Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 17:38   #101
Quote:
-irrelevant kaže: Pogledaj post
par puta se desava da ujutro auto jedva upali, danas pogledao i vidio daje akumulator mokar, o cemu se ovdje radi
auto Fiat Punto 2004 god
Ukoliko elektrolit izlazi na odušak akumulatora to može značiti da regler ne radi dobro i nekontrolirano puni. Treba izmjeriti napon na klemama kad motor radi, kod večeg gasa i sa isključenim jačim trošilima (svjetla, grijači itd.) napon nebi trebao prelaziti 14,5V. Viši napon govori o hitnom posjetu autoelektričaru. Drugi uzrok može biti neispravan sami akumulator.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:58   #102
Jebla te Varta eto o čemu se radi. Imaš smeće od akumulatora. Skupo, beskorisno smeće.

I prije kupovine novog, kako kolega predlaže, otići provjeriti stanje punjenja. Puntilaki nisu poznati po problemima sa alternatorima (osim ako nije Motorola, onda pucaju kućišta) no svašta se zna zalomiti.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:44   #103
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jebla te Varta eto o čemu se radi. Imaš smeće od akumulatora. Skupo, beskorisno smeće.

I prije kupovine novog, kako kolega predlaže, otići provjeriti stanje punjenja. Puntilaki nisu poznati po problemima sa alternatorima (osim ako nije Motorola, onda pucaju kućišta) no svašta se zna zalomiti.
Zašto smeče 2003 g sam kupio novog accenta i nakon 7 g crko njegov original akumulator od 45 ampera.Otišao u DA u dučan i uzeo vartu od 45 ampera i evo crko i on nakon 7 god.Sad sam uzeo neki čing-ćong u Masivi u BJ za 305 kn isto od 45 ampera i garancijom od 2 g. nisam uzimo bolji jer nemislim auto imat duže od 1 g max pa ide na njuškalo
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:49   #104
Varta nije smeće? Mjesec dana nakon isteka garancije, slušam radio u autu nekih pol sata, oću upalit auto, ni malo ne vergla, ostavim ga pol sata sa svim pogašenim, on pali ko da je nov... Tjedan dana kasnije, ujutro auto ne pali, upaljen na guranje, popodne kad je malo zagrijalo, normalno pali...
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.