Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 12:26   #41
Evo da se i ja javim i da kažem nešto više.Razgovarao sam sa prijateljima Niska Rastamanom i Lady Vintage i nama odgovara da to druženje bude npr. 28.10. tada bi sigurno došli.Angry Nomad je isto spominjao da ga ovo druženje zanima ali on će se već sam odlučiti. @Magnus & Daenys: Što vi mislite o ovom datumu?Naravno da imajte u vidu i loše vrijeme pa odaberite i neki birc za plan B

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:57   #42
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim i da kažem nešto više.Razgovarao sam sa prijateljima Niska Rastamanom i Lady Vintage i nama odgovara da to druženje bude npr. 28.10. tada bi sigurno došli.Angry Nomad je isto spominjao da ga ovo druženje zanima ali on će se već sam odlučiti. @Magnus & Daenys: Što vi mislite o ovom datumu?Naravno da imajte u vidu i loše vrijeme pa odaberite i neki birc za plan B

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
kazem ja sam 10 km od orahovice meni nije problem nikakda tamo i idem nekad u kupovinu i obavljat papirologiju...
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 14:50   #43
Ajde, ajde... Baš nam se ide do vas. Tako da se nadamo da ćemo se moći iskombinirati.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 07:43   #44
Hmm, 28. X.

Ako bi ovo bilo negdje u kasnim popodnevnim-večernjim satima, mislim da bi išlo. Daleko mi je još za znati sa 100% sigurnosti.
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:54   #45
Čujte ljudi, bolje da to sad iznesem nego kasnije kad se stvari zahuktaju, ajmo još neki datum skemijati kad bi svi mogli, baš na taj krvavi 28. imam neke krstitke (mislim, kad sam pročitao da se vi svi slažete oko tog datuma samo sam se nacerekao - još jedna mala životna ironija, tim više što me ne interesiraju pretjerano ti obiteljski "veliki momenti").

Znači, meni načelno odgovaraju i nedjelje, imam nešto slobodnih dana pa lako uzmem. Što se vremena tiče, ne bih previše razbijao glavu oko toga da bi kasniji datum bio prekasno, nije da je vani još ugodno toplo kao što bi se moglo očekivati za ovo doba godine.

Ak se baš svi ostali slažete oko 28. X. i nema alternative, a odite bez mene, šteta da propadne sve...
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:32   #46
Koliko je meni poznato za datum 28.10. su se izjasnili Niska Rasta Man, Lady Vintage, Angry Nomad i moja malenkost.Uglavnom nam zbog poslovnih i inih razloga paše taj datum ali na ovoj temi se samo dogovaramo, ništa konkretno nije rečeno.Kako je Daenys predložila druženje, njoj ostavljam i da otvori temu pa da vidimo koliko ljudi dolazi, da li se nama iz ZGa isplati dolaziti i slične stvari.Dakle od nje se na kraju očekuje da otvori temu i da kaže tko, gdje, kad, što i zašto (onih pet W pitanja) pa ćemo onda vidjeti tko će se javiti.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:40   #47
A da pustite ekipu iz Slavonije da se dogovori kak njima paše, a ne da se oni prilagođavaju onima iz Zagreba?
U Zagrebu se ionako često organiziraju forumska druženja.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:31   #48
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
A da pustite ekipu iz Slavonije da se dogovori kak njima paše, a ne da se oni prilagođavaju onima iz Zagreba?
U Zagrebu se ionako često organiziraju forumska druženja.
ja sam isto potvrdila, ja mogu svaki dan,ne radim i nemam obveza... za datum za koji se vecina odluci da moze ici cemo i rjeseno..a koliko vidim nema ih bas puno iz slavonije ili ih ne poznam samo su mi se neki ljudi javili..
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:49   #49
Gledajte, ja sam iz Bjelovara, radim u Zagrebu (putujem svaki dan), ali volim preko vikenda ponekad bez neke posebne svrhe sjesti u auto i voziti se cijeli dan. Dobro dođe da imam razlog.

Taj 28. X. doduše...

