Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Naziv čavrljaonice će biti:
Slobodna bacanja 1 5.56%
Bonus 0 0%
Minuta odmora 0 0%
Tri sekunde 0 0%
Kontrola reketa 0 0%
Time-out 1 5.56%
Akcija Specijal 6 33.33%
Pikenrol 1 5.56%
Ispod obruča 0 0%
Dok sirene šute/spavaju 1 5.56%
Licem prema košu 0 0%
Lecgou! 0 0%
Knjiga kaže 0 0%
66 koševa 0 0%
Spusti se, Franjo! 0 0%
Zona 1 5.56%
Torn meniscus 1 5.56%
The Big Fundamental 1 5.56%
Balzamovanje 5 27.78%
Glasovatelji: 18. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2015., 23:45   #1761
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Cekaj, jel barem sad znas da ti se ti blokovi nisu brojili? Moglo se samo jednom blokirati pojedinog igraca
skuzio sam

al kad nisam tada ubrao da se moze svaki krug jednoga i da ide u banirane
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 16.01.2015., 23:49   #1762
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
al kad nisam tada ubrao da se moze svaki krug jednoga i da ide u banirane
Ne ide u banirane, da je netko birao Birda kasnije i da je to bio jedini pick/block Birda u tom krugu, prosao bi mu
LeGriffio is offline  
Old 17.01.2015., 00:08   #1763
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Ne ide u banirane, da je netko birao Birda kasnije i da je to bio jedini pick/block Birda u tom krugu, prosao bi mu

sad kuzim..mogu samo jednu rundu blokirati tog igraca..kasnije moram drugoga..koji sam seljak
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 17.01.2015., 00:52   #1764
Najbolji je VM, on je samo sve bez komentara biljezio u tekicu
LeGriffio is offline  
Old 17.01.2015., 02:59   #1765
Ae, prošli su dani vođenja za rukicu, pravila poznata svima
Isto tako kad netko uđe kao zamjena trebao bi sam pohvatati konce jer su mu dane sve informacije
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 17.01.2015., 05:43   #1766
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Zajebite vi sve to, jel moguce da nitko nije primijetio feenianove blokove u pb rundi
Naravno da sam skužio blokove ali nisam baš skužio kako mu je to uspjelo
Sad tek nakon Feenianovog javljanja vidim da mu je životna filozofija slična mojoj - Kad sve drugo zakaže, probaj pročitati upute
feanor16 is offline  
Old 17.01.2015., 14:38   #1767
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Isto tako kad netko uđe kao zamjena trebao bi sam pohvatati konce jer su mu dane sve informacije
Kaj sam zajebao nekaj na Copi? Tamo ionako ciljam na zadnje mjesto, nije bed
LeGriffio is offline  
Old 17.01.2015., 14:51   #1768
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Naravno da sam skužio blokove ali nisam baš skužio kako mu je to uspjelo
Sad tek nakon Feenianovog javljanja vidim da mu je životna filozofija slična mojoj - Kad sve drugo zakaže, probaj pročitati upute
I ja sam 2 puta istog banirao i također Birda.
A pogodio si sa tom filozofijom. U mom kraju je običaj da se upute čitaju tek kada se pokvari. A i feenian ima veze s mojim krajem.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 17.01.2015., 15:03   #1769
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
U 3.C te ocito nisu bas naucili sto su rima i pjesma, a ako ti je bilo tesko upiti prezentaciju kroz literaran pogled, jebiga, pretpostavljao sam da svi to mogu, i mogli su... Skoro svi, I guess.

I NE, NE, ne boduje se najbolja petorka i DA, tisucu puta DA, funkcionalnost ekipe i cim bolje objasnjavanje iste su ono sto cini razliku u ovoj igri. Na kraju krajeva, za sam vrh nisam posvetio dosta paznje tome, ili barem onoliko koliko sam mogao, i "kazna" je bila zasluzena.

Osobno, nikad nisam imao problem s citanjem velike kolicine teksta ako je isti kvalitetan tako da stvarno ne razumijem taj "drugi" kut gledanja...
Nisu, ja sam bio napredan pa sam tad učio druge stvari... Za razliku od nekih koji ih dan danas još uče.

