Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 16:12   #41
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako ona ugovara seks a tipa nije vidjela. možda joj se ne svidi kako tip izgleda, miriši, kakve geste ima, mimiku lica, kakav glas ima itd.

ne mora ni biti psihopata, dovoljno je da nisu kompatibilni.

ljudi se nađu u šetnji, na kavi, u muzeju a ne odmah iznajmljivanje sobe na slijepo
a možda dugo nije imala seks ali ipak joj se upalila barem lampica za sigurnost
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:17   #42
sad sam se sjetila onog slučaja u Americi kad su se 4 frendice zajebavale s likom s dejting stranice. jedna je s njim pričala i rekla da će se naći tu i tu na kavi (prometno mjesto u gradu) i da će ona držati crvenu ružu u ruci kako bi je poznao. tip je došao a i s njom njene dvije frendice i onda su gore dolje i dijagonalno sve hodale ispred njega a svaka je imala crvenu ružu u ruci

četvrta je sve snimala iz obližnjeg kafića i njegove zbunjene face
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:29   #43
Quote:
ursuss kaže: Pogledaj post
Nego, meni je fascinantniji taj tip, unajmit će sobu, otići će na kavu, ako se ne svide jedno drugome, svak na svoju stranu a on pljunio 200-300kn za sobu a nije jebavo.
Pa on je (gotovo) siguran da ce se poseksati. Osim toga zenskarosima nije zao potrositi ako zele odredjenu curu poseksati. Na prvi dejt ce donijeti skupi poklon ili platiti sobu kao sto vidimo.

Medjutim ovo nije uvod u vezu, mislim da se tu vecina slazemo. Ovo je vise Wham, bam, thank you ma'am postavka.

Dio s preuredjenjem stana je sjajan.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
većina ljudi koja ima račun na forumu ima račun i na dejting sajtovima, to ti je moja replika. izvuci sama zaključak. muški dio foruma (aktivni) vjerojatno ih barem 80-90% ima račun na dejting sajtovima
Vecina slobodnih (i svaca) koristi dejting sajtove.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa mislim da se forumaši sastaju s LJeS-a, oglasa na LjeS-u i slično, pa se odnosilo na te dijelove foruma, da
Nemamo mi oglase tu mila.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:33   #44
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako ona ugovara seks a tipa nije vidjela. možda joj se ne svidi kako tip izgleda, miriši, kakve geste ima, mimiku lica, kakav glas ima itd.

ne mora ni biti psihopata, dovoljno je da nisu kompatibilni.

ljudi se nađu u šetnji, na kavi, u muzeju a ne odmah iznajmljivanje sobe na slijepo
Limerentnost.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:40   #45
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
većina ljudi koja ima račun na forumu ima račun i na dejting sajtovima, to ti je moja replika. izvuci sama zaključak. muški dio foruma (aktivni) vjerojatno ih barem 80-90% ima račun na dejting sajtovima
Je li ti to ozbiljno mislis ili znas ?
Pobijam statistiku . Nemam racun na dejting sajtovima . Ne koristim nikakav tip socialnih sajtova izuzev ovog foruma .
edit : Da budem on topic kazao bih ovoj djevojci da se ne plasi ,nisu svi muskarci psihopati . Na njenom mijestu bih ipak odbijo seks istu vecer .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:40   #46
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Dio s preuredjenjem stana je sjajan.
kreativno laganje : ) )
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:41   #47
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Je li ti to ozbiljno mislis ili znas ?
Pobijam statistiku . Nemam racun na dejting sajtovima . Ne koristim nikakav tip socialnih sajtova izuzev ovog foruma .
vjerujem ti, tvoj nick ulijeva povjerenje isto tako
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:44   #48
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Je li ti to ozbiljno mislis ili znas ?
Pobijam statistiku . Nemam racun na dejting sajtovima . Ne koristim nikakav tip socialnih sajtova izuzev ovog foruma .
edit : Da budem on topic kazao bih ovoj djevojci da se ne plasi ,nisu svi muskarci psihopati . Na njenom mijestu bih ipak odbijo seks istu vecer .
Dosta je samo jedan koji je psihopat da ju siluje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:46   #49
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
vjerujem ti, tvoj nick ulijeva povjerenje isto tako
Mozda je on muska lazanja bez j?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:47   #50
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dosta je samo jedan koji je psihopat da ju siluje.
pa ne djeluje samo silovanje pogubno. vi mislite da ove laži koje on koristi i kako ju navodi na seks lažima da to nije pogubno za nečiju psihu?
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:49   #51
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
dobro možda je bio prejak izraz. ali eto uglavnom neintegiran i blesav, poslije je postao i agresivan (verbalno) i tako kao da se u monstruma pretvorio. samo sam dala prikaz kako se netko predstavi onakvim kakav nije, blefira do cilja, ide u krajnje situacije (dovedi mamu i tatu na ručak) samo da bi dobio seks. ne znam kako se zove ali znam da je poremećeno
Meni je tu jedino problem agresija
Mislim, ne znam detalje, a i to dovođenje obitelji na ručak je stvarno pretjerivanje (i lagano zvono za uzbunu) al ionako frajeri od formata lažu i mažu da dođu do kreveta.


Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
to je kako je naša forumašica rekla razina statističke pogreške
Bolje i statistička pogreška nego da im brak bude greška

Po tome ispada da svi sajtovi mogu poslužiti isljučivo za neobavezan sex, da sve ostalo bolje odmah zaboraviti.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dosta je samo jedan koji je psihopat da ju siluje.
Tako je. A i taj ne mora biti tip s neta koji bi sex nakon pićenca. Može biti neki slatkorječivac koji joj obećava brda i doline, dječicu i kuću u cvijeću.
ursuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:53   #52
a kako mi znamo da autorica nije perverzna, da ne pušta kosu ispod pazuha, da nema neurotične ispade i što sve ne. i taj jadni čovjek koji renovira stan ne zna u što se upušta
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:55   #53
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
vjerujem ti, tvoj nick ulijeva povjerenje isto tako
Zahvaljujem uzet cu ovo kao kompliment .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:57   #54
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dosta je samo jedan koji je psihopat da ju siluje.
Slazem se i znam da svega ima , ali ipak imam povijerenje u ljude . Ako ga nikada nije susrela i vidjela logicno bih joj preporuci da se nadje sa njim na javnom mijestu punom naroda . Jedna terasa u centru grada .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:59   #55
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mozda je on muska lazanja bez j?
Sta ti ovo znaci ? Ne zezaj moliti cu lijepo ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:03   #56
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Slazem se i znam da svega ima , ali ipak imam povijerenje u ljude . Ako ga nikada nije susrela i vidjela logicno bih joj preporuci da se nadje sa njim na javnom mijestu punom naroda . Jedna terasa u centru grada .
ništa ti to ne znači. znam curu koja je napadnuta u centru grada prepunom ljudi, napao ju je silovatelj tako što joj je prišao, izbacio nož skakavac da joj dodirne leđa i samo joj rekao da pođe s njim (uhvatio ju pod ruku) i ako bude vrištala da nož ide u leđa. centar grada, svud oko nje su ljudi (na ulici) u sred bijela dana. e nakon toga ju je odveo u izoliranu lokaciju (napuštenu zgradu) sreća nije ju silovao samo je bio egzibicionist. ali činjenica je da ju je napao na mjestu gdje su ljudi
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:04   #57
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a kako mi znamo da autorica nije perverzna, da ne pušta kosu ispod pazuha, da nema neurotične ispade i što sve ne. i taj jadni čovjek koji renovira stan ne zna u što se upušta


Pa ne znamo. Da je pitamo?

Lazan je jedno zlato zlatno. Samo je josuhica vece zlato od Lazana.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:06   #58
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


Pa ne znamo. Da je pitamo?

Lazan je jedno zlato zlatno. Samo je josuhica vece zlato od Lazana.
a znaš ono, kod autostopa. ma nikad ne bih stopala vozač može biti psihopat. a gle, može i stoper isto biti psihopat
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:08   #59
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ništa ti to ne znači. znam curu koja je napadnuta u centru grada prepunom ljudi, napao ju je silovatelj tako što joj je prišao, izbacio nož skakavac da joj dodirne leđa i samo joj rekao da pođe s njim (uhvatio ju pod ruku) i ako bude vrištala da nož ide u leđa. centar grada, svud oko nje su ljudi (na ulici) u sred bijela dana. e nakon toga ju je odveo u izoliranu lokaciju (napuštenu zgradu) sreća nije ju silovao samo je bio egzibicionist. ali činjenica je da ju je napao na mjestu gdje su ljudi

Slazem se da svasta postoji. Kako onda objasnjavas dansanje upoznavanje preko tindera ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:10   #60
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Slazem se da svasta postoji. Kako onda objasnjavas dansanje upoznavanje preko tindera ?
nemam pojma, opasno. a nekome uzbudljivo. ne znam puno o tome, ali kako sam shvatila ljudi se spajaju na osnovu geo-lokacije?
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger