Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 01:11   #1
Facebook profil

Ima sat vremena, svom profilu ne mogu pristupit, trazi me code koji sam primio SMSom i broj sam utipkao i ne dogadja se nista.

Sada sam pokusao uci preko zeninog mobitela i nema sanse, cak stovise zena me je pokusala nac na fejsu i nema me ko da sam izbrisan

Nisam nista pisao/postao, bas sam pazio jer mi fejs sluzi iskljucivo za posao.

Imam i stranicu od firme i to je zivo, ali djabe mi je ako ne mogu pristupit stranici. Jos gore jer sam cak uplatio reklamiranje.

Ima li neka sluzba da se javim, mail ili nesto tako, jer ne zelim da mi profil s 900 frendova propadne :ljut:
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 07:33   #2
A mail sa kojim si povezao fb, si pogledao sandućić tj poruke?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:03   #3
Nikakav email nisam primio, bas nista. A ima 2 dana sam im uplatio oglas za promoviranje svoje firme jer imam i stranicu firme i sad ne mogu pristupit svojoj stranici. Kao moderatora stranice sam stavio zenu, ali sa stranicom ne moze ni ona upravljat.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 02:32   #4
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Nikakav email nisam primio, bas nista. A ima 2 dana sam im uplatio oglas za promoviranje svoje firme jer imam i stranicu firme i sad ne mogu pristupit svojoj stranici. Kao moderatora stranice sam stavio zenu, ali sa stranicom ne moze ni ona upravljat.
Jesi siguran da si povezao mob s tim podacima za taj račun ? Jesi provjerio spam poštu ili na mailu na koji si regao fejs o obavijesti svog profila ?

Ako je na sve odgovor da, kontaktiraj jednostavno face support i saznaj što ti se dogodilo s acc-om.
arctica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:06   #5
Quote:
arctica kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da si povezao mob s tim podacima za taj račun ? Jesi provjerio spam poštu ili na mailu na koji si regao fejs o obavijesti svog profila ?
Ovo sve je.

Quote:
arctica kaže: Pogledaj post
Ako je na sve odgovor da, kontaktiraj jednostavno face support i saznaj što ti se dogodilo s acc-om.
Pokusavam pronac ali je ovaj support toliko kompliciran, ako imas nekakav link bilo bi sjajno

I na koji jezik da postavim upit/problem? Hrvatski ili engleski?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 03:17   #6
Imao sam problema nekada s tim slanjem SMS poruka. Jednostavno nisu stizale, a imao sam uključenu provjeru prijave na novom uređaju. Nakon par dana kao da su popravili taj SMS servis pa je opet dolazilo no tko zna što je sada u pitanju. Probaj kontaktirati support iako ne znam odgovaraju li tako redovito na mailove. Dakako, na engleskom. (imaš ovdje informacije kako kontaktirati)
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:32   #7
Puno ti hvala na linku

Izgleda da sam ustanovio problem...konkurencija me je prijavila...naime firma koja se bavi s cim se i ja bavim ima stranicu naziva kako se zove moja firma. Izgleda da oni duze od mene koriste ime te stranice od mene, samo je problem sto se moja stranica zove kao moja firma a njihova stranica se ne zove kao njihova firma i btw izbrisana mi je stranica sa svim recenzijama i pratiteljima. Ja sam imao preko 400 istih a oni oko 200

Ne znam sto napravit
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.