Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 10:40   #41
Quote:
nickyfalsh kaže: Pogledaj post
Ne citas kako treba, u prvom postu sam odmah rekla da nisam trazila brak i djecu, daleko sam od toga, niti sam odmah nakon seksa rekla "aj me ženi"

Trazila sam da budemo par, da se ne vidjamo s drugim ljudima, i tu bi poceli problemi

Svak je bio odbijen i svak je nekog odbio, znam se povuc i to prohvatiti kad su jasne situacije stvar je sto su se ovdje poklopile situacije zaredom koje nisu kristalno jasne kako i zasto(mozda samo meni nisu) te sam zato otvorila temu na forumu misleci da je u sustini problem u meni

Sad kad malo bolje pogledam, imam osjecaj kao da sam im bila super, ali ne dovoljno da me zovu official curom

I onda sam jednog vidjela kako seta s drugom drzeci se za ruku sto me je malo izdeprimiralo i potrdilo donekle moje sumnje

Si ti kad zivjela sa ikim od njih?
Simo Hayha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:11   #42
Da, sigurno je živjela, a nisu htjeli s njom zajedno na ulici hodat.

Prema nekima tri propale veze nije velik broj, velik ili mali, svakako je prilika da se više nauči o sebi, više nego da je za to vrijeme bila solo ili u jednoj dugoj vezi.

Ne znam dati savjet jer se nisam susrela s takvim problemom (zapravo sam imala suprotan problem - gdje je dečko htio odmah svima objaviti vezu na sva zvona i odmah neku ozbiljnu vezu, što je meni bilo prebrzo i imala sam osjećaj da mu uopće nije iskreno stalo do mene, nego da se samo želi hvaliti da ima curu i da lijepo izgledamo zajedno --> glupe Vage!!), ali mislim da "problem" ili kako da se izrazim ipak postoji i da bi trebala razmisliti u čemu je i kako ga riješiti.

Možda si previše dostupna, mislim fizički, emocionalno i svakako i prebrzo pa te počnu uzimati zdravo za gotovo.

Ne znam čak ni je li pravo rješenje da ostaneš takva kakva jesi i čekaš kompatibilnu dušu ili da malo razmisliš o svom stilu prilikom ulaženja u vezu pa ipak pokušaš malo poraditi na tome.


