Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2009., 14:36   #61
kojom kombinacijom tipaka se može pratiti neki objekt
npr.strateška bomba ili avion?
luka m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 00:06   #62
neku jedinicu tako da klikneš na nju i stisneš ctrl+t ili samo t, ne sjećam se više. nuklearku nemožeš.

edit, možda i shift+t

Zadnje uređivanje Spectre : 13.12.2009. at 03:25.
heavy d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 13:38   #63
nešto se zapustio razgovor o sc koji po meni je jedan od top 5 najboljih rts igara.
pišite nešto...koji experimental uniti su vam najbolji,s kojim rasama volite igrati,napišite pokoju dobru taktiku....itd....
luka m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 20:34   #64
slažem se s tobom.

ovako, najćešće igram s cybranima. iskreno, ne znam zašto, ali se u njih najbolje kužim. najbolje jedinice su mi The Brick (ako računamo FA), Wailer i od experimentalnih Soul Ripper i Galactic Colossus. Megalith je na papiru bog, a u igri poprilično govno jer ga ne znam dobro iskoristiti.

taktika koju najčešće koristim je da što prije dođem do T3 i sagradim 40-ak T3 assault botova (ili par Monkeylordova/Soul rippera) i s njima potamanim sve, ali ovo je moguće jedino na easy ili medium težini. za sve ostalo, polako bez zajebancije.
heavy d is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 17:14   #65
evo što sam ja napravio:
igrao sam s frendom prek hamachija supreme commander bez FA
mapa four corners ja,on i dva supreme AI.
na početku,naravno zaostajemo za njima dobrih 10-20 tisuća bodova.
nakon toga,nekim čudom jednog sam stigao ali se ispostavilo da su se dva supreme-a poklala i jednom je commander crko. dakle lijepo sam se snašao i tog nesretnika napao s 4 strategic bombera,20-tak heavy tenkova te sa fatboy-em(igrao sam s uef). lagano je pao no onda je slijedio težak dio.
drugi se tolko razvijo da,kad sam s spy planom gledao,nisam ni mogao zamislit kako da prođem sa 10 fatboya kamoli sa jednim. no uoči se greška koja se uvijek pojavi kod supreme AI-ova.naime oni sagrade samo 1 anti-nuke.
pa nije bilo teško sagradit 2 stonagera(sa silnim tech 3 enginerima i unaprijeđenim commanderom) te ispalit 2 nukice i uživat u pogađanju koja će ga pogoditi
sve u svemu tu grešku sam pronašao par puta kod takvih npc protivnika.
što se tiče frenda, njega sam lagano riješio poslije...


p.s-čuo sam da megalith je jak protiv obične vojske ali slab protiv experimentala
-meni najbolji experimentali su: galactic collosus,monkeylord i mavor.
luka m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 19:28   #66
Ko hoče 1 na 1 nek mi da svoj ip
abijel997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 16:40   #67
jel netko zna jel u expanziji rjesen problem u multiplejeru kad stalno izbacuje onaj prozorcic na sred ekrana...?
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 02:42   #68
ako netko hoce multi igrat forged alliance nek se javi na pm....nas ima vec 5 koji igramo svaki dan....
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 09:44   #69
Jel netko skinuo Supreme Commander 2?
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 10:48   #70
Sjebali su ekonomiju. U principu je kopija bilo koje druge RTS igre sada. Ima demo na steam a i oni koji su se zajebali i naručili u naprijed kažu da je katastrofa. Sve šta je bilo dobro sa TA i supcom je maknuto.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:11   #71
Quote:
komar20 kaže: Pogledaj post
Jel netko skinuo Supreme Commander 2?
da.

ja nisam igro prvio dio zbog slabog kompa,ova mi sasvim prostojan,sviđa mi se da mogu disejblat nuke itd.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:14   #72
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Sjebali su ekonomiju. U principu je kopija bilo koje druge RTS igre sada. Ima demo na steam a i oni koji su se zajebali i naručili u naprijed kažu da je katastrofa. Sve šta je bilo dobro sa TA i supcom je maknuto.
aj nemoj pricat gluposti ako nisi ni probao igru...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 01:26   #73
Da li netko još uvijek igra ovu igru?
Ekscentrik93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 09:16   #74
upravo mi se skida forged alliance
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.