Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2010., 23:46   #81
Quote:
ELKUN kaže: Pogledaj post
pa onaj tomic je tolika pickica od igraca da je to nemoguce velickovic ce ga prekinut, a teodosic je za ukica izmislio kosarku,savanovic igra nenormalno dobro, popovic nece moci maket od paunovica i markovica, a tomas ce krepat nakon deset minuta.

Hrvatski igraci igraju ovaj sp kao nekad igraci jugoslavije nogomet bezvoljno i bez srca

+15 za srbiju
Paunica
Inace, potpuna rupa u ekipi Srbije, da je dobar u odbrani jeste, ali sto se tice igre u napadu, lagano bih i ja odigrao isto kao i on.
rimman is offline  
Old 03.09.2010., 23:55   #82
Talking

a jbg zato igra ili paunic ili markovic zato su hendikepirani u napadu ali brate u odbrani otkidaju i grizu
ELKUN is offline  
Old 04.09.2010., 00:00   #83
http://www.b92.net/sport/turska2010/...&nav_id=456106

pogledajte samo lica ovih igraca, oni su spremni da otkidaju meso ako treba samo da se uzme.
ELKUN is offline  
Old 04.09.2010., 00:31   #84
Bodiroga:”Orlovi“ ritmom ”lome” Hrvate!

03. septembar 2010. | 21:36 | Izvor: Sportske.net, novosti

Proslavljeni srpski reprezentativac, Dejan Bodiroga smatra da je Hrvatska ne igra timski i da neće moći da odggovori na visok ritam koji nameće naša selekcija.

Prva faza takmičenja pokazala je da Srbija sa pravom nosi ulogu favorita u meče sa Hrvatskom, ali do pobede se može samo uz maksimalan pristup. Dejan Bodiroga kao osnovni problem Hrvatske ističe slabu timsku igru.

“Po imenima Hrvatska je kvalitetan tim, ali problem je što ne igraju timski. Previše se oslanjaju na šut za tri poena Popovića, Ukića, Bogdanovića i Tomasa. Prodor im je slabija strana, a i unutrašnja igra je ispod nivoa. Nema mnogo lopti za Tomića, za šta je i sam kriv, jer se još nije uklopio, ne u sistem, pošto ga nemaju, već u ekipu”, smatra Bodiroga.

Bodiroga očekuje da visok ritam u igri “orlova” slomi Hrvate, ali opominje da potcenjivanja ne sme biti.

“Ipak, uz sve njihove nedostatke i naše kvalitete, ne smemo da ih potcenimo. Očekujem da, pogotovo na početku, Hrvati odreaguju na kritike svojih medija posle očajnih izdanja. Milsim da ne mogu da održe visok ritam koji forsira naš tim. Ako i uspeju da nam se suprotstave, to će više biti na trenutke, koji nisu dovoljni da se savlada Srbija”, konstatuje Dejan Bodiroga.


Izvinjavam se, morao sam
rimman is offline  
Old 04.09.2010., 00:35   #85
Hrvatski košarkaši: "Ne očekujte čudo protiv Srbije"

http://www.b92.net/sport/turska2010/...&nav_id=456270

ma taman posla
evo naši su verovatno "poverovali" u sve ovo
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 04.09.2010., 00:38   #86
Quote:
Ambrozini kaže: Pogledaj post
Hrvatski košarkaši: "Ne očekujte čudo protiv Srbije"

http://www.b92.net/sport/turska2010/...&nav_id=456270

ma taman posla
evo naši su verovatno "poverovali" u sve ovo
Pfff....vec su spustili gace
rimman is offline  
Old 04.09.2010., 00:47   #87
Quote:
rimman kaže: Pogledaj post
Pfff....vec su spustili gace
ma ne bre, to je taktika
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 04.09.2010., 04:20   #88
Quote:
ELKUN kaže: Pogledaj post
http://www.b92.net/sport/turska2010/...&nav_id=456106

pogledajte samo lica ovih igraca, oni su spremni da otkidaju meso ako treba samo da se uzme.
Pretjeruješ. Po licima mogu jedino vidjet da će za par godina, kad dostignu godinama naše, bit jednako ružni.
anako is offline  
Old 04.09.2010., 09:07   #89
Quote:
Ambrozini kaže: Pogledaj post
ma ne bre, to je taktika
Provalili ste nas.Aukuratz,šta sad.
Chiro is offline  
Old 04.09.2010., 09:57   #90
razbit ćemo ih
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 04.09.2010., 10:34   #91
Quote:
Crni_Bombarder kaže: Pogledaj post
Pobjeda Srbije +15

Joke nakon utakmice "...."

