Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2018., 23:10   #1
Trudnoca ?

Postovane,
Molim vas da mi neka od vas zena objasni slijedece..(malo sam zbunjena i uzbudjena pa cisto da se smirim)
Dakle,partner i ja zelimo bebu.Tek smo danas krenuli s tim,s obzirom da imam menstrualni kalendar (aplikaciju) danas mi je bio najplodniji dan (iako sam i sama osjetila ovulaciju,jer me jajnik jos od sinoc ziga). Dakle dns smo imali odnos,ejakulirao je u mene.Mene zanima slijedece,da li ce meni menstruacija kasnit vec sada (trebam dobit za 14 dana) ili teek slijedeci mjesec? To me zbunjuje iii jel postoji sansa da ostanem trudna iz prve? ( Nisam pod stresom da mora bit odmah,ak bude bude,ak ne onda ce bit dr put) al zanima me ovo sto sam pitala...
DanciM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 03:48   #2
Quote:
DanciM kaže: Pogledaj post
Postovane,

Molim vas da mi neka od vas zena objasni slijedece..(malo sam zbunjena i uzbudjena pa cisto da se smirim)

Dakle,partner i ja zelimo bebu.Tek smo danas krenuli s tim,s obzirom da imam menstrualni kalendar (aplikaciju) danas mi je bio najplodniji dan (iako sam i sama osjetila ovulaciju,jer me jajnik jos od sinoc ziga). Dakle dns smo imali odnos,ejakulirao je u mene.Mene zanima slijedece,da li ce meni menstruacija kasnit vec sada (trebam dobit za 14 dana) ili teek slijedeci mjesec? To me zbunjuje iii jel postoji sansa da ostanem trudna iz prve? ( Nisam pod stresom da mora bit odmah,ak bude bude,ak ne onda ce bit dr put) al zanima me ovo sto sam pitala...


Ako bi se dogodilo da jajna stanica bude oplodena,onda ce ti menstruacija izostati,ili eventualno bude implementacijsko krvarenje,malo proguglaj po netu ili na vlogu imas dosta takvih stvari o tome jer u principu spermiji neki mogu unutar tijela prezivjeti cak do 5 dana a ako se “primi”,cijeli taj proces traje nekih 5-6 dana i vec bi dakle za 10 dana sigurno mogla putem vadenja krvi znati jesi li trudna ili ne jer obicno za kucni test treba proci barem 2 tjedna nakon oplodnje ili ti 19-20 dana nakon tog spolnog odnosa,a ti si rekla da bi trebala dobiti za nekih 14 dana pa bi se moglo lako dogoditi da vec treci,cetvrti dan nakon kasnjenja mozes napraviti test jer si ginekoloski gledano u 3. Tjednu trudnoce po tome i kucni test tu razinu hcg-a moze registrirati jer u pocetku dosta sporo raste,ali uvijek ti je najsigurnija varijanta vadenje krvi,to nikako ne moze pokazati krivi rezultat. Nadam se da sam pomogla i sretno. Drzim fige da odmah uspije i javi kako napreduje


Sent from my iPhone using Tapatalk
correct is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 15:22   #3
Pozdrav. Nadam se da mogu pitati tu... vidi li itko drugi ovu moju sjenu?
Tigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 15:44   #4
Možeš pitanje postaviti na vanna be, ali ja crtu vidim. Moja je bila tako blijeda na 2.dan izostanka menstruacije.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
arya55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 16:30   #5
I ja vidim sjenu
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 16:53   #6
i ja ju vidim.
ponovi test sutra /prekosutra, ali mislim da je u pitanju trudnoca
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 19:39   #7
Ja isto vidim
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 21:30   #8
Tigra i ja je vidim a na mob sam i nisam ni povecala sliku. Cestitam :klap:
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 16:36   #9
Definitivno sjena !
Čestitam !
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 20:35   #10
Trudnoca ?



Ponovila danas. To je to onda! Hvala na pomoci i cestitkama!
Tigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 04:31   #11
Quote:
Tigra kaže: Pogledaj post


Ponovila danas. To je to onda! Hvala na pomoci i cestitkama!
LibraSt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.