim 50ima.
Tako da mislim da bi i ona trebala imati realna očekivanja s obzirom na troje djece koje ima.
I da pojasnim onu rečenicu da su 40e godine jako varljive. Žena se još osjeća još uvijek mlada i poželjna i želi proživjeti sve što je propustila u životu. To može ispasti dobro, ali i ne mora.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:12   #109
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
To može ispasti dobro, ali i ne mora.
Za razliku od svih drugih životnih faza i okolnosti, u kojima je pozitivan ishod zagarantiran.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:13   #110
ma gle, šta znači to sve? jedno je ganjat zmajeve koji su odletili s mladošću, drugo željet i očekivat za sebe nešto lijepo i ispunjavajuće. zašto bi to bilo naivno i nerealno.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:15   #111
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Svi ste vi puno čitali bajke kad ste bili mali, samo nažalost još uvijek vjerujete u njih.
Ne živim vani kako neki misle, nego u Hr u prekrasnom gradu, udana sam i imam dvoje odrasle djece.
Jako dobro znam kako stvari funkcioniraju u životu. Optimista sam, ali prije svega sam realna.
Od autorice teme sam možda starija par godina, ona je u 40ima (s obzirom na 23 godine braka, sigurno je blizu 50), a ja u ranim 50ima.
Tako da mislim da bi i ona trebala imati realna očekivanja s obzirom na troje djece koje ima.
I da pojasnim onu rečenicu da su 40e godine jako varljive. Žena se još osjeća još uvijek mlada i poželjna i želi proživjeti sve što je propustila u životu. To može ispasti dobro, ali i ne mora.

ako si tako realan, poput tebe, onda ne možeš biti optimist.
ti si realni defetist. iz Toscane.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:17   #112
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma gle, šta znači to sve? jedno je ganjat zmajeve koji su odletili s mladošću, drugo željet i očekivat za sebe nešto lijepo i ispunjavajuće. zašto bi to bilo naivno i nerealno.
Pa jbt vama stvarno treba crtati
Ja sam i u prijašnjim postovima napisala da će si za sex uvijek naći nekoga, ali problem je što nakon nekog vremena većina želi preći na malo višu razinu jer se eto zaljubi. Tu će troje djece biti problem. Možda nađe osobu kojoj to ne bude smetalo i koja je u istoj situaciji.
U svakom slučaju, želim joj sreću. Naravno da joj život nije završio rastavom braka.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:17   #113
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Svi ste vi puno čitali bajke kad ste bili mali, samo nažalost još uvijek vjerujete u njih.
Ne živim vani kako neki misle, nego u Hr u prekrasnom gradu, udana sam i imam dvoje odrasle djece.
Jako dobro znam kako stvari funkcioniraju u životu. Optimista sam, ali prije svega sam realna.
Od autorice teme sam možda starija par godina, ona je u 40ima (s obzirom na 23 godine braka, sigurno je blizu 50), a ja u ranim 50ima.
Tako da mislim da bi i ona trebala imati realna očekivanja s obzirom na troje djece koje ima.
I da pojasnim onu rečenicu da su 40e godine jako varljive. Žena se još osjeća još uvijek mlada i poželjna i želi proživjeti sve što je propustila u životu. To može ispasti dobro, ali i ne mora.
A sto bi trebala biti realna ocekivanja? Nitko ne zna sto ce biti.
Moja se teta rastala s 50 i par, s 55 se ponovo udala (oboje su imali djecu) i bila u braku sljedecih 20 godina.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:21   #114
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A sto bi trebala biti realna ocekivanja? Nitko ne zna sto ce biti.
Moja se teta rastala s 50 i par, s 55 se ponovo udala (oboje su imali djecu) i bila u braku sljedecih 20 godina.
To ti je isto kao kada uplatiš loto i očekuješ glavni zgoditak. Treba biti realan jer mogu proći godine da ga dobiješ, a možda ga nećeš dobiti nikada.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:27   #115
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
To ti je isto kao kada uplatiš loto i očekuješ glavni zgoditak. Treba biti realan jer mogu proći godine da ga dobiješ, a možda ga nećeš dobiti nikada.
Mozda neces, mozda hoces.
I sto s tim?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:42   #116
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Tako da mislim da bi i ona trebala imati realna očekivanja s obzirom na troje djece koje ima.
Da, pa, autorica uopce nema ocekivanja.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:13   #117
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Da, pa, autorica uopce nema ocekivanja.
Ima.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:24   #118
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ima.
Di ih je navela? Djeluje mi poprilicno opusteno i pomireno sa svime sta je ceka pa sam zakljucila da ne ocekuje da ce tipovi naskakivat na nju ili da nece, a kamoli da bi trebala imat "realna ocekivanja", dapace cak mi skroz i zvuci realna.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 03:53   #119
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
temu je otvorila žena u četrdesetima, ne u dvadesetima ili tridesetima. nisam shvatila da ju uopče zanima nova mala porodica ili muškarac koji će bit novi tata njenoj djeci. daj se opustite.
Upravo tako. Ja uopce ne kuzim zasto raspravljamo o njenim sansama za novi brak.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 06:21   #120
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Upravo tako. Ja uopce ne kuzim zasto raspravljamo o njenim sansama za novi brak.
Plus toga, nekome i pase osoba koja ima djecu jer zna i razumije problematiku.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.