Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 18:48   #61
Klač tvojka za 9 i ajmo razlaz.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 18:48   #62
Latvijci tako igraju uvijek ... bar se meni doima tako...
Bogdanovic mi se stvarno dopada kao igrac ... djecko je opak
Bojshaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 18:49   #63
Bogdanovic za potvrdu pobjede
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 18:56   #64
Ajmo dalje...što dalje od ove braće Bertans i Porzingisa.

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
WarrenYoung is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:05   #65
Nezgodni su Letonci, slično je bilo 2013., ovi pičili trojke a naši dobili na iskustvo što bi se reklo, i razlika na kraju utakmice je bila slična današnjoj.
kec na n-ti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:08   #66
Hehe...što volim kad se umanjuje srpski preokret na košarkaško znanje i solidnu partiju, a više akcentuje tobože "latvijsko" prosipanje šansi (od pojedinih...drugi ipak prećute to...nekako). Vezare alert.

Mačvan, od onih igrača za koje nisi siguran da li je rekreativac ili profi basketlija, ali nemoš a da ga ne voliš tako 'ošišanog'. Ona, sad već, stara škola kretanja, iznuđivanja bolje pozicije za šut i fintiranja.Kuzma neloš, naš najbolji centar tamo. Bobiša, onaj tip igrača koji ti maksimalno testira strpljenje svojom inertnom pojavom i igrom u globalu, te slabo efektivno iskorišćenom dominatnom konstitucijom..a što neretko rezultuje fejlovima u važnim momentima (blokada od Bertansa, i par kilavo prodatih lopti u napadu).

Porzi je vanserijska daska....ali ne peva glasnije himnu od Štimare.

Vasa Micić.....au čoveče.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:19   #67
Quote:
Evribadi kaže: Pogledaj post

Vasa Micić.....au čoveče.

koliko je covek zalutao u reprezentaciju

pa Ogi Jaramaz zbog kojeg se cesto PSC "Pinki" ori psovkama tokom utakmica Mege bi bio produktivniji od njega u ovakvom timu ..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:46   #68
A Vasa mi pari i kao remetilac mira u svlačionici, ono, ego do neba
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:47   #69
Dobar je rezultat samo... inace mi tu dosta toga kandi...

Bogdanovic je igrao profesorski... kad tad ce ga zatvoriti, i sta cemo onda u pm... svi ostali su manje vise polufabrikati, moze ponekad neko da bljesne, ali ne mozes da se pouzdas da ce igrati dobro... ima tu borbenosti, dobre odbrane... ali ne mozes samo na to da dobijes najjace ekipe...

B nam je ekipa, i tu je sad varijanta - seci usi, krpi dupe... ne treba im nabiti pritisak ocekivanja... onaj mali Lucic mi se uvek svidjao kao igrac, jos dok je igrao u groblju, trpao je Zvezdu momacki... samo treba Sale malo da ga primiri, izgoreo je u ovoj tekmi... njega eventualno vidim u nekoj vaznoj tekmi kako lomi...

Micic ne zna mnogo, to se znalo od ranije... ali bar nesto nekad uradi... istakao bi najpre Stimca... taj decko ama bas nista od kosarke ne zna... zali boze onolike visine i telesine... za koji q ga je zvao, da peva himnu i mase peskirom?! Ne bi ga uveo u igru vise nikad, kako je on ulazio, tako smo ekspresno gubili prednost... mlitav u skoku, pogubljen u odbrani... a tek u napadu... frajer je zalutao...

Sutra protiv Rukija... mislim da ce to izgledati bolje... nije to tako divlja ekipa kao ovi Letonci... kakav im je samo jezik, sta je ono bogo dragi preskocili smo ih na iskustvo i foru, i ne bi ih vise gledao kao protivnike do kraja...
DzonziBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:44   #70
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Dobar je rezultat samo... inace mi tu dosta toga kandi...

Bogdanovic je igrao profesorski... kad tad ce ga zatvoriti, i sta cemo onda u pm... svi ostali su manje vise polufabrikati, moze ponekad neko da bljesne, ali ne mozes da se pouzdas da ce igrati dobro... ima tu borbenosti, dobre odbrane... ali ne mozes samo na to da dobijes najjace ekipe...

B nam je ekipa, i tu je sad varijanta - seci usi, krpi dupe... ne treba im nabiti pritisak ocekivanja... onaj mali Lucic mi se uvek svidjao kao igrac, jos dok je igrao u groblju, trpao je Zvezdu momacki... samo treba Sale malo da ga primiri, izgoreo je u ovoj tekmi... njega eventualno vidim u nekoj vaznoj tekmi kako lomi...

Micic ne zna mnogo, to se znalo od ranije... ali bar nesto nekad uradi... istakao bi najpre Stimca... taj decko ama bas nista od kosarke ne zna... zali boze onolike visine i telesine... za koji q ga je zvao, da peva himnu i mase peskirom?! Ne bi ga uveo u igru vise nikad, kako je on ulazio, tako smo ekspresno gubili prednost... mlitav u skoku, pogubljen u odbrani... a tek u napadu... frajer je zalutao...