Jesi ti voditelj da meni kažeš šta se boduje? Ja ću bodovati kako god ja hoću, i ako mi neko napiše esej o Kobe Bryantu imama ga pravo ne pročitati ili reći da je glup i nepotreban.

Očito je s razlogom uveden neki limit po postu.. Ok, treba biti snalažljiv, ali kod mene je ipak kvaliteta ispred kvantitete.

Ako je cijeli ovaj tekst toliko bitan za prezentaciju, vi ste svi u kurcu.



Zašto je u prvom paragrafu moralo biti 100 rečenica, a ne zadnje dvije koje su jedine bitne?
Koga zanima jesu li mu roditelji potpisali prvi ugovor? Zašto je to bitno za jebenu prezentaciju, za cijelu ovu igru, taktiku ili bilo šta drugo?

Ja sam odmah rekao da nemam neko znanje o košarci, da ne mogu složiti neku formaciju i sl. Na kraju sam sastavio top 5 ekipu, s pravom prezentacijom bi se tamo i našao, ali nisam i ne smeta mi to. Smeta mi što se debilno glasa, kako na nogometu tako i ovdje.
edo6 is offline  
Old 17.01.2015., 15:13   #1770
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Zašto je u prvom paragrafu moralo biti 100 rečenica, a ne zadnje dvije koje su jedine bitne?
Koga zanima jesu li mu roditelji potpisali prvi ugovor? Zašto je to bitno za jebenu prezentaciju, za cijelu ovu igru, taktiku ili bilo šta drugo?

Ja sam odmah rekao da nemam neko znanje o košarci, da ne mogu složiti neku formaciju i sl. Na kraju sam sastavio top 5 ekipu, s pravom prezentacijom bi se tamo i našao, ali nisam i ne smeta mi to. Smeta mi što se debilno glasa, kako na nogometu tako i ovdje.
Zato sto su odlican input za nekog tko zeli cuti nesto vise od ciste i suhoparne statistike. Predstavljamo igrace, uostalom.

I, kao sto je Pierce rekao, meni je, da ne upotrijebim tezu rijec kao on, nevjerojatno da odrasla osoba ne moze procitati KVALITETAN tekst jer joj je, eto, predug. Pa sve u kurac onda.

Nitko mu nije dao bonus bodove zbog toga sto je napisao pikanteriju ili dvije, ali oduzimati mu bodove jer se potrudio i NAPRAVIO NESTO KVALITETNO, to tek nema smisla. Dvadeset puta vise sam gustao u toj prezentaciji nego u suhoparnom nabrajanju igraca.

Igramo igru da bismo nesto i naucili, inace bi se mogla napraviti, kao sto je Pierce rekao, lista igraca s overallima i gotovo. Takve igre bi mogle trajati cca. 2 sata i gotovo.

Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Smeta mi što se debilno glasa, kako na nogometu tako i ovdje.
I mene. Kad netko nekome da manje bodova jer je "napisao previse".
LeGriffio is offline  
Old 17.01.2015., 15:14   #1771
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Zašto je u prvom paragrafu moralo biti 100 rečenica, a ne zadnje dvije koje su jedine bitne?
Koga zanima jesu li mu roditelji potpisali prvi ugovor? Zašto je to bitno za jebenu prezentaciju, za cijelu ovu igru, taktiku ili bilo šta drugo?

Ja sam odmah rekao da nemam neko znanje o košarci, da ne mogu složiti neku formaciju i sl. Na kraju sam sastavio top 5 ekipu, s pravom prezentacijom bi se tamo i našao, ali nisam i ne smeta mi to. Smeta mi što se debilno glasa, kako na nogometu tako i ovdje.
U tom i jest problem što ti misliš da su te zadnje dvije rečenice jedine bitne, a taj banalan podatak se može pronaći za 10 sekundi kada u google utipkaš Kobe Bryant i klikneš na link od wikipedije, a iz toga se teško može nešto iščitati ako se ne stavi u kontekst. ALi tko će tebi objasniti.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 17.01.2015., 15:24   #1772
Ok, bitno je znati da su mu roditelji potpisali prvi ugovor. To je zaista komad kvalitetnog pisanja.
edo6 is offline  
Old 17.01.2015., 15:32   #1773
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Ok, bitno je znati da su mu roditelji potpisali prvi ugovor. To je zaista komad kvalitetnog pisanja.
Bitno je u kontekstu toga kako je rano došao u ligu i nametnuo se odmah u jednim Lakersima što i nije nešto što se često događa.

