Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 16:18   #61
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Za razvoj bilo kojeg domaćeg igrača je bolje igrati uz par američkih igrača nego uz par "Zubčića".
Ne.
Prisjetimo se kako je budući premijer preko noći razbucao kompletnu filozofiju KK Zagreb pred par godina.
Tada bi po mojem mišljenju bilo bolje da je igrala dječurlija (Šarić, Hezonja, Mavra) Ligu prvaka u prosjeku 15 min, pa imali skor 0-10 kao Cibona godinu prije, nego Ameri koji su postigli ako se ne varam 2-8.
Pa bi iduće sezone dječurlija ostala u klubu, imali bi naredne godine isto 0-10, ali bi nakon par godina možda igrali FF.

No dobro, ne slažemo se oko politike vođenja klubova i to je to. Vrijeme će pokazati tko je bio u pravu.
feanor16 is offline  
Old 18.10.2014., 16:29   #62
Najveća je zabluda da se postaje igrač kad se netko iživljava na tebi, jer si daleko od njegove razine igre, tako se mogu pokupiti jedino frustracije i kompleksi.
jpm is offline  
Old 18.10.2014., 17:40   #63
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Ne.

Prisjetimo se kako je budući premijer preko noći razbucao kompletnu filozofiju KK Zagreb pred par godina.

Tada bi po mojem mišljenju bilo bolje da je igrala dječurlija (Šarić, Hezonja, Mavra) Ligu prvaka u prosjeku 15 min, pa imali skor 0-10 kao Cibona godinu prije, nego Ameri koji su postigli ako se ne varam 2-8.

Pa bi iduće sezone dječurlija ostala u klubu, imali bi naredne godine isto 0-10, ali bi nakon par godina možda igrali FF.



No dobro, ne slažemo se oko politike vođenja klubova i to je to. Vrijeme će pokazati tko je bio u pravu.

Da. Općepoznato je da 0-10 skor vodi do FF.
Vidjeli smo na Ciboni.
Mavra u raspadnutoj Ciboni ne može do minuta otkad je došao u nju, a Hezonja se bavi dodavanjem ručnika.
Ni Hezonja ni Šarić sebe nisu vidjeli u hrvatskom klubu u 20. godini I sad bi netko trebao raditi srednjeročne planove sa klubom igrajući sa igračima koji se zadovoljavaju sa dodavanjem ručnika za veću lovu?
cave troll is offline  
Old 18.10.2014., 18:04   #64
Cave, nisi baš ubrao poantu, jelda?
feanor16 is offline  
Old 23.10.2014., 10:53   #65
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Da. Općepoznato je da 0-10 skor vodi do FF.
Vidjeli smo na Ciboni.
Mavra u raspadnutoj Ciboni ne može do minuta otkad je došao u nju, a Hezonja se bavi dodavanjem ručnika.
Ni Hezonja ni Šarić sebe nisu vidjeli u hrvatskom klubu u 20. godini I sad bi netko trebao raditi srednjeročne planove sa klubom igrajući sa igračima koji se zadovoljavaju sa dodavanjem ručnika za veću lovu?
Uf, ne možeš na primjeru raspadnute Cibone pričati o FF jer Cedevita je sve samo ne raspadnuta.

Mada, slažem se s tobom i mitchom. Recimo, Partizan je izvanredan primjer. Nikad nisu imali samo domaće igraće. Uvijek je tu bio još netko koji je davao dimenziju više. Kakve koristi od toga što si popunjen na 4 pozicije (a Cedevita nije ni to), ako recimo nemaš zamjenu na centarskoj poziciji.

I dosta sam siguran da će Cedevitin roster sljedeće godine izgledati dosta drugačije jer će Bilan po meni napustiti klub, a mislim da ni Gordić neće dugo tu biti. Svi koji dobiju priliku će otići dalje. Pa će se dovesti 4-5 igrača pa sve ponovno...
papirlova is offline  
Old 23.10.2014., 14:10   #66
Pa ni Šarić nije kod Spahije igrao neku rolu, tek kad je došao Rimac i dao mu veće ovlasti ovaj je klub doveo do naslova ABA lige, takvi treneri jednostavno guše mlade igrače, a većina europskih trenera su takvi, nije bolji ni Duda Ivković, o Repeši da ne pričam.
Gustavo is offline  
Old 23.10.2014., 15:36   #67
Ima danas u Sportskima članak kako Cedevita nakon (ponovne) ozljede Tomasa (prognozira se cca mjesec dana pauze, što u njegovom slučaju vjerojatno znači pola sezone) treba dovesti novog beka Amera, a kad već dovode, mogu i još jednog centra. Budalaštine. Sad će se tek vidjeti imaju li stvarno plan razvoja kluba kako su najavljivali (pa će igrati s raspoloživim snagama), ili će pod pritiskom ovogodišnjeg rezultata dovesti pojačanja, dugoročno nepotrebna ako im je plan kvalitetan, a koja mogu samo narušiti stanje u klubu i aktualnu financijsku konstrukciju.
feanor16 is offline  
Old 23.10.2014., 17:45   #68
Za plaću ozljeđenih tomasa i ukića mogli su su dovesti dva prava igrača i roster bi sličio na nešto, tomas je zadnju pravu sezonu odigrao kad je cibona izgubila finale aba lige.
jpm is offline  
Old 23.10.2014., 18:20   #69
bas maloprije to procitao i mislim da je vrijeme da se nekoga dovede
papirlova is offline  
Old 23.10.2014., 19:41   #70
Galata +23 protiv Valencije na poluvremenu.

CSKA pomeo Maccabi.
mitch is offline  
Old 23.10.2014., 19:43   #71
stari moj, kakva momcad ovaj Neptunas. Izgubit ce dobivenu tekmu

edit: evo zabili 3 sec do kraja za +2. Odavno nisam gledao gorih 5-6 minuta kosarke

edit2: marcus williams u nista i prva pobjeda neptunasa
papirlova is offline  
Old 23.10.2014., 19:46   #72
Ipak ne
mitch is offline  
Old 23.10.2014., 20:53   #73
valencia uamalo nadoknadila -28
papirlova is offline  
Old 24.10.2014., 18:25   #74
zanimljiva utakmica između unicsa i reala..

nakon 3 cetvrtine unics u minimalnom vodstvu 56-55...
since1981 is offline  
Old 24.10.2014., 18:53   #75
kakva zavrsnica..

na kraju real kosom llulla sekundu prije kraja uzima pobjedu...
since1981 is offline  
Old 24.10.2014., 20:04   #76
šta je ovo, nitko ne prenosi Vitamine
agent5 is offline  
Old 24.10.2014., 20:17   #77
SK2
jujica is offline  
Old 24.10.2014., 20:19   #78
naravno... šugavi Žalgiris na glavni, a naši na sporedni... genijalno
agent5 is offline  
Old 24.10.2014., 20:30   #79
Ima li ko kakav normalan stream?
Moji su svi kockasti.
Čak ne kužim jesu li ovo Bilana 2 puta skeljili ili je samo promašio.
Tsigalko 11 is offline  
Old 24.10.2014., 20:50   #80
kakav amazerizam sportkluba

cedevita na SK2, sassari - efes trebaju bit na SK3, al oni vrte najave za tekme u subotu i nedjelju
papirlova is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.