Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 15:02   #81
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Finale protiv cigana zagarantirano. Ići će se po već iskušanoj formuli "66 koševa" i ne vidim šta bi se moglo dogoditi da ne slušamo Peru i famozni "aaa?" u trenucima kad se bude lomila utakmica protiv ganera. Mark my words
Od Ljubljane neće ostati ni Lj
gFlores is offline  
Old 17.09.2013., 15:31   #82
Sa Perom i Slavkom sve do finala

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 17.09.2013., 15:36   #83
Jebena je Ukrajina. U početku sam mislio da su ekipa koja se provukla do grupne faze ali ne, čini se da su poboljšali ekipu i igru. Imaju jednog iskusnog crnca koji zna da poremeti igru protivnika, tako da nemojte odmah da ciljate visoko...
N3M0N is offline  
Old 17.09.2013., 15:54   #84
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
A zeleni smajli s isplaženim jezikom znači da sam decidirano i doslovno baš to htio reći.

Ali da bi možda mogao biti i spremniji te da bi u tom slučaju i ukupna izvedba španjolske repke možda bila bolja - to da.

Ja općenito tvrdim da su aktuelni NBA igrači, osobito oni koji jako puno igraju u NBA, u zadnjih 15-20 godina na Eurobasket turnirima bili više teret nego prednost svojim repkama.

Čast izuzecima, ali oni su rijetki.

Možda se i Gasol na ovom EP još uspije svrstati među njih, ... A možda i ne.
Igranje u NBA ih prosto premori, taj njihov stil igranja gdje se gotovo svaki meč završi sa trocifrenim brojem malo ko može da izdrži u totali. Tako kada dođu da igraj za reprezentaciju budu premoreni. Gasol je jedan od rijetkih igrača NBA lige koji su pristali da igraju za reprezentaciju, većina ih odbije, Nikola Peković koji dominira u NBA je odbio da igra za reprezentaciju Crne Gore. Zamislite Crnu Goru sa njim, bili bi nezaustavljivi...
N3M0N is offline  
Old 17.09.2013., 15:58   #85
bi bi ko turska s asikom, ilyasovom i turkoglom na ovom prvenstvu...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 17.09.2013., 16:04   #86
Peković službeno nikad nije odbio reprezentaciju, jest da je bilo sumnjivo dugo natezanje oko novog ugovora s minnesotom.
jpm is offline  
Old 17.09.2013., 16:12   #87
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Sa Perom i Slavkom sve do finala

ovaj Pero i nije baš neki stručnjak, za komentatora je previše naporan "treba ovo, ono, mi moramo.."
danijeld is offline  
Old 17.09.2013., 16:17   #88
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
Nikola Peković koji dominira u NBA je odbio da igra za reprezentaciju Crne Gore.
Pekmen je dobio ponudu koja se ne odbija...
aspirin.500 is offline  
Old 17.09.2013., 16:39   #89
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
Igranje u NBA ih prosto premori, taj njihov stil igranja gdje se gotovo svaki meč završi sa trocifrenim brojem malo ko može da izdrži u totali. Tako kada dođu da igraj za reprezentaciju budu premoreni. Gasol je jedan od rijetkih igrača NBA lige koji su pristali da igraju za reprezentaciju, većina ih odbije, Nikola Peković koji dominira u NBA je odbio da igra za reprezentaciju Crne Gore. Zamislite Crnu Goru sa njim, bili bi nezaustavljivi...
A možda NBA igračima kad igraju za repku jednostavno ne daju "stimulanse" koje im daju u klubovima
Vukozec is offline  
Old 17.09.2013., 16:40   #90
Ovi Ukrajinci su dosta na srecu u drugom krugu. Prvo su imali skupinu s ocajno losim Nijemcima i Izraelom te outsiderima Belgijom i Britanijom (prenose time i dva boda). Doduse tamo su s Francuzima odigrali dosta egal utakmicu sve do pred kraj (no Francuzi su ionako prosli u QF onako preko k*, puno je tu bilo cuvanja za kraj prvenstva). Drugi krug pocinje katastrofom od skoro 40 razlike protiv ipak osrednje Latvije, zatim iznenadenje - dobijaju Srbe (koji su tu utakmicu odigrali prije svega lose i uz dozu peha - mozda i kalkulirali). U zadnjem kolu su ipak ostavili dobar dojam, mozda zbog rasterecenosti jer su i oni i Litva ipak tada imali prolaz. Litva ih je dugo lomila ali su manje-vise preuzimali kontrolu kako je utakmica isla kraju. Sve u svemu spasila ih je Belgija koja je srusila losu Latviju.