Sutra protiv Rukija... mislim da ce to izgledati bolje... nije to tako divlja ekipa kao ovi Letonci... kakav im je samo jezik, sta je ono bogo dragi preskocili smo ih na iskustvo i foru, i ne bi ih vise gledao kao protivnike do kraja...
Rekao bi i skoro C reprezentacija.
Meni je Micić gori i od Štimca,Štime je limitiran do jaja ali istini za volju igrao je protiv Porzingisa takvog osim braće Gasol više neće sretati.Te iste Ruse recimo u prijateljskoj je uništio.
Odličan Mačvan...totalno retro igrač koji su izumrli još sredinom 90-ih spor,trom ali na čisto basketaško znanje i hakl odrađuje školski plus ne boji se ima muda....:klap:
Gudurić takođe pokazao da se ne boji 9 jako važnih poena +solidna odbrana i ja od Lučića očekujem dosta lepo je krenuo metnuo 2 trojke ali su ga brzi faulovi od kojih su dva najmanje nepostojeća koštali bolje statistike.
Šta je tu je ni jedna reprezentacija nije toliko oslabljena kao Srbija i pored svega i dalje smo tu da možemo sa svima,jednostvano jaki smo ko crna zemlja koga god da pošaljemo taj luksuz nema ni Španija što će se videti kad im se dede Gasoli penzionišu.
Mondragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:55   #71
Quote:
Mondragon kaže: Pogledaj post
Rekao bi i skoro C reprezentacija.
Meni je Micić gori i od Štimca,Štime je limitiran do jaja ali istini za volju igrao je protiv Porzingisa takvog osim braće Gasol više neće sretati.Te iste Ruse recimo u prijateljskoj je uništio.
Odličan Mačvan...totalno retro igrač koji su izumrli još sredinom 90-ih spor,trom ali na čisto basketaško znanje i hakl odrađuje školski plus ne boji se ima muda....:klap:
Gudurić takođe pokazao da se ne boji 9 jako važnih poena +solidna odbrana i ja od Lučića očekujem dosta lepo je krenuo metnuo 2 trojke ali su ga brzi faulovi od kojih su dva najmanje nepostojeća koštali bolje statistike.
Šta je tu je ni jedna reprezentacija nije toliko oslabljena kao Srbija i pored svega i dalje smo tu da možemo sa svima,jednostvano jaki smo ko crna zemlja koga god da pošaljemo taj luksuz nema ni Španija što će se videti kad im se dede Gasoli penzionišu.
Jednostavno mnogo je limitiran... ne zna osnovne kosarkaske stvari... da bar nesto zna... drvo je javorovo... atmosfera i lozana na stranu, moze eventualno kao na olimpijadi da dodaje peskire, ali ne moze da igra... Kuzmic je bio bas los, kapiram da nemamo mnogo opcija, ali opet...

Mnogo je jebeno Djordjevicu... treba od ovih sastojaka da napravi ukusan gulas... drago mi je sto vidim da se bore, da im je stalo... dobro je sto Bogdanovic radi kao nikad... nemamo umisljenih zvezda... ali objektivno i nemamo veliki individualni kvalitet, koji je cesto presudan u borbama za medalju...

Znacemo vise posle par utakmica, imamo razlog i za zadovoljstvo, i za strepnju...
DzonziBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:07   #72
Ja nemam nikakvi razlog za strepnju?Šta prestaće se igrati košarka ako ne uzmemo medalju?
Kuzmić je limitiran u napadu ali zatvara odlično reket(to prosečni posmatrač košarke uglavnom ne vidi) i to radi mnogo bolje od Bobija,proše sezone je baš na to Zvezda dobila neke tesne utakmice.Dobar je Kuz..biće dobar.
Stvar je takva da nam je duplo bolja ekipa ili povređena ili ne igra zbog nekih drugih razloga to nam je što nam je.Izvačiti neke zaključke nakon jedne utakmice je nezahvalno presvega što protivnik nije ni malo naivan ne bi se začudio da Letonci okinu i Turke bez obzira što će osmanlije imati ogromnu podršku sudija i mnogih drugih stvari van parketa.
Mondragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:39   #73
Nitko ne prenosi Turska Rusija, ni hrt ni sk?
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:40   #74
Kao da se ta "duplo bolja ekipa" nije mučila sa ekipama poput Finske, Letonije, Češke...

Rusi trenutno na +4, igra se druga četvrtina.
kec na n-ti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:44   #75
Oo, drago mi je da ekipa sa politike komentariše ovde.

Danas, skoro svaki put kad je Mačvan imao loptu, odmah mi blinkala asocijacija na Defkea.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:33   #76
Osman
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:46   #77
Baš dođoh napisati da mi Osman ima nešto bodirogovsko.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:49   #78
7 ukradenih ima

Napeto, napeto...

e: Turci se usrali šanse, koji k izvode...
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:55   #79
Klač Šved, sami ih on i Timofej dobili.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:55   #80
Shved clutch i kraj priče, Turci zasrali zadnjih pet napada...
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.