Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 16:55   #141
evo cuda! odnekud uskrsnuo citroen bx iz 1989, prvi vlasnik i samo 76.000 km! cijena? sitnica...
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:27   #142
Da, odjednom. Prije godinu dana i više, na Face oglasnicima.

No, nedavno se pojavilo nešto još bolje, XM karavan, full oprema (al stvarno!), malo km i još vlasnik nudi garanciju otkupa kad nađe parkirno mjesto (zato gs i prodaje, nema mesta).

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 08:38   #143
Evo clanak danas o Citroenu BX:

https://www.jutarnji.hr/autoklub/vre...marke-15268012

Inace imali smo BX pa nakon toga nasljednika Xantiu. Oba kupljena nova.

BX je >>> bolji bio od Xantie. Stvarano je BX bio jeben auto za obitelj. Malen vs danasnje dimenzije, a prostora za izvoz. I udoban skroz na skroz.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 09:04   #144
Bode mi oko jedino rečenica " model koji je usmjerio marku na pravac koji Citroën i danas njeguje." .... ma jel vi zajebavate? DANAS Citroen ne postoji.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 09:23   #145
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Bode mi oko jedino rečenica " model koji je usmjerio marku na pravac koji Citroën i danas njeguje." .... ma jel vi zajebavate? DANAS Citroen ne postoji.
kak ne? a Cactus modeli...

jbg, današnja globalizacija i udruživanje auto industrije je dovelo do toga da su svi "isti" i svi je jednako kvare.
alki9969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 09:31   #146
Ako gledamo Zagreb i ceste/promet, mogu rec da su sa ovim novim C4 dobro uboli ukus kupaca.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 10:06   #147
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ako gledamo Zagreb i ceste/promet, mogu rec da su sa ovim novim C4 dobro uboli ukus kupaca.
Vecina koje sam ja vidio je rent-a-car.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 16:25   #148
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Bode mi oko jedino rečenica " model koji je usmjerio marku na pravac koji Citroën i danas njeguje." .... ma jel vi zajebavate? DANAS Citroen ne postoji.
Danas im auti izgledaju kao dječije igračke. Bio sam fan Citroena, ali ovi novi modeli su im baš bezveze.
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 17:21   #149
Nisam bio fan Citroena (osim SM) ali zadnja tri auta su mi citroeni. Dobra cijena, dobar servis, dobra udobnost.
Meni dovoljno.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 17:34   #150
Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Nisam bio fan Citroena (osim SM) ali zadnja tri auta su mi citroeni. Dobra cijena, dobar servis, dobra udobnost.
Meni dovoljno.
Pošteno! Ali, ono što je tebi dobra udobnost je meni lelujavost i zapravo minus. Interijer nije neke osobite kvalitete, ali cijenim i razumijem tvoje argumente...
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 19:27   #151
C4II je bio lelujav.
C5 hidroaktivni nije, posebno sport mjenjač, sport ovjes.
Novi C4 je udobni suv.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 20:06   #152
"Lelujavost" je mit koji se vleče od Žabe. Xantia, XM, BX još možda, no čak i C5 sa standardne 4 kugle je bil OK u dinamici. Sa dvije dodatne, još bolje (Sport).

Da vidiš kaj ja s Jumpy-em radim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 09:51   #153
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
"Lelujavost" je mit koji se vleče od Žabe. Xantia, XM, BX još možda, no čak i C5 sa standardne 4 kugle je bil OK u dinamici. Sa dvije dodatne, još bolje (Sport).

Da vidiš kaj ja s Jumpy-em radim.....
A ljudi očekuju da kad sjednu u C4 da će se ljuljat ko Dijana pa se to ne dogodi. Ali ipak kad ga usporediš s konkurencijom, ovjes je puno mekši. I ljuljaviji. Mi imamo još jednoga u firmi, jedno vrijeme smo radilis Citroenom pa je taj ostao. Mk2. Auto je krajnje jednostavno napravljen, posve necitroenovski. I vozi se ok. Ali ipak kad ga usporedim s novim Scalama koje imamo, ili čak s ovim mojim suv čudom koje privatno vozim, auto se više ljulja. Ne ulijeva to neku nesigurnost, znam ja dobro granice njegova ovjesa (to i je super što je auto posve predvidljiv) ali je mekan
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 10:44   #154
Pa dobro, ne moraju svi bit daska
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 11:03   #155
Pa to i kažem, ne znači mekan ovjes ništa loše da bi ga se trebalo sramiti ili da bi ga trebalo kuditi. Sve prema vlastitim afinitetima.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 18:47   #156
Pa sve protiv čega su fanovi francuskih drlog srali protiv konkurencije posebice VW o nekoj udobnosti koji su ti drlozi tad imali je sad postao Sitroen, samo u još gorem izdanju, ne samo on nego svi francuski krševi kao i reno.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 19:40   #157
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
A ljudi očekuju da kad sjednu u C4 da će se ljuljat ko Dijana pa se to ne dogodi. Ali ipak kad ga usporediš s konkurencijom, ovjes je puno mekši. I ljuljaviji. Mi imamo još jednoga u firmi, jedno vrijeme smo radilis Citroenom pa je taj ostao. Mk2. Auto je krajnje jednostavno napravljen, posve necitroenovski. I vozi se ok. Ali ipak kad ga usporedim s novim Scalama koje imamo, ili čak s ovim mojim suv čudom koje privatno vozim, auto se više ljulja. Ne ulijeva to neku nesigurnost, znam ja dobro granice njegova ovjesa (to i je super što je auto posve predvidljiv) ali je mekan
Kak sam vozil A6, tak sam vozil i C5, a bogme sad i Jumpy, prebrzo. Puno prebrzo. C4 malo manje brzo jer ima anemični 1.4 benzinac, pa mu treba da nabere....

Apropo lelujavosti, Jumpy ima 156 i kusur tisuća. Čula se leva kapa 'mortizera. Stavil SVA 4 nova! Razlika nebo i zemlja! A "tek" 156 i kusur 000! Da su imali opruge na stanju išle bi i one, no nema ih, čeka se tjedan dana.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2022., 07:41   #158
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Evo clanak danas o Citroenu BX:

https://www.jutarnji.hr/autoklub/vre...marke-15268012

Inace imali smo BX pa nakon toga nasljednika Xantiu. Oba kupljena nova.

BX je >>> bolji bio od Xantie. Stvarano je BX bio jeben auto za obitelj. Malen vs danasnje dimenzije, a prostora za izvoz. I udoban skroz na skroz.
bx je najveća kanta koju sam ikad imao, spresao sam ga da ne dođe nekome drugome u ruke. dobre ideje, samo su ga trebali dat švabi da ga napravi. inaće vozim uglavnom francuska auta. p406 sam rashodovao ove godine nakon 13 godina.
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2022., 09:08   #159
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Evo clanak danas o Citroenu BX:

https://www.jutarnji.hr/autoklub/vre...marke-15268012

Inace imali smo BX pa nakon toga nasljednika Xantiu. Oba kupljena nova.

BX je >>> bolji bio od Xantie. Stvarano je BX bio jeben auto za obitelj. Malen vs danasnje dimenzije, a prostora za izvoz. I udoban skroz na skroz.
Tada da,bilo je jos par linija sa hidraulikom,inace BX je bio prostran,1,9 dizlo nepoderljiv,1.8td isto vjecan…
Tko iz Golfa dizla sjedne u BX odma zaspi…redizajn je imao rezervar nemal 70 liatra, u ta doba divota za vozit.
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.