Ali meni i dalje nije jasno zašto nekome dati manje bodova jer je više napisao o igračima od nekoga tko je napisao dosta manje. Stvarno je muka pročitati 20 rečenica više.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 17.01.2015., 15:44   #1774
To je bitan podatak za knjigu o Bryantu, a ne za draft pun "znalaca".

A zašto bi netko tko se držao limita, sažeo sve najbitnije u kraći tekst, dobio manje bodova od nekoga tko je pisao crtice iz djetinjstva igrača? Doran nije od mene dobio manje bodova zato što je napisao 3 prezentacije u jednoj, nego zato što ima lošije igrače od nekoga koga sam ocijenio s višom ocjenom.

Derrick je recimo odlično odradio prezentaciju.. Prekoračio je limit, ali je prezentacija i dalje zanimljiva, a veći dio je posvećen na taktiku, a ne na biografiju igrača.

Doran, tebe sam uzeo samo za primjer jer su svi svršavali kad si postavio prezentaciju, nema nikakve ljutnje
edo6 is offline  
Old 17.01.2015., 15:46   #1775
Ma da ne bi.

Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Doran nije od mene dobio manje bodova zato što je napisao 3 prezentacije u jednoj, nego zato što ima lošije igrače od nekoga koga sam ocijenio s višom ocjenom.
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Zašto je kod mene Doran dobio tako malo bodova? Preopširna prezentacija, previše nebitnih podataka... Zahtjeva više vremena nego 5 drugih zajedno.
LeGriffio is offline  
Old 17.01.2015., 15:50   #1776
Ti si izgleda stvarno zapeo u 3.B, C nije bitno..

Ako si uspio izmucati tih par slova, odradi i drugi dio koji se tiče Derricka prije nego ispadneš glup po još koji put.
edo6 is offline  
Old 17.01.2015., 15:51   #1777
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Ti si izgleda stvarno zapeo u 3.B, C nije bitno..

Ako si uspio izmucati tih par slova, odradi i drugi dio koji se tiče Derricka prije nego ispadneš glup po još koji put.
Ako je netko u ovoj diskusiji vise puta ispao glup, znamo tko je to (hint: nisam ja) Ne kazem ni da si ti, ali ja barem ne pisem kontradiktorne recenice jednu za drugom.

Iz citata je sve jasno. I prvog i drugog. Derricka i jace igrace nigdje nisi spominjao - kao eksplicitan si razlog jucer naveo preopsirnu prezentaciju. Daljnjeg mjesta za diskusiju tu nema.
LeGriffio is offline  
Old 17.01.2015., 15:53   #1778
Quote:
Derrick je recimo odlično odradio prezentaciju.. Prekoračio je limit, ali je prezentacija i dalje zanimljiva, a veći dio je posvećen na taktiku, a ne na biografiju igrača.
Eto, nisam ga spominjao... Derrick član foruma, valjda nisi mislio na košarkaša.
edo6 is offline  
Old 17.01.2015., 16:06   #1779
Jučer nisam ulazio u detalje, a ne bi ni danas da se nisi zakačio za mene...

Jučer sam napisao preopširna prezentacija s previše nebitnih podataka, a danas sam precizirao šta su ti nebitni podaci i zašto je Derrick koji je količinski tu negdje s Doranom dobio više bodova. Upravo zbog toga da se ne bi mislilo da su najkraće preze dobivale najviše bodova jer se meni nije dalo čitati.

Derrickova preza je čitljivija, zanimljivija i konkretnija.
edo6 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.