Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 13:04   #5641
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post

A to sto su im zakoni previše konzervativni i isključivi je kurtuloroška razlika koju treba poštovati.
MNM- uopće ne poštujem islam. Mislim, ne poštjem ni jednu religiju, ali islam prezirem i nema šanse da idem u neku većinski muslimansku zemlju.
I ne mislim da je ograničavanje jednog spola u slobodama i indoktrinacija da je manje vrijedan kulturološka razlika, nego zločin protiv čovječnosti.
jopko_bopko is offline  
Old 14.11.2017., 13:34   #5642
Ne postoji zemlja koju ne bih htjela turistički posjetiti, kad bi se imalo love jel dobro osim ovih ratom zahvaćenih. Dubai mi nije uopće na listi želja, ali kad bih imala priliku; što da ne...
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 14.11.2017., 13:36   #5643
Pa ne bih ni ja odbila da mi sad neko ponudi besplatno putovanje u Dubai ali da imam pare mislim da nikad ne bih potrošila na put tamo
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 14.11.2017., 13:38   #5644
hvala nebesima zato postoje poslovna putovanja pa da netko drugi plaća karte i hotele za države koje nisu visoko na popisu želja.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 14.11.2017., 13:43   #5645
Sto se tiče američke vize, druge EU zemlje imaju estu, koja je jednostavnija i jeftinija za dobiti, ali te na kraju ispadne isto, mislim da platiš $20 za 2 godine ili tako nešto, dok mi vizu platimo $160 za 10 godina. I miran si.

Sto se tiče samog intervjua, ja sam došla s putovnicom i onim papirom od prijave za vizu, ništa dodatno nisam nosila, ni potvrdu od poslodavca, ni potvrdu o primanjima, ništa. Tip me dvije minute pitao o mojim putovanjima, zašto živim tu di živim, postavio mi jedno trik pitanje i odobrio vizu.

Ali, ja sam bila jedina bijela osoba u embasadi, i točno možeš vidjeti tko se ponaša sumnjivo kad stojiš tamo i čekaš.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 14.11.2017., 14:42   #5646
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
MNM- uopće ne poštujem islam. Mislim, ne poštjem ni jednu religiju, ali islam prezirem i nema šanse da idem u neku većinski muslimansku zemlju.
I ne mislim da je ograničavanje jednog spola u slobodama i indoktrinacija da je manje vrijedan kulturološka razlika, nego zločin protiv čovječnosti.
+1

Osim što bi rado u Egipat, neovisno o stanovništvu.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 14.11.2017., 14:51   #5647
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
MNM- uopće ne poštujem islam. Mislim, ne poštjem ni jednu religiju, ali islam prezirem i nema šanse da idem u neku većinski muslimansku zemlju.
I ne mislim da je ograničavanje jednog spola u slobodama i indoktrinacija da je manje vrijedan kulturološka razlika, nego zločin protiv čovječnosti.
Islam nije religija nego ideologija.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 14.11.2017., 14:52   #5648
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Sto se tiče američke vize, druge EU zemlje imaju estu, koja je jednostavnija i jeftinija za dobiti, ali te na kraju ispadne isto, mislim da platiš $20 za 2 godine ili tako nešto, dok mi vizu platimo $160 za 10 godina. I miran si.

Sto se tiče samog intervjua, ja sam došla s putovnicom i onim papirom od prijave za vizu, ništa dodatno nisam nosila, ni potvrdu od poslodavca, ni potvrdu o primanjima, ništa. Tip me dvije minute pitao o mojim putovanjima, zašto živim tu di živim, postavio mi jedno trik pitanje i odobrio vizu.
Kladim se da je trik pitanje bilo "Hajde reci koliko je pet plus tri!"

Quote:
Ali, ja sam bila jedina bijela osoba u embasadi
Enteresantno


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 14.11.2017., 14:54   #5649
M (jako) NM:
Za razliku od svih koje poznam, uopce me ne privlaci ideja odlaska na egzoticna otocja.
Ja bi radije tjedan dana na neko planinsko jezero u Austriji . Po mogucnosti u 6. mj.dok jos traje skola i dok nije vrhunac sezone, pa nema puno turista, a narocito djece.
Hannah 3 is offline  
Old 14.11.2017., 14:55   #5650
Nope, dva puta me pitao putujem li sama, i to prvi put onako laganini u razgovoru, drugi put u brzim pitanjima, točno se vidi da je gledao moju reakciju i hoću li se zbuniti.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 14.11.2017., 14:59   #5651
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
M (jako) NM:
Za razliku od svih koje poznam, uopce me ne privlaci ideja odlaska na egzoticna otocja.
Ja bi radije tjedan dana na neko planinsko jezero u Austriji . Po mogucnosti u 6. mj.dok jos traje skola i dok nije vrhunac sezone, pa nema puno turista, a narocito djece.
potpis.
kem is offline  
Old 14.11.2017., 15:19   #5652
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Mnpm- je da danas roditelji često bez potrebe traže individualizirani pristup za svoju djecu.

