Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2007., 11:47   #61
:-)

Zao mi te je ali ja sam UMIRAO od smjeha kad sam ovo citao koma
tomo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 16:04   #62
Ako vas tjesi nama su u firmi t-comovi ADSLovi vec par puta umrli nakratko
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 13:12   #63
Quote:
aina_mo kaže: Pogledaj post
na iskonu sam skoro 6 godina i nikad problema
isto tako imala sam prije iskonov XXLADSL, sad sam uzela ISKONDUO i nemam nikakvih zamjerki na ni na rad ni na pucanje veze..na telefonu za korisnicku podrsku ljudi su iznimno ljubazni uvijek i nakon sto mi je covjek instalirao router i sve postavio, zvali su me iz ISKONa da me pitaju jesam li zadovoljna i da li je sve u redu, zaista na ISKON NEMAM nikakvih zamjerki!!
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 00:29   #64
Ja imala problema s t-comom. 3 mj. nije radio adsl. Budem pola sata spojena, pa me izbaci, pa me neće više spojit, pa resetiraj komp 5 puta, pa zovi t-com, pa im jebi majku, pa oni dođu, pa "poprave", pa opet sve ispočetka. 3 jebena mjeseca! I onda ih ja opet nazovem i frajer mi mrtvo hladno kaže da je greška bila kod njih. Svi su oni najobičnije seljačine.
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 04:57   #65
To su sve govna i treba preci sa njih. Ko recimo kako T-com razlikuje poslovne korisnike od obicnih, znaci moras dati obrtnicu ili kopiju iz sudskoj registra inace te tretiraju isto. Evo jucer pada link non stop zove direktor helpdesk dosao frajer za sat vremena ne moze rjesiti ali kaze problem je u vasem routeru i ostavio Kasdu. Zovu mene u firmu ne radi internet mreza nista, odem tamo imam sta vidjeti to smece od Kasde nije namjesteno da radi ni na jednom kompjuteru, a kamoli sa vise njih. Probam ga stavit u router mode ali ocito je to smece namjesteno da radi sa Maxtv (nije mi se dalo gledati uopce jer za svaki klik se mora cekati 1 min da bi to smece odreagiralo) tako da su samo dva porta aktivna, ali samo jedno racunalo moze dobiti ip za druga se mora upisivati rucno zasto nemam pojma. Uglavnom divno uvalili su firmi Kasdu koja radi kako tako u bridge modu samo sa jednim kompjuterom, ostalo je sve pacenje (imao sam drugdje pri velikim downloadima smece se zamrzne ili se totalno uspori da to vise nije adsl nego dialup).

Zovem debile u helpdesk kao da pricas sa zidom gospodine mi vam garantiramo za jedan kompjuter naravno nema pojma sto je Bridge mode nego on mene uvjerava da napravim konekciju na jednom kompjuteru i da se spojim Routerom modom!!!!! na modem i surfam. Kao ako radi to je to oni nista ne mogu jer ovo radi, a ako zelim vise kompjutera moram kupit Siemens i obvezati se na iducih 18-24mj. Nista kapituliram jer je tri puta ponovio isto makar ni sam ne kuzi ocito kako to sve radi nazovem opet dobijem drugoga i zamolim ga da vrati stari modem koji radi u bridge mode-u sa wireless routerom koji je u firmi.

P.S ako ima netko za prodat Siemens C-1010 to je modemcina za sva ova smeca sta su kasnije uvezli.

T-com i Iskon isto su smece predite konkurenciji sto prije pa neka propadnu smeca.
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 23:27   #66
Bas super, a ja danas dobio Iskon duo! e da sam prije citao...
mA_kA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 13:58   #67
pa da vam se i ja priključim.
problemi sa iskon internetom traju već više mjeseci.
al kako sam ja totalni laik čak su me gotovo uvjerili da je problem s mojim kompom. i tako ja resetiraj komp 10-ak puta dnevno, čupaj kosu zovi njihovu službu... a svaki operater njihov ima svoju priču.
uključite ovo, isključite ono, jel vam blinka lampica, jel vam ne blinka lampica...
ia tako ja naivno mislim da nešto kod mene ne štima dok nisam dobila e-mail "nije ti ovo amerika" i pronašla usput ovaj forum. da ne kažem da mi je u međuvremenu i veza pukla pa sam se resetirala. i nazvala ih ponovo(a nisam ih zvala od 12.mj.) i opet uzeli podatke, rekli da ce javit tcomu da naprave neka mjerenja i da će mi se javit u ponedjeljak(usput mi je rekao da je greška najvjerojatnije u modemu-siemens A-100).
e pa baš me zanima šta će biti.
javim vam se.

