Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2018., 09:01   #221
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
A moraš i njih razumjeti, ljudi su očekivali da će Pavo ostati bez doktorata, bili sretni i samo čekali potvrdu kad ono nula bodova.

Kao onaj komentator sa YT koji se dere "gol, gol, ma kurac gol, stativa".
Zapravo nismo očekivali ništa barem ne ja. Ono što sam očekivao to se i dogodilo, frajer je plagijator i to dokazani i to od sveučilišta gdje je doktorirao. Druga stvar je što je vama OK da plagijatorstvo bude disertacija ali kao što rekoh desnica svojima sve gleda kroz prste.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 10:07   #222
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Zapravo nismo očekivali ništa barem ne ja. Ono što sam očekivao to se i dogodilo, frajer je plagijator i to dokazani i to od sveučilišta gdje je doktorirao. Druga stvar je što je vama OK da plagijatorstvo bude disertacija ali kao što rekoh desnica svojima sve gleda kroz prste.
Kumek, da nema tih famoznih desničara s kim bi se ti svadio? Nemoj mi zamjeriti, ali tebi je doslovno odgovor na sve - zločesti desničari. Tebi je život toliko jednostavan i prekrasan da ti je odgovor na sve - desničari, nema kod tebe amo-tamo već je odgovor uvijek isti. Ne znam, ja imam dojam da naručiš pizzu, donesu ti pizzu, pizza ne valja - desničari, kupiš Ford Fiestu i on se nakon 50 000 km pokvari - desničari, antibiotik ne djeluje kako treba - desničari, Christian Bale uzme Oscara - desničari, Gregory Perelman sredi Poincareovu konjukturu - desničari... Pa imaš li ti nešto van tih desničara? Stvarno nemoj zamjeriti, ali daj pokušaj gledati na stvari mimo tih famoznih desničara, pa ne može ti odgovor na sve od kvalitete paštete pa do raketnog pogona biti - desničari.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 10:21   #223
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
Kumek, da nema tih famoznih desničara s kim bi se ti svadio? Nemoj mi zamjeriti, ali tebi je doslovno odgovor na sve - zločesti desničari. Tebi je život toliko jednostavan i prekrasan da ti je odgovor na sve - desničari, nema kod tebe amo-tamo već je odgovor uvijek isti. Ne znam, ja imam dojam da naručiš pizzu, donesu ti pizzu, pizza ne valja - desničari, kupiš Ford Fiestu i on se nakon 50 000 km pokvari - desničari, antibiotik ne djeluje kako treba - desničari, Christian Bale uzme Oscara - desničari, Gregory Perelman sredi Poincareovu konjukturu - desničari... Pa imaš li ti nešto van tih desničara? Stvarno nemoj zamjeriti, ali daj pokušaj gledati na stvari mimo tih famoznih desničara, pa ne može ti odgovor na sve od kvalitete paštete pa do raketnog pogona biti - desničari.
Ne... na sve, samo na desničare. Kao što vidiš s njima uglavnom i raspravljam i zaista mi je to zabavno. Reci koji od ovih koje sam nazvao desničarem nije desničar? Taj mentalni sklop svojima sve oprašta a drugima zamjera i ono što nije istina. Meni je gušt s takvima "raspravljat" i takve pod...avat.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 10:32   #224
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ne... na sve, samo na desničare. Kao što vidiš s njima uglavnom i raspravljam i zaista mi je to zabavno. Reci koji od ovih koje sam nazvao desničarem nije desničar? Taj mentalni sklop svojima sve oprašta a drugima zamjera i ono što nije istina. Meni je gušt s takvima "raspravljat" i takve pod...avat.....
A vidiš kumek, sve ti je do kuta gledišta. Ja upravo takvima smatram ljevičare. Zato mi je i gušt s takvima "raspravljat" i takve pod....vat.

Pa opet, iako ih smatram takvima neću iz upisa u upis tupiti o ljevičarima.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 11:15   #225
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
A vidiš kumek, sve ti je do kuta gledišta. Ja upravo takvima smatram ljevičare. Zato mi je i gušt s takvima "raspravljat" i takve pod....vat.

Pa opet, iako ih smatram takvima neću iz upisa u upis tupiti o ljevičarima.
Znam da smatraš. Desničar je kao čekić .....sve što vidi je ili čekić kao i on ili čavao.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 11:28   #226
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Znam da smatraš. Desničar je kao čekić .....sve što vidi je ili čekić kao i on ili čavao.
Ajde dobro je, već sam bio u strahu da ćeš propustiti spomenuti desničare, čekić... Nikad ne razočaraš.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 11:53   #227
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
Ajde dobro je, već sam bio u strahu da ćeš propustiti spomenuti desničare, čekić... Nikad ne razočaraš.
Rules still aplly....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 12:51   #228
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Desničarima je izgleda zabranjeno čitanje s razumjevanjem, Ništa s njegovim doktoratom nije čisto niti moralno i to pokazuje sam augsburg. Jasno i nedvosmisleno.
Zato što sad vladaju druga pravila nema pravnih posljedica (inače bi mu bio oduzet doktorat) a ne da je stvar čista. To jasno i nedvosmisleno piše.
Yep

I još dosta toga piše. Malo se čak i na pokojnog mentora vade. Baš zato što je pokojni.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 18:02   #229
Zagrebačko sveučilište više nije među 500 najboljih na svijetu?
Nemoguče, pa ono je tako lijepo!
__________________
Volim sve ljude, pa i one, pomalo lude.
franc1952 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 08:21   #230
Quote:
franc1952 kaže: Pogledaj post
Zagrebačko sveučilište više nije među 500 najboljih na svijetu?
Nemoguče, pa ono je tako lijepo!
..a rektor još ljepši....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 00:19   #231
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
..a rektor još ljepši....
Quote:
Prema uglednoj Timesovoj rang listi svjetskih sveučilišta, Splitsko je i ove godine, drugu zaredom, bolje od Zagrebačkog, i to za najmanje 200 mjesta.
Kao i lani, Sveučilište u Splitu završilo je u skupini od 501. do 600. mjesta, dok je Sveučilište u Zagrebu u onoj na dnu, kojoj je raspon nešto veći - od 801. do 1000.
https://www.slobodnadalmacija.hr/dal...cak-200-mjesta

https://www.timeshighereducation.com...asc/cols/stats

__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 17:19   #232
Odgovor je skolski primjer pragmaticne sveucilisne politike.

Buduci nema vanjskog tijela koje bi ih za nesto sudilo i da presudjuju sami sebi nije im u interesu da kazu kako su ozbiljno zajebali i sami sebi ruse rejting u takvom potencijalno javno prepoznatljivom slucaju, a opet ne mogu niti biti toliko intelektualno neposteni da potpuno ignoriraju ocigledni plagijat.

To se onda rjesava ovakvim politikantskim stisni i prdni rjesenjima.
Holden Caulfiel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.