Ali čekaj, koliko sam vidjela - što je točno bilo problem u tim vezama? Jer koliko sam shvatila, zapravo je sve bilo u redu, osim što se nisu verbalno izjasnili da je to veza. To mi je čudno. Jesi li ti imala osjećaj da te iskorištavaju i da ne ulažu sebe u tu vezu? (ne mislim na racionalni dojam, nego baš tvoj najdublji osjećaj o tome)
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:33   #43
Mislim da sam ja spomenula girlfriend material pa je nastala drama. Nigdje nisam rekla da cura nije girlfriend material niti bih kome to rekla. Rekla sam da možda nije bila njima. Nisam ni ja bila svima girlfriend material niti znam osobu koja je to bila svima. Dajte molim vas. Samo da vam je dramit i cjepidlačit.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:53   #44
3 veze(pa i višegodišnje) su puno? WTF?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:55   #45
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Malo za donositi zakljucke u 30toj da nisi girlfriend material. Iako, ne znam koji broj sam za sebe bi za to bio dovoljan. S trojicom nije islo onako kako je htjela. Ne znaci da se treba jebat sad s tridesettrojicom, nego da to nije broj nakon kojeg stanes i kazes 'ako nije s ovih troje islo, s nikim nece'. Da ima prostora za mijenjati stvari, naravno.
Uzmi mene za primjer, imam 44, "hodanje" za mene više nije opcija već od 24-te,
ne zato što što sam "ostario", već jednostavno zbog toga što sa godinama i
iskustvom u vezama čovjek,kunoichi, MORA znati što želi, samim time se i postaviti prema potencijalnom partneru i povući crtu- to je to:ja dalje od toga ne idem. Točka. I mir Božji. Takav sam kakav sam, ali da je i najružnija i najnepismenija, ako mi klikne- nema, ti si ta.Opet točka.
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:01   #46
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
3 veze(pa i višegodišnje) su puno? WTF?
Ne baćko, tri OZBILJNE veze, (bar je ona tako mislila), su dovoljne da ti upale
signalnu lampicu od alternatora, da nešto ozbiljno vuče "ljubavni napon" na
masu....
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:55   #47
Quote:
sanosy kaže: Pogledaj post
Ne baćko, tri OZBILJNE veze, (bar je ona tako mislila), su dovoljne da ti upale
signalnu lampicu od alternatora, da nešto ozbiljno vuče "ljubavni napon" na
masu..
..
do sad sam mislila da si žensko, sori, sad mi je jasno da je sve to mehanika, strujni krugovi i sve to nešto. opet savjet samo za pola ekipe
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:06   #48
Please forgive me, i don't know what I'm do...
Zašto za pola, "tehnički", mislim da je sve jasno...
Uvijek krećem od sebe kao početne točke za bilo kakvu raspravu
jer znam kako okolina utječe na mene, i ja na nju... Ne da nisam savršen,
nego sam oličenje svega onoga što čovijek i voli i mrzi.Čovjek.Osoba.
Individua.Pijanac.Prosjak.Rauber.Džentlmen.Boem.
Sve i ništa.
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:13   #49
Quote:
sanosy kaže: Pogledaj post
Please forgive me, i don't know what I'm do...
Zašto za pola, "tehnički", mislim da je sve jasno...
Uvijek krećem od sebe kao početne točke za bilo kakvu raspravu
jer znam kako okolina utječe na mene, i ja na nju... Ne da nisam savršen,
nego sam oličenje svega onoga što čovijek i voli i mrzi.Čovjek.Osoba.
Individua.Pijanac.Prosjak.Rauber.Džentlmen.Boem.
Sve i ništa.
Sve je jasno, no frks. Malo zafrkancije
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:44   #50
I u dva sata u noći sam za zezu, ali mislim da autorici posta i nije baš.
No, ako je i upola istina to što kaže, mislim da ima svog "stalkera" koji
jedva čeka da mu se obrati, nasmije, nešto kaže i ode s njim na kavu.
I znaš što? Iznenadit će se kako je sve ono što je htjela zapravo
bilo nadohvat ruke. Svi pravimo greške, zato i jesmo tu gdje jesmo...
Riona, smajlić...mallii...
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 20:32   #51
to je do tipova s kojima se nalaziš
vjerojatno podsvjesno imaš anksioznu privrženost pa najčešće se vežeš uz one ''najglasnije i najpopularnije'' kakvi obično ni nisu materijal za vezu i najčešće su emocionalno nedostupni i uz to i pasivni budući da uvijek imaju sve na tanjuru: u prijevodu nikada ne moraju inicirati nikakva druženja, pa zašto bi onda i inicirali viđanja s tobom osim u vrlo ranoj fazi osvajanja. Kasnije kad te osvoje očekuju da ćeš ti sve inicirati jer tebi bi trebala biti privilegija da si sa njima, iako si ti možda ta koja je atraktivnija, ali ne, oni imaju bolji društveni status i ti takva kakva jesi iniciraš sve u nadi da ćeš ih zadobiti i promijeniti, a takvi se nažalost ne mijenjaju
i da, reći će ti nisu baš zagrijani za tebe, a realnost je da ne mogu biti zagrijani za nikoga, možda za isto emocionalno nedostupnu osobu ( strah me na što ta veza može ličiti )
riješenje ti je jednostavno nastojat tražiti mirnije i manje atraktivne dečke uz koje ćeš se pomučiti u početku veze, no poslije nećeš zažaliti
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:50   #52
Ne postoji los tajming, postoji neodgovarajuca osoba.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 16:49   #53
Quote:
nickyfalsh kaže: Pogledaj post
Nakon tri propala odnosa bilo sa starijim, mladjim i muskarcem mojih godina pitam se/vas di je problem? U meni? U njima? Los tajming?
Posto se to ponavlja nekoliko puta, meni izgleda da ti biras pogresan tip muskarca, koji ne moze da ti pruzi ono sto zelis. Nije stvar u tebi, a nije ni stvar u njima, tajming nema nikakve veze sa time. Jednostavno padas na muskarce koji imaju malo labaviji pristup vezi od tebe. Nema veze sto ti ne trazis brak, kucu i decu sa njima, oni tebe osecaju kao da to trazis, pa beze. Nekako muskarci imaju sesto culo za zene koje su lake i za one koje zele nesto ozbiljnije. U vecini slucajeva, oni pobegnu, kada vide da zena hoce nesto ozbiljnije. Budi malo opustenija po tom pitanju i kada ti muskarac nesto kaze, nemoj da razmisljas sta je on mislio sa time. Mislio je to sto je rekao. To moras da prihvatis. Cini mi se da tu zapinje kod tebe, jer je tvoja zelja jaca od realnosti.

Veoma jedobro sto analiziras, jer je ocito da je negde greska. Moje misljenje je da greska nije u tebi, nego u tvom izboru. Mozda imas malo prelabave kriterijume, pa tako kada naletis na tipa koji zeli labavu vezu, oboje ostanete u labavom kontaktu, a niste u pravoj, cvrstoj vezi. Sa druge strane, veza se gradi odredjeno vreme. Za to vreme, ako bas ne zatvaras oci, ti mozes da vidis kamo ona vodi. Moguce je da zatvaras oci pred istinom, pa nastavljas vezu i dalje dok ti jednom ne pukne i ne pocnes otvoreno da se pitas, gde to sve vodi.

Moj savet ti je da slusas sta muskarci govore "izmedju redova" i da ih ozbiljnije shvatis. Brdo sitnica odaju muskarca da li ima nameru za nesto ozbiljno ili nemaju. Cesto zene vole da zatvore oba uva da ne bi cule ono sto ne zele da cuju, jer su veoma zaljubljene i zelja im muti moc rasudjivanja. Sigurna sam da si ti fina osoba i tvoja zelja je sasvim normalna, ali nemoj se prerano vezivati za nekoga (emotivno), dok ne vidis mogucnost za nesto cvrsce medju vama.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.