Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2013., 12:29   #1401
Best, kaj to još uvijek postoji?
Ja mislio kak je to još nestalo tamo negdje 90-ih
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 13:03   #1402
pa "dušom" i je.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:21   #1403
Quote:
sampioni kaže: Pogledaj post
best je najšugavije mjesto postalo za izlazak..strasno...zastitari vani ispred ulaza se spustili iz neke vukojebine iz bosne i nemaju 2 razreda osnovne..samo se tuku,izazivaju,ovaj vikend sam dozivio da i curu napadaju i ne pustaju unutra jer je dosla u tenisicama(???!!!).onda ekipa im cuga iza šanka,nemozes narucit cugu jer se nezna ko je konobar a ko nije :S dj katastrofa,stalno neki prica na mikrofon,muzika je svaki put ista posto taj dj nema blage veze o pustanju muzike,best se pretvorio u cetnicku jazbinu sa brdo fufica,tatinih sinova,cigana i bosačerosa.DAKLE BEST TOTALNO OUT MJESTO ZA IZLAZAK
Best diskoteka majka izlazaka.









Fakat izlazim tamo i kul mi je. Trebam li se zapitati?
__________________
"A lot of artists today are just victims, not having control, and they're not free. And that's pathetic. If you start being dependent on money, then money has to reach a point to fit your expenses."
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:16   #1404
ne trebas se zapitat, ja samo iznosim svoje misljenje, best je ko prostor super ali sve ostalo je u banani totalnoj, znaci od osoblja pa nadalje..

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 24.04.2013. at 16:42. Reason: Q
sampioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 12:15   #1405
U petak 26.04.2013.,klub Roko, Neno Belan & Fiumensi,karta 50 kn. Di češ bolji izlazak??
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 21:19   #1406
Quote:
sampioni kaže: Pogledaj post
best je najšugavije mjesto postalo za izlazak..strasno...zastitari vani ispred ulaza se spustili iz neke vukojebine iz bosne i nemaju 2 razreda osnovne..samo se tuku,izazivaju,ovaj vikend sam dozivio da i curu napadaju i ne pustaju unutra jer je dosla u tenisicama(???!!!).onda ekipa im cuga iza šanka,nemozes narucit cugu jer se nezna ko je konobar a ko nije :S dj katastrofa,stalno neki prica na mikrofon,muzika je svaki put ista posto taj dj nema blage veze o pustanju muzike,best se pretvorio u cetnicku jazbinu sa brdo fufica,tatinih sinova,cigana i bosačerosa.DAKLE BEST TOTALNO OUT MJESTO ZA IZLAZAK
Quote:
Maky993 kaže: Pogledaj post
Best diskoteka majka izlazaka.



Fakat izlazim tamo i kul mi je. Trebam li se zapitati?
Sve ovo iz prvog posta je istina, al istina je i da unutra bude super atmosfera i ako bas moras na cajke onda ti je najbolje da ides tamo (ako ti se da trpiti ta procedura i seljačine na ulazu )
Al stvarno si svašta dopuštaju
I fascinantno je da 80% ljudi kojima spomeneš Best pita 'Kaj to još postoji' , a u Bestu svaki put krcato po par tisuća ljudi unutra , uopce ne trebaju nikakvu promociju i promotore (kao ostala mjesta)
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 02:21   #1407
best problemi na ulazu? jednom smo nedavno tamo zaslutali nas trojica u gluho doba noći (nakon obližnjeg rock žapca ) i ušli bez imalo frke, nikakvo plaćanje, nisu nas ni pogledali, već samo kimnuli glavama kao " 'veče, gospodo".
okej, jes da smo gotovo prešli 35 + još nas 2 od 3 ko od stijene odvaljeni pa...valjda zato ipak.

davno je to bilo kad je naša gen tamo primarno izlazila, danas je to više samo "'ajmo vidit kak je i tam" + ev. jedna cuga. ako i to.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 23:17   #1408
U Bestu je ulaz 21+, ali ustvari politika kluba je da mogu ući oni koji imaju para, odnosno oni koji će potrošit. Inače i sam često znam otići u Best i stvarno je super, jedino je nekad gužva stvarno prevelika, pa ako nemaš stol zna bit tijesno...
Fakin95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 00:29   #1409
gužva subotom u špici, između 2 i 3 zna biti odvratno odbojna.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 00:41   #1410
istina, ali definitivno najbolji prostor od svih klubova u gradu i odlično uređenje...
Fakin95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 23:32   #1411
ekipa, u četvrtak sam prolazio Savskom poslije 11 navečer i iznad Opelovog salona (blizu Mex cantine) sam vidio neki klub za kojeg uopće nisam znao da postoji
ako sam dobro vidio, bio je nekakav koncert a sjedala su posložena kao u kinu i umjesto zidova su stakla tako da se sve vidi sa ceste
Kakvo je to mjesto?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 05:02   #1412
princ student?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:58   #1413
Ekipa, zanima me di se tično nalazi Best? Kod Roka negdje ili...?
heyley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 22:21   #1414
Dvije minute pješice od Roka