p.s. a ja sam samo htjela povremeno surfat.
kaja7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 00:56   #68
Btw, sam da se javim. Veza mi i dalje puca svako malo i NEMAM 3mbit :klap:
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 17:56   #69
Drito pa gdje bas tebe nadju, jebate ispada da su se sva zla ovog svijeta srucila na tebe, te rafo, te iskon, T-Com...
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 17:44   #70
evo..ja planiram uvesti iskon duo..i jutros su me zvali na mob, al sam im poklopila jer sam spavala

i sad su me opet zvali... ali seru, za nepovjerovat kolko mogu nasrati..

i tako..kaze ona meni da su zaprimili online zahtijev za instalaciju nove linije i tak to... i pita me za broj susjeda da vidi dal je instalacija moguca, jer ja nemam fiksnu liniju.. dam ja njoj i kaze mi vec ocekivano: nazalost nije dostupna ... al glavno da je ona cijelo vrijeme meni zijevala u slusalicu...
i dalje ja dosadna pa pitam, a kad ce biti dostupno.. i onda krene mljeti kako ne moze reci, ne bi bilo u redu da da informaciju koja nije ni provjerena.. ja reko, pa dobro, a de vi meni recite gdje je dostupan taj iskon duo i okrene ona meni nabrajati: pečćenica, dubrava, vrapče, črnomerec, trešnjevka i draškovićeva.. ja reko super, pa ja sam u draškovićevoj, kako meni nije dostupna usluga? ona: pa znate, ulica ima vise centrala, eto bas do vase nismo dosli. ja: pa dobro, ali ste vec u jednoj pa bi cete valjda uskoro i do drugih ... ona: pa prvo radimo centrale koje su bolje, a one losije opremamo novom tehnologijom.. al ne brinite, mi ove godine namjeravamo pokriti cijelu hrvatsku ( )
ja: pa dobro, jel vas mogu ocekivati skoro
ona: ne mogu vam reci, mi imamo vase podatke, javit cemo vam se
ja:hvala
ona: dovidjenja


dakle..u mojoj ulici su... meni nisu dostupni.. e sad.. kolko jedna ulica moze imati tih centrala? i btw draskoviceva nije pretjerano dugacka ulica
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 17:58   #71
ovo je za popizditi

sad su me opet zvali..i ista spika... u vezi vaseg online zahtijeva
reko: zvala me vasa kolegica prije 20min
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:34   #72
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
evo..ja planiram uvesti iskon duo..i jutros su me zvali na mob, al sam im poklopila jer sam spavala

i sad su me opet zvali... ali seru, za nepovjerovat kolko mogu nasrati..

i tako..kaze ona meni da su zaprimili online zahtijev za instalaciju nove linije i tak to... i pita me za broj susjeda da vidi dal je instalacija moguca, jer ja nemam fiksnu liniju.. dam ja njoj i kaze mi vec ocekivano: nazalost nije dostupna ... al glavno da je ona cijelo vrijeme meni zijevala u slusalicu...
i dalje ja dosadna pa pitam, a kad ce biti dostupno.. i onda krene mljeti kako ne moze reci, ne bi bilo u redu da da informaciju koja nije ni provjerena.. ja reko, pa dobro, a de vi meni recite gdje je dostupan taj iskon duo i okrene ona meni nabrajati: pečćenica, dubrava, vrapče, črnomerec, trešnjevka i draškovićeva.. ja reko super, pa ja sam u draškovićevoj, kako meni nije dostupna usluga? ona: pa znate, ulica ima vise centrala, eto bas do vase nismo dosli. ja: pa dobro, ali ste vec u jednoj pa bi cete valjda uskoro i do drugih ... ona: pa prvo radimo centrale koje su bolje, a one losije opremamo novom tehnologijom.. al ne brinite, mi ove godine namjeravamo pokriti cijelu hrvatsku ( )
ja: pa dobro, jel vas mogu ocekivati skoro
ona: ne mogu vam reci, mi imamo vase podatke, javit cemo vam se
ja:hvala
ona: dovidjenja


dakle..u mojoj ulici su... meni nisu dostupni.. e sad.. kolko jedna ulica moze imati tih centrala? i btw draskoviceva nije pretjerano dugacka ulica
Tako i meni bilo, nisam imao fiksnu liniju i htio sam iskonduo, i tako me nazovu da im dam broj susjeda da provjere dostupnost i kažu nije dostupno bla bla bla. Uzmem fiksni priključak od T-coma (super povoljno za 610 kuna ) i unesem broj i vidi čuda: dostupna mi iskonduo usluga. Cirkus, šta drugo reći?
vladobrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:38   #73
Quote:
vladobrad kaže: Pogledaj post
Tako i meni bilo, nisam imao fiksnu liniju i htio sam iskonduo, i tako me nazovu da im dam broj susjeda da provjere dostupnost i kažu nije dostupno bla bla bla. Uzmem fiksni priključak od T-coma (super povoljno za 610 kuna ) i unesem broj i vidi čuda: dostupna mi iskonduo usluga. Cirkus, šta drugo reći?
ma imaju oni na stranici di se utipka broj pa se vidi dostupnost.. tak da si kontam ispucat brojeve svih susjeda u mojoj zgradi i u zgradi do i ulici pored...
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:39   #74
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
ma imaju oni na stranici di se utipka broj pa se vidi dostupnost.. tak da si kontam ispucat brojeve svih susjeda u mojoj zgradi i u zgradi do i ulici pored...
Probao sam i tamo, nikom od susjeda nije bilo dostupno i još uvijek nije. Samo meni jest. A zašto, Boga pitaj.
vladobrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:54   #75
Quote:
vladobrad kaže: Pogledaj post
Probao sam i tamo, nikom od susjeda nije bilo dostupno i još uvijek nije. Samo meni jest. A zašto, Boga pitaj.
aj ih probaj nazvati pa sam iz bezveze pitati dal su dostupni na tvom broju, e onda ak kazu da jesu, lijepo ih pitaj za susjedov broj.. to bi ja namjerno napravila..i onda lijepo na kraju reci, a dobro, ne hvala
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 19:25   #76
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
aj ih probaj nazvati pa sam iz bezveze pitati dal su dostupni na tvom broju, e onda ak kazu da jesu, lijepo ih pitaj za susjedov broj.. to bi ja namjerno napravila..i onda lijepo na kraju reci, a dobro, ne hvala
Pitao sam ih već kako to da sam samo ja u cijeloj zgradi dostupan, oni kažu kako to nema nikakve veze nego da je taj novi broj koji sam dobio u njihovoj centrali pa sam zato dostupan.
vladobrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 19:52   #77
Quote:
vladobrad kaže: Pogledaj post
Pitao sam ih već kako to da sam samo ja u cijeloj zgradi dostupan, oni kažu kako to nema nikakve veze nego da je taj novi broj koji sam dobio u njihovoj centrali pa sam zato dostupan.
dakle bio je dostupan u iskonovoj centrali tek kad ti je t-com uveo?

:tup:

kul..onda trebam dat 610 kn da mi t-com uvede liniju pa da mi onda iskon bude dotupan

__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 07:56   #78
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
dakle bio je dostupan u iskonovoj centrali tek kad ti je t-com uveo?

:tup:

kul..onda trebam dat 610 kn da mi t-com uvede liniju pa da mi onda iskon bude dotupan

Ali po njihovom ni onda nije sigurno da ćeš biti dostupan jer onu dobiju samo određeni postotak brojeva u svoju centralu.
vladobrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 00:24   #79
i onda cu ubiti i sebe i njih jer ne mogu imat ni telefon ni internet..iako me za telefon zaboli kurac, treba mi samo wlan
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 00:29   #80
Top off, top off :klap:


Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.