Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2013., 17:50   #41
Očajno zasada.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 05.10.2013., 18:18   #42
Široki se dobro drži,mali Bošnjak ponajbolji igrac,11 koševa uz šut 5/5
gelo85 is offline  
Old 05.10.2013., 18:47   #43
Šteta za Cibonu...ionako nisu ni zaslužili pobjedu.
Strawberry opet podbacio, Blessingame još uvijek u leru, Šarić odigra dobru dionicu, onda promaši 2 čista polaganja pod košem.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 05.10.2013., 18:54   #44
Cibona bi se trebala ugledati na široki, bacanje para na škart crnce i zanemarivanje mladih igrača ne donosi rezultata.
master_mind_ is offline  
Old 05.10.2013., 18:58   #45
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Cibona bi se trebala ugledati na široki, bacanje para na škart crnce i zanemarivanje mladih igrača ne donosi rezultata.
Zasto bi se ugledali dok Miki daje pare i instalira svoje ljude? Boli ih kurac.

Momcad koja po igracima najvise lici na proalogosisnju izgleda kao da su tek jutros se upoznali.

Smijesno.
papirlova is offline  
Old 05.10.2013., 20:04   #46
Zadar je na +15 protiv Szolnoka.
Ruševinu Cibonu ne treba ni komentirati.
cave troll is offline  
Old 05.10.2013., 20:16   #47
Ja se ne sjecam kada je netko ovako lose branio pick..i iskakanja nakon bloka i preuzimanja i vracanje..strasno..
Marinovic je pokazao zasto je bio toliki talent i biti ce dostojna zamjena capinu,takodjer i yaroui im dole strasno dobro rola nakon bloka,ali tako ga lose braniti..
Osim obrane koja je uzasna u napadu takodjer bezidejni..oni ne vide osnovne stvari na parketu..
feenian is offline  
Old 05.10.2013., 20:16   #48
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Zasto bi se ugledali dok Miki daje pare i instalira svoje ljude? Boli ih kurac.

Momcad koja po igracima najvise lici na proalogosisnju izgleda kao da su tek jutros se upoznali.

Smijesno.
Zato sam osobno za privatizaciju svih većih zg klubova koji su primatelji novaca poreznih obveznika (Dinamo, Cibona). U sadašnjem stanju posto dobivaju visoke cifre od grada sto dovodi da se politika pocne mijesa u njihov rad. Na čelu klubova dodju razni likovi koji ne znaju voditi klubove i pri tome ih nitko ne kontrolira.

Privatnik ne bi dopustio da mu se trosi lova za bezveze.
master_mind_ is offline  
Old 05.10.2013., 22:37   #49
Cibona ne može obraniti jedan napad, tamo se nikome ne igra obrana na čelu sa Strawberrijem. Vanjska linija je totalni škart, a izmjene su još gore.

Široki je opet pokazao put Ciboni i sličnim klubovima. Domaći igrači podržani uz domaću publiku uz težak rad daju rezultata. Barać i Bošnjak ubijaju, a skupa nemaju ni 40 godina mislim.

Zadar je ostvario očekivanu pobjedu.
Grunf is offline  
Old 06.10.2013., 00:25   #50
Šteta za Zadar što je na kraju završilo samo +4, ali unatoč tome što je ovo tek prvo kolo, smatram da je pobjeda jako bitna. Cibona u Eurokupu ima jebenu grupu, ne samo da mislim da će ispast, nego da bi mogli biti na nekom omjeru ala 2-8.
Luyindula is offline  
Old 06.10.2013., 09:06   #51
Cibona je najavila Final four, a okosnica momčadi koja troši 2/3 lopti su joj 2 amera s kojima su lani skoro ispali, novi treći još gori, i centar koji je zalutao u Maccabi. Kao šlag na kraju tu je trener kojeg godinu i pol nitko u Evropi nije htjeo pa je završio u Ciboni. A Šarić, koji se bar trudi, ako želi nešto od karijere, 2 sata nakon treninga raditi na šutu i onda još 2 na igri licem i leđima prema košu.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Old 06.10.2013., 10:54   #52
Ne znam čemu toliko seruckanje po Ciboninim crncima.

O politici kluba se može raspravljati, ali o igračkim kvalitetama i doprinosu Strawberrya i Blassingamea je bespredmetno raspravljati. Njih dvojica su prošle sezone, uz Žižića, bili uvjerljivo najbolji igrači momčadi i jedini razlog zašto Cibona nije ispala iz Aba lige. Pobogu, sjetite se samo prvih 5-6 kola Aba lige lani, Cibona je izledala kao jučer, otprilike. Van forme su, jebiga, al dizat će se kako sezona protiče.
Tsigalko 11 is offline  
Old 06.10.2013., 13:34   #53
Dobro da nisam godišnju uzeo za Cibonu. Gazi ih ko stigne
aerossi is offline  
Old 06.10.2013., 15:15   #54
Zadar je dobio Mađare puno lakše nego što krajnjih +4 govori, od 1/4 je to bilo na oko 10 razlike. Ramljak je nastavio gdje je stao prošle sezone u ligi za prvaka, ali mora, jebeno mora popraviti tehniku šuta, lopta mu nema nikakvu rotaciju. Sobin izmasakriran faulovima od treće minute, do kraja je izvukao fine brojke s obzirom na sve. Kraljević se adaptira, imao je par solidnih obrambenih reakcija. Lawrence je pljunuti Lewis Hamilton , po igri djeluje kao Carov klon. Jardine ima 10 kila viška, ali i takav je kadar crossoverom slomit kičmu čuvaru. Naoko ekipa djeluje ne toliko bolja koliko ujednačenija kvalitetom u odnosu na prošlosezonsku, ali što se rezultata tiče, to će opet biti isto govno. Vlašić je Repeša za siromašne, od napadačkih akcija je preuzeo sve Nazorove pa dok ide, ide.
Chiro is offline  
Old 06.10.2013., 19:41   #55
Gledam prijenos Cedevite na RTS, komentator jenahvalio Zubčića više nego naši komentatori zajedno u svim prijenosima.
Tsigalko 11 is offline  
Old 06.10.2013., 19:52   #56
Smith odličan.
cave troll is offline  
Old 06.10.2013., 20:12   #57
Kad Zubčić može skinuti masku, strašno izgleda
Luyindula is offline  
Old 06.10.2013., 21:10   #58
Ja sam gledao tekstualni prijenos. Na čemu je taj Smith? 21 koš, 7 skokova, 6 asistencija, 3 ukradene lopte (dobro i 5 izgubljenih) Zubo opet dobar Suton i Babić isto. Nije mi jasno zakaj su Bilan i Nurkić kombinirano odigrali 15 minuta. Nurkić je za tih 10 minuta kaj je dobio uspio imati 6 koševa i 4 asistencije.

Uglavnom, bravo Cedevita.
Grunf is offline  
Old 06.10.2013., 21:16   #59
Ceda rutinski, vidim.
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Old 07.10.2013., 00:14   #60
Gledao sam danas Partizan-Igokea prvo poluvrijeme, Partizan je igrao odlicno, stvarno odlicno ali isao mi je na kuki nas komentator koji je cijelo vrijeme svrsavao na Partizana ali ono nije ih skidao iz usta, dugo nesto ovako nisam cuo Onaj Bogdanovic je igracina prava.

Gledao sam i Cibona - Radnicki, jbga Radnicki ocitao sat kosarke, i to sa totalno izmjenjenom momcadi od prosle sezone.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.