Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 02:01   #61
a kad se sjetim da sam skoro stavio na cibonu

utakmicu neću komentirati jer nisam gledao,ali -45 zaslužuje sve pohvale

mi nismo izgubili od ciboninih juniora sa toliko kad smo bili kadeti
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Old 22.10.2009., 02:01   #62
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Ček malo, pa zar nismo poslije EP rekli da treba potjerat stare i dati šansu mladima
Sad smo vidjeli te mlade
Ja sam vidjel da su ti mladi bili solidni. Ameri su bili očajni.
Kefal is offline  
Old 22.10.2009., 02:03   #63
Quote:
kukuriza kaže: Pogledaj post
a kad se sjetim da sam skoro stavio na cibonu

utakmicu neću komentirati jer nisam gledao,ali -45 zaslužuje sve pohvale

mi nismo izgubili od ciboninih juniora sa toliko kad smo bili kadeti
ja sam stavio

i da, ovo su ti juniori
papirlova is offline  
Old 22.10.2009., 02:09   #64
Najgora utakmica Cibone ikad. Tko nije gledao ne zna što je propustio.
fortaleza is offline  
Old 22.10.2009., 02:14   #65
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Najgora utakmica Cibone ikad. Tko nije gledao ne zna što je propustio.

ja bio za kompom, a telka radila iz leđa pa sam samo slušao, nisam imao srca gledat tu makljažu
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Old 22.10.2009., 02:18   #66
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Najgora utakmica Cibone ikad. Tko nije gledao ne zna što je propustio.
cini mi se da su jos jednom odigrali slicnu tekmu. oko -40, mislim da su bili talijani, i mislim da je bio benetton i mislim da se igralo doma.
e sada ako moze netko iskopati taj podatak, bio bi zahvalan
papirlova is offline  
Old 22.10.2009., 02:31   #67
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
cini mi se da su jos jednom odigrali slicnu tekmu. oko -40, mislim da su bili talijani, i mislim da je bio benetton i mislim da se igralo doma.
e sada ako moze netko iskopati taj podatak, bio bi zahvalan
Mislim da je to bilo u Bologni. -45 ako se ne varam.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 22.10.2009., 02:35   #68
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Mislim da je to bilo u Bologni. -45 ako se ne varam.
hm...prilično sam siguran da je bilo doma.

prije nekih 6-7 godina, tako nekako.

u košarci bar svake godine igramo EL, pa ima dosta tekmi pa se ne mozemo sjetiti
papirlova is offline  
Old 22.10.2009., 09:51   #69
Puštena utakmica, vidjelo se da igrači bojkotiraju. Duguju im velike novce za plaće.
Grupa Queen is offline  
Old 22.10.2009., 10:03   #70
Večeras pun Pionir i kreće ludilo
08 IBRA is offline  
Old 22.10.2009., 10:03   #71
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Quote:
papirlova kaže:
cini mi se da su jos jednom odigrali slicnu tekmu. oko -40, mislim da su bili talijani, i mislim da je bio benetton i mislim da se igralo doma.
e sada ako moze netko iskopati taj podatak, bio bi zahvalan
Mislim da je to bilo u Bologni. -45 ako se ne varam.
Mislm da obojica dobro mislite... donekle Mislim da je bio u pitanju Knorr u Bologni i da je bilo -40, a da je tada samo Zuric igrao za Cibonu dok su ostali statirali. Zabio je nekih 40 poena od 60-tak Cibone. Ali s danasnjeg aspekta i nakon jucerasnjeg izdanja - to se doima kao simpaticna kosarkaska anegdota.

Sinoc su na radiju rekli da je ovo najtezi Ciboni poraz u povijesti euro natjecanja.

Ajde ako se ovi nasi klinci nisu snasli - tri igraca - 2 startera su u prvoj seniorskoj sezoni, a s druge strane su stojali pit-bullovi koji u Italiji sve redom gaze po 30-tak razlike, u play-offu po dvadeset... Ali ova dva Amera ... oni su trebali donijeti nekakvu mirnocu u igri, a ljudi su kombinirano izgubili 14-15 lopti (Cibona u totalu 27!!! sto se u principu skupi za cetiri, pet tekmi). Ovakvu nemoc nisam nikada uzivo vidio... do sinoc. Nije odigran niti jedan postavljen napad, ovi su presjecali sve zivo, radili konstantan pritisak na igraca s loptom, stalan pritisak na liniju dodavanja... kosarkaski horror i demonstracija sile - od prve do zadnje minute. U prvom poluvremenu jos je koliko-toliko Cibona bila u igri jer je los sut kompenzirala nesto boljim skokom, ali u drugome totalni raspad sistema.

