Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2019., 17:50   #281
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
link
evo, 4 strane mi izbacilo
ima raznih, moj je 7+7 dana, uklope se "leđa" dozatora pa je za 14 dana.
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 17:53   #282
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
@Jassica, hvala ti puno
ma nema na čemu
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 18:09   #283
Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
evo, 4 strane mi izbacilo
ima raznih, moj je 7+7 dana, uklope se "leđa" dozatora pa je za 14 dana.
Super, puno ti hvala
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2019., 22:07   #284
molim, i drugi put
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2020., 14:58   #285
Šampon za kosu

Quote:
dragone kaže: Pogledaj post
ovo je živa istina. malo manje od godinu dana se nisam oprala ( haha kako ovo zvuči) standardnim proizvodima.
nestalo mi je "mog" sapuna, i sad osjećam jako razliku jer često perem ruke.

a odmah sam najveću razliku uočila na kosi. šamponi su zlo otkad perem kosu po Merlininom receptu: žumanjak+jabučni ocat+med+eterična ulja, meni ne treba ništa više. ne treba mi regenerator uopće. čak se usuđujem reći niti češalj. kad se kosa posuši, mogla bih komotno samo prstima proć' kroz nju i tako je "uredit", na mjestima di ne štima.
sad sam se već upraksirala, pa imam dorbu šemu za apliciranje.

prije bih nakon šampona imala, e ne da se to opisat, nekakvu škripuću tvorevinu koja će se ukoliko nedajbože nemaš regeneratora pretvorit u suho totalno zamršeno gnijezdo. tu onda teško ikakva četka pomaže. a kako imam svilenu (tanku) kosu, nakon regeneratora, bude teška i otužno visi. i brže se sve skupa masti. prala bih je svak drugi dan, ako ne svaki.
Može točan recept za ovaj šampon za kosu. Hvala
dian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2020., 15:15   #286
Ja u zadnje vrijeme primjecujem da mi je koža više suha nego prije. Pijem kolagen 3 tjedna i vidim ucinak na licu, popunilo se, glađa koža na vratu. No nakon tusiranja zateže, čak sam kupila Eucerin ulje za tusiranje, koža se sjaji, ali zateže.
Prije sam koristila prirodne sapune, koji su se pokazali najboljima, ali i s njima me pocelo zatezati. Gel za lice me prije nije isusivao, sad isusuje.

Počela sam misliti da nesto nije u redu s vodom u Zagrebu. Prije me frosch sapun za ruke nije zatezao, zadnjih mjesec dana zateže.

Jel jos tko ima slicna iskustva u posljednje vrijeme.
Ne tusiram se vrucom vodom, pijem puno vode, ali zadnjih mjesec dana se nešto događa. Nije ni sezona grijanja.

Što god probam nije dobro.
lina 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2020., 15:29   #287
Inače, nekad sam kupila eucerinov sapun ph 5, toliko me isusivao da sam ga na kraju bacila.

Tako da je Eucerin kod mene upitan. Krema za ruke je ok, ali nista spektakularno za tu cijenu.

Kako me prirodni sapuni s višim ph-om nisu isušivali, a eucerin ph 5 da? Prala sam se i gelom za intimno tusiranje koji su blago kiseli, opet zatezanje.

Ponekad se pitam jel to s ph-om prodavanje magle. Pa je tu i ph vode.

Ne znam, kod mene to ne funkcionira.
Vratit cu se na prirodne sapune, od njih najmanje štete kod mene

Prirodni samponi za kosu mi stvaraju iritacije na vlasištu i svrbez. Škripavu kosu još sredim, ali sto s tjemenom? Probala i ljekarnicke sampone, isto loše. Bačen novac.
lina 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2020., 23:03   #288
Jel netko otrkio rješenje za suhu kožu, a da nešto što se maže jer to ionako traje par sati, nego da baš nešto zauvijek riješi taj problem?
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2020., 08:42   #289
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Jel netko otrkio rješenje za suhu kožu, a da nešto što se maže jer to ionako traje par sati, nego da baš nešto zauvijek riješi taj problem?
Zauvijek, tesko i mislim nemoguce.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2020., 19:25   #290
nikad. a cijeli se život trackam.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2020., 09:15   #291
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Jel netko otrkio rješenje za suhu kožu, a da nešto što se maže jer to ionako traje par sati, nego da baš nešto zauvijek riješi taj problem?
Jesam, izbacila sls u gelovima za tuširanje i počela koristiti ulja za tijelo.
Ovi gelovi za tuširanje na tržištu su teška koma i radije služe za pranje masnih tava, a ne kože.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2021., 11:56   #292
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Jel netko otrkio rješenje za suhu kožu, a da nešto što se maže jer to ionako traje par sati, nego da baš nešto zauvijek riješi taj problem?

Hej, takodjer imam problem sa suhom kozom nakon prestanka kontracepcijskih tableta. Znaci koza mi je se totalno promijenila.
Sad je suha, i dehidrirana po nogama pogotovo.
Otkrila sam ti ulja za masaze sto inace uzimaju kozmeticki saloni, velika su pakiranja, ulja su na pumpicu, dosta dugo traju. Upijaju u kozu, i ja sam se preporodila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Loress is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2021., 06:47   #293
Quote:
Loress kaže: Pogledaj post
Hej, takodjer imam problem sa suhom kozom nakon prestanka kontracepcijskih tableta. Znaci koza mi je se totalno promijenila.
Sad je suha, i dehidrirana po nogama pogotovo.
Otkrila sam ti ulja za masaze sto inace uzimaju kozmeticki saloni, velika su pakiranja, ulja su na pumpicu, dosta dugo traju. Upijaju u kozu, i ja sam se preporodila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
može više info?

mani je koža isto suha+deh.od hormona. nema tog mazanja koje će me izvući ali bez da se ''saftam'' je 100x gore
__________________
Carpe diem
bug_lady is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2021., 09:32   #294
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
može više info?

mani je koža isto suha+deh.od hormona. nema tog mazanja koje će me izvući ali bez da se ''saftam'' je 100x gore

https://herba-laboratorij.hr/biljni-...-za-masazu-500

Ovdje sam narucila.
Dosta je jedno ulje jer ga zaista ima previse.
Mene je spasilo.
Loress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2021., 22:32   #295
Meni shea ili kakao maslac najbolji.
Ne mora biti cisti, ali da ga krema za tijelo ili losion ima u velikoj kolicini.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.