Ako je i malo zaigrano onda mu treba poseban program.
Ako mu se ne da ići u školu jer je takav tip osobe odma ima manjak koncentracije odmah mu se trazi ozbiljna dijagnoza.

Ako slučajno nema zicu za ovaj sustav skolovanja nego je više tip od učenja kroz zabavu odmah je potrebno trazit prilagodbe.

Ima djece kojima je potrebna konstantna pomoć ali ovo već ide k preseravanju.

Ja poznajem samo obrnuti problem - da se roditelj ne želi pomiriti i dati pristanak da dijete prođe kroz tzv. obradu stručnog tima jer je OČITO da ima neki problem.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 14.11.2017., 15:22   #5653
MNM1: Poštujem Islam kao što poštujem svaku religiju i svaki vid duhovnosti.
Ovi ekstremi koji se iživljavaju pod krinikom religije (teroristi, Markićka) mi nisu mjerilo za samu tu religiju.

MNM2: Turistički me Europa nimalo ne privlači. Zanimao me jedino Amsterdam i njega sam posjetila. Nikakva Španjolska, Portugal, nedajbože UK. Putovanje u skandinavske zemlje bi mi bila kazna.

Mooooožda Prag ili Grčka.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 14.11.2017., 15:28   #5654
Ja bi na Island
petrunjela84 is offline  
Old 14.11.2017., 15:58   #5655
Eh da. Znam jedno mjesto koje me zanima ali iz prakticnih razloga nije prakticno. Skotska, dvorcim klifovi, priroda, ljudi.. Onak...em vrijeme em prijevoz (da oke, rentacar) al ja ne vozim a muz sigurno ne bi htio voziti onuda... za upoznat ljude i ufurat se u spiku potrebno je dulje .. pa tako da to otpada.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Old 14.11.2017., 16:00   #5656
ja nikad ne bih isla u indiju. mnm je da se ljudi vrate zen i produhovljeni iz indije samo zato jer su odahnuli nakon sto ih proljev nije ubio al kad su to prezivjeli sad mogu sve.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 14.11.2017., 16:01   #5657
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
M (jako) NM:
Za razliku od svih koje poznam, uopce me ne privlaci ideja odlaska na egzoticna otocja.
Ja bi radije tjedan dana na neko planinsko jezero u Austriji . Po mogucnosti u 6. mj.dok jos traje skola i dok nije vrhunac sezone, pa nema puno turista, a narocito djece.
Dijelimo misljenje. Nakon nekoliko posjeta razlicitim egzoticnim otocima, shvatila sam da mi je to totalno bezveze. Sve isto, samo pljunes hrpu love za lokaciju. Pijesak, voda-negdje ljepsa negdje manje, sparina, vrucina i bok.

Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
MNM1: Poštujem Islam kao što poštujem svaku religiju i svaki vid duhovnosti.
Ovi ekstremi koji se iživljavaju pod krinikom religije (teroristi, Markićka) mi nisu mjerilo za samu tu religiju.
Potpis.
TheSpy is offline  
Old 14.11.2017., 16:02   #5658
religija je opijum za narod
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 14.11.2017., 16:06   #5659
Egzotična putovanja su mi nezanimljiva.
Sljedeći planirani put mi je Skandinavija ili Britanija negdje gdje ima ovaca.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 14.11.2017., 16:25   #5660
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pa... Srbi pišu sve fonetski, Bosanci ne... Ne kuži se odmah, ali kada kreneš čitati dalje, i dalje, čuješ onaj naglasak, drugačije je, pišu Januar... ma ni ja nisam shvatila da je riječ o bosanskom isprve, ali kako sam čitala dalje, to je bilo očito. Neki je čovjek na knjigu iz knjižnice napisao da je napisana na srpskom, valjda da upozori ksenofobične čitatelje, samo što je bio toliko glup da je predvidio da se knjiga tiskala u Sarajevu...
Sta Bosanci ne pisu fonetski? I na srpskom se januar kaze januar,a ne sijecanj.
Vuk Karadzic je takodje nekada koristio takve nazive, a ne ove januar, februar i ostale.
Ja uopste ne vidim razliku izmedju srpskog i bos., zato ovaj drugi i ne zovem po imenu.
Hrvatski naravno razumem skoro sve, sem pojedinih reci ( kao sto ni u srpskom ne razuemm pojmove koje koriste ljudi sa jugoistoka zemlje) i ne razumem ljude iz Zagorja. Hannah3, idi u Halstat i okolinu, meni je tamo divno, bila sam dva puta, samo ukucaj na YouTube

Ne podnosim Sitoniju, UAE, Saudijsku Arabiju i ljude koji ne rade nista po pitanju crvenila oko ociju kod svojih maltezera i ostalih belih pasa!
Preveza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.