Ja sam bez imalo sarkazma bio sretan kada je mislim Zubcic pogodio trojku za 35. poen Cibone i kada je bilo ipak izvjesno da ce Vukovi (kako taj nadimak sada smijesno zvuci) ipak preci magicnu cifru od tridesetpet poena u euroligaskoj utakmici - na koliko je onomad ostala Krka u Moskvi. Tako da jedan neslavan rekord nije pao, iako bi trebalo vidjeti je li ikada odigrana losija i kosarkaski sterilnija tekma domacina u EL-u.
Drugi neslavan rekord drzi jos jedna momcad s ovih prostora - Buducnost ima poraz od 63 (sezdesettri) poena razlike. Nadam se da ove sezone nece pasti jer je cini se jedan pretendent na taj rekord od sinoc poznat.

Nakon ovoga - mislim da ce bookmakeri silno muckati glavom na koju ce cifru postaviti hp u Barceloni.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 22.10.2009., 10:19   #72
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Inače onaj pomoćni trener Cibone komedija živa. Prije utakmice naši se zagrijavaju i polažu lopte po šabloni a ovaj im stalno nešto viče :faceplam:, to mu je valjda vrh što se tiče posla.
Uh, taj mi frajer posebno kida zivce

Skupili sve znalci jedan do drugog sto se lijepo moglo vidjet sinoc...

Kao pustili su sto nisu dobili pare... Yeah right! Ova 2 crnca su skart svjetski, Bogdanovic i Tomas da vrijede ista ostali bi, ako ne u Realu, onda bilo gdje drugo u Spanjolskoj, a ostatak necu ni komentirat... Bagaric, pojacanje!?!?!?

Mislim da se Drazen vrtio u grobu ko centrifuga nakon ovog sinoc... Tako osramotit Cibonin dres, pa to je prestrasno...

Jedino pozitivno iz svega je sto sada mirne duse mogu lupit na kladusi kontra Cibone u svakoj EL tekmi i to jos hendikep...
__________________
"Every time that you catch a basketball, there's a little sting in your finger. Every time you go to cut, there's a little pinch in your ankle. Every time you try and elevate, there's a little sting in your knee. To be able to let all of that go and still focus on the task at hand, that takes a special competitive individual. Kobe's just that guy."
kb8 is offline  
Old 22.10.2009., 12:52   #73
Quote:
Prvi puta -40 se dogodilo u Bologni kod Virtusa u sezoni 92/93. Domaćin je slavio 109:69, a na novi takav poraz čekalo se do 2003. godine kad je u sklopu Top 16 moskovski CSKA slavio pod Tornjem 101:59
ipak je CSKA pobjedio u Zagrebu, a ne Benetton
papirlova is offline  
Old 22.10.2009., 15:43   #74
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Puštena utakmica, vidjelo se da igrači bojkotiraju. Duguju im velike novce za plaće.
I ja mislim.
Kefal is offline  
Old 22.10.2009., 15:49   #75
Vidim dosta se piše djeca ovo, djeca ono... pa koliko je tih klinaca bilo? 3? Ne bi da smo sa juniorima istrčali. Ameri su odigrali katastrofalno, oni su dovedeni, ili su bar trebali biti dovedeni, kao pojačanja, nositelji igre, škvadra uz koju će ta djeca stasati, a ono play koji nemre loptu prenijet prek centra... U trenucima kada je trebalo zaustaviti potop, ta pojačanja koja su pretpostavljam najskuplja u cijeloj priči su im doslovno davala loptu u kontre. Je, ovi su odigrali mrak obranu, ali brate mili, razlika je bila veća od broja Ciboninih koševa... Btw. to je vjerojatno rekord u Ciboninim euro nastupima...
sr-bistabil is offline  
Old 22.10.2009., 15:50   #76
Quote:
kb8 kaže: Pogledaj post
Uh, taj mi frajer posebno kida zivce

Skupili sve znalci jedan do drugog sto se lijepo moglo vidjet sinoc...