A za Zagreb i druženja tamo - tipično mi je petak uvijek dan kada se ritualno natrpam carskim mesom kad dođem iz ZG i onda isparavam cijelu večer uz crveno vino. Možda koji put i uzmem petak slobodno pa se zaletim.

Za sada mi se ovo s Orahovicom svidjelo, čisto da odem nekamo gdje još nisam bio i upoznam nove ljude.

Opet, ako nema alternative, a vi ste svi složni, odite se družiti pobogu.
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 16:26   #50
Glejte ljudi, kad ste se složili oko tog 28. X. svi, skupite se i odite u Orahovicu, ne želim da sad ispadne kako je sve otišlo kvragu zbog tih krstitki koje su meni uletjele. Ok ak mi familija po n-ti put sjebe društveni život, ne mora i vama...
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:57   #51
Izgleda da je ova tema stala i da ne vodi nikuda, pa da li će biti na kraju nešto od toga ili ne?
Meni se čini da slavonaca i nema baš puno pa je onda ovo komplicirano...Daenys, ti si predložila druženje pa sad reci gdje će biti i da li će ga biti uopće?
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:43   #52
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Izgleda da je ova tema stala i da ne vodi nikuda, pa da li će biti na kraju nešto od toga ili ne?
Meni se čini da slavonaca i nema baš puno pa je onda ovo komplicirano...Daenys, ti si predložila druženje pa sad reci gdje će biti i da li će ga biti uopće?
vec sam par puta naglasila da sam ja uvijek slobodna i sto se mene tice moze se napraviti druzenje,ali se ostali koji bi dolazili ovamo trebaju dogovoriti,necu im ja zadavat datum kad neznam dal su slobodni ,a kako se nitko nije ni javio niti dogovorio...
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:40   #53
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
vec sam par puta naglasila da sam ja uvijek slobodna i sto se mene tice moze se napraviti druzenje,ali se ostali koji bi dolazili ovamo trebaju dogovoriti,necu im ja zadavat datum kad neznam dal su slobodni ,a kako se nitko nije ni javio niti dogovorio...
Pretpostavljam da ti onda očekuješ da netko drugi bude organizator a ti si sama predložila druženje.Inače jedno drugo podrazumijeva ali očito da nije tako.Ha gle uvijek se zalomi neku datum koji nekom ne paše pa se onda zbog toga ne odustaje.A da ti navratiš u ZG za neki vikend, mogu ja uskočiti sa smještajem pa da dođeš na druženje u ZG?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:49   #54
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
A da ti navratiš u ZG za neki vikend, mogu ja uskočiti sa smještajem pa da dođeš na druženje u ZG?

Smooth
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:05   #55
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ti onda očekuješ da netko drugi bude organizator a ti si sama predložila druženje.Inače jedno drugo podrazumijeva ali očito da nije tako.Ha gle uvijek se zalomi neku datum koji nekom ne paše pa se onda zbog toga ne odustaje.A da ti navratiš u ZG za neki vikend, mogu ja uskočiti sa smještajem pa da dođeš na druženje u ZG?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
moze i tako da...
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:40   #56
Dobro je rekel Muzjak, Ingvar zna kak to ide
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:44   #57
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Dobro je rekel Muzjak, Ingvar zna kak to ide
A kaj on uopće ima pričati kad me ni ne pozna?Pljuje na suho...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:16   #58
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Dobro je rekel Muzjak, Ingvar zna kak to ide
I nisi mi vjerovala?
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
A kaj on uopće ima pričati kad me ni ne pozna?Pljuje na suho...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Relax, sused, javno sam ti dao kompliment, nema potrebe ljutiti se.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:31   #59
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Izgleda da je ova tema stala i da ne vodi nikuda, pa da li će biti na kraju nešto od toga ili ne?
Meni se čini da slavonaca i nema baš puno pa je onda ovo komplicirano...Daenys, ti si predložila druženje pa sad reci gdje će biti i da li će ga biti uopće?
kad će bit u zg opet ?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:40   #60
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
kad će bit u zg opet ?
Evo baš si mislim da bi mogli početkom 11. Mjeseca ali vidjet ću idući tjedan kad dobijem raspored pa ćemo onda detaljnije...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.