Mi smo morali sve utakmice igrati bez opustanja, ali tako su i oni. Dva dana se odmaramo, a oni tri, ali i to je sasvim dovoljno. Nadam se da nema previse umora i da cemo nastaviti dobro igrati. Treba paziti da ne udemo nervozni (lekcija iz utakmice s Italijom) pa moze proci bez mucenja, a mozda cak i bez puno trosenja. Dobro je da igramo ranije jer polufinala su vec u petak. Pogotovo je to bitno ako se Slovenci plasiraju u polufinale pa dobivamo rani termin. Ovakvu priliku se ne dobiva svaki dan, moramo to iskoristiti.
Resurrected is offline  
Old 17.09.2013., 17:02   #91
Neznan di bi pita pa cu pitat tu...Ako neko ima dva mjesta iz Zg za cetvrtfinale?
visanin is offline  
Old 17.09.2013., 17:05   #92
Tko bi rekao da je Bogdanović igrač s najviše poena.
http://www.fiba.com/pages/eng/fe/14/...p-players.html
ivano13579 is offline  
Old 17.09.2013., 17:21   #93
Ukrajinci složni: Fratello nas je preporodio, možemo do zlata!

"VJERUJEM da će ukrajinski košarkaši ponoviti uspjeh ruske reprezentacije s Eurobasketa 2007.", odvažno je poručio legendarni Aleksandar Volkov, koji obnaša funkciju predsjednika Ukrajinskog košarkaškog saveza

http://www.index.hr/sport/clanak/ukr...a-/700951.aspx
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 17.09.2013., 17:24   #94
Quote:
Resurrected kaže: Pogledaj post
Ovakvu priliku se ne dobiva svaki dan, moramo to iskoristiti.
Potpis. Pa nama su se poklapali rezultat čaki i kada smo osigurali prvo mjesto. Na kraju ispalo da smo se uzaludno trgali protiv Grka

Jel nije bila kombijacija da smo prvi s porazom ako izgube španjolci i slovenci?
ecobarbarus is offline  
Old 17.09.2013., 17:44   #95
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Potpis. Pa nama su se poklapali rezultat čaki i kada smo osigurali prvo mjesto. Na kraju ispalo da smo se uzaludno trgali protiv Grka

Jel nije bila kombijacija da smo prvi s porazom ako izgube španjolci i slovenci?
pa da smo mi izgubili slovenci bi bili dobili pa bi oni bili prvi u skupini
marsovacc is offline  
Old 17.09.2013., 17:52   #96
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Potpis. Pa nama su se poklapali rezultat čaki i kada smo osigurali prvo mjesto. Na kraju ispalo da smo se uzaludno trgali protiv Grka

Jel nije bila kombijacija da smo prvi s porazom ako izgube španjolci i slovenci?
Misliš da bi Slovenija izgubila da smo mi popušili od Grčke?
Ja bi takvima davao ban do kraja Eurobasketa.
ivano13579 is offline  
Old 17.09.2013., 17:53   #97
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Potpis. Pa nama su se poklapali rezultat čaki i kada smo osigurali prvo mjesto. Na kraju ispalo da smo se uzaludno trgali protiv Grka

Jel nije bila kombijacija da smo prvi s porazom ako izgube španjolci i slovenci?
Moš si mislit kako bi Slovenci pustili Fincima da im zabiju 17 trica da su bili u poziciji da pobjedom idu na Ukrajinu.

A ti Ukrajinci nisu ništa jači od Finaca, neš ti pobjede nad Srbima koji su u tom trenutku s 3-0 već bili u 1/4 finalu. Al oni idu po zlato, jbt.
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 17.09.2013., 18:00   #98
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Ukrajinci složni: Fratello nas je preporodio, možemo do zlata!

"VJERUJEM da će ukrajinski košarkaši ponoviti uspjeh ruske reprezentacije s Eurobasketa 2007.", odvažno je poručio legendarni Aleksandar Volkov, koji obnaša funkciju predsjednika Ukrajinskog košarkaškog saveza

http://www.index.hr/sport/clanak/ukr...a-/700951.aspx
Da, zlato
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Old 17.09.2013., 18:40   #99
Pau stigao u Ljubljanu


__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 17.09.2013., 18:41   #100
12.09.2013., 22:47
Quote:
sivi svijet kaže: Pogledaj post
nije ni ovo lose, talijani gube na samopouzdanju s ovim porazom i ako ih zagrizemo u prvoj cetvrtini da ostanu bez suta pola posla je obavljeno
zatim na invalidne grke i eto prvog mjesta u skupini pa izbjegavamo srbe, litavce i francuze
kada bi se sve ovak poslozilo, nedostajal bi samo rani snijeg da prica bude potpuna
cul sam na radiju kako je jutros palo par pahulja na sljemenu
prorocanstvo je ispunjeno
za daljni tijek nemam predskazanja
sivi svijet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.