Kao pustili su sto nisu dobili pare... Yeah right! Ova 2 crnca su skart svjetski, Bogdanovic i Tomas da vrijede ista ostali bi, ako ne u Realu, onda bilo gdje drugo u Spanjolskoj, a ostatak necu ni komentirat... Bagaric, pojacanje!?!?!?

Mislim da se Drazen vrtio u grobu ko centrifuga nakon ovog sinoc... Tako osramotit Cibonin dres, pa to je prestrasno...

Jedino pozitivno iz svega je sto sada mirne duse mogu lupit na kladusi kontra Cibone u svakoj EL tekmi i to jos hendikep...
I ja sam ljut, ali ti pretjeruješ. Cibona ima kvalitetnu ekipu i to se vidjelo kad su igrali prve dvije četvrtine egal tekmu. Bagarić je raznosio po reketu njihove centre, a Zubčić je solidno igrao. Bogdanović nije dal ni prdnuti onom crncu.

Crnci su škart, u tome se slažem.
Kefal is offline  
Old 22.10.2009., 15:54   #77
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Vidim dosta se piše djeca ovo, djeca ono... pa koliko je tih klinaca bilo? 3? Ne bi da smo sa juniorima istrčali. Ameri su odigrali katastrofalno, oni su dovedeni, ili su bar trebali biti dovedeni, kao pojačanja, nositelji igre, škvadra uz koju će ta djeca stasati, a ono play koji nemre loptu prenijet prek centra... U trenucima kada je trebalo zaustaviti potop, ta pojačanja koja su pretpostavljam najskuplja u cijeloj priči su im doslovno davala loptu u kontre. Je, ovi su odigrali mrak obranu, ali brate mili, razlika je bila veća od broja Ciboninih koševa... Btw. to je vjerojatno rekord u Ciboninim euro nastupima...
Da su ušle neke trice Cibona bi dobila.

Bolje da je igral Princ nego ovi likovi.
Kefal is offline  
Old 22.10.2009., 15:59   #78
Otkaz callowayu je najveća greška.
jpm is offline  
Old 22.10.2009., 16:33   #79
Quote:
kb8 kaže: Pogledaj post
Uh, taj mi frajer posebno kida zivce

Skupili sve znalci jedan do drugog sto se lijepo moglo vidjet sinoc...

Kao pustili su sto nisu dobili pare... Yeah right! Ova 2 crnca su skart svjetski, Bogdanovic i Tomas da vrijede ista ostali bi, ako ne u Realu, onda bilo gdje drugo u Spanjolskoj, a ostatak necu ni komentirat... Bagaric, pojacanje!?!?!?

Mislim da se Drazen vrtio u grobu ko centrifuga nakon ovog sinoc... Tako osramotit Cibonin dres, pa to je prestrasno...

Jedino pozitivno iz svega je sto sada mirne duse mogu lupit na kladusi kontra Cibone u svakoj EL tekmi i to jos hendikep...
Da nisi ti onaj banirani Iverson??
On je isto drobio ovakve slične gluposti

Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Otkaz callowayu je najveća greška.
Ovo je ironija ili?

Sad Calloway ispada spasitelj. Nije baš toliko bio dobar, ali po ovome što sam vidio jučer puno bolji od ove dvojice. Rekao sam ja, treba vratit Homana i Marshalla. Pa oni bi se barem potukli, ne bi pustili da ih netko tako nagazi

Treba dečkima dati šansu, ovo je tek prva tekma. Inače, ovaj Gordon je dosta cijenjen. Na listi slobodnih igrača u Europi na kraju prošle sezone po draftexpressu je bio rangiran na 19. mjestu. Calloway je bio 29., Anderson 60.

http://www.draftexpress.com/rankings...s-Free-Agents/

Znači Gordon je bolji i od Andersona i od Callowaya

http://www.draftexpress.com/profile/Jamont-Gordon-290/
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 22.10.2009., 17:10   #80
Anderson nije ni blizu cibonine platežne moći, spominjati njega u kontekstu cibone su maštarije za dječiji vrtić. Ono prošle godine je bilo splet okolnosti koji se događa jednom u 30 godina.
Callowayu je bila prva sezona u europi (mlad je) i odigrao je sasvim solidno. Nekad bi se znao zaigrati, ali je znao prevesti loptu preko centra, što ovaj gordon niti zna niti može. Mogu se posrat na rečenicu sa tog draft expressa koja glasi ...terrific ball-handling...
jpm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.