Tomic: "ja ne znam sta su ljudi ocekivali od mene"

Tomas: "jugonostalgicari, ja nisam Drazen" (jok eto mi mislili da jesi)

Kus: "ja sam ka mali pa` s` lipe"
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Old 04.09.2010., 10:50   #92
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
je, i nas krasi naš selektor, apsolutni početnik, neznalica, ljenčina koja nije u stanju ni u jednom aspektu pripremiti ekipuosim toga kažnjavani nasilnik i potpuno neadekvatna osoba za klupu reprezentacije.

s takvim izbornikom nije ni bilo nikakve šan, se da bude bolje
Dobro, nema potrebe baš za pretjerivanjem i diskvalifiranjem čovjeka Josipa Joke Vrankovića pogotovo kao ljenčina i(prvi put čujem i molim dokaz) kažnjavani nasilnik, ja se dobro sječam drugačije slike, Joke kao igrać je bio vrlo dobar, radilica, požrtvovan, volje, agresivnosti i imao muda.
Gdje se to zagubilo u međuvremenu kod njega kao trenera, ne znam, to je pravo pitanje ?
Ali potrebe pretjerivati i diskvalificirati njegovu prošlost je stvarno bespotrebno i bezobrazno
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Old 04.09.2010., 10:56   #93
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Dobro, nema potrebe baš za pretjerivanjem i diskvalifiranjem čovjeka Josipa Joke Vrankovića pogotovo kao ljenčina i(prvi put čujem i molim dokaz) kažnjavani nasilnik, ja se dobro sječam drugačije slike, Joke kao igrać je bio vrlo dobar, radilica, požrtvovan, volje, agresivnosti i imao muda.
Gdje se to zagubilo u međuvremenu kod njega kao trenera, ne znam, to je pravo pitanje ?
Ali potrebe pretjerivati i diskvalificirati njegovu prošlost je stvarno bespotrebno i bezobrazno
Joke je prije desetak godina nogom u lice udario novinara SN-a Juricu Radića u jednom splitskom kafiću. Osuđen zbog nanošenja lakše tjelesne ozljede.
the edge is offline  
Old 04.09.2010., 11:22   #94
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Joke je prije desetak godina nogom u lice udario novinara SN-a Juricu Radića u jednom splitskom kafiću. Osuđen zbog nanošenja lakše tjelesne ozljede.
To nisam znao ili se bar ne sjećam, ali opet mislim da se pretjeruje, zna li se razlog udaranja, jer nisu ni novinari sveci i ako te dođe neko provocirati onda ni ja ne bi drukčiji od Joke, imao sam i ja slična iskustva s novinarima i sreča njihova da sam se spominjao pod inicijalima, jer ne dozvoljavam nikome da prlja moje ime ako sam se cijeli život časno i pošteno ponašao bez ijedne mrlje i kao sportaš,radnik i vojnik odnosno Branitelj DR.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Old 04.09.2010., 11:27   #95
Quote:
rimman kaže: Pogledaj post
Jesi li se registrovao da samo to kazes?
Registrovao sam se ranije, ali eto slucajno naletio.
giggson is offline  
Old 04.09.2010., 11:32   #96
Joke nije lijen nego ne zna...

Što nije sramota, sramota je da njega netko postavlja i pravi nas budalom. Pa mogli su Radić i ekipa bar staviti Zulu, i on bi slijedio njihove naputke, ali bi ovo bar na nešto sličilo, koliko god Anzulović bio limitiran trener.

Danas nas čeka poraz, ali bar se nadam da bi cijenjeni reprezentativci mogli bar pokazati malo truda i želje kad se igra protiv Srbije. Što naravno nije dovoljno, ali i to bi bilo nešto za promjenu...
John Starks is offline  
Old 04.09.2010., 11:40   #97
Riječima Crne Guje, osjećam se kao da se spremamo na juriš do zuba naoružani kivijem i zašiljenim mangom.
Strah me to gledati.
basgo is offline  
Old 04.09.2010., 11:43   #98
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
To nisam znao ili se bar ne sjećam, ali opet mislim da se pretjeruje, zna li se razlog udaranja, jer nisu ni novinari sveci i ako te dođe neko provocirati onda ni ja ne bi drukčiji od Joke, imao sam i ja slična iskustva s novinarima i sreča njihova da sam se spominjao pod inicijalima, jer ne dozvoljavam nikome da prlja moje ime ako sam se cijeli život časno i pošteno ponašao bez ijedne mrlje i kao sportaš,radnik i vojnik odnosno Branitelj DR.
http://www.hzsn.hr/index.php/arhiva-...tskih-novostiq

http://derisce.com/?p=6
the edge is offline  
Old 04.09.2010., 11:57   #99
Pomalo se pribojavam Tomica i njihovih trojkasa...
ratko is offline  
Old 04.09.2010., 11:59   #100
đouk zna i kung-fu, ali o trenerskom poslu, nažalost, pojma nema
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.