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 04.05.2013. at 02:00. Reason: Q
ladywithaclass is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 02:02   #1415
tak je, roko pa in bar i onda prođeš odmah pokraj potonjeg malo unutra, kao prema bazenskom kompleksu i na ulazu si u best.
dalje desno u nastavku ti još dojde i žabac na prvom katu iznad glavnog bazena.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 16:57   #1416
In bar je sada Choice. Klub ko svaki drugi u Zg..kada sam bila puštali su strano, ništa novo. I doslovno su bile tri osobe unutra ne brojeći nekolicinu iz mog društva. Čini mi se da neće dugo preživjeti na dnevnim studentskim kaficama
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 00:54   #1417
Choice je kao i restoran, bio sam neku večer i mogu reć da se fina ekipa skuplja...ono "elita"
Fakin95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 21:00   #1418
Quote:
sampioni kaže: Pogledaj post
best je najšugavije mjesto postalo za izlazak..strasno...zastitari vani ispred ulaza se spustili iz neke vukojebine iz bosne i nemaju 2 razreda osnovne..samo se tuku,izazivaju,ovaj vikend sam dozivio da i curu napadaju i ne pustaju unutra jer je dosla u tenisicama(???!!!).onda ekipa im cuga iza šanka,nemozes narucit cugu jer se nezna ko je konobar a ko nije :S dj katastrofa,stalno neki prica na mikrofon,muzika je svaki put ista posto taj dj nema blage veze o pustanju muzike,best se pretvorio u cetnicku jazbinu sa brdo fufica,tatinih sinova,cigana i bosačerosa.DAKLE BEST TOTALNO OUT MJESTO ZA IZLAZAK
Nikad nisam bila u Bestu, no sjećam se da su u vrijeme kad sam bila u osnovnoj ljudi pričali da je to elitno mjesto.
Znam da to danas nije tako budući da poznajem neke ljude koji tamo svaki vikend izlaze.
Zapravo bih htjela vidjeti kako je tamo, pod uvjetom da nisu cajke. U tom slučaju ne ulazim.

Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
In bar je sada Choice. Klub ko svaki drugi u Zg..kada sam bila puštali su strano, ništa novo. I doslovno su bile tri osobe unutra ne brojeći nekolicinu iz mog društva. Čini mi se da neće dugo preživjeti na dnevnim studentskim kaficama
Bila jednom u In baru, nije mi se sviđalo jer je neki čudan raspored svega.


Zapravo, od tih svih klubova na Savi sam bila jedino taj put u In Baru i 2 puta u Roku na međimurskoj fešti.
__________________
.
Lady Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 23:23   #1419
Pa ni etiketiranje Choice-a kao nekog možda elitnog mjesta, neće mu pomoći da pomete konkurenciju u Bestu, pošto je opće poznato šta naša "elita", a često mamini i tatini sinovi slušaju. (ispričavam se, vjerojatno sam neke uvrijedila). Zaštitari će te već sa 20metara obavijestiti jesi li pogodan za klub. Čak me nije briga ako netko stariji ide van i sređuje se markirano i "njeguje" taj stil, ali kad vidim neke dvadesetogodišnjake, koji još žive na grbači svojih staraca, pa svaki vikend u novoj markiranoj haljini i cipelama i njihovim novcima okreće runde ekipi, zbljuje mi se od prizora. Zanimljivo je što takvim klubovima još uspijeva, valjda tako filtriraju posjetitelje, dok recimo Shamballu okupiraju klinci (čula sam neku malu na ulici kako priča da će slavit 17.rođendan tamo), a šta će im oni tamo potrošiti.

Kad smo već kod novopečenih punoljetnika (ako ne i maloljetnika), čak mi je In bar bio fora, uletit tu i tamo prije Žapca i pomutnju napravit u Bestu sam bila na teen best partyu
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 00:03   #1420
Ma vlasnik Besta je sada kupio Inbar i preuredio ga u Choice, tako da to nije nikakva konkurencija. A čuo sam da U Best plačaju najam 100 000 eura mjesečno, tako da možete mislit kak im ide promet...
Fakin95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.