Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2003., 12:53   #1
Tomb Raider: Angel of Darkness

...osim jos vecih cica.....
Vinska Mushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2003., 13:09   #2
Da budem iskren nisu mi se svidjeli ni prosli nastavci. Pa ni od ovog ne ocekujem nista vise.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2003., 13:21   #3
ni ja, još od 2. nastavka sve se svodilo na isto....

trči, pucaj, puzaj, povuci polugu pa opet ispočetka......

Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2003., 14:16   #4
očekujem da ćemo ju moć presvlačit. nešto slično kao sims.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2003., 17:20   #5
nude rider opciju. Tek tako da mi je lakse probavit uobicajenu katastrofa pricu.
__________________
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Syndic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2003., 20:19   #6
Re: Sto ocekujete od nove Lare???

Quote:
Vinska Mushica kaže:
...osim jos vecih cica.....
oskudniju odjecu i koji striptiz
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2003., 21:10   #7
naravno da bi Larina evil twin sister mogla uletit u priču pa da se poigramo s njih dvije.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 17:03   #8
Kolko sam ja shvatio, u svakom sljedećem nastavku Lara je sve bujnija. Jel? Hmm...čekamo dvadeseti nastavak (valjda u njemu neće osvanuti Big Mamma ).
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 02:32   #9
Meni osobno jedna od najdražih igara....vraća me u sjećanje kad smo još uvijek igrali prave igre...danas je sve to puno drugačije...zato držim vodu da bih radije igrao još jednu onu staru Laru- trči,skači,pucaj,nego nekakvu novu sa kojekakvim šuljanjima i inim pizdarijama.Ne zato što mi se te "pizdarije" ne sviđaju,nego zato što sam mišljenja da to nekako neće uspjeti i da kako mi stari fanovi Lare nećemo doći na svoje,tako pogotovo novi mogući fanovi neće dobiti ništa što bi ih ponukalo da igraju tu,a kamoli neku stariju verziju igre.
Isto tako,nadam se,debelo se nadam da griješim.Enivej,čitajte u GAMEPLAY -u više o tome(vezano za PS2!)
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 10:28   #10
"Lara" mi se bas i ne svida... neke prijasnje sam odigrala... zapravo bezeveze, novi, necu ni pokusavati.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 22:08   #11
Dobijam je za koji dan pa javim detalje.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2003., 22:21   #12
Cekaj zar to nije ponovno odgodjeno
Inace mislim da ce igra biti prosjecna
Sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 01:15   #13
Re: Sto ocekujete od nove Lare???

Quote:
Vinska Mushica kaže:
...osim jos vecih cica.....

Daklem,prvi utisci....

Sisoni su nevjerovatno dobro napravljeni...toliko da čovjek pomisli da su sva odgađana bila samo radi njih jer se nevjerovatno dobro ljuljaju.Tako dobro,da će se mnogi uhvatiti kako u nekom tijesnom prostoru namjeste kameru i ljuljaju Laru odn. njih dvije!!!

Sama igra...

Neznam koliko mogu biti objektivan nakon prvih sat igranja...grafika je O.K.,mada ste svjesni da je to s obzirom na već izašle igre moglo biti i bolje.Način kretanja je malo promijenjen u odnosu na prošle verzije.Kontrole zahtjevaju neko vrijeme privikavanja,mada će se stari igrači prilično brzo snaći.Uvedeno je par novih stvari tipa ne može se više visiti beskonačno već ste vremenski ograničeni Larinom snagom koja se svakim novim pokušajem povećava.Također,Lari sad i smetaju zračne pojave kao suzavac ili dim.Uveli su i šoru(šamaranje) mada se vidi da je moglo i bolje.
Zvuk(naročito muzika) je u dobrom starom "điru".Pojavlljuje se čak i novac(euro )...nisam još skužio zašto,al' je zanimljiva pojava.Mogu se pretraživati ladice,ormari,...postoje i bandaže za "krpljenje" rana...

Da ne otkrivam previše,reći ću još da će starim ljubiteljima nova Lara sjesti na staro mjesto,mada se nemožete oteti dojmu da je izašla prije jedno dvije godine da bi bila hit....ovako ste(bar ja) pod dojmom da igrate Laru na PS2.Hoću reči sve znate,imate par novih stvari,al' fali ono nešto da bi to bilo to.Doduše,meni je tako bilo i sa MGS2,prema tome.....
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 12:53   #14
ocekujem da ce napraviti najgori nastavak do sada!
__________________
Tko pod drugim jamu kopa,
najsladje se smije!
cemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 13:07   #15
Ma neće...dobra stara Lara s par novih sitnica....
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 14:19   #16
Tomb Raider: Angel of Darkness

Hmmmmmm, reviews su katastrofa sto se tice game controllers pogotovo za PS2. Navodno najjebenije je nastelat dobro skokove, pa se miljardu puta ubijes prije neg skocis al ak nis drugo mozes sejvat gdje hoces.

Sad neznam kaj da radim, dal ta kupim za PC il PS2? Ostale sam sve igrala (I ZAVRSILA ) na PS-u zato kaj mi je bilo bolje na veeeeeelikom TV ekranu

Jedva cekam da i ovo odigram.

Ima dosta toga novoga, novi pokreti, interaction sa drugim likovima, grafika je za otkacit...

Ja sam veeeeeeeeeliki FAN!
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 16:32   #17
I ja sam isto veliki fun ,ali kaj vec imas igru ili ti to samo onako iz prica .
Odigrala sam sve dijelove i sad čekam.......
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 16:41   #18
otkud ti igra?
Hocu i ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 17:09   #19
Nemam jos igru jer se nemrem odlucit dal da kupim za PC ili za PS2. Reviews sam citala na BBCju i na Amazonu. Sve reviews kazu isto.

Ja sam isto odigrala sve zivo, svih 5
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 17:12   #20
Re: Re: Sto ocekujete od nove Lare???

Quote:
STINGer kaže:

Mogu se pretraživati ladice,ormari,...postoje i bandaže za "krpljenje" rana...

To se moglo i prije osim krpanja rana
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.